Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nasze słabości - nepotyzm

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
04-07-2021 12:15romaro (25211 punktów)Nasze słabości - nepotyzm
Ocena 6 na 6
Nowa uchwała PiSu zakazuje współmałżonkom, dzieciom, rodzeństwu oraz rodzicom posłów i senatorów Prawa i Sprawiedliwości zasiadanie w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
W uchwale zwrócono uwagę, że powyższe zasady nie obejmują osób, które zostały "zatrudnione/pracują w strukturach spółek Skarbu Państwa ze względu na swoje kompetencje, doświadczenie zawodowe i jednocześnie doszło do nadzwyczajnej sytuacji życiowej".

Kaczyńskiego aneks do uchwały:
"Gdy polityk PiS przeprowadza się z rodziną do Warszawy i małżonek tego polityka ma kwalifikacje i musi znaleźć pracę, to wtedy można go zatrudnić w SSP."
LEŻĘ.

Nie ma powodu, żeby nie wierzyć, że PiS będzie walczył z nepotyzmem jak kościół katolicki z pedofilią.
[Załącznik]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
.
>Nie ma powodu, żeby nie wierzyć, że PiS będzie walczył z nepotyzmem jak kościół katolicki z
>pedofilią.


Więc w czym problem? W sztuce prowadzenia sporów może? Jeśli robią to dobrze to noga na nogę i luz.
04-07-2021 12:49 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
> W sztuce prowadzenia sporów może? Jeśli robią to dobrze to noga na nogę i luz.
Farmer, dawaj innym możliwie mało informacji kogo się obawiasz. I pamiętaj,zwykle jestem na luzie, ale nie tylko u ciebie w obliczu zemsty nie ma miejsca na sumienie.

>Więc w czym problem?
- Szefie nasi kradną na potęgę, tak że już nie da się tego ukryć, co robić?
- Powiedz naszym, że jak ich złapią niech mówią, że byli w szczególnej potrzebie życiowej.

farmer (22440 punktów)
>> W sztuce prowadzenia sporów może? Jeśli robią to dobrze to noga na nogę i luz.
>Farmer, dawaj innym możliwie mało informacji kogo się obawiasz. I pamiętaj,zwykle jestem na luzie, ale nie tylko u ciebie w obliczu zemsty nie ma miejsca na sumienie.
>>Więc w czym problem?
>- Szefie nasi kradną na potęgę, tak że już nie da się tego ukryć, co robić?
>- Powiedz naszym, że jak ich złapią niech mówią, że byli w szczególnej potrzebie życiowej.

Ale w czym problem? Bo nie rozumiem? Czy robią to źle? Czy że za dobrze?
romaro (25211 punktów)
>Ale w czym problem? Bo nie rozumiem?
Rozumiem, rozumiem
farmer (22440 punktów)
>>Ale w czym problem? Bo nie rozumiem?
>Rozumiem, rozumiem

Pojąć jednak nie mogę w czym problem. Noga na nogę i podziwiać kunszt. Można tez laurkę wypisać z podziwu.
romaro (25211 punktów)
>Pojąć jednak nie mogę w czym problem.

Gdy PiS będzie walczył z nepotyzmem jak kościół katolicki z pedofilią ty zarzuć noga na nogę i podziwiaj ich kunszt.
I sam oceń - dobrze robi to czy źle. Ja ci nie pomogę.
farmer (22440 punktów)
>>Pojąć jednak nie mogę w czym problem.
>Gdy PiS będzie walczył z nepotyzmem jak kościół katolicki z pedofilią ty zarzuć noga na nogę i podziwiaj ich kunszt.
>I sam oceń - dobrze robi to czy źle. Ja ci nie pomogę.

Ale to ty będziesz obserwatorem tegoż sporu nie ja, znaczy ja właśnie pisze że jeśli chodzi o sztukę prowadzenia sporów to robi to całkiem nieźle. Zakładasz kolejny temat. Znaczy że robią to dobrze.
romaro (25211 punktów)
Skup się, bo to co napiszę naprawdę da Ci do myślenia
>Ale to ty będziesz obserwatorem tegoż sporu nie ja, znaczy ja właśnie pisze że jeśli chodzi o sztukę prowadzenia sporów to robi to całkiem nieźle.

Jeżeli mam być szczery to też i o sztukę prowadzenia sporu tu idzie. Sztukę twoją. Jeżeli chcesz ze mną być uczciwy posługuj się własną sztuką prowadzenia sporu:
>>>>>>>>Skąd on do huja wie co ja mam!!!! i dlaczego jak huj zbolały pomawia mnie o jakies przywłaszcznia!!

Tu znajdziesz genezę:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,849045#w849226

Nie razi mnie język, jednak gdy będziesz biadolił że to forum zeszło na psy, to wiedz, że za sprawą też i twojego sposobu, twojej sztuki prowadzenia konwersacji.

Pozdrawiam
farmer (22440 punktów)
>Skup się, bo to co napiszę naprawdę da Ci do myślenia
>>Ale to ty będziesz obserwatorem tegoż sporu nie ja, znaczy ja właśnie pisze że jeśli chodzi o sztukę prowadzenia sporów to robi to całkiem nieźle.
>Jeżeli mam być szczery to też i o sztukę prowadzenia sporu tu idzie. Sztukę twoją. Jeżeli chcesz ze mną być uczciwy posługuj się własną sztuką prowadzenia sporu:
>>>>>>>>>Skąd on do huja wie co ja mam!!!! i dlaczego jak huj zbolały pomawia mnie o jakies przywłaszcznia!!
>Tu znajdziesz genezę:
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,849045#w849226
>Nie razi mnie język, jednak gdy będziesz biadolił że to forum zeszło na psy, to wiedz, że za sprawą też i twojego sposobu, twojej sztuki prowadzenia konwersacji.
>Pozdrawiam
>

Czy możesz się odnieść do tego co sam wstawiłeś
www.racjonalista.pl/forum.php/s,847593

Nie może wiecznie trwac

Kukiz wchodząc do polityki: Żadnych układów z partyjną kliką. Idę rozbić partiokrację i odsunąć złodziei od koryta.
Kaczyński w poniedziałek będzie miał pierwszy raz kontakt w cztery oczy z piersiami. Co zaśpiewa w duecie z Kukizem?

Kiedy pytasz mnie, czemu rzucam się jak w ogień,
Wprost w ramiona Twe, myślę sobie:
NIK NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ


Bo nie rozumiem. To laurka, tłumaczenie, sarkazm czy co?
romaro (25211 punktów)
>>Czy możesz się odnieść do tego co sam wstawiłeś
>NIK NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆBo nie rozumiem. To laurka, tłumaczenie, sarkazm czy co?
Kierując się logiką, zapytam - dlaczego tutaj i dlaczego dopiero teraz zadajesz to pytanie? Ile to już dni trwasz w takim... zawieszeniu? Ale rozumiem
Nie tylko NIK (pod kierownictwem Banasia) nie może wiecznie trwać.
NIC NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ.
Link masz, więc chętnie tam odpowiem.
05-07-2021 11:33 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Czy możesz się odnieść do tego co sam wstawiłeś
>>NIK NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆBo nie rozumiem. To laurka, tłumaczenie, sarkazm czy co?
>Kierując się logiką, zapytam - dlaczego tutaj i dlaczego dopiero teraz zadajesz to pytanie? Ile to już dni trwasz w takim... zawieszeniu? Ale rozumiem
>NIC NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ.
>Link masz, więc chętnie tam odpowiem.

Ale chyba rozumiesz że nie muszę reagować na wszystko gdy tylko zostanie zamieszczone? Jednocześnie mogę przywołać i powołać się w innej rozmowie gdy zajdzie taka potrzeba?

powtórzę...
Więc w czym problem? W sztuce prowadzenia sporów może? Jeśli robią to dobrze to noga na nogę i luz.

nie rozumiem? Będą prowadzili spór? Ale przyznaj radzą sobie całkiem nieźle.
>Kaczyński w poniedziałek będzie miał pierwszy raz kontakt w cztery oczy z piersiami. Co zaśpiewa w duecie z Kukizem?

romaro (25211 punktów)
Jesteś qrwa niemożliwy albo ja mam ujowe dni.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale przyznaj radzą sobie całkiem nieźle.

To ty przyznaj, że czujesz się tym lepszym, tym któremu wszystko się należy i masz poważny problem z tymi, którzy są od ciebie gorsi, którym nic się nie należy nawet mglista pochwała, bo wszystkie pochwały mają być tylko dla ciebie.

Co za chciwy dziad!

Romaro muszę cie ostrzec.
Ten chciwy dziad gra teraz na twoich emocjach.
Chce cie przywołać do swojego porządku, porządku który on wyznacza a nie inni ludzie.

Takich zachlannych dziadów, którzy żądają wszystkiego tylko dla siebie jest więcej.
05-07-2021 15:01 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Ale przyznaj radzą sobie całkiem nieźle.
>To ty przyznaj, że czujesz się tym lepszym, tym któremu wszystko się należy i masz poważny problem z tymi, którzy są od ciebie gorsi, którym nic się nie należy nawet mglista pochwała, bo wszystkie pochwały mają być tylko dla ciebie.
>Co za chciwy dziad!
>Romaro muszę cie ostrzec.
>Ten chciwy dziad gra teraz na twoich emocjach.
>Chce cie przywołać do swojego porządku, porządku który on wyznacza a nie inni ludzie.
>Takich zachlannych dziadów, którzy żądają wszystkiego tylko dla siebie jest więcej.
>

Szkalujesz mnie i pomawiasz.

Pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Napisałeś do mnie o mnie:

Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, ż e sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.


Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie

" Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854

Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Szkalujesz mnie i pomawiasz.

Ciebie anonimowy użytkowniku internetu, o którym, jak o właścicielach Vonovii, nikt nic nie wie?
Skąd mam wiedzieć, że nie jesteś tylko aplikacją komputerową - sztuczną inteligencją?
Kim jesteś?
Przedstaw się!

A potem przypomnij sobie swój stosunek do mnie, kiedy jeszcze arogancja wyżerała ci mózg.
Zbierasz to co zasiałeś.

W błędzie są ludzie, którzy wierzą, że wolno im gardzić innymi bez żadnych konsekwencji.
Skonstruowałeś mój stosunek do ciebie, swoim stosunkiem do mnie.
Wierzyłeś, że jesteście niezwyciężeni?
Nikt nie powinien tak sądzić.
Ja jestem pełen pokory w obliczu innych ludzi ale to nie znaczy, że mam innym pozwolić wejść sobie na głowę i na niej narobić na mnie.
05-07-2021 17:22 
 Ocena 1 na 3
farmer (22440 punktów)
>>Szkalujesz mnie i pomawiasz.
>Ciebie anonimowy użytkowniku internetu, o którym, jak o właścicielach Vonovii, nikt nic nie wie?
>Skąd mam wiedzieć, że nie jesteś tylko aplikacją komputerową - sztuczną inteligencją?
>Kim jesteś?
>Przedstaw się!

Za to ja wiem że ty istniejesz i mi grozisz!!!!!

Teraz mnie pomawiasz
Szkalujesz mnie i pomawiasz i nastajesz na mnie.

Pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Napisałeś do mnie o mnie:

Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, ż e sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.


Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie

Grozisz mi!!!!!
" A lbo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854

Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
05-07-2021 18:47 
 Ocena-2 na 2
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!

Mam dla ciebie uczciwą propozycję.

Zmień stosunek do mnie a ja zmienię stosunek do ciebie.

Ostatecznie i tak musimy współżyć na jednym świecie.

To co wyrażam, nie jest pozbawione sensu, jeżeli nastawiam się do was agresywnie to dlatego, że nie zamierzacie ustąpić i nie interesuje was rozwiązanie cudzych problemów choć sami jesteście ich przyczyną.

Twoja wolność kosztuje zniewolenie innych.
Zacznij to sobie uświadamiać.

Nie spędzę życia w biedzie, żebyście byli bogaci. Nie ma mowy.
Nie wiem jak ale rozmontuje ten układ, znajdę kiedyś sposób.

Albo się umawiamy na nowo albo podejmujemy ze sobą walkę. Zachowanie waszych przywilejów i zachowanie spokoju nie wchodzi w rachubę.

-------
Oczywiście mam na myśli walkę polityczną.
To jest wiadomość dla waszych oskarżycieli, sędziow i strażników więziennych.
05-07-2021 20:35 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
>Mam dla ciebie uczciwą propozycję.
>Zmień stosunek do mnie a ja zmienię stosunek do ciebie.
Mam dla ciebie uczciwą propozycję.
Przestań wymyślać innym życiorysy, poglądy i majątkowy status

>Ostatecznie i tak musimy współżyć na jednym świecie.
Nie musimy, możesz się powiesić

>To co wyrażam, nie jest pozbawione sensu,
Być może, ale nikogo nie przekonałeś ucieczkami od pytań i argumentów

>jeżeli nastawiam się do was agresywnie to dlatego, że nie zamierzacie ustąpić
My czyli kto?
Świat wg HAmerlika dzieli się na dwa zbiory
1 Hamerlik, jedyny , który za nic nie ponosi odpowiedzialności i walczy z syetemem
2 wszyscy pozostali, którzy stworzyli ten świat i go bronią

Jeśli chcesz ustępstw dla twojego systemu to go wybroń ARGUMENTACJĄ a nie chochołami mantrami ucieczkami konfabulacjami i kłamstwami

>i nie interesuje was rozwiązanie cudzych problemów choć sami jesteście ich przyczyną.
Świat wg HAmerlika dzieli się na dwa zbiory
1 Hamerlik, jedyny , który za nic nie ponosi odpowiedzialności i walczy z syetemem
2 wszyscy pozostali, którzy stworzyli ten świat i go bronią

>Twoja wolność kosztuje zniewolenie innych.
Kogo zniewalam?

>Zacznij to sobie uświadamiać.
Świat wg HAmerlika dzieli się na dwa zbiory
Zacznij to sobie uświadamiać.

>Nie spędzę życia w biedzie,
Nie żyjesz w biedzie
Zacznij to sobie uświadamiać.

>żebyście byli bogaci. Nie ma mowy.
Kto jest bogaty dzięki twojej "biedzie"?
Ucieczka

>Nie wiem jak ale rozmontuje ten układ, znajdę kiedyś sposób.
Powodzenia.

>Albo się umawiamy na nowo albo podejmujemy ze sobą walkę.
Z kim chcesz walczyć?
Ze sklepową, która ma dom po dziadkach?

