Od kilku dni nie dostaję powiadomień o odpowiedziach w moim wątku, oraz o przyznanych punktach. Myślałam , że to w związku ze świętami majowymi ale dalej nic nie przychodzi. (
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Od kilku dni nie dostaję powiadomień o odpowiedziach w moim wątku, oraz o przyznanych punktach. >Myślałam , że to w związku ze świętami majowymi ale dalej nic nie przychodzi. >( Podpadłaś....
Nikt Ci nie odpisuje i nie daje punktów Co za ludzie...