> www.youtube.com/watch?v=TdlPOwURlZw> (filmu nie oglądałem bo nie mam czasu... ale ta muzyka... jezuz kochany/WTF...)AHHAHAHAHHAHA!!!!!!!!  Jak zagłosuje na PiS,to wtedy rozpocznie się Apokalipsa. Wciskają Religię w każdy możliwy kąt. Próbują wcisnąć w politykę nawet same szczątki zmarłych. Obłuda i ciemnota,polityka ponad moralność. Grają na emocjach. Manipulują,ale potrafią omamić tylko ciemniaków,lub ludzi ze skłonnościami do ciemniactwa.Na szczęście takich ludzi jest mało i coraz mniej. Dzielą Polaków na katolików i komunistyczno-hitlerowskich zbrodniarzy ateistów. Podlizują się mediom rydzyka,także innym co domyśleć się można na filmiku. Gdy fakty są jasne:oni nadal swoje,tworzą swoje pseudo fakty i własne propagandy nie mające nic wspólnego z prawdą. Używają ostrego języka,pieniacze. Powinien ktoś zaskarżyć niektóre media czy polityków. Manipulowanie to kreowanie fałszywego obrazu rzeczywistości,tak aby odbiorca przyjął poglądy nadawcy.Przykładem może być,interpretowanie faktów na swój sposób,czy wyciąganie informacji z kontekstu (zatracenie sensu całości). Nawet ja młody człowiek jestem zorientowany. EHHHHHHH
|