>Zachowanie waszych przywilejów
Wskaż choć JEDEN przywilej
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

>i zachowanie spokoju nie wchodzi w rachubę.
Grozisz?
Za cienki jesteś. I za leniwy żeby cokolwiek zmienić.
Nawet od swojego eksperymentu uciekłeś

>Oczywiście mam na myśli walkę polityczną.
Oczywiście
Obelgi to polityczna walka
Chochoły też
Permanentne chlańsko i utracjuszostwo też

>To jest wiadomość dla waszych oskarżycieli, sędziow i strażników więziennych.
Naszych?
Ach zapomniałem, ciebie nie dotyczą nasze prawa
Tobie wolno kraść podpalać gwałcić mordować oszukiwać
"nasze" prawa są niemoralne.

Tylko nie pipc o jawności własności
Napisałem że sobie pozwalasz kraść podpalać gwałcić mordować oszukiwać
Nie wpominam o jawności podatków

Kanalią jesteś nie dlatego, że postulujesz księgę kapitału, ale dlatego, że postulujesz głodową eutanazję ludzi starych, których nazywasz leserami.

p.ch. jesteś nie dlatego, że chcesz katastru, ale dlatego, że jesteś zwolennikiem egzekwowania przemocą cudzych domów przez bojówki

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-07-2021 21:10 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Być może, ale nikogo nie przekonałeś

Być może przekonałem ale milczy, bo ty i tobie podobni zabieracie cały głos i jesteście agresywni, więc nie chce mieć z wami do czynienia.

>ucieczkami od pytań i argumentów

Kwestionowaniem waszych gotowych wniosków?
Przyznających wam rację, nadrzednosc, przywileje?

>My czyli kto?

Bałwochwalcy tajnej i wolnej od wszelkich zobowiązań społecznych własności prywatnej.

>Jeśli chcesz ustępstw dla twojego systemu to go wybroń ARGUMENTACJĄ a nie chochołami mantrami ucieczkami konfabulacjami i kłamstwami

Robię. Przemocy egzekucyjnej w odróżnieniu od was nie zamierzam uzywac. Wszystko co mogę to przekonać innych, żeby zechcieli coś nowego spróbować.

>1 Hamerlik, jedyny , który za nic nie ponosi odpowiedzialności i walczy z syetemem

Każdego dnia ponoszę konsekwencje swoich wyborów,co nie znaczy, że mam akceptować cudzą sprawiedliwość i panującą hierarchię społeczną. Wolno mi je kwestionować, co też czynię.

>Nie żyjesz w biedzie

Każdy, kto niczego nie posiada jest biedny. Twoje zaprzeczenia tego nie zmienią. Propagujecie fałszywe idee dla utrzymania swoich nieuzasadnionych przywilejów. Mieszacie ludziom w głowach aż przestaja rozumieć co jest prawdą i co falszem, co jest dobre dla nich a co złe w ten sposób zyskujecie akceptację dla swoich nieuzasadnionych przywilejów.

>Kto jest bogaty dzięki twojej "biedzie"?
>Ucieczka

Każdy kto posiada zasoby, których już posiąść przez niego nie mogę. Ukradliście mi i innym ludziom cały świat.

>Z kim chcesz walczyć?

Z tajnym i nieopodatkowanym kapitałem.

>Ze sklepową, która ma dom po dziadkach?

Ona nie ma nic do ukrycia a podatków od pracy i konsumpcji płaci tyle, na państwowe dotacje dla zagranicznych kapitalistow, że gdyby mogła je zamienić na podatek od własności na pewno by to zrobiła.
Niestety namieszaliście jej w głowie, twierdząc że wyrażacie wolę boga, przez co przestała rozumieć co jest prawda i co jest dobrem.

>Grozisz?

Jeżeli wyjawienie własności i poddanie jej opodatkowaniu rozumiesz jako karę to tak, grozę, grozę ze wyjawię publicznie co posiadasz i będę walczył o to, żebyś od swoich posiadłości zapłacił podatek na rzecz pracowników najemnych bez mienia.

>Za cienki jesteś. I za leniwy żeby cokolwiek zmienić.

Dużo jeżdżę na rowerze do 3h dziennie, robię codziennie 55km w drodze do pracy i z powrotem to jestem cienki.

>>To jest wiadomość dla waszych oskarżycieli, sędziow i strażników więziennych.
>Naszych?
>Ach zapomniałem, ciebie nie dotyczą nasze prawa
>Tobie wolno kraść podpalać gwałcić mordować oszukiwać

Zgadza się, mnie nie dotyczą wasze prawa, wolno mi nie uznać waszej utajnionej i nieopodatkowanej własności, nie tylko mi, każdy dobry człowiek ma moralny obowiązek zakwestionowac wasza tajną i nieopodatkowana własność.

Nie przeszło mi nawet przez myśl, żeby kogoś okrasc, zgwałcić i podpalić. Nie znoszę przemocy.
05-07-2021 22:21 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>dla utrzymania swoich nieuzasadnionych przywilejów.
Wakaż choć JEDEN nieuzasadniony przywilej

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

>Przyznających wam rację, nadrzednosc, przywileje?
Wakaż choć JEDEN nieuzasadniony przywilej
Wskaż na czym polega nadrzędność

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

>>Być może, ale nikogo nie przekonałeś
>Być może przekonałem ale milczy, bo ty i tobie podobni zabieracie cały głos
Znów p*****lisz

>>ucieczkami od pytań i argumentów
>Kwestionowaniem waszych gotowych wniosków?
ucieczkami od pytań i argumentów.

>>My czyli kto?
>Bałwochwalcy tajnej i wolnej od wszelkich zobowiązań społecznych własności prywatnej.
Czyli kto?
Znów wymyślasz innym poglądy?

>>Jeśli chcesz ustępstw dla twojego systemu to go wybroń ARGUMENTACJĄ a nie chochołami mantrami ucieczkami konfabulacjami i kłamstwami
>Robię.
Mantry ucieczki chochoły lamentacje konfabulacje kłamstwa
To robisz

>Przemocy egzekucyjnej w odróżnieniu od was nie zamierzam uzywac.
W odróżnieniu od kogo?
(przemocy już się naużywałeś windykatorze)

>Wszystko co mogę to przekonać innych, żeby zechcieli coś nowego spróbować.
Ucieczkami od argumentów i pytań
Chochołami?
Mantrami?
Konfabulacjami?

>>1 Hamerlik, jedyny , który za nic nie ponosi odpowiedzialności i walczy z syetemem
>Każdego dnia ponoszę konsekwencje swoich wyborów
Nie tylko ty. Każdy z nas.
Ja pracowałem oszczędzałem i mam dom
Ty w dwa dni po imprezie w Lądku jeszcze nie byłeś zdolny do pracy, wydajesz na luksusy, to domu nie masz

I przestań się malować jedynym niewinnym tego świata. Nie urodziłeś się wczoraj
Masz taką samą odpowiedzialność za ten świat jak wszyscy inni

>,co nie znaczy, że mam akceptować cudzą sprawiedliwość i panującą hierarchię społeczną. Wolno mi je kwestionować, co też czynię.
Oczywiście że ci wolno!!!!!!!!
Nikt ci tego prawa nie odbiera

>Propagujecie fałszywe idee
My czyli kto?

>Mieszacie ludziom w głowach
My czyli kto?

>>Kto jest bogaty dzięki twojej "biedzie"?
>>Ucieczka
>Każdy kto posiada zasoby,
p*****lisz jak zwykle

>których już posiąść przez niego nie mogę.
To kup sobie inne zasoby
Stać cię

>Ukradliście mi i innym ludziom cały świat.
A ty wysyłasz dzieci na Hbf.

>>Z kim chcesz walczyć?
>Z tajnym i nieopodatkowanym kapitałem.
A walczysz z emerytem, właścicielem jednoosobowej firmy i najemnymi robotnikami

>>Ze sklepową, która ma dom po dziadkach?
>Ona nie ma nic do ukrycia
To po co z nią walczysz?

>Niestety namieszaliście jej w głowie,
My czyli kto?

>>Grozisz?
>Jeżeli wyjawienie własności i poddanie jej opodatkowaniu rozumiesz jako karę to tak,
Znów nie przeczytałeś co się do ciebie pisze

>grozę, grozę ze wyjawię publicznie co posiadasz
A wyjaw! Sam to napisałem publicznie!
Co jeszcze chcesz wyjawić?
To co sam zmyślisz?

>i będę walczył o to, żebyś od swoich posiadłości zapłacił podatek

A walcz! Wolno ci.

>na rzecz pracowników najemnych bez mienia.
Gówno prawda, udowodniłem ci że ty mi musisz zapłacić a nie ja tobie

>>Za cienki jesteś. I za leniwy żeby cokolwiek zmienić.
>Dużo jeżdżę na rowerze do 3h dziennie,
Ajeeeeeeej, ale wysiłek!
Popracuj 3 godziny przy zbiorach bobu lub truskawek

>robię codziennie 55km w drodze do pracy i z powrotem to jestem cienki.
Zmień mieszkanie.. Proste

>>>To jest wiadomość dla waszych oskarżycieli, sędziow i strażników więziennych.
>>Naszych?
Powtórzę
NASZYCH?

>>Ach zapomniałem, ciebie nie dotyczą nasze prawa
>>Tobie wolno kraść podpalać gwałcić mordować oszukiwać
>Zgadza się,

Bez komentarza

>Nie przeszło mi nawet przez myśl, żeby kogoś okrasc, zgwałcić i podpalić. Nie znoszę przemocy.
Cytat:
mnie nie dotyczą wasze prawa,

Więc chcesz gwałcić kraść i oszukiwać

CDN

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-07-2021 22:23 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
CD

>>Nie żyjesz w biedzie
>Każdy, kto niczego nie posiada jest biedny.

Mam propozycję:
Stań przed pracownikami Amazona, których tak chętnie przywołujesz, pokaż im swój pasek i powiedz, że jesteś biedny

Nie??????

Odwago zabrakło???

Ojeeeeeeej znów wyszedł ujemny honor
i znów będzie ucieczka

Piszesz, że twoim marzeniem jest bochenek chleba i kilo marchwi dla dzieci na następny dzień
Masz ćwierć miliona rocznego dochodu

Powiedz to robotnikom Amazona

Walnij się w łeb, bo przypominasz kogoś, kto skarży się łupież w przytomności chorego na raka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-07-2021 22:46 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>CD
>>>Nie żyjesz w biedzie
>>Każdy, kto niczego nie posiada jest biedny.
>Mam propozycję:
>Stań przed pracownikami Amazona, których tak chętnie przywołujesz, pokaż im swój pasek i powiedz, że jesteś biedny
>Nie??????
>Odwago zabrakło???

Jaki pasek?
Zatrzymales się w czasie?
Kilkukrotnie tu publikowałem mój wyciąg bankowy z wielu miesięcy, który obejmuje nie tylko mój dochód ale każdy wydatek nawet najdrobniejszy.

I opublikuje znowu, za każdym razem gdy ktoś o to poprosi.

Mogę nawet wydrukować i wręczyć pracownikowi Amazonu wydruk patrząc mu prosto w oczy.

Nie mam nic do ukrycia.
06-07-2021 07:14 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
Głosisz się biednym!

>Kilkukrotnie tu publikowałem mój wyciąg bankowy z wielu miesięcy, który obejmuje nie tylko mój dochód ale każdy wydatek nawet najdrobniejszy.

Mam propozycję:
Stań przed pracownikami Amazona, których tak chętnie przywołujesz, pokaż im swój pasek i powiedz, że jesteś biedny
Nie??????
Odwagi zabrakło???

Nie na niszowym forum, ale przed "robolami" Amazona. Rozumiesz??
IM pokaż PIT i pożal się na swoją "biedę"

*****

I nie zapomnij wskazać te "nasze" przywileje.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>
>>Każdy, kto niczego nie posiada jest biedny.
>

I WOLNY. Jedynie taki biedak, może naprawdę cieszyć się wolnością.
06-07-2021 10:33 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>>>Każdy, kto niczego nie posiada jest biedny.
>>
>I WOLNY. Jedynie taki biedak, może naprawdę cieszyć się wolnością.

Chętnie komuś więc pomogę w osiągnięciu wolności... Podań nr konta do wpłat dla mnie?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>>Każdy, kto niczego nie posiada jest biedny.
>>>
>>I WOLNY. Jedynie taki biedak, może naprawdę cieszyć się wolnością.
>Chętnie komuś więc pomogę w osiągnięciu wolności... Podań nr konta do wpłat dla mnie?
>

>

Biedakom, których komuna wyciągnęła z biedy i którzy pociągnęli nas do biedy czyli wolności, dzisiaj obca agentura składa hołd.
Kto się obłowił na tej naszej "wolności" ?
Teraz to możesz pomagać obcej agenturze zainstalowanej w Polsce, która pomaga się "wyzwalać" Białorusinom.
05-07-2021 21:02 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)

>Twoja wolność kosztuje zniewolenie innych.
>Zacznij to sobie uświadamiać.

Uświadom to sobie że mnie pomówiłeś.

Szkalujesz mnie i pomawiasz i nastajesz na mnie.

Pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Napisałeś do mnie o mnie:

Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, ż e sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.

Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie

Grozisz mi!!!!!
" A lbo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854

Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
05-07-2021 21:15 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!

Słuchajcie!

Nie bądźcie przeciw farmerowi ani nawet przeciw komukolwiek innemu.

Badzccie przeciw tajnej i nieopodatkowanej własności.
Przeciw podatkom od pracy i konsumpcji.
Przeciw prywatnej lichwie od państwowego pieniądza.
Przeciw społecznej hierarchii, która nie ma uzasadnienia w zdolnościach i pracy na rzecz innych ludzi.
05-07-2021 21:23 
 Ocena 2 na 2
farmer (22440 punktów)
>>Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
>Słuchajcie!
>Nie bądźcie przeciw farmerowi ani nawet przeciw komukolwiek innemu.

" A lbo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854

Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!

a co z pomówieniem o przywłaszczenie?
05-07-2021 22:39 
 Ocena-2 na 2
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> a co z pomówieniem o przywłaszczenie?

Pomówieniem?

A co nie myślisz o kolejnych akwizycjach?

Czyz 1% ludzi, którzy posiadają większość wszystkiego, nie zamierza posiąść reszty, że świadomością, że dla pozostałych ludzi oznacza to brak posiadania czegokolwiek?

wy nazywacie to pędem do wzbogacenia a ja dążeniem do przewlaszczenia.
06-07-2021 09:22 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>> a co z pomówieniem o przywłaszczenie?
>Pomówieniem?
>A co nie myślisz o kolejnych akwizycjach?
>Czyz 1% ludzi, którzy posiadają większość wszystkiego, nie zamierza posiąść reszty, że świadomością, że dla pozostałych ludzi oznacza to brak posiadania czegokolwiek?
>wy nazywacie to pędem do wzbogacenia a ja dążeniem do przewlaszczenia.

