Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zatopili "Trójkę"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-05-2020 14:39romaro (25211 punktów)Zatopili "Trójkę"
Ocena 4 na 4
"Trójka" bez Deep Purple, Nicka Cave'a, Marillion, Lao Che. Wytwórnia Mystic Production zawiesza współpracę ze stacją.
"Trójka" bez Deep Purple? Prędzej byłbym w stanie wyobrazić sobie Kościół bez krzyża.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>"Trójka" bez Deep Purple, Nicka Cave'a, Marillion, Lao Che. Wytwórnia Mystic Production zawiesza współpracę ze stacją
znaczenie radia maleje, zakładają swoje, internetowe i OK


szukanie raju, moim celem
17-05-2020 16:44 
 Ocena 1 na 1
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Mówią, że zakładają. Wątpię, czy znajdą na to inwestorów. Wszyscy wiedzą, co to za towarzystwo. Radio ma bardzo wąską grupę odbiorców, a na rynku radiowym jest zabójcza konkurencja. W moim eterze jest z osiem stacji radiowych, tyle że ja słucham swoich mp3. W telewizorze jest dziesiątki kanałów, ale ja oglądam tylko swoje dvd.
17-05-2020 20:32 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>tyle że ja słucham swoich mp3. W telewizorze jest dziesiątki kanałów, ale ja oglądam tylko swoje dvd.
Umówmy się - słuchasz i oglądasz dzisiaj to na co pozwolają ci zastrachani decydenci.
Jak już ci wszystkiego zakażą, "Przesyłaj choć puste koperty" na racjonalista.pl
18-05-2020 05:14 
 Ocena 2 na 2
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Nie znasz się na rynku medialnym. Muzyka, literatura, film, rozrywka to tylko komercja. Wszędzie znajdziesz tam tylko torowania i reklamy osób i towarów, stylów wizualnych i dźwiękowych. Oglądam ulubiony serial na dvd i w każdej scenie widzę jedynie reklamy ubrań, kosmetyków, rozmaitego wyposażenia, miejsc - miast, dzielnic, budynków, sal, kawiarni i restauracji, klubów, a nawet mediów - czasopism, stacji telewizyjnych i innych, promowanie osób - aktorów, modeli, polityków, dilerów, prostytutek i żigolaków. To samo widzę na starych filmach i słyszę w tekstach piosenek. Jak chcesz mieć i słuchać lub oglądać coś innego, to musisz sam sobie nagrać albo zapłacić komuś z własnej kieszeni. Tak było od czasów antycznych. Trójkowe towarzystwo emeryckie nie ma nikomu nic specjalnego do zaoferowania w tym segmencie.
18-05-2020 15:46 
 Ocena 5 na 5
Berzerac (5671 punktów)
>>"Trójka" bez Deep Purple, Nicka Cave'a, Marillion, Lao Che. Wytwórnia Mystic Production zawiesza współpracę ze stacją
>znaczenie radia maleje, zakładają swoje, internetowe i OK

Tu nie chodzi o to, kto słucha radia, czy kto go nie słucha. Chodzi o cenzurę. PISiory zawładnęli telewizją i radiem publicznym. Dążą do tego, aby programy nadawane w tych mas-mediach wyrażały "jedynie słuszną" tendencję polityczną i w pełni ja popierały. Co będzie kolejne? Internet? kontrola korespondencji? Ludzie obudźcie się. Przecież w czasie komuny przerabialiśmy to już. Teraz dążą do tego samego, w końcu będą kontrolować każdą sferę naszego życia.
18-05-2020 16:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>"Trójka" bez Deep Purple, Nicka Cave'a, Marillion, Lao Che. Wytwórnia Mystic Production zawiesza współpracę ze stacją
>>znaczenie radia maleje, zakładają swoje, internetowe i OK
>Tu nie chodzi o to, kto słucha radia Chodzi o cenzurę. PISiory zawładnęli telewizją i radiem publicznym.
gdzie niema cenzury? w TVN-ie? w POLSAT? w TRWAM?
może w fR, ale kto nas czyta?
chciałbyś żeby TV była taka jak TVN? Tusk chciał sprywatyzowac telewizje, jak wszystko inne,

>Przecież w czasie komuny przerabialiśmy to.
komunizm jest korzystniejszy od liberalizmu (indywidualizm i wolność)


szukanie raju, moim celem
23-05-2020 13:53 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>komunizm jest korzystniejszy od liberalizmu (indywidualizm i wolność)

Nigdy w życiu!

