 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-08-2020 11:51 | Wojciech Przytulski (676 punktów) | Mobilizacja wojskowa | Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś podobnego? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Leonardoo (1099 punktów) | >Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu >ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś >podobnego? Ja nikogo takiego nie znam. Poza tym, nie rozumiem, po co wrzucać taki temat - żeby podgrzać i tak napiętą atmosferę?
|
|
 | 3 na 3 | DyktaFon (9281 punktów) |
>Poza tym, nie rozumiem, po co wrzucać taki temat - żeby podgrzać i tak napiętą atmosferę?
A ta napięta atmosfera to jest w związku z wojskami USA? Ledwo wojska ZSSR się wyniosły, to już kolejne nam będą pomagać? Ciekawe, kiedy sami będziemy na tyle duzi, żeby nie potrzebować wątpliwej opieki... Może koronawirus da radę wypłoszyć miłych gości...
|
|
|  | 2 na 2 | Leonardoo (1099 punktów) | >>Poza tym, nie rozumiem, po co wrzucać taki temat - żeby podgrzać i tak napiętą atmosferę? >A ta napięta atmosfera to jest w związku z wojskami USA? Ledwo wojska ZSSR się wyniosły, to już kolejne nam będą pomagać? Ciekawe, kiedy sami będziemy na tyle duzi, żeby nie potrzebować wątpliwej opieki... Może koronawirus da radę wypłoszyć miłych gości...
Napięta atmosfera jest z powodu tzw. covido-ściemy. Robimy irracjonalne rzeczy, wygłupiamy się nosząc śmierdzące maseczki, a umieramy na inne choroby, bo służba zdrowia zbija bąki. A sanepid zamiast kontrolować np. wodę na basenach, zajmuje się terroryzowaniem firm. A jak nie ma kontroli, to po co wyrzucać pieniądze na dezynfekowanie wody, sprzątanie szatni i dezynfekowanie pryszniców, sauny itd. - idź w maseczce na basen i coś tam złapiesz, a to grzyba, a to paciorkowca, a może i coś więcej. Co z tego, że zdezynfekowałeś ręce wchodząc na basen, jeśli nikt nie sprawdza, czy dokładnie się umyłeś pod pachami... bo niby jak i kto miałby to sprawdzać? Absurd goni absurd. Może przed samym wejściem na basen powinna być kurtyna wodna z płynu dezynfekującego, heh.
Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce i jakiś głupkowaty obrazek. - Kto jest personalnie odpowiedzialny za wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników?
|
|
| |  | 5 na 5 | zeniu73 (6483 punktów) |
>Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce...
Dziś maseczka to jak kiedyś gromnica. Taki sam stopień ochrony i taki sam stopień czczenia 😂😂😂
Trzeba by maseczkę podnieść do rangi relikwii i karać za obrazę uczuć jeśli jakiś heretyk ośmieliłby się nie nosić tej przed zarazą chroniącej relikwii.
|
|
| | |  | 3 na 3 | Leonardoo (1099 punktów) | Rzeczywiście, wygląda to na nową globalną religię - ty rytualne obmycia, rytualne maseczki... Ktoś powiedział, że człowiek z natury jest religijny, ale religie są mądre i głupie. A już najbardziej żenujące są SMS-y typu: Jeśli podejrzewasz, że ktoś z twoich znajomych może być zarażony, poinformuj odpowiednie służby pod nr xxxxxxx.
|
|
| | | |  | | DyktaFon (9281 punktów) |
> Ktoś powiedział, że człowiek z natury jest religijny, ale religie są mądre i głupie.ŻE CO?..... Jakieś przykłady? > A już najbardziej żenujące są SMS-y typu: Jeśli podejrzewasz, że ktoś z twoich znajomych może być zarażony, poinformuj odpowiednie służby pod nr xxxxxxx.To żadna nowość, już dawno temu władza zniżała się do najniższych instynktów, żeby tylko utrzymać społeczeństwo w ryzach. Tyle, że dziś wykorzystuje się do tego najnowsze zdobycze techniki (sms-y). W czasie II wojny światowej społeczeństwo odwdzięczało się karą śmierci dla donosicieli, a dziś to jest zabronione  Jak nie wolno, to nie wolno...
|
|
| |  | 3 na 3 | hyperion (1422 punktów) | >Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce i jakiś głupkowaty obrazek. - Kto jest personalnie odpowiedzialny za wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników?