A ja wiem że napisałeś to do mnie o mnie.

>Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, ż e sam w kółko kręcisz się wokół >własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.

Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie

" Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854

Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
06-07-2021 23:15 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>> a co z pomówieniem o przywłaszczenie?
>>Pomówieniem?
>>A co nie myślisz o kolejnych akwizycjach?
>>Czyz 1% ludzi, którzy posiadają większość wszystkiego, nie zamierza posiąść reszty, że świadomością, że dla pozostałych ludzi oznacza to brak posiadania czegokolwiek?
>>wy nazywacie to pędem do wzbogacenia a ja dążeniem do przewlaszczenia.
>A ja wiem że napisałeś to do mnie o mnie.
>>Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, ż e sam w kółko kręcisz się wokół >własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.
>Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.
>Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie
>" Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!
>www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854
>Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!

Ależ nie ma co się denerwować. On operuje dziwną, egzotyczną polszczyzną. Swojego słownika frazeologicznego nie napisał, bo po prostu nie umie. Znane nam znaczeniowo wyrazy, stosuje dowolnie i niezgodnie z prawem do użytkowania w określonej sytuacji. Stosuje pseudonaukową retorykę wyrażania się, egzotycznie śmieszną bo pokraczną. Wychodzi więc na to, ze nie wie o czym pisze. Podobno Polak z pochodzenia.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
05-07-2021 22:32 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>Nie bądźcie przeciw farmerowi ani nawet przeciw komukolwiek innemu.
>Badzccie przeciw tajnej i nieopodatkowanej własności.

Bądźcie też przeciwko kłamcy, który twierdzi, że zdał maturę

Cytat:
Czynność podstawowa - topienie się, nie wymaga wkładu energii, bo jest efektem naturalnej ewolucji środowiska kostki lodu.
Czynność odwrotna - zamarzanie wymaga już sporej energii, bo trzeba "zwalczyć",zatrzymać naturalną ewolucję środowiska,


Tego debilizmu nawet c_r nie wybroni żadną słowną ekwilibrystyką

Udowodniłeś, że nie masz skończonej żadnej szkoły a twoje rzekome studia polegały na nabyciu dyplomu na targowisku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-07-2021 22:43 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie bądźcie przeciw farmerowi ani nawet przeciw komukolwiek innemu.
>>Badzccie przeciw tajnej i nieopodatkowanej własności.
>Bądźcie też przeciwko kłamcy, który twierdzi, że zdał maturę

Probujesz odwrócić uwagę od tajnej i nieopodatkowanej własności?

Starasz się, żeby ludzkie myśli pobiegły innym torem?

Nie chcesz, zeby tajna i nieopodatkowana własność była istotą rozmowy?

Dlaczego?

Co?

Nie potraficie jej usprawiedliwić?
Nikt się już nie nabierze, że to z woli waszego boga?
06-07-2021 07:15 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>>>Nie bądźcie przeciw farmerowi ani nawet przeciw komukolwiek innemu.
>>>Badzccie przeciw tajnej i nieopodatkowanej własności.
>>Bądźcie też przeciwko kłamcy, który twierdzi, że zdał maturę
>Probujesz odwrócić uwagę od tajnej i nieopodatkowanej własności?

Nie, udowadniam, że kłamiesz, że zdawałeś maturę

>Starasz się, żeby ludzkie myśli pobiegły innym torem?
Nie, udowadniam, że kłamiesz, że zdawałeś maturę

>Nie chcesz, zeby tajna i nieopodatkowana własność była istotą rozmowy?
Nie, udowadniam, że kłamiesz, że zdawałeś maturę

>Dlaczego?
Bo jesteś kłamcą

>Nie potraficie jej usprawiedliwić?
Nie o tym mowa

>Nikt się już nie nabierze, że to z woli waszego boga?
Brednia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>
>Nie potraficie jej usprawiedliwić?
>Nikt się już nie nabierze, że to z woli waszego boga?

en.wikipedia.org/wiki/Georgism

"Georgizm zajmuje się dystrybucją renty ekonomicznej spowodowanej przez naturalne monopole , zanieczyszczenie i kontrolę dóbr wspólnych, w tym tytuł własności do zasobów naturalnych i inne wymyślone przywileje (np. własność intelektualna ). Każdy zasób naturalny, którego podaż jest z natury ograniczona, może generować rentę ekonomiczną, ale klasyczny i najbardziej znaczący przykład monopolu na ziemię wiąże się z wydobyciem wspólnej renty gruntowej z cennych lokalizacji miejskich. Georgiści twierdzą, że opodatkowanie renty ekonomicznej jest efektywne , sprawiedliwe i sprawiedliwe. Głównym zaleceniem polityki georgistów jest podatek naliczany od wartości gruntu. Georgiści twierdzą, że dochody z podatku od wartości gruntów (LVT) można wykorzystać do zmniejszenia lub wyeliminowania istniejących podatków, takich jak podatek dochodowy , handel lub zakupy, które są nieuczciwe i nieefektywne."

Przetłumaczone translatorem, ale sens podobny do hamerlikowych pomysłów.

en.wikipedia.org/wiki/Arden,_Delaware

"Arden została założona w 1900 roku przez rzeźbiarza Franka Stephens i architekt Will Cena , oparte na idei, takich jak Henry George "s jednorazowego podatku , William Morris "s Arts and Crafts zasad, i Piotr Kropotkin "s teorii społeczności . Projekt sfinansował filantrop Joseph Fels .

Ruch jednego podatku, popularny w Stanach Zjednoczonych i innych krajach od lat 90. XIX wieku do lat 30. XX wieku, uważał, że najlepszym sposobem na pozyskanie rządowych pieniędzy jest opodatkowanie jedynie wartości nieulepszonej ziemi i wartości stworzonej przez społeczeństwo, takiej jak drogi, dodanej do Ziemia. Podatek, oparty na usystematyzowanej ocenie, odzyskałby zarówno wartość zasobów naturalnych, jak i inwestycji publicznych dla społeczeństwa, nie utrudniając pracy i kapitału czerpania korzyści z ich wysiłków. Zwolennicy filozofii ekonomii Henry'ego George'a stworzyli Arden jako eksperyment z ideą jednego podatku po nieudanej próbie wprowadzenia georgizmu w całym stanie Delaware pod koniec XIX wieku."

Arden to miejsce, które musi odwiedzić Hamerlik.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Arden to miejsce, które musi odwiedzić Hamerlik.

A czy istniał już gdzieś podatek od wszelkiej własności określany na podstawie wzajemnej wyceny mienia, do wartości posiadanych środków pieniężnych, będącej obowiązującą strony ofertą zakupu świadectwa własności, którą właściciel w każdej chwili może przyjąć, a także na podstawie stopy podatkowej określanej w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywany w zasadniczej części BEZPOŚREDNIO pracownikom najemnym bez mienia, będący wsparciem ich konsumpcji obok wynagrodzenia za pracę najemną, powiązany z systemem pieniężnym, w którym kreacja pieniądza ujemnego ograniczona jest do procesu w księdze kapitału związanego z wartością wzajemnie wycenianego mienia a dla pieniądza dodatniego istnieje limit oszczędności pieniężnych związany także z wartością wzajemnie wycenianego kapitału?

Czy coś podobnego gdziekolwiek i kiedykolwiek istniało?

W moim modelu nie żadnego rządowego wyznaczania podatków ani także podatków dla rządu.
W moim modelu podatki sami dla siebie określają podatnicy i to dla nich są wpływy podatkowe.
W moim modelu każdy ma ten sam dochód podatkowy Bezos jako właściciel Amazonu i magazynier Amazonu, który nie ma nic.

Mam niezbywalne prawo do eksperymentu społecznego.
Do tego byłem szkolony na studiach ekonomicznych.
Właśnie po to mnie wykształciliście a nie po to, żebym robił nielegalnie na niemieckich budowach.

KATEGORYCZNIE SPRZECIWIAM SIĘ PANOWANU TYLKO JEDNEJ WIZJI SPOŁECZNEJ!

NIE ZGADZAM SIĘ!

Mam prawo do realizacji własnej wizji nawet wtedy, kiedy moim przeciwnikom to się nie podoba.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Arden to miejsce, które musi odwiedzić Hamerlik.
>
>W moim modelu nie żadnego rządowego wyznaczania podatków ani także podatków dla rządu.
>W moim modelu podatki sami dla siebie określają podatnicy i to dla nich są wpływy podatkowe.
>
>

W Polsce Ludowej, komuniści wprowadzili ustawą górne limity podatków od nieruchomości jakie mogą sobie uchwalać gminy. Na szczęście ustawa obowiązuje dzisiaj.
Zgadnij jaki procent demokratycznych "polityków", obecnie, uchwalił maksymalnie dopuszczalne stawki ?
Co by się stało, gdyby w tej polskiej "demokracji", władza ludu nie miała ograniczeń ?
Rząd nie musi pobierać podatków, wprowadzi opłaty np. na wojsko, "leczenie" , na unicestwienie zbliżającej się do nas komety, która za 2OO lat ma zniszczyć Ziemię itd.
06-07-2021 23:45 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Arden to miejsce, które musi odwiedzić Hamerlik.
>A czy istniał już gdzieś podatek od wszelkiej własności określany na podstawie wzajemnej wyceny mienia, do wartości posiadanych środków pieniężnych, będącej obowiązującą strony ofertą zakupu świadectwa własności, którą właściciel w każdej chwili może przyjąć, a także na podstawie stopy podatkowej określanej w jawnej demokracji bezpośredniej, przekazywany w zasadniczej części BEZPOŚREDNIO pracownikom najemnym bez mienia, będący wsparciem ich konsumpcji obok wynagrodzenia za pracę najemną, powiązany z systemem pieniężnym, w którym kreacja pieniądza ujemnego ograniczona jest do procesu w księdze kapitału związanego z wartością wzajemnie wycenianego mienia a dla pieniądza dodatniego istnieje limit oszczędności pieniężnych związany także z wartością wzajemnie wycenianego kapitału?
Przestań bredzić. Ta pisanina Twoja jest niezrozumiała. "Ujemny pieniądz" co to jest?
Twój nowy dureński pomysł.
>Czy coś podobnego gdziekolwiek i kiedykolwiek istniało?
Nie. I lepiej dowiedz się dlaczego.
>W moim modelu nie żadnego rządowego wyznaczania podatków ani także podatków dla rządu.
>W moim modelu podatki sami dla siebie określają podatnicy i to dla nich są wpływy podatkowe.
To filozofia idioty. Jak chcesz utworzyć państwo i je utrzymywać? Jaką masz podstawę do obrony instytucji państwa? Taką techniką rozwalisz każde państwo. Już Tobie wyjaśniałem. Anarchista skomunizowany.
>W moim modelu każdy ma ten sam dochód podatkowy Bezos jako właściciel Amazonu i magazynier Amazonu, który nie ma nic.
Gdybyś się interesował , To Bezosa już nie ma. Złożył rezygnację.
>Mam niezbywalne prawo do eksperymentu społecznego.
A kto Tobie lub co przeszkadza?
>Do tego byłem szkolony na studiach ekonomicznych.
Studiów to Ty nie masz.
>Właśnie po to mnie wykształciliście a nie po to, żebym robił nielegalnie na niemieckich budowach.
To był Twój świadomy wybór, a raczej przymus ekonomiczny.
>KATEGORYCZNIE SPRZECIWIAM SIĘ PANOWANU TYLKO JEDNEJ WIZJI SPOŁECZNEJ!
>NIE ZGADZAM SIĘ!
No to pocałujta w dupe wójta. Protestuj sobie ale nie zasrywaj tego forum.
>Mam prawo do realizacji własnej wizji nawet wtedy, kiedy moim przeciwnikom to się nie podoba.
To sobie realizuj bez szkody dla społeczeństwa.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przestań bredzić. Ta pisanina Twoja jest niezrozumiała. "Ujemny pieniądz" co to jest?

No ciężko się domyślić.
Nie oglądałeś fimu "dług"? To obejrzyj. Zobaczysz jak się w waszym świecie robi biznesy.
sjp.pwn.pl/szukaj/Dług.html

>Gdybyś się interesował , To Bezosa już nie ma. Złożył rezygnację.

Zrezygnował z własności
I już nie jest właścicielem.

Powinniscie to wprowadzić do obowiązkowego programu szkolnego, tuż obok obowiązkowej nauki komercyjnego, płatnego Windowsa o zamkniętym kodzie.

pl.m.wikip(*)/Zamknięte_oprogramowanie

Zresztą po co ja ci to linkuje?

Przecież ciebie interesuje jedynie, żeby mnie zwyzywać i czasem się tylko trochę powstrzymujesz, z obawy przed utratą wiarygodności.

Nie martw się twoi kolesie za tobą murem.
06-07-2021 08:50 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie chcesz, zeby tajna i nieopodatkowana własność była istotą rozmowy?
> Dlaczego?

Już rozmawialiśmy o tym wiele miesięcy temu.

Naprawde sądzisz, że warto do tego wracać tylko dlatego, że zapomniałeś tudzież nie chcesz znac podstawowych struktur i urzędów państwa?
Bo coś takiego jak tajna i nieopodatkowana włansność nie istnieje.
Opodatkowana jest na kilka sposobów: podatek samorządowy, od deszczówki, od odrolnienia, opłata adiacencka itd.
Poza tym nie jest tajna. Jest tylko czasem niepubliczna - patrz CEIDG, Sądy Ksiąg Wieczystych, Ewidencja gruntów i budynków (EGiB), rejestry Gminy itd.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Nie chcesz, zeby tajna i nieopodatkowana własność była istotą rozmowy?
>> Dlaczego?
>Już rozmawialiśmy o tym wiele miesięcy temu.
>Naprawde sądzisz, że warto do tego wracać tylko dlatego, że zapomniałeś tudzież nie chcesz znac podstawowych struktur i urzędów państwa?Bo coś takiego jak tajna i nieopodatkowana włansność nie istnieje.

Naprawdę warto wrócić do tego, że twój opis rzeczywistości jest fałszywy.
Twoje określenia waszych instytucji są nieprawdziwe.

Szerzysz zakłamaną propagandę.

Wystarczy kogokolwiek na ulicy zapytać co wie o rozkładzie kapitału w społeczeństwie, żeby przekonać się, że jesteś pospolitym kłamcą!
06-07-2021 10:17 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Twoje określenia waszych instytucji są nieprawdziwe.

