Racjonalista - Strona głównaDo treści
Niema boga jest Motór

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
26-01-2011 09:29farmer (22440 punktów)Niema boga jest Motór
Ocena 2 na 2
Film "Motór" i chyba najbardziej pozytywni wyznawcy swego BOGA. Było wczoraj na dwójce.
a tu cytat z filmu i link z kilkoma ciekawymi momentami
video.goog(*)lay?docid=-104790712986962115#


...napój swój lud, pokornie błagamy przemień benzynę w wino abyśmy mogli uczynić ciała nasze mobilnymi.
-Motórzyści proszę o wsparcie w modlitwie. Wielki Motórze swoją przenajświętszą benzynę zamień w wino abyś pragnienie nasze ugasić mógł ..........benzyna? Nie modliłeś się szczerze i przez ciebie przemiana nie dokonała się...
"Hosanna na wysokości ośi"

Polecam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

RX500 (1813 punktów)
(zablokowany)
- Ja jednak prosiłbym Jezusa, aby wino przemieniał w benzynę. Wino sobie zrobię sam, a reszta w mocy zbawiciela. Tylko jak się o to modlić, jakoś wprawy nie mam..?
26-01-2011 11:32 
 Ocena 1 na 1
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>- Ja jednak prosiłbym Jezusa, aby wino przemieniał w benzynę. Wino sobie zrobię sam, a reszta w mocy zbawiciela. Tylko jak się o to modlić, jakoś wprawy nie mam..?

- Musisz poprosić JPII o wstawiennictwo w Twojej sprawie. Potem jakaś koronka do miłosierdzia i litania do Matki Boskiej Naftowej. Daj znać jak zadziała, tez mam motor, a wiosna coraz bliżej.

Nie przyłączaj się do tłumu, wyrób sobie własne zdanie oparte na faktach !
farmer (22440 punktów)
>- Ja jednak prosiłbym Jezusa, aby wino przemieniał w benzynę. Wino sobie zrobię sam, a reszta w mocy zbawiciela. Tylko jak się o to modlić, jakoś wprawy nie mam..?
>

krótka instrukcja jak się załatwia takie problemy od min8.00 część 2 2/11
www.youtub(*)?v=rd8ypPHI0Kk&feature=related

i początek 2 3/11
www.youtub(*)?v=owfUUbNYT8I&feature=related

( są to części Piekła Pocztowego, Lipwig bohater jest w posiadaniu skradzionych pieniędzy, chcąc je "wyprać" idzie do kapłana składa ofiarę i prosi o pieniądze. Pewnego dnia doznaje widzenia oczywiście w otoczeniu świadków że przemawia do niego Ofler ichniejszy bóg z informacją gdzie znajdują się pieniądze....)

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365