Wyborcy. Wyborcy wybierają tych samych złodziejów do władzy od 30 lat.
Największym problemem w Polsce nie są skorumpowani politycy ale Polacy. Dopóki miska ryżu jest pełna- nie wyciągają wniosków.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
| | |  | | Wojciech Przytulski (676 punktów) | >>Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce i jakiś głupkowaty obrazek. - Kto jest personalnie odpowiedzialny za wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników? >Wyborcy. >Wyborcy wybierają tych samych złodziejów do władzy od 30 lat. >Największym problemem w Polsce nie są skorumpowani politycy ale Polacy. >Dopóki miska ryżu jest pełna- nie wyciągają wniosków. Takie wychowanie do roli "Polnische Untermenschen"/"gojów" zawdzięczamy temu, że w 1939 zostaliśmy rzuceni na pożarcie dzikim zwierzętom, po II WŚ manewr ten powtórzono poprzez rzucenie nas na poparcie bestii żydo-sowieckiej przez Jankesów i Angolstwo oraz tamtejsze żydostwo. To żydo-sowiecka okupacja zdeformowała umysły i charaktery dużej części Polaków. To żydokomuna i Sowieci sformatowali w blisko 100% przekaz medialny, system wychowywania ludzi, zainstalowali nam system selekcji negatywnej do kadr sterujących państwem w tym do sądów, do ministerstw, parlamentu, służb specjalnej troski itp, warto też zauważyć, że kolonizatorzy w tym kręgi plutokratyczne z USA czy Londynu dbają pieczołowicie o regularne upuszczanie nam krwi n.p. w latach 80-ch żydo-Sasi zorganizowali nam "Solidarność" za jej pomocą wyselekcjonowano potencjalne elity III RP i wygoniono je za granicę, ca 1,5 miliona Polaków. USA, Kanada i inne państwa zachodnie przyjęły tę transzę z otwartymi rękami, a Polska została mocno osłabiona. Kolejny upust krwi miał miejsce po 2004 i tu znowu Wielka Brytania już czekała na masę polskiej emigracji wypędzonej z Polski. Ta fala po 2004 miała inny charakter niż ta z lat 80-ch, raczej dominowali w niej robotnicy i rzemieślnicy, ale też stanowiła potężny cios dla Polski i Polaków. Wyniszczanie trwa, żydokomuna i inni kolonizatorzy mają blisko 100% wpływu na polskojęzyczne masmedia, ustawodawstwo, aparat terroru w tym sądownictwo i system "edukacji". A zatem nie jest to wina Polaków, bo Polacy nie mają wpływu na cokolwiek. Możemy co najwyżej spakować się i wyjechać. > Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
| | | |  | 1 na 1 | hyperion (1422 punktów) | >>>Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce i jakiś głupkowaty obrazek. - Kto jest personalnie odpowiedzialny za wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników? >>Wyborcy. >>Wyborcy wybierają tych samych złodziejów do władzy od 30 lat. >>Największym problemem w Polsce nie są skorumpowani politycy ale Polacy. >>Dopóki miska ryżu jest pełna- nie wyciągają wniosków. >Takie wychowanie do roli "Polnische Untermenschen"/"gojów" zawdzięczamy temu, że w 1939 zostaliśmy rzuceni na pożarcie dzikim zwierzętom, po II WŚ manewr ten powtórzono poprzez rzucenie nas na poparcie bestii żydo-sowieckiej przez Jankesów i Angolstwo oraz tamtejsze żydostwo. To żydo-sowiecka okupacja zdeformowała umysły i charaktery dużej części Polaków. To żydokomuna i Sowieci sformatowali w blisko 100% przekaz medialny, system wychowywania ludzi, zainstalowali nam system selekcji negatywnej do kadr sterujących państwem w tym do sądów, do ministerstw, parlamentu, służb specjalnej troski itp, warto też zauważyć, że kolonizatorzy w tym kręgi plutokratyczne z USA czy Londynu dbają pieczołowicie o regularne upuszczanie nam krwi n.p. w latach 80-ch żydo-Sasi zorganizowali nam "Solidarność" za jej pomocą wyselekcjonowano potencjalne elity III RP i wygoniono je za granicę, ca 1,5 miliona Polaków. USA, Kanada i inne państwa zachodnie przyjęły tę transzę z otwartymi rękami, a Polska została mocno osłabiona. Kolejny upust krwi miał miejsce po 2004 i tu znowu Wielka Brytania już czekała na masę polskiej emigracji wypędzonej z Polski. Ta fala po 2004 miała inny charakter niż ta z lat 80-ch, raczej dominowali w niej robotnicy i rzemieślnicy, ale też stanowiła potężny cios dla Polski i Polaków. >Wyniszczanie trwa, żydokomuna i inni kolonizatorzy mają blisko 100% wpływu na polskojęzyczne masmedia, ustawodawstwo, aparat terroru w tym sądownictwo i system "edukacji". >A zatem nie jest to wina Polaków, bo Polacy nie mają wpływu na cokolwiek. Możemy co najwyżej spakować się i wyjechać.