Chętnie przeczytam, czym wg ciebie są:
a) podatek samorządowy
b) podatek od deszczówki
c) podatek od odrolnienia
d) opłata adiacencka
e) CEIDG
f) Sąd Ksiąg Wieczystych
g) Ewidencja gruntów i budynków (EGiB)
h) rejestr nieruchomości Gminy


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Twoje określenia waszych instytucji są nieprawdziwe.
>Chętnie przeczytam, czym wg ciebie są:
>a) podatek samorządowy
>b) podatek od deszczówki
>c) podatek od odrolnienia
>d) opłata adiacencka
>e) CEIDG
>f) Sąd Ksiąg Wieczystych
>g) Ewidencja gruntów i budynków (EGiB)
>h) rejestr nieruchomości Gminy

Nic z tego nie zbliża się nawet do publicznie jawnej księgi kapitału, w której nie rząd, nie urząd, nie funkcjonariusz państwa ale zwykły człowiek z ulicy z NAJWIĘKSZĄ ŁATWOŚCIĄ może dowiedzieć się co masz i skąd!

Wasze księgi wieczyste i ewidencje gruntów mają tylko śladowe znaki publicznie jawnej księgi kapitału.

Kilka odmian podatków nawiązujących do podatku od własności, pośród tysięcy odmian waszych podatków zasilających wasz rząd, których udział w budżecie jest śladowy jest niczym wobec podatku od własności określanego w jawnej demokracji bezpośredniej przez wszystkich, dla wszystkich i przysługujący w zasadniczej części wszystkim bezpośrednio.

W moim modelu sam wybierasz podatek, sam go płacisz i sam go uzyskujesz w postaci dochodu.

Od stanu twojego majątku zależy czy więcej podatku masz do zapłacenia czy więcej uzyskujesz w postaci bezpośredniego dochodu.

W moim modelu nie ma żadnych podatków określanych przez rząd i będących dochodem rządu.
To jest fundamentalna różnica.
06-07-2021 12:50 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>> Twoje określenia waszych instytucji są nieprawdziwe.
>>Chętnie przeczytam, czym wg ciebie są:
>>a) podatek samorządowy
>>b) podatek od deszczówki
>>c) podatek od odrolnienia
>>d) opłata adiacencka
>>e) CEIDG
>>f) Sąd Ksiąg Wieczystych
>>g) Ewidencja gruntów i budynków (EGiB)
>>h) rejestr nieruchomości Gminy
>Nic z tego nie zbliża się nawet do publicznie jawnej księgi kapitału, w której nie rząd, nie urząd, nie funkcjonariusz państwa ale zwykły człowiek z ulicy z NAJWIĘKSZĄ ŁATWOŚCIĄ może dowiedzieć się co masz i skąd!

Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
Przykład krów teścia - ucieczka

Podobnie jak nadal nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie o "nasze przywileje" kolejna ucieczka po publicznym puszczeniu bąka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2021 13:00 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.

Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.

Zeby nie wyszło z waszej umowy tak, że dla ciebie wszystko a dla niego nic.

Chcesz wszystko wiedzieć o sytuacji finansowej kontrahentów, żeby się z nimi dobrze dla siebie umówić, bo jesteś szpiclem.

A ja teraz chcę z najemnych roboli bez mienia zależnych od cudzego zrobić szpicli takich samych jak ty.

Żeby wiedzieli tyle ile ty wiesz.
06-07-2021 13:38 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
>Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.
A na co ty się chcesz ze mną umawiać?

Przykład krów teścia - ucieczka
Pytałem o "nasze przywileje" znów trzeba pytać setki razy?

>Zeby nie wyszło z waszej umowy tak, że dla ciebie wszystko a dla niego nic.
To nie zawieraj takiej umowy
Przeczysz sobie
Dwóch pracodawców szuka pracownika
Jeden ma zysk 100 000 euro, skromny domek i proponuje ci 1/100 swojego dochodu
Drugi ma zysk 1 000 000 000 euro , yacht i 100 pałaców i proponuje 1/10 000 swojego dochodu

Którego wybierzesz?
Nie musisz odpowiadać, znam odpowiedź.
Wolisz 1/10 000 zamiast 1/100 a to ile zgarnie twój pracodawca nie ma dla ciebie żadnego znaczenia

>Chcesz wszystko wiedzieć o sytuacji finansowej kontrahentów, żeby się z nimi dobrze dla siebie umówić, bo jesteś szpiclem.
Nie, nie potrzebuję tego.
Umawiam się na robotę
Zakres roboty a.....b
Termin dd.mm.rr
Kwota do zapłaty x
I tyle.

>A ja teraz chcę z najemnych roboli bez mienia zależnych od cudzego zrobić szpicli takich samych jak ty.
Znów postawiłeś chochoła i cały twój wywód jest do d.py


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2021 13:56 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Chcesz wszystko wiedzieć o sytuacji finansowej kontrahentów,
>> żeby się z nimi dobrze dla siebie umówić, bo jesteś szpiclem.
> Nie, nie potrzebuję tego. Umawiam się na robotę
>Zakres roboty a.....b Termin dd.mm.rr
>Kwota do zapłaty x I tyle.

Chcecie w tej umowie dwóch różnych rzeczy:
a) ty chcesz mieć tą robotę wykonaną w godziwym terminie, zakresie i koszcie
b) Hamerlika raczej mało obchodzi sam przedmiot umowy. On ma zielone pojęcie na temat tego, co aktualnie potrzebuje statystyczny pan Iksiński Polsce.
Hamerlik może potrzebowac zrobić zakupy na codzień, naprawić używany samochód, rower, zaaranżować dalsze i bliższe wycieczki wakacyjne, opłacić internet za dniówkę. Niewiele więcej.

Jeśli piszesz o umowie na wykonanie domu - najlepiej nie brać Hamerlika do rozmowy, jeśli nie chce się stracić czasu.

Czego natomiast chce Hamerlik? Chce mieć wpływ na wiele kluczowych spraw,z regulacją rynku włącznie.
Idąc do dentysty więc chce mieć wpływ na regulację branży dentystycznej, dopiero na szarym końcu jest dobrze zrobiony za kilka dni ząb za godziwą zapłatę.
Tak pewnie mają niedojrzali marzyciele z przeszłością w postaci epizodu dzierżenia losów ludzi w jednym ręku, kiedy czuli nad nimi realną władzę.

Najbardziej dojmujący wyrok z którym Hamerlik nieustannie się spiera, to wcale nie jakiś alimentacyjny dług czy licytacja działki.
Nie przyjmuje do wiadomości dożywotniego braku sprawczości, na co pilnie przez lata zapracował.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-07-2021 14:34 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcecie w tej umowie dwóch różnych rzeczy:
>a) ty chcesz mieć tą robotę wykonaną w godziwym terminie, zakresie i koszcie
>b) Hamerlika raczej mało obchodzi sam przedmiot umowy.

Skoro to jest tak banalnie proste, dlaczego powołujecie do życia instytucje wywiadu gospodarczego SZPICLE!

www.bik.pl/o-nas

Chcecie wiedzieć wszystko o robolach, znać każdą transakcję i każde zobowiązanie robola od początku jego życie ale żeby robol nic nie wiedział, kto jest właścicielem banku, w którym bierze ani kto jest właścicielem kamienicy, w czynszówce której mieszka?

SZPICLE!
Złodzieje ludzkiego życia!

Robole mają wam zaufać, bo jesteście super i nie powinni wiedzieć kim są właściciele ale wy, żadnemu robolowi nie ufacie, dlatego stosujecie karty chipowe, detektory ruchu, bazy danych gromadzące wszelkie info o robolach?

Tajna i nieopodatkowana własność nie istnieje!

I w tym fragmecie zgadzamy się ze sobą.

Przy czym dla mnie jawny ozncza - każdy wie a dla ciebie jawny oznacza - najlepiej żeby nikt nie wiedział.
06-07-2021 15:21 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w687817

>> Tajna i nieopodatkowana własność nie istnieje!
>I w tym fragmecie zgadzamy się ze sobą.

Dokładne, gdyż czasem bywa tylko niepubliczna, do tego opodatkowana.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-07-2021 16:39 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w687817
>>> Tajna i nieopodatkowana własność nie istnieje!
>>I w tym fragmecie zgadzamy się ze sobą.
>Dokładne, gdyż czasem bywa tylko niepubliczna, do tego opodatkowana.

Ta?

To podaj mi informację bardzo ogólną, o szczegóły nie będę cię nawet pytał.

Jaką procentową wartość posiadłości w Polsce mają zagraniczni obywatele?

Podaj źródło tej informacji i metodę zebrania danych.

Jeżeli nie poradzisz odpowiedzieć wiarygodnie na to ogóle pytanie o rozkład kapitału, to wyjaśnij co wg ciebie znaczy jawność kapitału, skoro sam nic nie wiesz nawet o sprawach bardzo ogólnych z tym związanych.
06-07-2021 16:52 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Oj, jak ty nic nie trybisz.
Do czego potrzebna ci ta informacja? Czy czasem to nie pretekst do dalszego mantrowania ala:
a) "Jacek Głodzik wie wszystko o innych, a inni o nim nic" co jest dowodem na jego niecne zamiary
i
b) "Jacek Głodzik nie wie nic o innych" co jest dowodem na tajemnicę mienia
?

Jak już pisałem: dostęp do konkretnych baz danych jest NIEPUBLICZNY.
Dostajesz dostęp do danego zasobu bazy (np. księgi danej działki) po złożeniu przekonującego uzasadnienia.
Kuma z tego coś Hamerlik - twórca raju dla ekshibicjonistów i szpicli?
Chyba nie.

>> Tajna i nieopodatkowana własność nie istnieje!
>I w tym fragmecie zgadzamy się ze sobą.

Dokładnie, gdyż czasem bywa tylko niepubliczna, do tego opodatkowana.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oj, jak ty nic nie trybisz.
>Do czego potrzebna ci ta informacja?

Do tego, żeby wykazać, iż zwykli ludzie nie mają dostępu nawet do najbardziej ogólnych informacji o rozkładzie własności w społeczeństwie.

Po prostu zupełnie nic wiedzą w kwestii rozkładu kapitału.

Dla ciebie ten całkowity brak jakiejkolwiek wiedzy jest wynikiem "jawnego" kapitału.

Nie masz dla mnie nawet tak bardzo ogólnej informacji, mógłbyś mi coś wyssać z palca ale poprosiłem o źródło i metodę, więc nie będziesz się wygłupiał, bo zostaniesz od razu zdemaskowany.

Łżesz jacku w żywe oczy w sprawie jawności kapitału.
Pospolicie kłamiesz i nie masz z tym żadnego problemu, bo w waszej prymitywnej kulturze nikt za te kłamstwa nie pociągnie cię do żadnej odpowiedzialności.
Pozwalasz sobie, bo prymitywna kultura, pełna kapitalistycznego tabu murem za tobą stoi.

Naprzeciw masz tylko mnie i czasem kogoś, kto się z waszej prymitywnej i podłej kultury na moment wychyli.
06-07-2021 17:48 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>>Oj, jak ty nic nie trybisz.
>>Do czego potrzebna ci ta informacja?
>Do tego, żeby wykazać, iż zwykli ludzie nie mają dostępu nawet do najbardziej ogólnych informacji o rozkładzie własności w społeczeństwie.

Wyjaśnij tym "Zwykłym ludziom" jakie "my" mamy przywileje

Ile razy trzeba pytać o to samo?

Pokazałeś robotnikom Amazona swój PIT skarżąc się żeś biedny?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-07-2021 08:23 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Oj, jak ty nic nie trybisz.
>> Do czego potrzebna ci ta informacja?
> Do tego, żeby wykazać, iż zwykli ludzie nie mają dostępu
> nawet do najbardziej ogólnych informacji o rozkładzie własności w społeczeństwie.

Naprawdę sadzisz, że urzędnik rozpatrujący twój wniosek jest bogaczem, który tylko chroni wrażliwe dane kolesi-właścicieli?

>Po prostu zupełnie nic wiedzą w kwestii rozkładu kapitału.

Na szczęście jest tu taki Hamerlik, co to zdradził wszystkim tajemnice bogactwa Bezosa na jednym z polskich niszowych portali. Dał przykład łamania tabu, a za nim poszła rzesza.

> Dla ciebie ten całkowity brak jakiejkolwiek wiedzy
> jest wynikiem "jawnego" kapitału.

Jak widać dużo z tego palca wyszło, wychodzi a na pewno jeszcze można wyssać więcej.

> Nie masz dla mnie nawet tak bardzo ogólnej informacji, mógłbyś
> mi coś wyssać z palca ale poprosiłem o źródło i metodę,
> więc nie będziesz się wygłupiał, bo zostaniesz od razu zdemaskowany.

Nie mam i to jest dowód na moje uprzywilejowanie, wpływy, władzę, wiedzę stosowaną w obronie kapitału tłustych bogaczy ktorych jestem częścią.
Hamerlik. Taki stary a taki..

> w waszej prymitywnej kulturze nikt za te kłamstwa nie
> pociągnie cię do żadnej odpowiedzialności.

Które konkretnie?

>Pozwalasz sobie, bo prymitywna kultura, pełna kapitalistycznego tabu murem za tobą stoi.

Owszem, gdyż mam już połowę kuli ziemskiej, za chwilę posiądę drugą i zagrażającego mi Hamerlika zjem na śniadanie.

> Naprzeciw masz tylko mnie i czasem kogoś, kto się z waszej prymitywnej
> i podłej kultury na moment wychyli.

O kim jeszcze myślisz?
W wyobraźni H zając z tej opowiastki
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845869#w846788
szybko zamienił się w uprzywilejowanego niedźwiedzia, bo Hamerlik tak potrzebował, a nawet chciał.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Jaką procentową wartość posiadłości w Polsce mają zagraniczni obywatele?
>Podaj źródło tej informacji i metodę zebrania danych.

Cwańszy wypiera głupiego.
Polaka "demokratyczne" rządzenie to obsługiwanie i spłacanie długów.
Polak jak widzi kogoś i mu się wydaje, że on ma dużo pieniędzy to mu rozum odbiera i ściąga majtki, jak k..rwa.
Tak jak nas ograła agentura CIA, naszymi własnymi pieniędzmi i doi jak małe dzieci, nie byłoby możliwe nawet w Afryce.
06-07-2021 17:20 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>Chcecie wiedzieć wszystko o robolach,
>SZPICLE!
>Złodzieje ludzkiego życia!
>Robole mają wam zaufać, bo jesteście super i nie powinni wiedzieć kim są właściciele

Wytrzeźwiałeś już?
To napisz jakie to 'my' mamy przywileje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2021 17:27 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> To napisz jakie to 'my' mamy przywileje

W wyobraźni H zając z tej opowiastki
www.racjonalista.pl/forum.php/s,845869#w846788
szybko zamienił się w uprzywilejowanego niedźwiedzia, bo Hamerlik tak potrzebował, a nawet chciał.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
>Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.
>Zeby nie wyszło z waszej umowy tak, że dla ciebie wszystko a dla niego nic.
>Chcesz wszystko wiedzieć o sytuacji finansowej kontrahentów, żeby się z nimi dobrze dla siebie umówić, bo jesteś szpiclem.
>A ja teraz chcę z najemnych roboli bez mienia zależnych od cudzego zrobić szpicli takich samych jak ty.
>Żeby wiedzieli tyle ile ty wiesz.

