Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jedny sposób na pokonanie PIS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-04-2021 21:25MaxGolonko3 (3459 punktów)Jedny sposób na pokonanie PIS
Około 90% Polaków uważa prawo do adoptowania chłopca przez gejów za nie akceptowalne
i partie powinny pójść w tej sprawie po rozum go głowy.
Jestem tylko za ustawą o związkach partnerskich.
Upór przy równości małżeńskiej to samobójstwo polityczne!

wiadomosci(*)etni-postulatom-osob-lgbt.html


Miłego myślenia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Około 90% Polaków uważa prawo do adoptowania chłopca przez gejów za nie akceptowalne
>i partie powinny pójść w tej sprawie po rozum go głowy.
>Jestem tylko za ustawą o związkach partnerskich.
>Upór przy równości małżeńskiej to samobójstwo polityczne!
>wiadomosci(*)etni-postulatom-osob-lgbt.html
>Miłego myślenia

Dziecięce umysły już zostały upaństwowione. Do rodziców obowiązków należy nakarmić i zapewnić miejsce do spania. Rodzice nie mają alternatywy dla państwowej indoktrynacji.
Mam sąsiada, który w wieku 18 lat dostał 2O lat więzienia za pobicie funkcjonariusza milicji.
Spędził młodość w oderwaniu od polityki i szkół. Dzisiaj najnormalniejszy w okolicy. Ma ogródek, zakłada na głowę sombrero, wsypuje do niego karmę dla ptaków i ptaki mu jedzą z kapelusza. Z nikim nie walczy, żyje swoim życiem.
Kulmin (4007 punktów)
>Około 90% Polaków uważa prawo do adoptowania chłopca przez gejów za nie akceptowalne
>i partie powinny pójść w tej sprawie po rozum go głowy.
>Jestem tylko za ustawą o związkach partnerskich.
>Upór przy równości małżeńskiej to samobójstwo polityczne!
>wiadomosci(*)etni-postulatom-osob-lgbt.html
>Miłego myślenia

Hmm Max taki pro-naukowy, a jakoś wniosków nauki, że dzieci wychowywane przez homoseksualnych rodziców pod każdym względem rozwijają się prawidłowo, nie akceptuje. Hmmm.
Wg Ciebie polityka ma polegać na wyłącznie gadanym populizmie?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365