Racjonalista - Strona głównaDo treści
Z Noblem, ale w dziurawych skarpetkach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
18-10-2013 21:13diogenes (42753 punktów)Z Noblem, ale w dziurawych skarpetkach
Ocena 1 na 1
Czy ktoś dotarł do filmu "Wałęsa na Heathrow"? Chociaż krótkiego zwiastuna...
Pytam, bo Oscar wisi w powietrzu...

wiadomosci(*)7,wiadomosc.html?ticaid=11181c
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hodża (11172 punktów)
>Czy ktoś dotarł do filmu "Wałęsa na Heathrow"? Chociaż krótkiego zwiastuna...

Wyczuwam sarkazm.
Wałęsa jest poważnym, opanowanym gentlemanem i jeśli się uniósł, to z pewnością nie chodziło o skarpetki. Gentlemani niektóre tematy zbywają omówieniami. To nie jest pierwsza taka sprawa na Heathrow:

www.youtube.com/watch?v=cq6fUa5TESA

Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Cytat:
Rzuciłem majtki, skarpetki dziurawe
A może mówiąc powyższe, pan Wałęsa chciał zwrócić uwagę na fakt, że jego małżonka nie dba o niego odpowiednio, odkąd została znaną i uznaną literatką?
19-10-2013 09:52 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>A może ...pan Wałęsa chciał zwrócić uwagę na fakt, że jego małżonka nie dba o niego odpowiednio, odkąd została znaną i uznaną literatką?

Takie rozwiązanie wchodzi w grę. W końcu cerowanie historii najnowszej jest czymś zabawniejszym niż cerowanie skarpet, nawet jeśli dziury robi w nich noblista. Tylko czy musimy wąchać te rodzinne brudy?

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Selanos (12869 punktów)
>A może mówiąc powyższe, pan Wałęsa chciał zwrócić uwagę

Pan Wałęsa zapewne nie wiedział na co chciał zwrócić uwagę. Z reguły to inni mówią co Pan Wałęsa miał na myśli.

>na fakt, że jego małżonka nie dba o niego odpowiednio, odkąd została znaną i uznaną literatką?

Ci znani literaci to chyba plaga naszych czasów. Teraz nawet dwudziestoletnie gwiazdki Disneya wydają swoje autobiografie. Strach się bać.
24-10-2013 04:16 
 Ocena 1 na 1
sabek (1444 punktów)
>Pan Wałęsa zapewne nie wiedział na co chciał zwrócić uwagę. Z reguły to inni mówią co Pan Wałęsa miał na myśli.

Parada wspomnień

Nie chcem, ale muszem
Jestem za, a nawet przeciw.
Dokonałem zwrotu o 360 stopni
Gdyby w jeziorze były ryby, wędkowanie nie miałoby sensu
Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!
Moja lewa noga to lewica, prawa to prawica, a ja jestem między nogami
Są plusy dodatnie i plusy ujemne
Odpowiem wymijająco wprost
Plusy Unii Europejskiej mają swoje plusy i minusy
Widzę to jasno na białym
Podać to ja mogę, ale nogę!
To pan w niedzielę wszedł tu jak do obory, i ani be, ani me, ani kukuryku
Nie o take Polske walczyłem!

Eh, jaki ja byłem młody...
pawel_wr (4297 punktów)
>Nie o take Polske walczyłem!

To nie taka koncepcja // jeden z ulubionych chwytów stylistycznych.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
AnnaBrylant (6 punktów)
Niestety nie widziałam, ale chyba nie mogło być aż tak źle. W końcu to obywatel jak każdy inny... dzisiaj.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365