Ktoś będzie musiał składać przysięgę, że mówi prawdę i tylko prawdę lub podpisać oświadczenie, że został pouczony o karaniu podawania fałszywych danych.

Gminy realizują teraz za niemieckie pieniądze przetargi na wizje wybrańców ludu.
Kosztorys takiego przetargu powinien być jawny i w każdej chwili dostępny w internecie.
Firma, która "wygrała" przetarg powinna po zakończeniu złożyć informację: ilu pracowników pracowało i ile dostali przy tej robocie kasy?
W demokratycznej gminie powinna być zatrudniona jakaś osoba, która będzie analizować i też podawać do publicznej wiadomości: ile kasy z zewnątrz wpłynęło do gminy na realizację wizji demokratycznych "polityków" i ile z tej kasy zastało w gminie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ktoś będzie musiał składać przysięgę, że mówi prawdę i tylko prawdę lub podpisać oświadczenie, że został pouczony o karaniu podawania fałszywych danych.

W obliczu publicznie jawnej księgi kapitału o rozproszonym i kryptograficznie zabezpieczonym zapisie, wszyscy będą mogli kłamać do woli a prawda i tak wyjdzie na jaw.

W mojej koncepcji jawnej księgi kapitału, jako że kapitał jest nośnikiem władzy człowieka nad człowiekiem, chodzi o to, żeby żaden człowiek nie poradził utajnić kwestii finansowych nawet wtedy, kiedy dołoży do tego wszelkich starań.

>Gminy realizują teraz za niemieckie pieniądze przetargi na wizje wybrańców ludu.
>Kosztorys takiego przetargu powinien być jawny i w każdej chwili dostępny w internecie.
>Firma, która "wygrała" przetarg powinna po zakończeniu złożyć informację: ilu pracowników pracowało i ile dostali przy tej robocie kasy?
>W demokratycznej gminie powinna być zatrudniona jakaś osoba, która będzie analizować i też podawać do publicznej wiadomości: ile kasy z zewnątrz wpłynęło do gminy na realizację wizji demokratycznych "polityków" i ile z tej kasy zastało w gminie.

Nie w głowie problemy dotyczące publicznych pieniędzy, bowiem jestem gorącym przeciwnikiem istnienia skarbu państwa i rządu przy korycie, który dzieli.
Jestem wrogiem państwowej działalności gospodarczej.
Państwo ma wyłącznie zapewniać porządek prawny i nic ponadto.
Działalnością gospodarczą powinien zając się sektor wyłącznie prywatny, wtedy żadna realizowana wizja nie będzie wizją tajnie wybranego polityka ale wizją kapitalisty realizującego ją przy użyciu składników własnego majątku.
06-07-2021 19:17 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>W obliczu publicznie jawnej księgi kapitału

... której Hamerlik - Konopka jest najzagorzalszym wrogiem broniąc swoich tajemnic kłami i pazurami

Pokazałeś swój PIT "robolom" Azmazona skarżąc się na biedę?
Obrońco tajemnic mienia !

Napisałeś coś o "naszych" przywilejach
Tajemnica???

>W mojej koncepcji jawnej księgi kapitału,
w której Hamerlik trzyma w tajemnicy swoje dochody przed "robolami"....

>jako że kapitał jest nośnikiem władzy człowieka nad człowiekiem,
Pewnie dlatego nie chcesz im pokazać PITU. Boisz się utraty władzy ...

>chodzi o to, żeby żaden człowiek nie poradził utajnić kwestii finansowych
Oprócz Hamerlika

Hameliku, zwolenniku tajemnic.... skończ tę swoją hipokryzję

Ujawnij "robolom" swój PIT i poskarż się na biedę
Ujawnij "nasze" przywileje. Masz moje upoważnienie, ujawnij

Chciwy dziadu zwolenniku tajemnic w celu manipulacji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2021 21:19 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ujawnij "robolom" swój PIT i poskarż się na biedę

Skarżę się na swoją biedę z przeszłości.
To było okropne i jak widzisz nieodwracalnie odmienilo moja psyche.

Po tej biedzie w ogóle nie przypominam człowieka, którym byłem kiedyś. Szczęście to już nieznane mi uczucie.

Juz nie chodzi o mnie ale o zwalczenie zła.
Zależy mi na tym, żeby złu odebrać władzę.

Dla siebie nie potrzebuję więcej niż mam.
Potrzebuje wiedzieć, że tego nie stracę, bo jakieś japiszony z warszawki potrzebują kasy na złote wieże.
06-07-2021 21:58 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
JAKIE PRZWYLEJE POSIADAMY

Ile razy trzeba pytać, żebyś przeczytał pytanie?????

Ty twierdzisz że mamy przywileje
JAKIE!!!!!


>>Ujawnij "robolom" swój PIT i poskarż się na biedę
>Skarżę się na swoją biedę z przeszłości.

Jak zwykle łżesz
Skarżysz się że TERAZ jesteś biedny
twoim marzeniem JEST bochenek chleba i kilo marchwi

Piszesz o sobie TERAZ

Pokażesz zwolenniku tajemnic swój PIT "robolom" z Amazona?
Nie? Oczywiście TAJEMNICA
Tak jak sprzedaż działki


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2021 22:45 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>JAKIE PRZWYLEJE POSIADAMY

Właścicielskie, które nie tylko czynią was nadrzędnymi w określonym czasie i przestrzeni ale także pozostałych czynią podrzędnymi.

Wciąż krecimy się wokół pojęcia władzy - istoty kapitału.

Rozumiem znacznie władzy i hierarchicznego porządku ale poznałem i wiem już co znaczy władza wroga, posozytnicza, taka jaka objawiła się podczas niewolnictwa i kolonizacji.

Nie mogę dopuszczać zła do panowania.
Spprzeciwienie się panowaniu zła to mój moralny obowiązek.

Nie akceptuję waszego "prawa".
Nie akceptuję waszych stosunków społecznych.
Nie akceptuję waszej kultury kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności jak również waszej kultury tajnej i pośredniej demokracji.
Sprzeciwiam się!
Sprzeciwiam się złu jakie szerzycie.

Nie jestem jednym z was!
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Rozumiem znacznie władzy i hierarchicznego porządku ale poznałem i wiem już co znaczy władza wroga, posozytnicza, taka jaka objawiła się podczas niewolnictwa i kolonizacji.
>

Polak nawet nie rozumie, że został skolonizowany.
Dzisiaj przejeżdżałem koło tablicy, która stoi już z dwadzieścia lat, jakaś gmina oferuje TEREN INWESTYCYJNY NA SPRZEDAŻ. Tablica w szczerym polu, niektóre litery już odpadły.
Jakiejś lokalnej sitwie urzędniczej marzy się sprzedać teren i zabawić, jak w czasach "prywatyzacji".
Na tej tablicy powinien być napis:
ODDAMY TEREN ZA DARMO I BEZWARUNKOWO W ZAMIAN ZA PRACĘ.
Grupa mieszkańców nawet jakby chciała założyć jakąś spółdzielnię i na tym terenie prowadzić działalność to najpierw by musiała kupić lub wydzierżawić teren od gminy.
Za komuny teren MIAŁABY ZA DARMO. W demokratycznej Polsce ZA DARMO jest karane. Dzisiaj Polska należy do milionerów. Jak nie masz kasy to jesteś dziadem a jak pokażesz, że masz kasę to zrobią z ciebie dziada.
Władza dobrze wie, kto ile ma i jak go oskubać. Hamerlik jeszcze chce sąsiadów przyłączyć do szpiegowania i pisania donosów.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik jeszcze chce sąsiadów przyłączyć do szpiegowania i pisania donosów.

Jakich donosów skoro w publicznie jawnej księdze kapitału każdy widzi to samo?

Do kogo, skoro podatki nalicza i transferuje rozproszona aplikacja komputerowa?

Donos do wszystkich, żeby zmienili algorytm a za tym kod księgi kapitału występujących w wielu jednakowych kopiach pod kontrolą niezaleznych administratorów?

Przestan rozumowac dawnymi konceptami.
Naczytałeś się starych książek i rozumiesz jak ludzie 100 lat temu a oni byli przecież prymitywni.
07-07-2021 08:38 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Hamerlik jeszcze chce sąsiadów przyłączyć do szpiegowania i pisania donosów.
>Jakich donosów skoro w publicznie jawnej księdze kapitału

Zaraz zaraz. Dajesz sobie prawo nie uznać czyjegoś dobra nieujawnionego w księdze o której tak wiele lat piszesz i nieopodatkowanego tym szczególnym podatkiem, o którym w kółko gadasz. A którego jak nie było, tak nie ma.

Prawda?

Nie uznać i pewnie namawiać innych żeby zrobili z tym porządek "bo to przecież nam zagraża".
Wiele razy tutaj zresztą propagowałeś donosicielstwo i przemoc, na to własnie miałeś nadzieję - na grupkę tobie podobnych zmówionych zawistników, którzy robią porzadek.. ze zwykłymi posiadaczami mieszań typu farmer.

A przecież na początku to ni mniej, ni więcej tylko szpiclowanie, szpiegowanie a nawet nagabywanie (w słowniku Hamerlika zapewne szlachetna postawa).

Hamerlik do farmera: "Albo swoje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali"
Szantażysto, nagabywaczu i szpiclu.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
07-07-2021 07:46 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Ujawnij "robolom" swój PIT i poskarż się na biedę
>Skarżę się na swoją biedę z przeszłości.

Jak zwykle łżesz
Skarżysz się że TERAZ jesteś biedny
twoim marzeniem JEST bochenek chleba i kilo marchwi

Piszesz o sobie TERAZ

Pokażesz zwolenniku tajemnic swój PIT "robolom" z Amazona skarżąc się an biedę?
Nie? Oczywiście TAJEMNICA
Tak jak sprzedaż działki

>>JAKIE PRZWYLEJE POSIADAMY
>Właścicielskie, które nie tylko czynią was nadrzędnymi w określonym czasie i przestrzeni ale także pozostałych czynią podrzędnymi.

Czyli Hamnerlik jest nadrzędny w określonym czasie (czas najmu mieszkania) i przestrzeni (mieszkanie)

Hamerlik zamyka samochód, żeby nikt nie schował się w nim w czasie deszczu korzystając z WŁADZY

To nie jest żaden przywilej to normalne korzystanie z prawa własności
Znów używasz słowa (przywilej) w znaczeniu niezgodnym z SJP
W dodatku pisałeś o nieuzasadnionych przywilejach
Korzystanie przez ciebie z twojego samochodu jest nieuzasadnione?

>Wciąż krecimy się wokół pojęcia władzy - istoty kapitału.
Nie, wciąż kręcimy się wokół twoich ucieczek i konieczności zadawania ci tego samego pytania dziesiątki razy.

To, że TY nazywasz korzystanie z własności "władzą" to tylko twoje manipulanckie zamienianie znaczenia słów

>Rozumiem znacznie władzy i hierarchicznego porządku ale poznałem i wiem już co znaczy władza wroga, posozytnicza, taka jaka objawiła się podczas niewolnictwa i kolonizacji.

Nie rozumiesz.
Gdybyś rozumiał, nie nazywałbyś pasożytniczą "władzy" rolnika nad jego polem.

>Nie akceptuję waszego "prawa".
Naszego, czyli?
Dajesz sobie prawo kraść gwałcić oszukiwać, palić zabijać?
Przecież tego zabrania "nasze" prawo
"Nasze" prawo zabrania wyrzucenia cię z mieszkania, a nawet podniesienia ci czynszu bez uzasadnienia.

>Nie akceptuję waszych stosunków społecznych.
Naszych , czyli?

>Nie akceptuję waszej kultury
Naszej, czyli?

>kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności
Już ci pisano wielekroć. Nie ma tajnej własności. Jak zaczniesz pisać po polsku więceej zrozumiesz
Informacje o własności nie są tajne
Przykład włamywacza.. ucieczka

Podobnie, w Niemczech nie ma lichwy, to twój językowy błąd. Celowy, żeby manipulować

>jak również waszej kultury tajnej i pośredniej demokracji.
chroniącej przed szantażem wielkich
Przykład wyborów wójta - ucieczka

>Sprzeciwiam się!
Wolno ci

>Sprzeciwiam się złu jakie szerzycie.
My, czyli kto?

>>Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
>Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.
A na co ty się chcesz ze mną umawiać?

Przykład krów teścia - ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-07-2021 09:55 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>> Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO
>> CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
>>Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.
>A na co ty się chcesz ze mną umawiać?

Na pożyczkę, jak od Taty lub Córki H?

Prócz kawy w Berlinie odrzuconej przez Ciebie z oczywistych przyczyn, nie wydukał z siebie nic więcej. Jeszcze by wyszło, czego Hamerlik naprawdę teraz chce. Jeszcze by musiał z pokorą zapytać, czym dysponujesz.

Ojojoj.. niedobrze by było. Trzeba dalej strugać przed sobą i innymi bezczelnego twardziela.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>A na co ty się chcesz ze mną umawiać?
>Na pożyczkę, jak od Taty lub Córki H?

Dobrze jacku, bo już łapie się na tym, że cię nie czytam.

Masz wciąż ten sam zestaw komponentów.

Od ciebie więcej już chyba się nic nie dowiem. Dałeś z siebie wszystko.
07-07-2021 13:11 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> już łapie się na tym, że cię nie czytam.

Po prostu mięknie łapka, a może nie tylko.
Na szczęście inni czytają.
Czyżby tylko mnie nie czytasz?
Tutaj odpowiedziałeś tylko na jeden z licznych akapitów, żaląc się na temat czynszówek.
www.racjon(*)orum.php/s,849274/i,62#w849516
Z łapką na sercu - doczytujesz szarleya?
Jego odpowiedź bezpośrednio na twój wpis na końcu. Może od razu przeskoczysz, a może wcale.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli Hamnerlik jest nadrzędny w określonym czasie (czas najmu mieszkania) i przestrzeni (mieszkanie)

Masz szansę realizować własną wolność w cudzej czynszówce.

Odrzucasz te wielką szansę i życzysz takiej wolności innym.

Dlaczego chciwy i bezwzględny dziadu?
07-07-2021 13:19 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>>Ujawnij "robolom" swój PIT i poskarż się na biedę
>Skarżę się na swoją biedę z przeszłości.

