Im wiecej religii tym wiecej glupoty i dlatego narody glupieja.
(nie wszystkie)Islam, chrzescijanstwo i inne odmiany tej formacji
myslowej to zaczatek nieszczesc tego swiata.To wszystko jakos sie toczylo
bo swiat byl zajety innymi sprawami(wojny).
Przy promocji medialnej ten problem bedzie sie nasilac.Juz teraz niech ktos
napisze cos sensownego o negacji religii *to przeciez zjedza czlowieka
Nikt sie nie odwarzy oficjalnie wystapic p/kosciolowi*parafianie zatruja
zycie lub pobija bezlitosnie.W epoce lotow na ksiezyc w USA pozabijali
parafianie ginekologow,ktorzyprzeprowadzali aborcje na zyczenie
chyba bylo ich 12 .Zrobili to w szpitalu.
Kazdy extremizm czy to arabski czy chrzescijanski jest identyczny
w dzialaniu.
Prezydent bush jest zgodny w pogladach z naszym romeczkiem n/t
ewolucji i co tu dalej mowic .Wiem wiele rzeczy ale nie sposob
o tym pisac tutaj.Jezeli expansja klerykalna bedzie miala coraz
wieksze wplywy na swiecie to niewykluczone,ze za kilkadziesiat lat
wroca "stosy" w takiej czy innej postaci.Ludzi o biernej mentalnosci
mozna tak uksztaltowac jak sie chce.
Wiem napewno ,ze w Watykanie "w uspieniu"jest nadal -nazwijmy to wydzial
inkwizycji (zapomnialem-prosze mi przypomiec poprawna nazwe) jak ta opcja do tych spraw sie nazywa? Wystarczy uksztaltowac w spoleczenstwie sklonnosc do myslenia
zyczeniowego-odejscie od sztuki umiaru i rozwagi to mysl ludzka zejdzie na manowce.
i bedziemy sie zastanawiac -podobnie jak w sredniowieczu
na uniwersytecie jagiellonskim*ale diablow zmiesci sie na jednej glowce od szpilki
*(cztery czy piec.diablow) I koncze stwierdzeniem *im wiecej religii tym
wieksze sklocenie spoleczenstw,wszak mozna doprowadzic nawet do psychozy spolecznej
/vide -smierc JP2/Mielismy namiastke tego.-jeszcze w dobie penetracji medialnej.
A wogole, czy warto sie na tym zastanawiac.Mamy tylko jedno zycie.
Ile okrucienstw popelniono w imie boga.Arabowie do dzisiaj pamietaja
nam te 12 Wypraw Krzyzowych do Palestyny.
Hitler taz mial wytloczone na klamrach do spodni kazdy zolnierz mial na pasku
Gott mid Uns*(Pan Bog z nami))

NIETOLERANCJA to jest najgorsze co moze sie zdarzyc
w imie boga.Moze juz niebawem zostane pociagniety do odpowiedzialnosci ,ze
obrazilem "uczucia"-piszac Bog z malej litery.
pzdr.wierzba
nazywa sie poprawnie.sorry