Komunizm niszczyl właściwą hierarchię jednostek, czyniąca z nas złożone społeczeństwo wielofunkcyjne. Kiedy już zaburzył struktury społeczne w jej miejsce rozwinęła się nowa, podla hierarchia sekretarzy komunistycznych, która była w gruncie rzeczy zniewoleniem.
23-05-2020 14:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>komunizm jest korzystniejszy od liberalizmu (indywidualizm i wolność)
>Nigdy w życiu!
narzucony nam przez patoelity (ich patomedia, patoedukacja, patokościół itp) liberalizm mówił, że społeczeństwo nie istnieje, indywidualizm wartościa nadrzedna (patoelity są genialne, a raczej ich psy, typu prof Balcerowicz, wiedza jak nas osłabic), że narzucona nam wolnośc, niespętany żadnymi (poza zyskiem) zobowiązaniami wolny rynek jest najmądrzejszą formą rządów (patoelity są genialne, a raczej ich dobrze opłacane psy). że biedniejszym wystarczy, co skapnie ze stołu patoelit oraz że chciwość leży w naturze człowieka (przez 2 mln lat mieliśmy matriarchat i raj). Sukces mierzy się wzrostem PKB (w raju PKB=0), a nie dobrostanem ludzi, (patoelity są genialne, a raczej ich psy), które uwolniły się od odpowiedzialności społecznej, podatki płaca w rajach podatkowych, my płacimy 3x wiecej niż patoelity, prawa pracy w koszu. Patoelity poprzez ich trującą ideologie -liberalizm- zyskały status "hierarchii panującego kościoła", z którymi muszą się liczyć rządy i społeczeństwa. Głoszą, że liberalizm nie jest poglądem jak inne, lecz zdrowym rozsądkiem. Że nie wynika z interesów, ze jest neutralną prawdą o prostych mechanizmach rządzących światem (że 2+2=4, ujawnił im sie sam bóg), nie pozostaje nic innego niż zdać się na boga jednego, prawdziwego

To nie człowiek tworzy system zgodny z naszymi potrzebami lecz patoelity, że niby dotarliśmy do raju, który będzie trwał do końca świata, Koniec historii, niczego lepszego nie możemy wymyślić. Mamy raj, i jeśli nie liberalizm, to czeka nas "komuna".

>Komunizm niszczyl [...]
propaganda liberałów,
23-05-2020 16:22 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>komunizm jest korzystniejszy od liberalizmu (indywidualizm i wolność)
>>Nigdy w życiu!
>narzucony nam przez patoelity (ich patomedia, patoedukacja, patokościół itp) liberalizm mówił, że społeczeństwo nie istnieje, indywidualizm wartościa nadrzedna (patoelity są genialne, a raczej ich psy, typu prof Balcerowicz, wiedza jak nas osłabic), że narzucona nam wolnośc, niespętany żadnymi (poza zyskiem) zobowiązaniami wolny rynek jest najmądrzejszą formą rządów (patoelity są genialne, a raczej ich dobrze opłacane psy). że biedniejszym wystarczy, co skapnie ze stołu patoelit oraz że chciwość leży w naturze człowieka (przez 2 mln lat mieliśmy matriarchat i raj). Sukces mierzy się wzrostem PKB (w raju PKB=0), a nie dobrostanem ludzi, (patoelity są genialne, a raczej ich psy), które uwolniły się od odpowiedzialności społecznej, podatki płaca w rajach podatkowych, my płacimy 3x wiecej niż patoelity, prawa pracy w koszu. Patoelity poprzez ich trującą ideologie -liberalizm- zyskały status "hierarchii panującego kościoła", z którymi muszą się liczyć rządy i społeczeństwa. Głoszą, że liberalizm nie jest poglądem jak inne, lecz zdrowym rozsądkiem. Że nie wynika z interesów, ze jest neutralną prawdą o prostych mechanizmach rządzących światem (że 2+2=4, ujawnił im sie sam bóg), nie pozostaje nic innego niż zdać się na boga jednego, prawdziwego
>To nie człowiek tworzy system zgodny z naszymi potrzebami lecz patoelity, że niby dotarliśmy do raju, który będzie trwał do końca świata, Koniec historii, niczego lepszego nie możemy wymyślić. Mamy raj, i jeśli nie liberalizm, to czeka nas "komuna".
>>Komunizm niszczyl [...]
>propaganda liberałów,

Ach okrągły jak Ty bardzo nie chcesz zrozumieć.

Różnice rozwojowe u ludzi, takie, że jeden dla zabawy leci statkiem kosmicznym na orbite a drugi śpi na ulicy pod cudzą rikszą, którą w ciagu dnia powozi nie wynikają wcale z liberalnej wolności ale Z EGZEKUCYJNEJ PRZEMOCY!

Czy Ty naorawde nie dostrzegasz przymusu egzekucyjnego, towarzyszącego własności i długom?

Przyczyną ZŁA nie jest żadna WOLNOŚĆ, z wolnością jest wszystko w porządku, to wspaniałe, że ludzie podążają za tym czego chcą, działanie wberw własnej woli byłoby niewolnictwem, przyczyną ZŁA JEST PRZEMOC EGZEKUCYJNA!

