>> Też tak pomyślałem i chciałem wkleić swoje zdjęcie, ale moderatorzy się nie zgodzili... że pejsy, niby, za długie... A może nogi za krótkie? >> Nie pamiętam. > Nie pamiętasz... A pamiętasz ile za to chciałeś wziąć?
Oczywiście!... Chyba... Ale tylko Wasze wzięcie kierowało altruizmem tanim mym wszelako!
Miłego dnia.
P.S. Strasznieś małostkowy, Placowniku, zresztą mieliście zapłacić kartą MicroWart, a Boskość WdziękuF mych wszak bezcenna. P.S.2. Nie wspomnę, że WdziękuF przez duże Fuj!
P.S.3. (Wielkie mi co - po dychaczu za wszystkie plusiki dodatnie i ujemne + stówka za każdy niewysłany do Was protest... phi!)
|