Wstrzymanie się od głosu przez USA w trakcie głosowania w Radzie Bezpieczeństwa ONZ nad Rezolucją potępiającą politykę Izraela względem Palestyńczyków - zostało sklasyfikowane przez wpływową żydowską instytucję - Instytut Szymona Wiesenthala w Los Angeles - jako najbardziej antysemickie zdarzenie roku 2016 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyszło więc prowerbialne szydło z worka. Krytyka Izraela przez dyplomatów to najpaskudniejszy przejaw antysemityzmu. Widać na tym przykładzie jak bardzo Izrael i Żydzi manipulują owym pojęciem - używając go do głuszenia wszelkich przejawów krytyki polityki Izraela w stosunku do Palestyńczyków i wogóle krytyki Izraela. Równocześnie, czołowi politycy izraelscy oskarżyli administrację Obamy o zaaranżowanie owego głosowania - twierdząć iż posiadają na to dowody, które przedstawią nowemu prezydentowi - D. Trumpowi. Wynika z tego, iż Obama został największym Antysemitą roku 2016 ? Tytuł to swoiście zaszczytny, pretendujący bowiem do zostania celem dla cyngli Mosadu. Czyż bowiem nie byłoby wskazanym - zgodnie z tamudyczno - starotestamentową etyką - przykładnie ukarać tego antysemickiego pętaka, tego współczesnego Amalekitę, tego Hamana naszych czasów - tak bardzo psującego krew "narodowi wybranemu"? Swoją drogą skoro z niego taki Wielki Antysemita - z jakiej piersi ssał on mleko, będąc oseskiem - bo przecież chyba nie z polskiej??? “The most stunning 2016 U.N. attack on Israel was facilitated by President Obama when the U.S. abstained on a U.N. Security Council resolution condemning Israel for settlement construction,” the center said. “It reversed decades-long US policy of vetoing such diplomatic moves against the Jewish State.” Two top Israeli officials have accused the Obama administration of orchestrating the resolution behind the scenes, insisting that they will provide proof to President-elect Donald Trump after he takes office in January." www.washin(*)l-vote-most-anti-semitic-2016/ |