To temat rzeka czy po 1989 roku Polacy mogli coś ugrać. Krótko. Obecnie (jeśli pojawią się nowe argumenty to może zmienię zdanie) uważam, że tak, mogli ugrać coś więcej niż mamy dziś.
Nawet jeśli zachodnia propaganda prała nam mózgi od 1989 i zrobiła z nas niewolników to Polacy powinni co najmniej kilkanaście lat temu zorientować się, że coś tu nie gra. A Polacy nie mądrzeją. Lub precyzyjniej: mądrzeją zbyt wolno.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Wojciech Przytulski (676 punktów) | >>A zatem nie jest to wina Polaków, bo Polacy nie mają wpływu na cokolwiek. Możemy co najwyżej spakować się i wyjechać. >To temat rzeka czy po 1989 roku Polacy mogli coś ugrać. >Krótko. >Obecnie (jeśli pojawią się nowe argumenty to może zmienię zdanie) uważam, że tak, mogli ugrać coś więcej niż mamy dziś. Tu są co najmniej dwa czynniki o bardzo silnym oddziaływaniu: 1. Wychowaie 2 pokoleń na zahukanych niewolników oraz wypędzenie z Polski w latach 80-ch potencjalnych elit społecznych, a te wyselekcjonowano "Solidarnością". 2. Kolonialna żydo-sowiecka struktura przeszła transformację ustrojową nietknięta, cały czas bez przerwy do dzisiaj formatują oni treść podręczników szkolnych i akademickich, masmediów, ustawodawstwo, mają blisko 100% udział w sterowaniu państwem. A że są to postsowieckie kundle tresowane do bycia obsługą kolonii, a nie elitą wolnego narodu, to po prostu kontynuują to co przed 1989 tylko, że zamiast ZSRR mają teraz Izrael, UE/Niemcy, USA, NATO. >Nawet jeśli zachodnia propaganda prała nam mózgi od 1989 i zrobiła z nas niewolników to Polacy powinni co najmniej kilkanaście lat temu zorientować się, że coś tu nie gra.A Polacy nie mądrzeją. Lub precyzyjniej: mądrzeją zbyt wolno. > Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54 Mediotyzm jest wszędzie, ja obawiam się, że nie uwzględniasz faktu, że propaganda w całej Europie jest obliczona na katowanie wspólnot narodowych. Jest ona uprawiana od dekad, nie tylko w Polsce, prowadzą ją zwierzęta, które doskonale wiedzą jak zdemontować człowieczeństwo, w tym organiczne wspólnoty ludzkie jak n.p. rodzina czy naród. Co ideologie (neo)komunistyczne zrobiły z rodzinami to widać w statystykach rozwodów i patologii, a kiedyś tego nie było. Wspólnoty ludzkie w tym narody rozwala się sztucznymi, wymuszonymi i całkowicie zbędnymi migracjami, n.p. w Polsce przegoniono ludzi ze wsi i małych miasteczek do większych miast, uzyskano ten efekt niszcząc małe gospodarstwa rolne i lokalne zakłady przemysłowe. W takim modelu tresury, w którym ludzie byli tresowani od 1939-89 terrorem uprawianym na wszelkie sposoby i jeszcze traktowane upuszczaniem krwi elit jak najbardziej nie miał szans z nastawioną antypolsko i antyludzko PRL-wską strukturą kolonialną i jej nowymi panami czyli tzw "zachodem".