Okrutny świat realizują sądy, policja i komornicy. Żadna z tych instytucji nie pyta Cię czego chcesz lecz każda nakazuje, zakazuje, grozi Ci i karze.

To nie ma nic z WOLNOŚCIĄ, dlaczego Ty tego nie widzisz?
24-05-2020 13:15 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>propaganda liberałów,
>Ach okrągły jak Ty bardzo nie chcesz zrozumieć.
to samo moge powiedzieć o Tobie
>Różnice rozwojowe u ludzi, takie, że jeden dla zabawy leci statkiem kosmicznym na orbite a drugi śpi na ulicy pod cudzą rikszą, którą w ciagu dnia powozi nie wynikają wcale z liberalnej wolności ale Z EGZEKUCYJNEJ PRZEMOCY!
wynikaja z ideologi liberalnej, gdzie człowiek samotny sobie żeglarzem i statkiem. Samotnego bardzo latwo wykorzystać. Czy rozumiesz sens zdania "dziel i rządź" Mowi ono na początku podziel, dziel, dziel, jak podzielisz na jednoastki, rządzenie, wykorzystanie to pikuś

>Czy Ty naorawde nie dostrzegasz przymusu egzekucyjnego, towarzyszącego własności i długom?
ale on wynika z tego że nas podzielili na samotne jednostki, atomy. Jako jednostki nic nie możemy jako wspólnota owszem, widziałem np uniemożliwili eksmitowac samotną matkę z domu, ona żyła w wspólnocie, samotna byłaby bezdomna

>Przyczyną ZŁA nie jest żadna WOLNOŚĆ, z wolnością jest wszystko w porządku, to wspaniałe, że ludzie podążają za tym czego chcą, działanie wberw własnej woli byłoby niewolnictwem, przyczyną ZŁA JEST PRZEMOC EGZEKUCYJNA!
przykład z zycia, samotna matka, jej dziecko molestuje ksiądz, wieś sie od niej odwróciła ksiądz sobie drwi. Gdy ta sama kobieta była w wspólnocie, puści tego ksiedza z torbami a i biskupa zwolnia. Samotna jest ZEREM, w wspólnocie ma moc. Wspólnota to maszyna prosta, dźwignia w tym do zmieniania ustaw. prawa. Czy widziałes kogoś z patoelit z tytułem komorniczym albo więzieniu, nie, oni tworzą wspólnote interesu, zmieniaja prawo jak chcą np prywatyzację czy np wyłudzili 56mld zł z VAT. Słyszalem o psychicznie chorym (mial w dowodzie) ukradł batona za 1.5zł, poszedl do wiezienia

>Okrutny świat realizują sądy, policja i komornicy. Żadna z tych instytucji nie pyta Cię czego chcesz lecz każda nakazuje, zakazuje, grozi Ci i karze.
jeśli uwierzyłes w liberalizm, to tak
>To nie ma nic z WOLNOŚCIĄ, dlaczego Ty tego nie widzisz?
dziewczyny maja we krwi wspólnotowość, zawsze jak np gdzieś ida to w grupie, samotnie sie boją? W raju w stadzie było 8 kobiet, tworzyły wspólnotę, był matriarchat, jak rozbiliśmy ich wspólnote mamy patriarchat, długośc zycia skróciła sie o połowe a wysokośc kobiet aż o 30cm. Stworzyliśmy pieklo na ziemi minn przez indywidualizm i "wolność"
Prawdziwie wolnymi sa tylko członkowie patoelit, moga robic co chca, Ty nie masz żadnej wolności,

szukanie raju, moim celem
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>"Trójka" bez Deep Purple, Nicka Cave'a, Marillion, Lao Che. Wytwórnia Mystic Production zawiesza współpracę ze stacją
>>znaczenie radia maleje, zakładają swoje, internetowe i OK
>Tu nie chodzi o to, kto słucha radia, czy kto go nie słucha. Chodzi o cenzurę. PISiory zawładnęli telewizją i radiem publicznym. Dążą do tego, aby programy nadawane w tych mas-mediach wyrażały "jedynie słuszną" tendencję polityczną i w pełni ja popierały. Co będzie kolejne? Internet? kontrola korespondencji? Ludzie obudźcie się. Przecież w czasie komuny przerabialiśmy to już. Teraz dążą do tego samego, w końcu będą kontrolować każdą sferę naszego życia.

Po pierwsze można się na propagandę wyłączyć.
Po drugie ludzie nie musieli rezygnować i odchodzić ale robić swoje na przekór i do końca.
Po trzecie łatwo przewidzieć, że gdy serwujesz co dla kogoś nieprzyjemne albo w sprzeczności z jego interesem w reakcji użyje swojej władzy przeciw Tobie.

