>>>Aż 30% Polaków nie wierzy w Teorię Ewolucji. Na tym zaniedbaniu edukacyjnym żerują hieny polityczne PIS, Rydzyk.<< >No i co za problem? Inteligentni, zamiast zajmować się brakiem inteligencji u ponad 50% powinni pomyśleć o tym, jak tych tłuków wykorzystać. Przecież zwiększenie inteligencji tumanów nie jest możliwe. >
A co to ma wspólnego z inteligencją? Jeśli brak wiedzy oznacza brak inteligencji, to wszyscy jesteśmy tumanami, bo bez trudu znajdzie się jakaś naukowa teoria, której nie zna nie 30, ale 99% społeczeństwa, a ten 1% nie zna jakiejś innej teorii
>Aż 30% Polaków nie wierzy w Teorię Ewolucji. 1 Teoria ewolucji nie jest dogmatem, który należy przyjąć na wiarę 2 Są ludzie, których biologia po prostu... nie interesuje, 3 ciekawe ilu ludzi "nie wierzy" w prawo zachowania masy 3.1 Czy na braku wiary w prawo zachowania masy też żeruje Rydzyk?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|