>Żebyście się bardziej uśmiali musiołbych się rozebrać a mie się nie chce Ale za to będziecie mieć okazję niedługo oglądać R. Czarneckiego jak zapiepsza do studia tv w skarpetkach. Biuro prasowe PE przekazało info, że Czarnecki zgodził się polubownie zwrócić całe 100 tys.Euro. i już nie bedzie musiał oddawać odsetek, ale dobiega końca dodatkowe dochodzenie, z którego wynika, że być może PE będzie prosił Rysia o kolejny zwrot.. Wieciecie co to pech? Batonika w pierdlu spłacać. Praca Rysia w trzech słowach: przybyłem zobaczyłem podpierdoliłem
|