Każdy ciągnie w swoją stronę.
Jeżeli jesteś antypisowcem jest mało prawdopodobne żebyś z partyjnych mediów usłyszał to co chcesz usłyszeć.

W systemie demokratycznym i przy wybujałej własności państwowej, środki publiczne należy uznać po prostu za środki partyjne.

W partyjnych mediach nie ma miejsca na to, żeby mówić źle o prezesie, to jakby dzial marketingu w prywatnej firmie zaczal mówić źle o właścicielu firmy.

W demokracji, zwłaszcza tej tajnej i pośredniej, nie ma mowy o wspólnym interesie, jest interes grupy zwycieskiej przeciw interesom grup przegranych.

Mnie ta cała "afera" zupełnie nie oburza.
Dla w obliczu współczesnego społeczeństwa to zupełnie normalne.
Jeden próbuje dominować nad drugim. Normalka.
Arminius (25555 punktów)nie tylko trójka
>"Trójka" bez Deep Purple, Nicka Cave'a, Marillion, Lao Che. Wytwórnia Mystic Production zawiesza
>współpracę ze stacją.
>"Trójka" bez Deep Purple? Prędzej byłbym w stanie wyobrazić sobie Kościół bez krzyża.

Nie tylko "trójka". Katonarodowej obróbce poddawana jest także "dwójka" - co rzecz jasna oznacza mocny zjazd w dół. Nie jest to oczywiście jeszcze poziom partyjnej TV info - ale różnica między dwójką obecną a tą sprzed kilku lat jest słyszalna "gołym uchem".
17-05-2020 17:27 
 Ocena 2 na 2
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)
Odp: nie tylko trójka

   Radio publiczne nie jest potrzebne ludziom do niczego. Wystarczyłby jeden ogólnopolski kanał radiowy, który przekazywałby informacje, komunikaty i ostrzeżenia ważne dla bezpieczeństwa ludności i obronności kraju.
18-05-2020 05:00 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>    Radio publiczne nie jest potrzebne ludziom do niczego.
Mów za siebie.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

Jak potrzebujesz swojego radia, to sobie nagraj własne audycje na magnetofonie i odsłuchuj z taśmy. Dzieci tak robią i są zadowolone.
18-05-2020 07:19 
 Ocena 2 na 2
pawel_wr (4297 punktów)
>
[..] Dzieci tak robią i są zadowolone.
>

A Ty co robisz , żeby być zadowolonym ?!?!
Bierzesz od mamy lizaka ?!

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
18-05-2020 15:27 
 Ocena 1 na 1
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Dobre lizaki schodzą na pniu, ale muszą być twarde, słodkie i smakowe.
18-05-2020 15:38 
 Ocena 4 na 4
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A Ty co robisz , żeby być zadowolonym ?!?!
>Bierzesz od mamy lizaka ?!
Jemu wystarcza jeden kanał..., bierze od taty...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
18-05-2020 16:02 
 Ocena 1 na 1
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Kanałów mam kilka, ale dentysta kosztuje.
18-05-2020 20:11 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>    Kanałów mam kilka, ale dentysta kosztuje.
Po co przepłacać, zmień na pięknego hydraulika.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Na kominiarza!
21-05-2020 06:52 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>    Na kominiarza!
Hydraulik; pisarze.pl(*)ek-zulinski-piekny-instalator/
tylko hydraulik; artinfo.pl(*)r_1997_jerzy_duda-gracz&page=3


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Jak nie kominiarz, tylko hydraulik, to w takim razie nie Trójka tylko Trujka. Myśleli, że mają markę, a mają starcze parafrenie, halucynacje, omamy i urojenia. Zaraz urządzą sobie konkurs na radiową osobowość stulecia.

Było to dawno i nikt o tym nie wie nic. - Tycie Varaldo
21-05-2020 18:24 
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)
>    Jak nie kominiarz, tylko hydraulik, to w takim razie nie Trójka tylko Trujka.
>
Było to dawno i nikt o tym nie wie nic. - Tycie Varaldo

[..]
>

Dla Ciebie idolką jest bezczelna pissowska cwaniara.
www.youtube.com/watch?v=Kkzo0DEau_Q

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
23-05-2020 12:17 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Dla Ciebie idolką jest bezczelna pissowska cwaniara.
>www.youtube.com/watch?v=Kkzo0DEau_Q
Najdroższy ogórek...
www.facebo(*)850203741920071&type=3&theater

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>    Jak nie kominiarz, tylko hydraulik, to w takim razie nie Trójka tylko Trujka. Myśleli, że mają markę, a mają starcze parafrenie, halucynacje, omamy i urojenia. Zaraz urządzą sobie konkurs na radiową osobowość stulecia.
Pierwsi uczestnicy konkursu już się zgłosili...
www.facebo(*)370068779687638&type=3&theater


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365