Racjonalista - Strona głównaDo treści
Polsko obudź się

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-01-2011 21:02farmer (22440 punktów)Polsko obudź się
Ocena 6 na 6
Odnoszę wrażenie że na końcu powinien być wybuch?

www.youtube.com/watch?v=Ebohs_fjRug
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pompa (524 punktów)
W 10 sekundzie słychać strzały
rhotax7 (3947 punktów)
Świetne są wpisy internautów.Wielki Mix obrońców krzyża też super.
Fajna figurka i w razie co może robić za Jarka jakby trafiła się okazja.
Bill Kilgore (3086 punktów)
(zablokowany)
>Świetne są wpisy internautów.Wielki Mix obrońców krzyża też super.
>Fajna figurka i w razie co może robić za Jarka jakby trafiła się okazja.

Obejrzałem "wielki mix". W zasadzie stolica powinna się cieszyć z tamtych wydarzeń. Do miasta zajechał cyrk z lunaparkiem i to za friko!
MarcinK (9189 punktów)
>Świetne są wpisy internautów.Wielki Mix obrońców krzyża też super.
>Fajna figurka i w razie co może robić za Jarka jakby trafiła się okazja.

A najwyżej oceniony komentarz to:

Dziewczyny, dawajcie dupy profilaktycznie, bo skończycie jak ona.
Rafaela (2059 punktów)
Przeraża
Ale z jednym się zgodzę - Polsko obudź się!!!


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
30-01-2011 23:31 
 Ocena 1 na 1
Bill Kilgore (3086 punktów)
(zablokowany)
>Przeraża
>Ale z jednym się zgodzę - Polsko obudź się!!!

Unikałbym tego hasła. Zbyt chwytliwe i zbyt wielu się nim posłużyło. Świadkowie Jehowy chociażby i...
www.youtube.com/watch?v=rBGdnlP7_Dg

Piosenka pojawiła się w początkowej scenie "Tryumf Woli" pani Riefenstahl, niestety nie znalazłem na youtube.

EDIT: Ach, jest! www.youtube.com/watch?v=BBfYncHshJc&feature=fvw
Rafaela (2059 punktów)
>Unikałbym tego hasła. Zbyt chwytliwe i zbyt wielu się nim posłużyło.
Osobiście nie jestem zwolenniczką zawłaszczania wypowiadanych zdań czy zwrotów. Używam także słów 'nie lękaj(cie) się', choć niektórzy uważają, iż są 'papieskie' i dlatego wezwanie: 'Polsko obudź się' w przededniu kampanii wyborczej uważam jak najbardziej trafne. To dobry czas, by przebudzić się i otworzyć oczy.


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
31-01-2011 22:47 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)
>Ale z jednym się zgodzę - Polsko obudź się!!!

Wystarczyłoby Nie chrap!


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
31-01-2011 23:28 
 Ocena 1 na 1
Rafaela (2059 punktów)
>Wystarczyłoby Nie chrap!
Z doświadczenia wiem, że gdy mówię do męża 'nie chrap!' to on się nie przebudza


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
01-02-2011 10:01 
 Ocena 1 na 1
Grzegorz Staniak (2145 punktów)
>>Wystarczyłoby Nie chrap!
>Z doświadczenia wiem, że gdy mówię do męża 'nie chrap!' to on się nie przebudza

Czyli wychodzi na to, że najlepszym hasłem byłoby "Polsko, obróć się na bok!". Jeśli i to nie pomoże, to sprawa jest poważna i trzeba się wybrać do lekarza.
Rafaela (2059 punktów)
>Czyli wychodzi na to, że najlepszym hasłem byłoby "Polsko, obróć się na bok!". Jeśli i to nie pomoże, to sprawa jest poważna i trzeba się wybrać do lekarza.
To dobre hasło pod warunkiem, że obrót nie wypadnie na prawy bok
Do lekarza? Chyba, że polecisz tego jedynego.


