>>> w internecie są "systemy słuchawkowe dla sieci handlowych i magazynów" << >W telewizorni tak samo. Wszyscy mają pozakładane słuchawki. W jakim celu? Ja bym odmówił wystąpienia w studiu TV, jeśli musiałbym mieć na uszach jakiekolwiek słuchawki. w rozmowie o raju mógłbym wystąpic w słuchawkach, tam być ktoś z raju, takim jest niemowlak, Jak nauczy sie mówić, pójdzie do żłobka, przedszkola, szkoły, staje sie niewolnym.
Nawet jak nie masz słuchawek, Twoje myśli nie sa Twoje.
|