Racjonalista - Strona głównaDo treści
Francja po wyborach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-04-2020 22:35romaro (25211 punktów)Francja po wyborach
Doliczone zostały zachorowania poza szpitalami. Dodano dane z domów opieki. Rząd Francji podawał tylko dane osób hospitalizowanych.


A u nas na kogo wypadnie na tego bęc.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Doliczone zostały zachorowania poza szpitalami. Dodano dane z domów opieki. Rząd Francji podawał
>tylko dane osób hospitalizowanych.

Poproszę o taki sam wykres dla grypy lub kilku innych popularnych chorób. Porównamy
romaro (25211 punktów)
>Poproszę o taki sam wykres dla grypy lub kilku innych popularnych chorób. Porównamy
Wykres dla grypy? Może konkretniej. Jaki szczep? Może hiszpankę? Wirusy grypy są bardzo różnorodne. Podobnie jest z koronawirusami. Problem zaczyna się gdy brak szczepionek. To że w Polsce mamy problem z grupą wynika w głównej mierze z faktu, że się nie szczepimy. Wykresów poziomu ludzkiej głupoty w internecie jest masa
06-04-2020 10:28 
 0 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>Poproszę o taki sam wykres dla grypy lub kilku innych popularnych chorób. Porównamy
>Wykres dla grypy? Może konkretniej. Jaki szczep? Może hiszpankę? Wirusy grypy są bardzo różnorodne. Podobnie jest z koronawirusami. Problem zaczyna się gdy brak szczepionek. To że w Polsce mamy problem z grupą wynika w głównej mierze z faktu, że się nie szczepimy. Wykresów poziomu ludzkiej głupoty w internecie jest masa
>
Szczep jest mi obojętny, nie jestem naukowcem i nie znam się... Jak się szczepię przeciw grypie, to też nie proszę o szczepienie przeciw XYZ, tylko prozaicznie: przeciw grypie

Natomiast podejrzewam, że akurat ten Covid-19 stał się tak popularny, bo ludzie nauczyli się go rozróżniać. Do tej pory był "przeziębieniem" i nikt sobie nim głowy nie zawracał.

To jak, dostanę jakiś materiał porównawczy?
DyktaFon (9281 punktów)
.........
>To jak, dostanę jakiś materiał porównawczy?
>
Pewnie nie... czego należało się spodziewać. Bo, jak wszędzie, manipulacja podawaniem wybranych informacji obowiązuje
Paolo Monstro (6146 punktów)
>Doliczone zostały zachorowania poza szpitalami. Dodano dane z domów opieki. Rząd Francji podawał
>tylko dane osób hospitalizowanych.

O jakich wyborach we Francji mówisz?

Pozdrawiam
Paolo Monstro

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365