Trzech duchownych: rabin, prezbiter i ksiądz katolicki opowiadają jak to dymają Pana Boga na kasie.
Rabin mówi: Rysuję kółko na stole, podrzucam datki do góry - co spadnie do kółka to dla Pana, reszta dla mnie.
Prezbiter: Wyciągam ze szkatuły datki, wsypuję do koszyka i podrzucam do góry - co wpadnie do koszyka to dla Pana Boga, reszta dla mnie.
Na to ksiądz katolicki: Ja biorę tacę z datkami, podrzucam do góry. Co Pan Bóg złapie to jego, reszta dla mnie.
|