Pewna pani l. 43 wybrała się tylko w staniku i szortach na Babią Górę, w połowie stycznia br. podroze.dz(*)wa-moda-turysci-lato-mroz.htmlKto chociaż raz w życiu wchodził zimą na Babią, ten wie, że tak zdradliwej góry nie ma drugiej w Polsce. Wrócę do tematu, jaką trzeba być ofiarą ideologii fitness, eco, mody na morsowanie itd., aby w ogóle wyjść w bieliźnie na mróz. - Do morsowania trzeba organizm przygotować, stopniowo. - A już pójść w ten sposób na Babią Górę, to szczyt głupoty. I żeby nie było, że tylko kobiety... Tutaj mężczyzna l.45 też padł ofiarą własnego szaleństwa. www.se.pl/(*)le-lodu-aa-3tj3-rzEn-6Y9B.htmlPomyślmy spokojnie, czy na pewno chcielibyście, aby osoby o podobnej percepcji rzeczywistości decydowały o istotnych sprawach państwa? |