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | hyperion (1422 punktów) | >>>A zatem nie jest to wina Polaków, bo Polacy nie mają wpływu na cokolwiek. Możemy co najwyżej spakować się i wyjechać.
Nie mamy? No to trzeba to odzyskać.
>Tu są co najmniej dwa czynniki o bardzo silnym oddziaływaniu: 1. Wychowaie 2 pokoleń na zahukanych niewolników oraz wypędzenie z Polski w latach 80-ch potencjalnych elit społecznych, a te wyselekcjonowano "Solidarnością". 2. Kolonialna żydo-sowiecka struktura przeszła transformację ustrojową nietknięta, cały czas bez przerwy do dzisiaj formatują oni treść podręczników szkolnych i akademickich, masmediów, ustawodawstwo, mają blisko 100% udział w sterowaniu państwem. A że są to postsowieckie kundle tresowane do bycia obsługą kolonii, a nie elitą wolnego narodu, to po prostu kontynuują to co przed 1989 tylko, że zamiast ZSRR mają teraz Izrael, UE/Niemcy, USA, NATO.
Co się straciło to się odzyska. Byle by chęć była, byle by organizacja była. A nasi następcy będą nucić o naszych wielkich wyczynach.
>Mediotyzm jest wszędzie, ja obawiam się, że nie uwzględniasz faktu, że propaganda w całej Europie jest obliczona na katowanie wspólnot narodowych.
Uważam, że obecnie główny ciężar naprawy spoczywa na społeczeństwach zachodnich. To one doprowadziły do obecnych kryzysów.
>Jest ona uprawiana od dekad, nie tylko w Polsce, prowadzą ją zwierzęta, które doskonale wiedzą jak zdemontować człowieczeństwo, w tym organiczne wspólnoty ludzkie jak n.p. rodzina czy naród. Co ideologie (neo)komunistyczne zrobiły z rodzinami to widać w statystykach rozwodów i patologii, a kiedyś tego nie było. Wspólnoty ludzkie w tym narody rozwala się sztucznymi, wymuszonymi i całkowicie zbędnymi migracjami, n.p. w Polsce przegoniono ludzi ze wsi i małych miasteczek do większych miast, uzyskano ten efekt niszcząc małe gospodarstwa rolne i lokalne zakłady przemysłowe. >W takim modelu tresury, w którym ludzie byli tresowani od 1939-89 terrorem uprawianym na wszelkie sposoby i jeszcze traktowane upuszczaniem krwi elit jak najbardziej nie miał szans z nastawioną antypolsko i antyludzko PRL-wską strukturą kolonialną i jej nowymi panami czyli tzw "zachodem".
Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Ale rozwiązań jak wyjść z tej sytuacji, trzeba szukać.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
| | |  | 2 na 2 | Gruby Rycho (532 punktów) | >>Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce i jakiś głupkowaty obrazek. - Kto jest personalnie odpowiedzialny za wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników? >Wyborcy. >Wyborcy wybierają tych samych złodziejów do władzy od 30 lat. >Największym problemem w Polsce nie są skorumpowani politycy ale Polacy.
Nie potrafiący wybieranych polityków rozliczać i to publicznie.
>Dopóki miska ryżu jest pełna- nie wyciągają wniosków.
A micha pełna to tylko narzędzie do zatykania ryja. A Morawiecki kręci dupą jak załatać budżet państwa. Po prostu uruchomił inflację (i masę nowych podatków m. in. "deszczowy") i nie wie jak ją zatrzymać.
> Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
| |  | 1 na 1 | DyktaFon (9281 punktów) |
> Dziś się nieźle wnerwiłem, bo na wielkim bilbordzie zobaczyłem idiotyczną reklamę rządową: pamiętaj o maseczce i jakiś głupkowaty obrazek. - Kto jest personalnie odpowiedzialny za wyrzucanie w błoto pieniędzy podatników?To raczej obojętne, kto jest odpowiedzialny. Urzędnicy i politycy są zwolnieni od wszelkiej odpowiedzialności  A bilbordy to najmniejsze przewinienie, nie warte nawet zatrzymywania się przed nimi...
|
|
 | | Wojciech Przytulski (676 punktów) | >>Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu >>ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś >>podobnego? >Ja nikogo takiego nie znam. >Poza tym, nie rozumiem, po co wrzucać taki temat - żeby podgrzać i tak napiętą atmosferę? Po prostu przeczytałem w kilku miejscach takie plotki i chciałem sprawdzić, czy mają coś wspólnego z rzeczywistością. Zwierzęta rządzące Europą i USA uparły się aby wyniszczyć do zera białych ludzi w tym Polaków, może być tak, że jedną z metod holokaustowania nas będzie wywołanie jakiejś wojny i wysłanie nas na rzeź pod pretekstem "obrony kraju" będzie to oczywiste kłamstwo, bo Polska po 30-u latach celowego i planowego wyniszczania armii oraz przemysłu zbrojeniowego jest niezdolna do samoobrony, wcielanie do wojska w takich warunkach jest masowym morderstwem!
|
|
|  | | hyperion (1422 punktów) | >Po prostu przeczytałem w kilku miejscach takie plotki i chciałem sprawdzić, czy mają coś wspólnego z rzeczywistością. Zwierzęta rządzące Europą i USA uparły się aby wyniszczyć do zera białych ludzi w tym Polaków, może być tak, że jedną z metod holokaustowania nas będzie wywołanie jakiejś wojny i wysłanie nas na rzeź pod pretekstem "obrony kraju" będzie to oczywiste kłamstwo, bo Polska po 30-u latach celowego i planowego wyniszczania armii oraz przemysłu zbrojeniowego jest niezdolna do samoobrony, wcielanie do wojska w takich warunkach jest masowym morderstwem! >
Słyszałem taką szaloną (oby!) teorię, że powołania na "szkolenia" (w cudzysłowie bo trudno to brać na poważnie) wojskowe mają za zadanie odizolowanie (jeszcze w miarę) bojowej części Polaków od pacyfikowanych cywilów.
10 razy pojedziesz na ćwiczenia i z nich wrócisz. Więc będziesz czył się bezpieczny. 11 ćwiczenia- siedzisz w koszarach gdy resztę pacyfikują.
Czy to będą przesiedlenia czy masowe szczepienia które wytną Polaków to sprawa tylko techniczna.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
| -jad- (18783 punktów) | >Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu >ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś >podobnego?
Jeden z moich kolegów pod koniec zeszłego roku. Ale stawił się w WKU i jakoś tak umiejętnie przedstawił swoją sytuację życiową, że mu odpuścili. Trochę mnie to zdziwiło, bo kiedyś się raczej nie cackali. Nie pamiętam nawet gdzie służył ale załapał się wtedy na ostatni obowiązkowy pobór.
|
|
| hyperion (1422 punktów) | >Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu >ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś >podobnego?
Tak. Mnie wezwali. Pozatym chyba przywrócili kwalifikację wojskową zamiast automatycznie wysyłać każdego do rezerwy jak to WKU praktykowały od kilkunastu lat.
W dobrym kierunku to nie idzie. Nie dziś, nie jutro ale za kilka lat ... kto wie...może być nieciekawie... bardzo nieciekawie.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
 | 2 na 2 | Gruby Rycho (532 punktów) | >>Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu >>ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś >>podobnego? >Tak. Mnie wezwali. >Pozatym chyba przywrócili kwalifikację wojskową zamiast automatycznie wysyłać każdego do rezerwy jak to WKU praktykowały od kilkunastu lat. >W dobrym kierunku to nie idzie. >Nie dziś, nie jutro ale za kilka lat ... kto wie...może być nieciekawie... bardzo nieciekawie.
