Czyli ile kosztuje nas PISowska nieudolność [Załącznik]W tej sytuacji czy kogoś może dziwić, że protest mundurowych nie zdążył nawet się odpalić i już dostali podwyżki? Niepotrzebny był też negocjator w randze ministra,w ogóle negocjacje nie były potrzebne. Wiadomo, bez policji zastraszającej i łamiącej prawa obywateli i obywatelek,tej władzy już by nie było. Od 01.2022 r. uposażenie funkcjonariusza służb mundurowych MSWiA wzrośnie wraz z nagrodą roczną o 488 zł. Od 01. 2023 r. policjant będzie zarabiał o 714 zł. więcej niż obecnie. www.infose(*)y-dostana-ponad-10-mld-zlotych |