Racjonalista - Strona głównaDo treści
Edycja posta "zapunktowanego".

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
02-04-2009 18:55Adamiak (36436 punktów)Edycja posta "zapunktowanego".
Ocena 4 na 4
   Mam mieszane uczucia edytując posta już "zapunktowanego" przez kogoś, kilka razy mnie się tak zdarzyło. Najczęściej są to poprawki symboliczne czy wręcz kosmetyczne, ale i tak czuję niesmak wiedząc, że głos był za inną treść.

   Post powinien być po głosie (obojętnie "+" czy "-") traktowany tak, jak po odpowiedzi, czyli bez możliwości edycji.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Gustaw (370 punktów)
Myślę podobnie, przecież z naszych, skądinąd wspaniałych, wypowiedzi profesury zrobić się nie da
jad11 (18783 punktów)
Wtrącę się nie na temat. Mam problem z wstawianiem emotek. Zawsze klikałem na odpowiedniej i się wstawiała, gdzie chciałem. Od kilku dni już tak nie mogę i muszę wstawiać manualnie, że tak powiem. Wszyscy to mają czy tylko ja? Czemu tak jest?


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
03-04-2009 01:58 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Mam problem z wstawianiem emotek. Zawsze klikałem na odpowiedniej i się wstawiała, gdzie chciałem. Od kilku dni już tak nie mogę i muszę wstawiać manualnie
Mnie się emotki wstawiają zawsze na końcu tekstu.
.
03-04-2009 02:25 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Mnie się emotki wstawiają zawsze na końcu tekstu.

   Próbowałeś na nie nakrzyczeć...?
   Jak to nie pomoże, to znaczy że szykują się do ogłoszenia autonomii.

   Pewnie już gdzieś w kąciku ekranu piszą emotkowy manifest.

P.S. Zamykaj barek na klucz na początku tekstu, Osnowo.
03-04-2009 04:09 
 Ocena 3 na 3
czes (4083 punktów)
>... Wszyscy to mają czy tylko ja? Czemu tak jest?
Mam ten sam problem, od kilku dni. Czemu? Nie wiem.


Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Mam ten sam problem, od kilku dni. Czemu? Nie wiem.

To i tak macie szczęście. Mnie się wcale nie słuchają i nie chcą się wstawiać nigdzie!!!

fides ex necessitate esse non debet
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   Post powinien być po głosie (obojętnie "+" czy "-") traktowany tak, jak po odpowiedzi, czyli bez możliwości edycji.
Też tak sobie myślałem, ale siedzę cicho, bo wolę czasem móc zrobić jakieś kosmetyczne poprawki. A plusy przecież dajemy anonimowo, tak więc te plusy nikomu nie ujmują.
.
03-04-2009 00:59 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>   Post powinien być po głosie (obojętnie "+" czy "-") traktowany tak, jak po odpowiedzi, czyli bez możliwości edycji.
>Też tak sobie myślałem, ale siedzę cicho, bo wolę czasem móc zrobić jakieś kosmetyczne poprawki.
   Zauważyłem tę "zaletę" już kilka tygodni temu, ale teraz dyskomfort nie bilansuje mi się z korzyściami o których piszesz.

>A plusy przecież dajemy anonimowo, tak więc te plusy nikomu nie ujmują.

   Pewnie nie masz ustawionych powiadomień o otrzymanych punktach.
   Bo chyba nie gadasz, że nie wiesz komu dajesz punkty...?
03-04-2009 01:51 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   Zauważyłem tę "zaletę" już kilka tygodni temu, ale teraz dyskomfort nie bilansuje mi się z korzyściami o których piszesz.
Zbyt poważne błędy robisz?

>>A plusy przecież dajemy anonimowo, tak więc te plusy nikomu nie ujmują.
>   Pewnie nie masz ustawionych powiadomień o otrzymanych punktach.
Dopiero by była strata dla świata gdybym nie miał. Więc mam, źle się wyraziłem, a chodziło mi o to, że nie jest upubliczniane kto dawał głos na konkretną wypowiedź. Stąd zmiana treści nie skompromituje punktodawcy, najwyżej go rozczaruje.