Jak zwykle łżesz
Skarżysz się że TERAZ jesteś biedny
twoim marzeniem JEST bochenek chleba i kilo marchwi

Piszesz o sobie TERAZ

Pokażesz zwolenniku tajemnic swój PIT "robolom" z Amazona skarżąc się an biedę?
Nie? Oczywiście TAJEMNICA
Tak jak sprzedaż działki

>>JAKIE PRZWYLEJE POSIADAMY
>Właścicielskie, które nie tylko czynią was nadrzędnymi w określonym czasie i przestrzeni ale także pozostałych czynią podrzędnymi.

Czyli Hamnerlik jest nadrzędny w określonym czasie (czas najmu mieszkania) i przestrzeni (mieszkanie)

Hamerlik zamyka samochód, żeby nikt nie schował się w nim w czasie deszczu korzystając z WŁADZY

To nie jest żaden przywilej to normalne korzystanie z prawa własności
Znów używasz słowa (przywilej) w znaczeniu niezgodnym z SJP
W dodatku pisałeś o nieuzasadnionych przywilejach
Korzystanie przez ciebie z twojego samochodu jest nieuzasadnione?

>Wciąż krecimy się wokół pojęcia władzy - istoty kapitału.
Nie, wciąż kręcimy się wokół twoich ucieczek i konieczności zadawania ci tego samego pytania dziesiątki razy.

To, że TY nazywasz korzystanie z własności "władzą" to tylko twoje manipulanckie zamienianie znaczenia słów

>Rozumiem znacznie władzy i hierarchicznego porządku ale poznałem i wiem już co znaczy władza wroga, posozytnicza, taka jaka objawiła się podczas niewolnictwa i kolonizacji.

Nie rozumiesz.
Gdybyś rozumiał, nie nazywałbyś pasożytniczą "władzy" rolnika nad jego polem.

>Nie akceptuję waszego "prawa".
Naszego, czyli?
Dajesz sobie prawo kraść gwałcić oszukiwać, palić zabijać?
Przecież tego zabrania "nasze" prawo
"Nasze" prawo zabrania wyrzucenia cię z mieszkania, a nawet podniesienia ci czynszu bez uzasadnienia.

>Nie akceptuję waszych stosunków społecznych.
Naszych , czyli?

>Nie akceptuję waszej kultury
Naszej, czyli?

>kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności
Już ci pisano wielekroć. Nie ma tajnej własności. Jak zaczniesz pisać po polsku więceej zrozumiesz
Informacje o własności nie są tajne
Przykład włamywacza.. ucieczka

Podobnie, w Niemczech nie ma lichwy, to twój językowy błąd. Celowy, żeby manipulować

>jak również waszej kultury tajnej i pośredniej demokracji.
chroniącej przed szantażem wielkich
Przykład wyborów wójta - ucieczka

>Sprzeciwiam się!
Wolno ci

>Sprzeciwiam się złu jakie szerzycie.
My, czyli kto?

>>Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
>Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.
A na co ty się chcesz ze mną umawiać?

Przykład krów teścia - ucieczka



>>Czyli Hamnerlik jest nadrzędny w określonym czasie (czas najmu mieszkania) i przestrzeni (mieszkanie)
Zamykasz samochód?

>Masz szansę realizować własną wolność w cudzej czynszówce.
Wolność nie zależy od tego czy się mieszka w najmowanym czy własnym, ale jeśli chcesz własne, to naszporuj i kup lub zbuduj, z twoim dochodem każdy polski robotnik miałby dom
Znów się użalasz? Użalaj się przed "robolami" z Amazona

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-07-2021 13:45 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Znów się użalasz? Użalaj się przed "robolami" z Amazona

Łatwiej użalać się przed "anonimowymi użytkownikami internetu".
Przed "robolami z Amazona" czmycha, gdzie pieprz rośnie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Znów się użalasz? Użalaj się przed "robolami" z Amazona
>Łatwiej użalać się przed "anonimowymi użytkownikami internetu".
>Przed "robolami z Amazona" czmycha, gdzie pieprz rośnie.

Twierdziłeś, że podałeś prawdziwe nazwisko, szarley twierdzi, że wszyscy wiedzą kim jest w realu.

Raz jesteście sobą a drugi raz anonimowymi użytkownikami Internetu?

O co tu chodzi?
A może jesteś w tej chwili przedstawicielem innych anonimowych użytkowników choć sam jesteś zdemaskowany?

Nie mam już do ciebie siły.
W kółko i w kółko powtarzająca się wrogość, w każdym zadaniu. Dopiero co twoim wyjaśnieniem wszystkiego było rzekome odstawienie przeze mnie ciężkich narkotyków.

Ja to widzę tak.
Jesteś chory od pogardy.
Czepiałeś się mojego ego nie widząc, ze twoje własne większe jest od Everestu. Nie widzisz tego po prostu jak każdy narcyz.
07-07-2021 15:54 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Hamerlik, ego nie jest jednoznacznie krytykowane przez nauki humanistyczne.
Obecnie przeważa tendencja odwrotna.
To co jest chore w człowieku, to utknięcie na etapie narcyzmu. Ty albo wszędzie wietrzysz spisek przeciwko tobie, albo robisz z siebie ofiarę. Nie jesteś w stanie pójść kroku poza siebie w kierunku bliźniego, zapytać o jego oczekiwania, hobby, zainteresować się czymś nie związanym z finansami / wycyckaniem go. I dlatego jesteś sam, jak palec.

Hamerlik Szantażysta, nagabywacz i szpicel do farmera: "Albo swoje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali"

Moje imię i nazwisko są prawdziwe. Tobie to jednak nie wystarcza. Chcesz znać detale autobiografii, zestaw lustracyjno-majątkowy, adres itd. Dlatego dla ciebie niestety jestem Anonmowym Użytkownikiem Internetu i tak zostanie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie jesteś w stanie pójść kroku poza siebie w kierunku bliźniego, zapytać o jego oczekiwania, hobby, zainteresować się czymś nie związanym z finansami / wycyckaniem go. I dlatego jesteś sam, jak palec.

Rozumiem, że pasowałoby ci, gdybym sprawę wyjawienia kapitału porzucił, wycofał się, ustąpił, zajął się opowiadaniem o wynikach meczu piłki nożnej przy grillu ale ja nie widzę takiej opcji. To nie jest możliwe. Muszę tę sprawę dokończyć bo jest niezmiernie ważna dla mnie i jak widać także dla innych. Dopiero jak ją skończę i ja zacznie się eksperyment z publicznie jawną księgą kapitału, wtedy będę mógł odpocząć i pójść na grill.

Nie ustąpię przed waszymi roszczeniami a nawet złością.
Nie ustąpię przed twoją pogardą.

Zakwestionowałem wasze zasady i skonstruowałem własne, co wynikło z moich głębokich potrzeb i teraz muszę pozostać wierny własnemu projektowi.

Mam dla ciebie uczciwą propozycję, zajmij się czym tam chcesz, wyjedź na wakacje, zorganizuj grilla dla znajomych, spędź więcej czasu z dziećmi a ja w tym czasie spróbuję zmienić ludzki świat i własne życie na zawsze. Stoi?
07-07-2021 16:21 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Rozumiem, że pasowałoby ci, gdybym sprawę wyjawienia kapitału
> porzucił, wycofał się, ustąpił, zajął się (ciach)

Rób jak uważasz. W sumie forum się kręci, jesteś z tym co robisz i tak pożyteczny. Tylko że to smiecenie..
Smutne.

> ja w tym czasie spróbuję zmienić ludzki
> świat i własne życie na zawsze. Stoi?

Rób co chcesz i jak chcesz, byleś tu nie śmiecił. A jak już musisz, to odrobina uczciwości by się przydała na osłodę.
Twoja strata czasu Hamerlik? Pokręcisz się w kółko 151089 raz? Nabierzesz zdoności do kłótni, stracisz inne?
Ok, mnie to ani grzeje, ani ziębi.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rób co chcesz i jak chcesz, byleś tu nie śmiecił.

Co ty?
Porządkowy jakiś?
A może uporządkowany?
Może jakiś lepszy, ważniejszy albo po prostu bogaty?

Widzę, że bardzo się starasz, żeby mnie wyprowadzić z rownowagi emocjonalnej ale ja już wiem, że to element twojej manipulacji moim umysłem i wiesz gdzie mam twoje prowokacje?
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Może jakiś lepszy, ważniejszy albo po prostu bogaty?
>Widzę, że bardzo się starasz, żeby mnie wyprowadzić z rownowagi emocjonalnej

Miej swoją emocjonalną równowagę, nie mniej, prowokuj, dawaj świadectwo swojej indolencji uciekając od argumentów - wszystko jedno.
Byleś nie śmiecił.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Byleś nie śmiecił.

Nie śmiecę, za to ty nieustającymi atakami personalnymi okropnie.
Nie wiadomo skąd wyniosłeś taką kulturę, czy raczej jej brak.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Nie śmiecę

Nie tylko śmiecisz
Cytat:
Czynność podstawowa - topienie się, nie wymaga wkładu energii, bo jest efektem naturalnej ewolucji środowiska kostki lodu. Czynność odwrotna - zamarzanie wymaga już sporej energii, bo trzeba "zwalczyć",zatrzymać naturalną ewolucję środowiska

.. ale nagabujesz, prowokujesz, próbujesz szpiclować, obnażasz co ci przyjemne a zakrywasz wstydliwe i niewygodne, leniuchujesz, kłamiesz, zabijasz czas słowotokiem, robisz jeszcze pewnie z kilkadziesiąt słabych rzeczy.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
07-07-2021 16:54 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nie ustąpię przed waszymi roszczeniami a nawet złością.
> Nie ustąpię przed twoją pogardą.

Spotkasz się zatem nadal z delikatnym upuszczaniem powietrza, falsyfikacją jednych twoich postulatów względem innych, ironią i sarkazmem, z odsłanianiem wstydliwego i intensywnie przykrywanego, oraz olewaniem nachalnie prezentowanych treści.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
szarley (54911 punktów)
>>>Znów się użalasz? Użalaj się przed "robolami" z Amazona
>>Łatwiej użalać się przed "anonimowymi użytkownikami internetu".
>>Przed "robolami z Amazona" czmycha, gdzie pieprz rośnie.
>Twierdziłeś, że podałeś prawdziwe nazwisko, szarley twierdzi, że wszyscy wiedzą kim jest w realu.

Przed "robolami z Amazona" czmycha, gdzie pieprz rośnie.
Przeczytałeś prosty komunikat, czy znów cię przerósł intelektualnie , człowieczku z kupioną maturą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przed "robolami z Amazona" czmycha, gdzie pieprz rośnie.
>Przeczytałeś prosty komunikat, czy znów cię przerósł intelektualnie , człowieczku z kupioną maturą

Robole Amazonu mają elektroniczne liczniki czasu na głowie, nie mają w programie żadnej rozmowy, bo cały czas jest zaplanowany na robotę z pakietami.

Nawet gdybym jakimś cudem przedarł się przez zasieki i bramki chipowe, zatrzymał robola Amazonu, zaczął z nim rozmowę, spróbował przekazać mu swoje dokumenty, przez zatrzymanie ruchu robola czujniki jego na głowie wszczęlyby alarm na magazynie i natychmiast pojawiłaby się ochrona, która przekazałby mnie waszej policji i sądom.

Czy nie zrozumiałeś jeszcze, że ludzie nie są Panami na swoim i nie mogą pozwolić sobie nawet na namiastkę tego na co ty możesz sobie pozwolić?
08-07-2021 07:10 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>>Przed "robolami z Amazona" czmycha, gdzie pieprz rośnie.
>>Przeczytałeś prosty komunikat, czy znów cię przerósł intelektualnie , człowieczku z kupioną maturą
>Robole Amazonu mają elektroniczne liczniki czasu na głowie, nie mają w programie żadnej rozmowy, bo cały czas jest zaplanowany na robotę z pakietami.

Po 8 godzinach wychodzą gromadnie do domów.
Możesz stanąć przed bramą magazynów
Pracownicy Amazona mają też swoje internetowe forum, możesz tam zamieścić swój PIT z komentarzem że jesteś biedny bo niczego nie masz i marzysz o marchwi i chlebie
Tchorz

>Nawet gdybym jakimś cudem przedarł się przez zasieki i bramki chipowe,
Nie musisz, stań przed bramą

>Czy nie zrozumiałeś jeszcze,
.. że twoje skargi na biedę są konfabulacją w którą nikt nie wierzy?

>Rozumiem znacznie władzy i hierarchicznego porządku ale poznałem i wiem już co znaczy władza wroga, posozytnicza, taka jaka objawiła się podczas niewolnictwa i kolonizacji.

Nie rozumiesz.
Gdybyś rozumiał, nie nazywałbyś pasożytniczą "władzy" rolnika nad jego polem.

>Nie akceptuję waszego "prawa".
Naszego, czyli?
Dajesz sobie prawo kraść gwałcić oszukiwać, palić zabijać?
Przecież tego zabrania "nasze" prawo
"Nasze" prawo zabrania wyrzucenia cię z mieszkania, a nawet podniesienia ci czynszu bez uzasadnienia.

>Nie akceptuję waszych stosunków społecznych.
Naszych , czyli?

>Nie akceptuję waszej kultury
Naszej, czyli?

>kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności
Już ci pisano wielekroć. Nie ma tajnej własności. Jak zaczniesz pisać po polsku więceej zrozumiesz
Informacje o własności nie są tajne
Przykład włamywacza.. ucieczka

Podobnie, w Niemczech nie ma lichwy, to twój językowy błąd. Celowy, żeby manipulować

>jak również waszej kultury tajnej i pośredniej demokracji.
chroniącej przed szantażem wielkich
Przykład wyborów wójta - ucieczka

>Sprzeciwiam się!
Wolno ci

>Sprzeciwiam się złu jakie szerzycie.
My, czyli kto?

>>Masz rację, tylko nadal nie poradzisz udowodnić PO CO człowiekowi z ulicy wiedzieć co mam i skąd.
>Żeby wiedzieć jak się z tobą umówić właściwie.
A na co ty się chcesz ze mną umawiać?

Przykład krów teścia - ucieczka

>>Czyli Hamnerlik jest nadrzędny w określonym czasie (czas najmu mieszkania) i przestrzeni (mieszkanie)
Zamykasz samochód?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Robole Amazonu mają elektroniczne liczniki czasu na głowie, nie mają w programie żadnej rozmowy, bo cały czas jest zaplanowany na robotę z pakietami.
>Po 8 godzinach wychodzą gromadnie do domów.
>Możesz stanąć przed bramą magazynów

Gdybym staną przed bramą Amazonu i nie zechciał odejść wasza policja interweniowałaby w ciągu 30 minut.
Gdybym zwrócił się do waszej gminy, żeby udostępniła mi przez Amazonen teren na ustawienie namiotu, na którym umiesiłbym szyld np. "kino wolność", dostałbym kategoryczną odmowę.

