Racjonalista - Strona głównaDo treści
Iran światowym centrum wyroków śmierci

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-02-2011 11:46Koraszewski (82900 punktów) Iran światowym centrum wyroków śmierci
Ocena 10 na 10
Teheran jest stolicą wyroków śmierci. Według informacji od irańskiej opozycji, tylko w tym roku zdążono już zabić z wyrokami sądów 86 osób. W związku z narastającymi protestami przeciw religijnej dyktaturze tortury i zbrodnie sądowe są codziennym narzędziem działania władzy. Strona internetowa "Solidarność z Iranem wzywa do wywarcia nacisku na ONZ i rządy, aby te wywarły presję na Iran w celu wstrzymania sądowych mordów. Rząd systematycznie mordujący swoich obywateli powinien dostawać jednoznaczne sygnały od społeczności międzynarodowej.
iransolida(*)html?showComment=1298882444713
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Manian (950 punktów)
>Rząd systematycznie mordujący swoich obywateli powinien dostawać jednoznaczne sygnały od społeczności międzynarodowej.
Problem w tym, że teraz cała międzynarodowa społeczność jest zajęta Libią. Tłuste amerykańskie nochale wyniuchały zapach ropy i pobiegną do niej szybciej niż do McDonalda. A Iranu nie można denerwować, bo mają straszaka w postaci uranu.

A tak w ogóle to jestem nieco zaskoczony liderowaniem Iranu, myślałem, że jednak Chiny przodują w tym rankingu.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365