>   Bo chyba nie gadasz, że nie wiesz komu dajesz punkty...?
Postom przecie.
.
03-04-2009 02:13 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   Zauważyłem tę "zaletę" już kilka tygodni temu, ale teraz dyskomfort nie bilansuje mi się z korzyściami o których piszesz.
>Zbyt poważne błędy robisz?
   Właśnie... raz nawet pieprznąłem, że masz rację.

>>>A plusy przecież dajemy anonimowo, tak więc te plusy nikomu nie ujmują.
>>   Pewnie nie masz ustawionych powiadomień o otrzymanych punktach.
>Dopiero by była strata dla świata gdybym nie miał.
   Też widziałem ten film: "Świat się śmieje".

>...źle się wyraziłem...
   Wyluzuj, przyzwyczaiłem się, Osnowo....

>...a chodziło mi o to, że nie jest upubliczniane kto dawał głos na konkretną wypowiedź. Stąd zmiana treści nie skompromituje punktodawcy, najwyżej go rozczaruje.
   A mnie chodziło o sprawiedliwość...

>>   Bo chyba nie gadasz, że nie wiesz komu dajesz punkty...?
>Postom przecie.
   Jasne: " Osnowa (4891 punktów) "...
... więc zdradzisz może, gdzie zapisują głosy, które Ty dajesz?
03-04-2009 06:57 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   Jasne: " Osnowa (4891 punktów) "...
>... więc zdradzisz może, gdzie zapisują głosy, które Ty dajesz?
A tutaj: Adamiak (6588 punktów)
.
Adamiak (36436 punktów)
>>   Jasne: " Osnowa (4891 punktów) "...
>>... więc zdradzisz może, gdzie zapisują głosy, które Ty dajesz?
>A tutaj: Adamiak (6588 punktów)

   Wiem, że malutko - dlatego pytałem o "plusy dodatnie", Osnowo...
03-04-2009 11:10 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>   Wiem, że malutko - dlatego pytałem o "plusy dodatnie", Osnowo...
Jak widzę masz chrapkę na pokojowego nobla... OK, będę o Tobie pamiętał.
.
03-04-2009 11:21 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>   Wiem, że malutko - dlatego pytałem o "plusy dodatnie", Osnowo...
>Jak widzę masz chrapkę na pokojowego nobla... OK, będę o Tobie pamiętał.

   Cóż, nobelek to nobelek... pokoik też niewielki - polecam się łaskawej...
NdwZ (265 punktów)
>   Mam mieszane uczucia edytując posta już "zapunktowanego" przez kogoś, kilka razy mnie się tak
>zdarzyło. Najczęściej są to poprawki symboliczne czy wręcz kosmetyczne, ale i tak czuję niesmak
>wiedząc, że głos był za inną treść.
>   Post powinien być po głosie (obojętnie "+" czy "-") traktowany tak, jak po odpowiedzi, czyli bez
>możliwości edycji.
>
Z jednej strony racja ale z drugiej...
Nie raz pisząc w pospiechu można zrobić jakaś wredna literówkę czy "walnąć byka" i dobrze byłoby móc to poprawić.
03-04-2009 01:23 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Z jednej strony racja ale z drugiej...
>Nie raz pisząc w pospiechu można zrobić jakaś wredna literówkę czy "walnąć byka" i dobrze byłoby móc to poprawić.

   Właśnie o tym piszę w odpowiedzi Osnowie - przestało mnie się to bilansować.
   Nie widzę specjalnej ujmy w późniejszym, ew. sprostowaniu - każdemu zdarzy się pomylić.

   P.S. Hm, za sprostowanie też przecie punkcik dojdzie, jeśli komuś na punkcikach zależy...

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365