>>Nawet gdybym jakimś cudem przedarł się przez zasieki i bramki chipowe,
>Nie musisz, stań przed bramą

Nie mówi mi gdzie mam stanąć i co mam robić. Nie jesteś moim pracodawcą.

>>Czy nie zrozumiałeś jeszcze,
>.. że twoje skargi na biedę są konfabulacją w którą nikt nie wierzy?

Potrzebujesz 60 sekund na ustalenie w Google księgi wieczystej działki, o której była mowa.
Z łatwością wszystko sprawdzisz w waszych publicznie jawnych księgach wieczystych.
Dlaczego tego nie zrobiłeś i bez żadnego dowodu zarzucasz mi od wielu lat kłamstwa?

Mam w tej sprawie pewną teorię.
Jestem ci zupełnie obojętny, masz mnie za nic, chodzi ci jedynie o twoje posiadłości i w ich obronie nie masz żadnych zasad.
08-07-2021 10:06 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
Oczywiście nie odpowiedziałeś na większość mojego wpisu
Trzeba ci powtarzać wiele razy, aż pytającego znudzi

Pisałem o czujnikach ruchu.
Ucieczka

>>>Robole Amazonu mają elektroniczne liczniki czasu na głowie, nie mają w programie żadnej rozmowy, bo cały czas jest zaplanowany na robotę z pakietami.
>>Po 8 godzinach wychodzą gromadnie do domów.
>>Możesz stanąć przed bramą magazynów
>Gdybym staną przed bramą Amazonu i nie zechciał odejść wasza policja interweniowałaby w ciągu 30 minut.

1 Znów się świnka najarała
2 Opublikuj swój PIT na forum pracowników Amzanona (nie zapomnij dopisać jakiś to biedny)

Nie publikujesz przed tymi ludźmi bo jesteś ZWOLENNIKIEM TAJEMNIC

>Gdybym zwrócił się do waszej gminy,
Naszej czyli?

>żeby udostępniła mi przez Amazonen teren na ustawienie namiotu, na którym umiesiłbym szyld np. "kino wolność", dostałbym kategoryczną odmowę.
Próbowałeś?
Wrodzone lenistwo nie pozwala na żaden eksperyment
Lepiej zabetonować główkę i żywić ją swoimi urojeniami

>>>Nawet gdybym jakimś cudem przedarł się przez zasieki i bramki chipowe,
>>Nie musisz, stań przed bramą
>Nie mówi mi gdzie mam stanąć i co mam robić. Nie jesteś moim pracodawcą.
Nie jestem, a ty jesteś kłamcą i tchórzem
Żalisz się na biedę, ale"robolom" Amazona PITu nie pokażesz.

>>>Czy nie zrozumiałeś jeszcze,
>>.. że twoje skargi na biedę są konfabulacją w którą nikt nie wierzy?
>Potrzebujesz 60 sekund na ustalenie w Google księgi wieczystej działki, o której była mowa.
ooooooo, więc twierdzisz, że własność jest jawna????
Novum!

>Z łatwością wszystko sprawdzisz w waszych publicznie jawnych księgach wieczystych.
Paczpan, a Hamerlik twierdzi, że własność jest tajna
To jawna czy tajna, bo zaplątałeś się w swoją pieluchę

>Dlaczego tego nie zrobiłeś i bez żadnego dowodu zarzucasz mi od wielu lat kłamstwa?
Bo kłamiesz
Nie wolno ci podróżować samochodem??

>Mam w tej sprawie pewną teorię.
>Jestem ci zupełnie obojętny,
Oczywiście!
A dlaczego mam się starać o młodego , zdrowego zamożnego Berlińczyka

>masz mnie za nic,
Mylisz się. Jest jeszcze gorzej
Mam cię za kłamcę pozbawionego honoru

>chodzi ci jedynie o twoje posiadłości i w ich obronie nie masz żadnych zasad.
Tym bardziej mam cię za człowieczka o ujemnym honorze, że wymyślasz sobie rozmówcę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-07-2021 10:25 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Potrzebujesz 60 sekund na ustalenie w Google księgi wieczystej
> działki, o której była mowa. Z łatwością wszystko sprawdzisz
> w waszych publicznie jawnych księgach wieczystych.
> Dlaczego tego nie zrobiłeś

Odpowiedź jest prosta: tutaj nikt prócz ciebie nie ma ambicji zostać internetowym szpiclem.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedź jest prosta: tutaj nikt prócz ciebie nie ma ambicji zostać internetowym szpiclem.

Zadawałeś mi setki osobistych pytań.
Śledziłeś wypowiedzi innych ludzi w zakresie moich osobistych spraw.

Setki razy używałeś w ten sposób pozyskane informacje do ataków personalnych, które nie miały nic wspólnego z poruszanym tematem ani nawet z kwestiami kapitału.

Czyzby największy szpicel zarzucał innym szpiclowanie?
08-07-2021 11:21 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Czytanie twoich, jak również wypowiedzi innych użytkowników forum to internetowe szpiclowanie?


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
08-07-2021 11:22 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> nie miały nic wspólnego z poruszanym tematem
> ani nawet z kwestiami kapitału.

"Pamięć dobra, ale krótka".
Internetowy niuchaczu - kolekcjonerze haków za pomocą szpiclowania.

farmera chyba musiałeś wyniuchać. Szpiclu.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,849274#w849548


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> nie miały nic wspólnego z poruszanym tematem
>> ani nawet z kwestiami kapitału.
>"Pamięć dobra, ale krótka".
>Internetowy niuchaczu - kolekcjonerze haków za pomocą szpiclowania.
>farmera chyba musiałeś wyniuchać. Szpiclu.

Nie mam żadnego problemu z pozyskaniem informacji o cudzym kapitale, teraz zawsze już jestem otwarty na nie.

Nie tylko chciałbym zyskać wszelką informację o cudzej własności ale jeszcze chętnie się z nią że wszystkimi podzielę, ogłaszając ją publicznie.

Jeżeli to narusza wasze wartości, wasze zasady, normy, wasze "prawa" i kulturę to jest wasz problem a nie mój.

Jeżeli dążenie do pozyskania każdej informacji o cudzych posiadłości jest dla ciebie szpiclowaniem to w twoim pojęciu mogę być szpiclem.

ŻADEN PROBLEM!

Jeżeli wiążą się z tym jakieś twoje emocje to ja ich w sobie nie noszę i nic nie czuję. Nie jesteśmy do siebie podobni. Powoływanie się na waszą kulturę w stosunku do mnie nie ma sensu, bo ja nie jestem jednym z was. Jestem inny niż wy.
08-07-2021 14:58 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> ja nie jestem jednym z was. Jestem inny niż wy.

W moim odczuciu jesteś tylko i zarazem aż obrażony na ludzi, którzy sie tobą nie zaopiekowali gdy miałeś 30+ i mniej lat.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> ja nie jestem jednym z was. Jestem inny niż wy.
>W moim odczuciu jesteś tylko i zarazem aż obrażony na ludzi, którzy sie tobą nie zaopiekowali gdy miałeś 30+ i mniej lat.

No tak.
Twoje odczucia względem mnie sa dość specyficzne.

Kiedys wyszedłeś z założenia, że jestem złym czlowkiem i tkwisz w nim, sam czując się wyraźnie kimś lepszym.

W waszej kulturze złym ludziom nic się nie należy, bo wszystko należy się jedynie dobrym.

Chcąc nie chcąc muszę bronić się przed twoją wroga projekcja mnie jako złego, bo jeżeli pozwolę ci na stworzenie takiego mojego wizerunku, to pozbawicie mnie dostępu do wszelkich zasobów a następnie ukradniecie mi życie.

Jestes moim wrogiem i wszelkimi sposobami próbujesz mnie zniszczyć, żeby przetrwać muszę odeprzeć twoją agresję.

Wyraźnie dążysz do uczynienia ze mnie swojego niewolnika ale jacku NIE!

Albo okażesz wreszcie należny mi respekt albo wyrwę ci ten respekt z gardła.
09-07-2021 08:19 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Kiedys wyszedłeś z założenia, że jestem złym czlowkiem

Wiem wiem, nie wskażesz cytatu.

> Chcąc nie chcąc muszę bronić się przed twoją wroga projekcja
> mnie jako złego, bo jeżeli pozwolę ci na stworzenie takiego
> mojego wizerunku, to pozbawicie mnie dostępu do wszelkich
> zasobów a następnie ukradniecie mi życie.

Nie jesteś złym człowiekiem. Chcesz za wszelką cenę coś znaczyć w społeczeństwie, być przydatnym i ulżyć sobie w losie. Jak dotąd, nie znalazłeś sposobu by tego dokonać.
Więc sfrustrowany bierzesz się za prowokacje anonimowych użytkowników internetu, tudzież mantry.

>> wszelkimi sposobami próbujesz mnie zniszczyć

Nie pochlebiaj sobie. Nie lubię głupoty. Lubię za tu ukrócać wszelkie metody manipulacji czy nazywanie białym czarnego.

>Albo okażesz wreszcie należny mi respekt albo wyrwę ci ten respekt z gardła.

Odpowiadaj uczciwie na pytania. Przestań stosować swoją koronną metodę, czyli ucieczki, skończ z mantrami, szanuj innych ludzi w tym czego chcą, a przynajmniej dowiedz się od nich co cenią. Naucz się jakieś rzeczy odnoszącej się do rzeczywistości a nie swoich projekcji - wówczas obiecuję, że go uzyskasz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
09-07-2021 08:35 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Albo okażesz wreszcie należny mi respekt albo wyrwę
> ci ten respekt z gardła.

Podstawowy szacunek jako istocie ludzkiej, należy się każdemu.
Na większy, bardziej indywidualny szacunek, wynikający m.in. z wzajemnego ubogacania się, należy sobie zapracować.

Próbujesz wyrwać ten szacunek od lat, bez wkładu własnego co najmniej kilkunastu użytkownikom tego portalu. Założę się, że w życiu masz co najmniej kilkudziesięciu skonfliktowanych ze sobą ludzi. Do tego być może dochodzi kwestia szacunku od żony, dzieci etc.

Wydaje mi się, że walenie głową w mur nie jest ani szczególnie oryginalne, ani przyjemne.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
09-07-2021 09:20 
 Ocena 1 na 1
szarley (54911 punktów)
>Wyraźnie dążysz do uczynienia ze mnie swojego niewolnika ale jacku NIE!

Leczysz te obsesje?
Powinieneś.

>Albo okażesz wreszcie należny mi respekt albo wyrwę ci ten respekt z gardła.

A czym chcesz zasłużyć na respekt?
Wymyślaniem innym życiorysów i poglądów?
Szpiclowaniem?
Ucieczkami od argumentów i pytań?
Ignorowaniem rzeczywistości?
Tchórzostwem?
Hipokryzją?
Mantrami?
Kłamstwami?
Obelgami?
Konfabulacjami?
Użalaniem się na rzekomą biedę?
Nieczytaniem tego na co odpowiadasz?
Nazywaniem ofiar kradzieży złodziejami?
Brakiem uważania dla prawa
Obwinianiem wyłącznie innych za zło świata?
Deklarowanym utracjuszostwem?
Lenistwem?
Sprzecznymi bredniami?
Udawaniem kogoś kim nie jesteś?

Zmarnowałeś kredyt respektu należny każdemu człowiekowi i użalanie się nad sobą, że inni wypominają ci alimenta, na podstawie tego co sam napisałeś. Niemniej TY TO NAPISAŁEŚ.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
09-07-2021 09:44 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> A czym chcesz zasłużyć na respekt?
> Nieczytaniem tego na co odpowiadasz?

To jest szczególna, ostatnio stosowana najczęściej na zmianę z innymi metoda.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
08-07-2021 09:36 
 Ocena 3 na 3
szarley (54911 punktów)
>Robole Amazonu mają elektroniczne liczniki czasu na głowie,

Pisałem ci już po co są czujniki ruchu
Pisałem,że nie zjadę pod ziemię bez takiego czujnika

I co na to Hamerlik?
Ucieczka, kilka tygodni przerwy i powrót mantry

Oblałeś zwój niedouczony mózg betonem i jesteś odporny na wszelkie argumenta.
nic, kompletnie nic do ciebie nie dociera

Teraz też UCIECZKA a potem powrót do mantr

>nie mają w programie żadnej rozmowy, bo cały czas jest zaplanowany na robotę z pakietami.
Gówno prawda. Po 8 godzinach idą do domów i Amazon nie interesuje się tym co robią
Jedynie Hamerlik - Konopka zostaje w fabryce przykuty do maszyny w nieogrzanej piwnicy
KIEDY W KOŃCU PRZEPROSISZ ZA TE SWOJE KŁAMSTWA ???

>Nawet gdybym jakimś cudem przedarł się przez zasieki
i pola minowe pod ogniem Maximów....
Znów się świnka naćpała i widzi różowe nosorożce
Skończ jarać

>natychmiast pojawiłaby się ochrona, która przekazałby mnie waszej policji i sądom.
Zastrzeliliby cię na miejscu!
Naszej czyli?
Nie twojej jak rozumiem, gdyby ktoś wszedł do twojego samochodu policji nie wezwiesz....
Rzygać się chce od twojej hipokryzji

>Czy nie zrozumiałeś jeszcze, że ludzie nie są Panami na swoim
Zrozumiałem,że tobie wcale nie przeszkadza bycie niewolnikiem!!!!
Nie przeszkadza niewolnictwo innych
Dom może mieć tylko ten, kto już wcześniej miał dom a reszta może mieszkać w najmowanych mieszkaniach, które muszą opuścić w środku nocy, bez żadnej ochrony

Liczy się tylko jedno: żeby wiedzieć kto co ma i zapłacić właścicielowi kamienicy podatek od wrotek

UDOWODNIŁEM ci, że proponujesz system w którym podatków nie płacą właściciele kamienic podatki płaci się właścicielom kamienic

uciekłeś

Teraz będzie ucieczka, chochoł mantra lub lamentacja jakiś to biedny

>i nie mogą pozwolić sobie nawet na namiastkę tego na co ty możesz sobie pozwolić?
i nie mogą pozwolić sobie nawet na namiastkę tego na co ty możesz sobie pozwolić.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pokażesz zwolenniku tajemnic swój PIT "robolom" z Amazona skarżąc się an biedę?
>Nie? Oczywiście TAJEMNICA

Przecież opublikowałem w Internecie na tym forum całoroczne rozliczenie wynagrodzenia za zeszły rok ze wszystkimi dodatkowymi dochodami, każdy może zajrzeć jeżeli chce i to obejrzeć.
Dzięki tej publikacji jeździsz na mnie jak na łysej kobyle, zestawiają tę informację z informacją ode mnie o moich alimentach.