Nie wiadomo. Może szybciej nadejdzie niżbyś się spodziewał? > Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
 | 1 na 1 | Wojciech Przytulski (676 punktów) | >>Czy ktoś z Was, Waszych znajomych, członków rodziny lub w ogóle ktoś kogo znacie został w przeciągu >>ostatnich 2,5 roku wezwany do jednostki wojskowej celem mobilizacji, przeszkolenia albo czegoś >>podobnego? >Tak. Mnie wezwali. >Pozatym chyba przywrócili kwalifikację wojskową zamiast automatycznie wysyłać każdego do rezerwy jak to WKU praktykowały od kilkunastu lat. >W dobrym kierunku to nie idzie. >Nie dziś, nie jutro ale za kilka lat ... kto wie...może być nieciekawie... bardzo nieciekawie. > Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54 Niestety kolonizatorzy czyli żydzi, Unia "Europejska", żydo-Sasi czyli Jankesi i Angole, którzy latają u żydów, dążą do jak najszybszego sfinalizowania holokaustu narodu polskiego i przerobienia nas zgodnie z zapowiedzią Nazistów na "Polnische Untermenschen"/"gojów". Idzie im świetnie gdyż mają blisko 100% wpływu na sterowanie strukturą jaką jest naród polski, a także na działania państwa polskiego, dzięki w razie co po pretekstem "obrony kraju" rzucą nas na rzeź. A Wojsko Polskie zostało ostatecznie wykończone jeszcze za PO, mobilizacja w takich warunkach jest świadomym i celowym ludobójstwem na tle rasistowskim, najprawdopodobniej celem zrobienia tu Lebensraumu dla nazinsektów z Izraela. Możliwe też wykorzystają do tego Ukraińców w tym banderowców i/lub stworzą jakąś prowokację z Rosją. Rozbrojone i wyniszczone już dawno Wojsko Polskie z rekrutami z nagłego poboru, będzie tylko maszynką do holokaustowania Polaków. Naprawdę jesteśmy w sytuacji gorszej niż w 1939 i co gorsza mamy zerowy wpływ na sterowanie państwem, przekazem informacji i systemem "edukacji" i szkolnictwa wyższego czy działanie aparatu terroru w tym sądów i prokuratur.
|
|
|  | | hyperion (1422 punktów) | >Niestety kolonizatorzy czyli żydzi, Unia "Europejska", żydo-Sasi czyli Jankesi i Angole, którzy latają u żydów, dążą do jak najszybszego sfinalizowania holokaustu narodu polskiego i przerobienia nas zgodnie z zapowiedzią Nazistów na "Polnische Untermenschen"/"gojów". Idzie im świetnie gdyż mają blisko 100% wpływu na sterowanie strukturą jaką jest naród polski, a także na działania państwa polskiego, dzięki w razie co po pretekstem "obrony kraju" rzucą nas na rzeź. A Wojsko Polskie zostało ostatecznie wykończone jeszcze za PO, mobilizacja w takich warunkach jest świadomym i celowym ludobójstwem na tle rasistowskim, najprawdopodobniej celem zrobienia tu Lebensraumu dla nazinsektów z Izraela. Możliwe też wykorzystają do tego Ukraińców w tym banderowców i/lub stworzą jakąś prowokację z Rosją. Rozbrojone i wyniszczone już dawno Wojsko Polskie z rekrutami z nagłego poboru, będzie tylko maszynką do holokaustowania Polaków. Naprawdę jesteśmy w sytuacji gorszej niż w 1939 i co gorsza mamy zerowy wpływ na sterowanie państwem, przekazem informacji i systemem "edukacji" i szkolnictwa wyższego czy działanie aparatu terroru w tym sądów i prokuratur. >
Niestety też tak to widzę. Najpierw wygnali Polaków za granicę. Potem ekonomicznie sprawili, że rozrodczość pada. Brak własnej gospodarki. Zależność od USA/Izraela i co gorsza, mało kogo to z mieszkańców Polski obchodzi (nie mylić z Polakami). Nawet za czasów Sasów wojsko miało większą wartość niż obecne "Wojsko Polskie" i potencjał ludnościowy był większy. Taką mam opinię.
Nie ma co się łamać. Nie z takich opresji wychodziliśmy.
Wolność wypowiedzi gwarantuje mi Konstytucja Art. 54
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|