Racjonalista - Strona głównaDo treści
Problem z nickiem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
26-08-2009 00:22marcus (876 punktów)Problem z nickiem
Wchodząc dzisiaj w zakładkę "Ustawienia konta" na samej górze znalazłem taką informację:
"Twój pseudonim jest używany przez 2 innych użytkowników. Zachęcamy do jego zmiany."
Zdziwiłem się bardzo, i zastanawiam się właśnie czy to oznacza, że dwie osoby o takim samym jak ja nicku mogą pisać na forum podając się za mnie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Autografka (10638 punktów)
>czy to oznacza, że dwie osoby o takim samym jak ja nicku mogą pisać na forum podając się za mnie?

Tak

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
Liss (2003 punktów)
>>czy to oznacza, że dwie osoby o takim samym jak ja nicku mogą pisać na forum podając się za mnie?
>Tak
>
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]

A jak to możliwe ?
Autografka (10638 punktów)
>>>czy to oznacza, że dwie osoby o takim samym jak ja nicku mogą pisać na forum podając się za mnie?
>>Tak
>>
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]

>A jak to możliwe ?

Bo unikalny jest login, a nie nick. Przynajmniej tak do tej pory było.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
webmaster (moderator)
Chcemy uniknąć nieporozumień, stąd taki komunikat. Natomiast dla nowych czytelników jest już wymóg podania unikalnego.
27-08-2009 07:34 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
>Chcemy uniknąć nieporozumień, stąd taki komunikat. Natomiast dla nowych czytelników jest już wymóg podania unikalnego.
Można ustalić, która z osób podpisujących się takim samym nickiem była na forum pierwsza. Taka informacja widnieje w profilu (data zalogowania). Osoba pierwsza niech pozostanie przy swoim, a inne osoby powinny zmienić nick. Takie jest moje zdanie.
webmaster (moderator)
Tak chciałem zrobić, ale część osób już nie pisze na forum i blokowałyby tylko te nazwy. Dlatego tylko informujemy, aby nie było zdziwienia.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>czy to oznacza, że dwie osoby o takim samym jak ja nicku mogą pisać na forum podając się za mnie?
To oznacza możliwość pisania pod takim samym nickiem przez różne osoby i mało prawdopodobne, by było podszywaniem się, przecież kto i po co miałby tego chcieć. Jak się posłużysz wyszukiwarką portalu, to pewnie znajdziesz swoich "imiennicków", ja ich znalazłem.
.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365