Czego oczekujesz więcej?
Mam wejść człowiekowi do toalety i mu przerwać, żeby go poinformować?

>Tak jak sprzedaż działki

Wszystko co o tym wiem, powiedziałem ci.
Jeżeli nie wierzysz mi to twój problem nie mój.

Ponoć kapitał w Polsce jest jawny, macie swoje księgi wieczyste, rejestry dłużników itd.
Wykorzystaj tę jawność i sprawdź moje słowa.
Znajdź choć jeden dowód na to, że kiedykolwiek oszukałem na tym forum, na pewno wielu ucieszy się.

Tylko mi nie tłumacz, że ta wasza jawność tak działa, że nie poradzisz się niczego dowiedzieć.
Ja nie dowiaduję się, bo nie chcę.
Ale ty najwyraźniej chcesz wiedzieć, więc dowiedz się. Co ci stoi na przeszkodzie?
07-07-2021 16:01 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Tylko mi nie tłumacz, że ta wasza jawność tak działa, że nie
> poradzisz się niczego dowiedzieć.
> Ja nie dowiaduję się, bo nie chcę.*

Tja.. ale co do farmera "już wiesz".
Hamerlik do farmera: "Albo swoje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali"
Hamerlik to szantażysta, nagabywacz i szpicel wartki względem innych, leniwy i nieśmiały względem swojego żywotnego interesu. *

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
07-07-2021 16:49 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Czego oczekujesz więcej?
> Mam wejść człowiekowi do toalety i mu przerwać,
> żeby go poinformować?

W temacie powszechnej i jawnej księgi kapitału, podatków określanych w demokracji bezpośredniej itd niedługo do tego dojdzie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
07-07-2021 20:51 
 Ocena 2 na 2
szarley (54911 punktów)
>>Pokażesz zwolenniku tajemnic swój PIT "robolom" z Amazona skarżąc się an biedę?
>>Nie? Oczywiście TAJEMNICA
>Przecież opublikowałem w Internecie na tym forum całoroczne rozliczenie wynagrodzenia za zeszły rok ze wszystkimi dodatkowymi dochodami, każdy może zajrzeć jeżeli chce i to obejrzeć.

Na niszowym obcojęzycznym forum
Podobnie jak na fR nazwałeś niemieckich sędziów i policjantów bandytami

Tchórz

>Dzięki tej publikacji jeździsz na mnie jak na łysej kobyle, zestawiają tę informację z informacją ode mnie o moich alimentach.

Oczywiście, bo jest łajdactwem , z twoim dochodem zalegać z alimentoma

>Czego oczekujesz więcej?
Oczekuję, że skoro żalisz się na biedę pokażesz swój PIT "robolom" Amazona
Skoro nazywasz niemieckich policjantów bandytami, powiesz to stójkowemu w oczy, po niemiecku

>Mam wejść człowiekowi do toalety i mu przerwać, żeby go poinformować?
Nie, wystarczy, że nakleisz PIT na bramie jako ogłoszenie z komentarzem, że jesteś biedny i staniesz obok

>>Tak jak sprzedaż działki
>Wszystko co o tym wiem, powiedziałem ci.
Kłamiesz

>Ponoć kapitał w Polsce jest jawny, macie swoje księgi wieczyste, rejestry dłużników itd.
Nie jest tajny. Naucz się polskiego języka
Znów udowadniasz, że maturalne świadectwo kupiłeś na targu

>Znajdź choć jeden dowód na to, że kiedykolwiek oszukałem na tym forum, na pewno wielu ucieszy się.
Jeden?
Pisałeś, że marzy ci się kilogram marchwi i bochenek chleba na jutro dla twoich dzieci
Pisałeś, że nie wolno ci poruszać się drogami
Pisałeś, że samochód wolno ci mieć tylko po to, żeby wozić dzieci i uczyć je na niewolników

Oszust

>Tylko mi nie tłumacz, że ta wasza jawność
nasza czyli czyja?

>Ja nie dowiaduję się, bo nie chcę.
>Ale ty najwyraźniej chcesz wiedzieć,
Znów p. ch. wymyślasz moje poglądy

Człowieczku o ujemnym honorze


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2021 13:41 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> W moim modelu nie ma żadnych podatków określanych przez rząd i będących dochodem rządu.
> To jest fundamentalna różnica.

Nie o tym był mowa. Pytałeś "Nie chcesz, żeby tajna i nieopodatkowana własność była istotą rozmowy?"

Coś, co z gruntu nie istnieje tzn. jakaś wydumana / bliżej niezdefiniowana "Tajna i nieopodatkowana własność" nie może być istotą racjonalnej rozmowy.
Co najwyżej może być istotą fantazji - w tym nikt ci nie dorówna, poza tobą też nikt nie potrzebuje o tym rozmawiać.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-07-2021 10:21 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Wystarczy kogokolwiek na ulicy zapytać co wie o rozkładzie
> kapitału w społeczeństwie, żeby przekonać się, że jesteś
> pospolitym kłamcą!

Po co od razu iść pytać na ulicę. Popytaj tutaj ludzi, którzy chcą jeszcze z tobą rozmawiać.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-07-2021 23:20 
 Ocena 3 na 3
Wenancjusz (16441 punktów)

>Probujesz odwrócić uwagę od tajnej i nieopodatkowanej własności?

Takiej nie ma idioto.
To Twoje iddeefix. To Twoja choroba umysłowa.

>Starasz się, żeby ludzkie myśli pobiegły innym torem?
>Nie chcesz, zeby tajna i nieopodatkowana własność była istotą rozmowy?
>Dlaczego?
>Co?

Bo nie ma tajnej nieopodatkowanej własności bęcwale.

>Nie potraficie jej usprawiedliwić?

Jak durniu usprawiedliwiać coś czego nie ma?

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
07-07-2021 00:04 
 Ocena-2 na 2
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bo nie ma tajnej nieopodatkowanej własności bęcwale.

To wymień co ma jacek glodzik i ile od tego zapłacił podatku.

A jak nie poradzisz, bo nie masz bladego pojęcia, to napisz swój słownik i opisz w nim przymiotnik "jawny" jako nieznany, niewiadomy, utajniony

sjp.pwn.pl/sjp/jawny;2467575.html

jak tak to opiszesz, to prawie jest pewność, że twoja definicja wejdzie do obowiązkowego programu nauczania w przymusowych szkołach dla maleńkich dzieci.
07-07-2021 11:07 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>Bo nie ma tajnej nieopodatkowanej własności bęcwale.
>To wymień co ma jacek glodzik i ile od tego zapłacił podatku.

Nie musi wymieniac, żeby wiedzieć że nie ma czegoś takiego, jak tajna i nieopodatkowana własność.
Wenancjusz tego nie wie i co ciekawsze - nie chce wiedzieć, co dla szpicla-Hamerlika musi dość niezrozumiałym być.
100x tłumaczyłem: wie urząd Gminy w której mieszkam i US.
A ten dalej swoje.

> A jak nie poradzisz, bo nie masz bladego pojęcia, to
> napisz swój słownik i opisz w nim przymiotnik "jawny" jako nieznany,
> niewiadomy, utajniony

W mózgu ci się kitłasi wobec obsesji / jawny / niejawny, a to tylko niepubliczna informacja.

> sjp.pwn.pl/sjp/jawny;2467575.html
> jak tak to opiszesz, to prawie jest pewność, że
> twoja definicja wejdzie do obowiązkowego programu nauczania
> w przymusowych szkołach dla maleńkich dzieci.

Bełkocz tak dalej.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-07-2021 08:42 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Cytat:
Czynność podstawowa - topienie się, nie wymaga wkładu energii, bo jest efektem naturalnej ewolucji środowiska kostki lodu. Czynność odwrotna - zamarzanie wymaga już sporej energii, bo trzeba "zwalczyć",zatrzymać naturalną ewolucję środowiska,

>Tego debilizmu nawet c_r nie wybroni żadną słowną ekwilibrystyką

Dobre!
Opuszczałem w całości jego fizykalny bełkot, ale przyznam, że wybrałeś perełkę.
Czy to człowiek tak się stoczył, czy jednak nigdy nie uzyskał wykształcenia? Oto pytanie.
W jego wpisach brak jakiegokolwiek odniesienia się do fizyki, którą musiał przecież mieć w liceum (o ile je skończył).

Hamerlik pochwalił się tutaj kilka miesięcy temu kuciem matematyki na wakacjach, by zdać egzamin na studiach. I znów albo było to czyste wkuwanie z zapomnieniem tuż po egzaminie, albo opowiastka zasłyszana od kolegi / wyczytana w internecie.
Tak czy siak - smutne.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
06-07-2021 08:29 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ja jestem pełen pokory w obliczu innych ludzi

Szczególnie względem swojego dziecka, gdzie Hamerlik-Konopka od lat zalega z alimentami.
Tak na marginesie - "Ja" - nie przypadkiem stawiasz siebie na pierwszym miejscu w zdaniu. .


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
DyktaFon (9281 punktów)
>Nowa uchwała PiSu zakazuje współmałżonkom, dzieciom, rodzeństwu oraz rodzicom posłów i senatorów
>Prawa i Sprawiedliwości zasiadanie w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa.

Kota nie wymieniono?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie ma powodu, żeby nie wierzyć, że PiS będzie walczył z nepotyzmem

Podobnie jak każda inna partia przy korycie.

Ciekawe ja Ty zachowalbys się, gdyby chodziło o twoje dzieci, które potrzebują dobrego startu w życie a Ty jesteś przy korycie i rządzisz?

Nie uroiloby Ci się, ze twoje własne dzieci, przez Ciebie wychowane, mają najwyższe kompetencje i im należy się?

Nie spróbowałbyś stworzyć urzędniczego rodu?

Nepotyzm bynajmniej nie jest chorobą PiS.
Ta choroba to prowadzenie przez państwo dzialanosci gospodarczej.
Dopoki państwo będzie prowadzić dzialanosc gospodarczą dopóty będzie istniał nepotyzm.

W moim modelu państwowa działalność gospodarcza jest niedopuszczalna podobnie jak własność państwowa.

Dzialanosc gospodarcza pwinnna być wyłącznie prywatna i w jej ramach wszystko powinno stanowić dochody i koszty prywatnego właściciela.
Chce zatrudnić nieroba za najwyższą krajową? Kto mu zabroni?

Grunt, żeby zapłacił podatek od własności.
Resztę może sobie organizować jak chce. Zyska, straci jego sprawa.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Nie ma powodu, żeby nie wierzyć, że PiS będzie walczył z nepotyzmem
>Podobnie jak każda inna partia przy korycie.

Będzie "walczyć" ale go nie zlikwiduje.

>Ciekawe ja Ty zachowalbys się, gdyby chodziło o twoje dzieci, które potrzebują dobrego startu w życie a Ty jesteś przy korycie i rządzisz?
>Nie uroiloby Ci się, ze twoje własne dzieci, przez Ciebie wychowane, mają najwyższe kompetencje i im należy się?

Moja rodzina od pokoleń, nie należy do żadnej partii i przez to mamy problemy. Ci starają się każdego zakwalifikować do jakiejś partii, przy nas głupieją i robią z nas szpiegów.

>Nie spróbowałbyś stworzyć urzędniczego rodu?

Nie. Jak miałem 2O lat to co pół roku był o mnie negatywny artykuł w gazetach. Jak za komuny wprowadzono przepis umożliwiający organizacjom społecznym wystawiać kandydatów na radnych, to jakaś organizacja, już nie pamiętam jaka, za moją zgodą mnie zgłosiła. Komuna zakwalifikowała wszystkich kandydatów z solidarności, ale mnie nie. Komuna i absolwenci zawodówek z solidarnosci to się modlili żeby mnie jakaś ciężarówka rozjechała. Siedzenie w urzędzie i kontakt z roszczeniowymi ludźmi to nie dla mnie i żadne pieniądze tego nie zmienią.

>Nepotyzm bynajmniej nie jest chorobą PiS.
>Ta choroba to prowadzenie przez państwo dzialanosci gospodarczej.
>Dopoki państwo będzie prowadzić dzialanosc gospodarczą dopóty będzie istniał nepotyzm.
>W moim modelu państwowa działalność gospodarcza jest niedopuszczalna podobnie jak własność państwowa.
>

Polakom żyłoby się lepiej gdyby Polaków na urzędy wybierano w drodze losowania.
Można wprowadzić też taki przepis, że petent urzędu będzie sobie wybierał jakiś dowolny urząd w Polsce, który będzie prowadził jego lokalną sprawę. Lokalne sitwy, które opanowały po wojnie urzędy i traktują gminę jak pies swój obsikany teren, na jakiś czas by zgłupiały.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
Jak byłem młody to też myślałem, żeby wystartować w wyborach i dorwac się do koryta, wierzyłem, że gdybym to ja rządził i dzielił, świat byłby najlepszy.

Teraz już tak nie myślę.

Teraz wiem, że gdybym uzyskał władzę w tajnych wyborach to świat, który stworzyłbym, byłby pewnie dla innych piekłem.

Do lepszego świata można dojść tylko poprzez przekonanie innych do zmian, które mogą przynieść korzyści.

Więc przekonuję a o tajnych wyborach i o narzucaniu innym własnej wizji siłą naznaczonej własnym interesem zapominam.

Nie mi być tajnie wybranym a nawet nie mi innych tajnie wybierać.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>
>Do lepszego świata można dojść tylko poprzez przekonanie innych do zmian, które mogą przynieść korzyści.
>

Trzeba ludzi zmieniać i uświadamiać.
Do tego trzeba wciągnąć młodych, którym się jeszcze wydaje, że w życiu jest jak w bajce.
Byli dobrzy w szkole, będzie im łatwiej w życiu.
Dobro automatycznie pokonuje zło.
Polska od pokoleń ma ten sam problem, ludzie wybitni są zadeptywani przez polskie miernoty żądne władzy.
05-07-2021 09:57 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>>>Do lepszego świata można dojść tylko poprzez przekonanie innych do zmian, które mogą przynieść korzyści.
>>
>Trzeba ludzi zmieniać i uświadamiać.
>Do tego trzeba wciągnąć młodych, którym się jeszcze wydaje, że w życiu jest jak w bajce.
>Byli dobrzy w szkole, będzie im łatwiej w życiu.
>Dobro automatycznie pokonuje zło.
>Polska od pokoleń ma ten sam problem, ludzie wybitni są zadeptywani przez polskie miernoty żądne władzy.

Z ostatnim wierszem się zgadzam.. a te wcześniejsze to na poważnie, czy to ironia? Bo nie mogę dojść

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365