> Witam> Wiem, że jest określona maksymalna długość postu. Brakuje jednak informacji (np w trakcie podglądu> jakiś tekst na czerwono czy coś w ten deseń) o tym, że post został przycięty. Dobrym rozwiązaniem> byłoby, gdyby w oknie podglądu w miejscu wyrenderowanej wiadomości post został przycięty, natomiast> z okna edycji już nie gdyż autor się wysilił napisać zbyt długi post a tu mu ucięło i skąd ma wziąć> treść.Trzeba patrzeć w małe okienko pod wypowiedzią, gdzie na bieżąco podawana jest ilość liter która pozostała do limitu 6000. Jak Ci się pokaże "0", to jest ono właśnie na czerwono, jak sobie życzyłeś  A najlepiej to pisz dłuższe posty u siebie w jakimś programie, a dopiero potem przenoś. To nawet jak Ci ucina, to masz kopię tego co ucięło w swoim programie. Tak się wymądrzam, bo większość postów które piszę jest za długich i znam problem od podszewki  Ale może webmaster coś doda, tylko że byłby to post obok mojego, a to przecież według niego "siara"  pozdr.
|