Racjonalista - Strona głównaDo treści
W raju nie było aut

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-11-2019 14:58okragly (21676 punktów)W raju nie było aut
0 na 2
W raju nie było aut, dlatego auta ponosza odpowiedzialność za zabicie bezbronnego pieszego, szczególnie na pasach
w 100% na pasach
auto jak ma sprawne hamulce i kierowce, adekwatne opony i prędkośc nie może potrącic bezbronnego pieszego na pasach, no jak?
stosunek do pieszych jest odwzorowaniem pan-ham

przyjmijmy że ham na pasach królem! co sie stanie? biedny ty, nie możesz po..lac
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mull (132 punktów)
(zablokowany)
>W raju nie było aut, dlatego auta ponosza odpowiedzialność za zabicie bezbronnego pieszego,
>szczególnie na pasach
>w 100% na pasach
>auto jak ma sprawne hamulce i kierowce, adekwatne opony i prędkośc nie może potrącic bezbronnego
>pieszego na pasach, no jak?
>stosunek do pieszych jest odwzorowaniem pan-ham
>przyjmijmy że ham na pasach królem! co sie stanie? biedny ty, nie możesz po..lac
Autor tego tematu znowu nie wziął leków. Wnioskuje o czasowy ban, aby sobie przypomniał.
okragly (21676 punktów)
>W raju nie było aut, dlatego auta ponosza odpowiedzialność za zabicie bezbronnego pieszego,
>szczególnie na pasach
>auto ... nie może potrącic bezbronnego pieszego na pasach, no jak?
szykuje sie ciekawe rozwiazanie problemu dzieki technologi 5G, auto będzie wiedzieć więcej niż kierowca, znać wszystkich kierowców dokoła i pieszych i wiedzieć co planują. Samochody będą się porozumiewać, pokazują sobie lokalizację i prędkość, łączy sieć komórkowa Dlatego samochód pędzący może zacząć zwalniać o wiele wcześniej, zanim będzie widać wypadek O wypadku powie mu inny samochód, który brał udział w zdarzeniu, albo który musiał gwałtowanie hamować Samochód dostanie też komunikat od sygnalizatora że mamy czerwone i uruchomi hamowanie Piesi wyposażeni w telefony będą widoczni przez auto My prowadzimy a auto wie o każdym kierunkowskazie wrzuconym w promieniu kilkuset metrów i o każdym z setek pieszych na pobliskich chodnikach i reaguje

szukanie raju, moim celem

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365