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
01-02-2011 18:14 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Do lekarza? Chyba, że polecisz tego jedynego.

Kilkoro się znajdzie tu na forum

Chociaż na mnie to akurat może jeszcze nieco za wcześnie
Rafaela (2059 punktów)
>Chociaż na mnie to akurat może jeszcze nieco za wcześnie
Za wczesna pora dnia, czy raczej zaczynasz w zawodzie praktykować?

*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
01-02-2011 20:14 
 Ocena 4 na 4
liliac (147340 punktów)
>>Chociaż na mnie to akurat może jeszcze nieco za wcześnie
>Za wczesna pora dnia, czy raczej zaczynasz w zawodzie praktykować?

O... Przeoczyłaś moją specjalizację
Rafaela (2059 punktów)
>O... Przeoczyłaś moją specjalizację
Najwidoczniej i z tego powodu jest mi przykro W profilu podałaś ogólnie 'medycyna', wiec nie mogę swojej luki nadrobić...


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
02-02-2011 11:12 
 Ocena 2 na 2
liliac (147340 punktów)
>Najwidoczniej i z tego powodu jest mi przykro W profilu podałaś ogólnie 'medycyna', wiec nie mogę swojej luki nadrobić...

To nie miała być złośliwość Przewijało się toto - zazwyczaj w charakterze formy żartu - w dyskusjach forumowych i zapewne nie trafiłaś po prostu na żadną z nich Zajmuję się patologią po prostu i z pacjentami najczęściej mam kontakt albo natury ostatecznej, albo z ich fragmentami celem postawienia diagnozy. Z żywym i kompletnym człowiekiem patolog ma kontakt bezpośredni właściwie podczas biopsji li i jedynie.
Rafaela (2059 punktów)
>To nie miała być złośliwość
Nie odebrałam jako złośliwość
>Przewijało się toto - zazwyczaj w charakterze formy żartu - w dyskusjach forumowych i zapewne nie trafiłaś po prostu na żadną z nich
Rzeczywiście, umknęło mi. Może dlatego, że nie udzielam się na forum zbyt długo.

*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
01-02-2011 20:28 
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)
>gdy mówię do męża 'nie chrap!'...

Rozmowy ze śpiącymi na ogół nie wychodzą. Zacznij od kubła z zimną wodą.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
01-02-2011 21:12 
 Ocena 2 na 2
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>Rozmowy ze śpiącymi na ogół nie wychodzą. Zacznij od kubła z zimną wodą.
Trzeba to powiedzieć tej pani od filmu.


Rafaela (2059 punktów)
>Trzeba to powiedzieć tej pani od filmu.

Nie sadzę by to zrozumiała. Ona ma wąską specjalizacje 'literacką'


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
Rafaela (2059 punktów)
>Rozmowy ze śpiącymi na ogół nie wychodzą. Zacznij od kubła z zimną wodą.
Niestety nie ma takiej możliwości, bo musiałby sam ją sobie przynieść i wylać na własna głowę

*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Najgorszy w tym wszystkim jest kamerzysta.

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
30-01-2011 23:28 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)
>Najgorszy w tym wszystkim jest kamerzysta.

Czepiasz się. Zwyczajnie poraziła go "czystość i świetlaność" gwiazdy tego dzieła.
Piotr Felstau (492 punktów)
Pod tym linkiem jest wirus umysłu
diogenes (42753 punktów)
Karkołomne stopniowania:

jedyny, jedyńszy, najjedyńszy,
albo: pierworodny, pierworodniejszy, najpierworodniejszy

W tym stylu można by dalej, np.: drugi, druższy, najdruższy.

Lub: wniebowzięta, wniebowziętsza, najwniebowzietsza.

Ta pani jest zaiste najjedyńszą, najpierworodniejszą, najniepokoleinowszą córką Polski.

Eh, tylko się obuć i spadać.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
pawel9308 (104 punktów)
Aśka ma fajną autko prosto ze szrotu ,

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365