 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-12-2019 08:21 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Polska PiS
2 na 2 | "Z twojego punktu widzenia to dobrze, że rządzi obecna władza. Od 2016 roku WOŚP bije kolejne rekordy, wcześniej zbieraliście po 50-70 mln PLN, ostatnio - 176. Gramy już 28 lat, przeżyliśmy wszystkie formacje polityczne i nic nas nie dziwi. Jakkolwiek, jak nigdy do tej pory, nasze kontakty z obecnymi rządzącymi, a myślę tu chociażby o Ministerstwie Edukacji, Zdrowia, czy Kultury, a więc działającymi w tych obszarach, gdzie także my jako fundacja działamy na dużą skalę i globalnie, są zerowe. Nigdy jeszcze tak nie było, nikt z nami o niczym nie rozmawia – Ministerstwo Zdrowia nie rozmawia o służbie zdrowia, Ministerstwo Edukacji nie chce rozmawiać o nauce pierwszej pomocy, Ministerstwo Kultury nie zauważa, że organizując tak wielki festiwal jak Pol’and’Rock promujemy polską kulturę, bo rokrocznie przyjeżdża do nas 100 tys. gości z Niemiec i wielu innych krajów. Nie twierdzę, że w tym ostatnim przypadku jakoś bardzo mocno do tych drzwi Ministerstwa Kultury pukamy, ale mam świadomość, że poczynania Fundacji, coraz bardziej pozytywnie odbierane na świecie, jeśli chodzi o dzisiejszą władzę są totalnie, ale to totalnie od niej odcięte, odseparowane i nieakceptowane. Od pięciu lat w Finale nie uczestniczą służby mundurowe czy też podmioty z udziałem Skarbu Państwa, jak chociażby Poczta Polska. Kiedyś współpraca dawała nam dużo satysfakcji, radości, a na końcu ogromnej dumy, gdy gdzieś w świecie pokazywaliśmy znaczek Poczty Polskiej z czerwonym kolorowym serduszkiem. Nawet telewizja publiczna pozwoliła sobie na wymazanie naszego serduszka na ubraniu rozmówcy w telewizyjnych newsach. I chciałoby się powiedzieć, że w wyniku takich działań być może będzie trochę chłodniej, a także trochę mniej wokół Orkiestry, ale okazało się, że nic z tego, ludzie grają z nami jeszcze bardziej, jeszcze bardziej nas wspierają, wrzucając do puszek nieprawdopodobne wręcz sumy pieniędzy, za co bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy i dzięki czemu możemy w sposób dotąd niespotykany pomagać polskim szpitalom." wiadomosci(*)-o-tym-mowic-6458687991223937a | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Dobrze, że nie oglądam telewizji, to nie muszę na to patrzeć. 
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
 | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Dobrze, że nie oglądam telewizji, to nie muszę na to patrzeć.  Czytając relację o tym co w tv masz to samo, tyle, że z drugiej ręki. 
Sygnaturką w stopce świata nie naprawisz.
|
|
 | 1 na 1 | jarekcda (12 punktów) | > Dobrze, że nie oglądam telewizji, to nie muszę na to patrzeć.  Trzeba oglądać TVN i TVP, żeby sobie wypośrodkować poglądy na każdą sprawę. Obydwie stacje podają tylko to co jest im wygodne.
|
|
1 na 3 | okragly (21676 punktów) | > " to dobrze, że rządzi obecna władza. Od 2016 roku WOŚP bije kolejne rekordy, wcześniej zbieraliście po 50-70 mln PLN, ostatnio - 176.pomysl elit liberalnych żeby rękoma dzieci ratować system opieki jest nieetyczny i malo wydajny i dawali biedni PiS spowodował lepsza ściągalność podatkow od złodziei i 40 000 mln wpadlo do budżetu. Powinniśmy zbierac na PiS, żeby jeszcze lepiej sciągał podatki, co jest bardziej racjonalne, wynagrodzi nam to po 100 kroć  , lepszą slużbą zdrowia
szukanie raju, moim celem
|
|
 | 1 na 1 | Ewing (288 punktów) | > PiS spowodował lepsza ściągalność podatkow od złodziei i 40 000 mln wpadlo do budżetu. Powinniśmy zbierac na PiS, żeby jeszcze lepiej sciągał podatki, co jest bardziej racjonalne, wynagrodzi nam to po 100 kroć , lepszą slużbą zdrowia> szukanie raju, moim celemA o ile to więcej pieniędzy dają pisobolszewicy od swoich poprzedników na służbę zdrowia ? Niewiele więcej od wzrostu inflacji. I jakoś tak się dziwnie składa, że w państwie PIS rekordowo wzrosła liczba umierających Polaków a kolejki do lekarzy i na operacje niepomiernie wzrosły.
