Racjonalista - Strona głównaDo treści
Reklamy ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
06-05-2009 21:33Liss (2003 punktów)Reklamy ?
Dlaczego na Racjonaliście.pl jest tak mało reklam ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

webmaster (moderator)
Rozwaliłeś mnie tym pytaniem To chyba dobrze, że jest mało.
Liss (2003 punktów)
>Rozwaliłeś mnie tym pytaniem
Przepraszam ,mam nadzieje że da się Ciebie Panie Webmistrzu poskładać ?
>To chyba dobrze, że jest mało.
Może i dobrze,nie oceniam tylko się pytam .
Adamiak (36436 punktów)
>Dlaczego na Racjonaliście.pl jest tak mało reklam ?

   Też tak pomyślałem i chciałem wkleić swoje zdjęcie, ale moderatorzy się nie zgodzili... że pejsy, niby, za długie... A może nogi za krótkie?
   Nie pamiętam.

   A może to nie ten portal był?
06-05-2009 23:34 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)
>>Dlaczego na Racjonaliście.pl jest tak mało reklam ?
>   Też tak pomyślałem i chciałem wkleić swoje zdjęcie, ale moderatorzy się nie zgodzili... że pejsy, niby, za długie... A może nogi za krótkie?
>   Nie pamiętam.

   Nie pamiętasz... A pamiętasz ile za to chciałeś wziąć?

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
07-05-2009 06:35 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>>   Też tak pomyślałem i chciałem wkleić swoje zdjęcie, ale moderatorzy się nie zgodzili... że pejsy, niby, za długie... A może nogi za krótkie?
>>   Nie pamiętam.
>   Nie pamiętasz... A pamiętasz ile za to chciałeś wziąć?

   Oczywiście!... Chyba... Ale tylko Wasze wzięcie kierowało altruizmem tanim mym wszelako!

   Miłego dnia.

P.S. Strasznieś małostkowy, Placowniku, zresztą mieliście zapłacić kartą MicroWart, a Boskość WdziękuF mych wszak bezcenna.
P.S.2. Nie wspomnę, że WdziękuF przez duże Fuj!

P.S.3. (Wielkie mi co - po dychaczu za wszystkie plusiki dodatnie i ujemne + stówka za każdy niewysłany do Was protest... phi!)
xarion (917 punktów)
>Dlaczego na Racjonaliście.pl jest tak mało reklam ?

    Cóż za przewrotność...
A zdawało mi sie, że czasem się pojawia...w TV.(?)..


"jesli oddasz swoje prawa w rece sedziow..." G.B.Shaw
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Dlaczego na Racjonaliście.pl jest tak mało reklam ?
Z powodu ceny...
Cennik jest tajny, ale srogi!
qF3r (0 punktów)

To chyba dobrze.

Przyznam się, że nawet nie wiem czy są
Siedzę sobie za proxy i blokadą skryptów, od bardzo dawna żadnej reklamy nie widziałem.
No, może z drobnymi, nienachalnymi wyjątkami


My Brute
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>No, może z drobnymi, nienachalnymi wyjątkami
Które pojawiają się w stopkach
>My Brute
qF3r (0 punktów)
W stopce jest tylko link.
Reklama, jeśli można to tak nazwać, jest dalej

To jednak, co innego niż tony walącego po oczach jaskrawymi kolorami badziewia, które można spotkać na niektórych stronach


My Brute

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365