Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tusk złożył życzenia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
24-12-2020 16:03okragly (21676 punktów)Tusk złożył życzenia
Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć
Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby
>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy
>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy
>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć
>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć
>
Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie.
25-12-2020 14:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby
>>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy
>>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy
>>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć
>>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć
>>
>Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie.
nie sądzisz, że przed 1 rozbiorem Polski mieliśmy umiłowany liberalizm (indywidualizm i wolność). To nasz wkład w myśl społeczno- polityczną, w dorobek swiatowy, wyprzedziliśmy świat o 300 lat, a nikt o tym nie wie, wstańmy z kolan.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby
>>>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy
>>>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy
>>>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć
>>>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć
>>>
>>Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie.
> nie sądzisz, że przed 1 rozbiorem Polski mieliśmy umiłowany liberalizm (indywidualizm i wolność). To nasz wkład w myśl społeczno- polityczną, w dorobek swiatowy, wyprzedziliśmy świat o 300 lat, a nikt o tym nie wie, wstańmy z kolan.
>
Sądzę, że przed Adamem i Ewą też mieliśmy ekstra osiągnięcia. Np. taki JPII już wtedy był przewidziany do nagrody Nobla, ale podebrał mu ją jakiś Bolek...

Termometr, termometr...
26-12-2020 12:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Tusk złożył życzenia. "Niech ta szczepionka uodporni nas też na kaczora" Okragły by chciał, żeby
>>>>była szczepionka na liberalizm (Balcerowicza i Tuska) Niech jadą doradzac wrogom np Putinowi, wtedy
>>>>tam będzie indywidualizm i wolność, Wilno zdobędziemy, odpoczniemy w Leningradzie. Jak nie zakazimy
>>>>ich (Rosji Białorusi) liberalizmem, przegramy. Jelcyn wróć
>>>>Lwów zakazilismy śmiertelnym jadem liberalizmu, możemy go wziąć
>>>>
>>>Przed wpisem na tym forum powinno się mierzyć gorączkę... Mamy już doświadczenie w tym zakresie.
>> nie sądzisz, że przed 1 rozbiorem Polski mieliśmy umiłowany liberalizm (indywidualizm i wolność). To nasz wkład w myśl społeczno- polityczną, w dorobek swiatowy, wyprzedziliśmy świat o 300 lat, a nikt o tym nie wie, wstańmy z kolan.
>>
>Sądzę, że przed Adamem i Ewą też mieliśmy ekstra osiągnięcia.
życie w raju to bajka, nawet kamienie miały duszę, drzewa, góry, zwierzeta. Wszystko było magiczne a dzisiaj? katastrofa
nie wspomnę że nie pracowali, zyli długo i szczęśliwie np smiali sie 4x częściej niz my. Ich stan codzienny można porównać do naszej radości na imprezie z przyjaciółmi, to sa te emocje.

w raju osiągneliśmy najwięcej np ogień, dzis z niego np auta (w silniku ogień), nauczylismy sie mówić, śmiac sie. Raj to szczyt osiągnięć.

>Np. taki JPII już wtedy był przewidziany do nagrody Nobla, ale podebrał mu ją jakiś Bolek...
>Termometr, termometr...
ot i wywołany bolek "Stłucz pan termometr, a nie będziesz miał gorączki"
27-12-2020 22:31 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>kamienie miały duszę, drzewa, góry, zwierzeta. Wszystko było magiczne a dzisiaj? katastrofa

www.youtub(*)PGnKO-CMMUwgl9dQZqlFrTIs7C-6Ug


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
28-12-2020 08:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>kamienie miały duszę, drzewa, góry, zwierzeta. Wszystko było magiczne a dzisiaj? katastrofa
>
>www.youtub(*)PGnKO-CMMUwgl9dQZqlFrTIs7C-6Ug
pierwszy raz zdarza mi sie skomentować Twoja metoda
www.youtube.com/watch?v=CNP672a25CU

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365