|
|
|  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
>A o ile to więcej pieniędzy dają pisobolszewicy od swoich poprzedników na służbę zdrowia ? 15% powyżej inflacji, a może 20% (intuicyjnie) > I jakoś tak się dziwnie składa, że w państwie PIS rekordowo wzrosła liczba umierających Polaków a kolejki do lekarzy i na operacje niepomiernie wzrosły. za to odpowiada liberalizm (indywidualizm i wolność) -mamy najmniej pielęgniarek i lekarzy w Europie -liberalizm (indywidualizm i wolność) -mam w odleglosci 100m 5 aptek i 6 sklepow z alkoholem (indywidualizm i wolność) -alkohol jest za tani, liberalowie (indywidualizm i wolność) protestuja w spr wzrostu akcyzy - zatrute powietrze odpowiada wypaleniu codziennie paczki papierosów, mamy za dużo aut (indywidualizm i wolność)
mamy liberalizm (indywidualizm i wolność), dlatego tak wielu z nas nienawidzi Szwedów, tam to sa pisobolszewicy dlatego w USA zyja krócej niż Kubańczycy
szukanie raju, moim celem
|
|
| |  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >>A o ile to więcej pieniędzy dają pisobolszewicy od swoich poprzedników na służbę zdrowia ? >15% powyżej inflacji, a może 20% (intuicyjnie) intuicyjnie to se możesz napisać ile chcesz >> I jakoś tak się dziwnie składa, że w państwie PIS rekordowo wzrosła liczba umierających Polaków a kolejki do lekarzy i na operacje niepomiernie wzrosły. >za to odpowiada liberalizm (indywidualizm i wolność) przeciwnie, zniewolenie >-mamy najmniej pielęgniarek i lekarzy w Europie -liberalizm (indywidualizm i wolność) przeciwnie, zabijanie indywidualizmu i wolności >-mam w odleglosci 100m 5 aptek i 6 sklepow z alkoholem (indywidualizm i wolność) mam jeden sklep w odległości 200 m., a do apteki 8 km. >-alkohol jest za tani, liberalowie (indywidualizm i wolność) protestuja w spr wzrostu akcyzy na większość alkoholi mnie nie stać, mogę tylko pooglądać na półce >- zatrute powietrze odpowiada wypaleniu codziennie paczki papierosów, mamy za dużo aut (indywidualizm i wolność) nie za dużo, lecz spalinowe i stare rzęchy >mamy liberalizm (indywidualizm i wolność), dlatego tak wielu z nas nienawidzi Szwedów, tam to sa pisobolszewicy Szwecja jest jednym z najbardziej liberalnych krajów >dlatego w USA zyja krócej niż Kubańczycy przedstaw dane
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| |  | 1 na 1 | Ewing (288 punktów) | >>A o ile to więcej pieniędzy dają pisobolszewicy od swoich poprzedników na służbę zdrowia ? >15% powyżej inflacji, a może 20% (intuicyjnie) >> I jakoś tak się dziwnie składa, że w państwie PIS rekordowo wzrosła liczba umierających Polaków a kolejki do lekarzy i na operacje niepomiernie wzrosły. >za to odpowiada liberalizm (indywidualizm i wolność) >-mamy najmniej pielęgniarek i lekarzy w Europie -liberalizm (indywidualizm i wolność) >-mam w odleglosci 100m 5 aptek i 6 sklepow z alkoholem (indywidualizm i wolność) >-alkohol jest za tani, liberalowie (indywidualizm i wolność) protestuja w spr wzrostu akcyzy >- zatrute powietrze odpowiada wypaleniu codziennie paczki papierosów, mamy za dużo aut (indywidualizm i wolność) >mamy liberalizm (indywidualizm i wolność), dlatego tak wielu z nas nienawidzi Szwedów, tam to sa pisobolszewicy >dlatego w USA zyja krócej niż Kubańczycy > szukanie raju, moim celem
Wygląda na to, że powinniśmy żyć w państwie reżimowym a nie demokratycznym. Do tego się sprowadza Twoja odpowiedź.
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Wygląda na to, że powinniśmy żyć w państwie reżimowym a nie demokratycznym. Do tego się sprowadza Twoja odpowiedź. wspólnotowym. W raju byla wspolnota, to nasza najskuteczniejsza broń, zabrali ją nam. Ludzie od siebie sie różnią max 2x ale w dochodach to 1000 000 x. Wychodzi na to że demokracja to zalegalizowane niewolnictwo
szukanie raju, moim celem
|
|
| | | |  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | >>Wygląda na to, że powinniśmy żyć w państwie reżimowym a nie demokratycznym. Do tego się sprowadza Twoja odpowiedź. >wspólnotowym. wspólnota bez indywidualizmu i wolności to reżim >W raju byla wspolnota, to nasza najskuteczniejsza broń, zabrali ją nam. Ludzie od siebie sie różnią max 2x ale w dochodach to 1000 000 x. Wychodzi na to że demokracja to zalegalizowane niewolnictwo w Polsce nie ma demokracji, jest partiokracja
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>Wygląda na to, że powinniśmy żyć w państwie reżimowym a nie demokratycznym. Do tego się sprowadza Twoja odpowiedź. >>wspólnotowym. >wspólnota bez indywidualizmu i wolności to reżim są jednostki aspoleczne ale w istocie jesteśmy stadni jak mrówki, pszczoły. Jedzie pelen autobus indywidualistow, wolnych, na przystanku wchodzi 3 dzialajacych wspolnotowo, mowia dawac pieniądze! mala braterska grupka wygrywa z pełnym autobusem indywidualistów, wolnymi. Tak dziala elita, zorganizowanie, czasem pomiedzy soba sie pokłócą, wtedy biedocie skapnie 500+, podwyższenie stawki godzinowej itp
>>W raju byla wspolnota, to nasza najskuteczniejsza broń, zabrali ją nam. Ludzie od siebie sie różnią max 2x ale w dochodach to 1000 000 x. Wychodzi na to że demokracja to zalegalizowane niewolnictwo >w Polsce nie ma demokracji, jest partiokracja przyczyną pod niebiosa wyniesiony indywidualizm i wolność. Wtedy robią co chca, nie ma sily (w naszym autobusie sami indywidualisci)
szukanie raju, moim celem
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|