Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem stąd

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-11-2021 15:42okragly (21676 punktów)jestem stąd
Ocena 1 na 1
jestem stąd, to mnie mocno ogranicza, mam do wyboru mleko takie, siakie i owake, z alkoholem, moim ulubionym napojem, jest jeszcze lepiej, ogromny wybór 24h, 7dni (patoelity wiedzą jak o mnie zadbać). Mogę wybrac auto, sięć telefoni, internetu, dziewczyny, czemu nie mogę wybrać państwa. Jestem komunistą, chcę być np. Duńczykiem (maja najwięcej komuny) tam placic podatki, Kulczyk placil w rajach a ja chce w komunie. Chcę mieszkac TU, placić podatki nie dla patoelit w ich „rajach”, a dla mojej komuny dani

Żeby nie było, wole PiS z 500+, podniesiona placa minimalna, malym bezrobociem, niż Tuska (indywidualizm, wolność, wlasnośc, jemu służy, ma 700 000 zł/m-c)

Chcę wybrac kraj mieszkając TU (mi się podoba)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>jestem stąd, to mnie mocno ogranicza, mam do wyboru mleko takie, siakie i owake, z alkoholem, moim
>ulubionym napojem, jest jeszcze lepiej, ogromny wybór 24h, 7dni (patoelity wiedzą jak o mnie
>zadbać). Mogę wybrac auto, sięć telefoni, internetu, dziewczyny, czemu nie mogę wybrać państwa.
>Jestem komunistą, chcę być np. Duńczykiem (maja najwięcej komuny) tam placic podatki, Kulczyk placil
>w rajach a ja chce w komunie. Chcę mieszkac TU, placić podatki nie dla patoelit w ich
>"rajach", a dla mojej komuny dani
>

Możesz zrzec się obywatelstwa polskiego, ale to nie jest proste, łaskę na to musi wyrazić prezydent.
Warto byś spróbował, może jakimś cudem, dostał byś tą łaskę, to byś nam opisywał plusy dodatnie i ujemne tego rozwiązania.
22-11-2021 08:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Możesz zrzec się obywatelstwa polskiego, ale to nie jest proste, łaskę na to musi wyrazić prezydent.
patoelity jako pan i wladca chłopów pańszczyźnianych, a tak promuja wolność, indywidualizm, własność. Ja chcę być własnością państwa dunskiego, płacić wielkie podatki, tworzyc wspólnotę. W Polsce kibice tworzą wspólnote, patoelity nie potrafią ją rozbic, jest dla nich zagrożeniem jak każda wspólnota dlatego trują nas indywidualizmem. Czyściciele kamienic powiązani z patoelitą spalili kobiete, nikt nie stanoł w jej obronie, nie prowadzono śledztwa, nie znaleziono sprawce, gdyby czyściciel kamienic spalił kibica, jeśli by nie znaleziono sprawce, kraj bylby w "ogniu". Człowiek indywidualny, wolny to ZERO, członek wspólnoty np kibiców to zagrożenie dla patoelit Sposobem na patoelity, patokibice

>Warto byś spróbował, może jakimś cudem, dostał byś tą łaskę, to byś nam opisywał plusy dodatnie i ujemne tego rozwiązania.
każdy w wieku 18 lat powinienen sie zdeklarować czyjego państwa chce byc obywatelem. Wszyscy jesteśmy potomkami Adama i Ewy, panstwa to patoelit organizacja "mafijna", chcę wybrać sobie opiekuna (mafię, patoelity)
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Możesz zrzec się obywatelstwa polskiego, ale to nie jest proste, łaskę na to musi wyrazić >>prezydent.
>patoelity jako pan i wladca chłopów pańszczyźnianych, a tak promuja wolność, indywidualizm, >własność. Ja chcę być własnością państwa dunskiego, płacić wielkie podatki, tworzyc wspólnotę.

"Od przyszłego roku cudzoziemcy ubiegający się o pozwolenie na pracę i kartę pobytu w Polsce będą musieli zarabiać nie mniej niż 3O1O zł miesięcznie, nawet jeśli będą pracowali tylko na część etatu lub na zleceniu. Oznacza to, że Polak zatrudniony na pół etatu za minimalną krajową dostanie w 2O22 r. 15O5 zł brutto, a cudzoziemiec - dwa razy więcej."

Spiesz się z tym wnioskiem o zrzeczenie się obywatelstwa. Widzisz jakie "polska" władza robi przywileje dla nie Polaków.
Berzerac (5671 punktów)
>jestem stąd, to mnie mocno ogranicza, mam do wyboru mleko takie, siakie i owake, z alkoholem, moim
>ulubionym napojem, jest jeszcze lepiej, ogromny wybór 24h, 7dni (patoelity wiedzą jak o mnie
>
>Żeby nie było, wole PiS z 500+, podniesiona placa minimalna, malym bezrobociem, niż Tuska
>(indywidualizm, wolność, wlasnośc, jemu służy, ma 700 000 zł/m-c)
>Chcę wybrac kraj mieszkając TU (mi się podoba)

No to niedługo się dowiesz jak pis zadba o twój ulubiony napój, kiedy flaszka będzie kosztowała 50 zeta. Jak jeszcze do tego lubisz sobie zakurzyć faję, to nawet 500+, trzynastki i czternastki ci nie wystarczą. Ale dzięki pis nie będziesz miał przynajmniej kaca. Taki troskliwy jest nasz (nie)rząd.
21-11-2021 20:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jestem stąd, mam do wyboru mleko takie, siakie i owake, z alkoholem, moim ulubionym napojem, jest jeszcze lepiej, ogromny wybór 24h, 7dni (patoelity wiedzą jak o mnie
>>Chcę wybrac kraj mieszkając TU (mi się podoba)
>No to niedługo się dowiesz jak pis zadba o twój ulubiony napój, kiedy flaszka będzie kosztowała 50 zeta.
mamy świadome, celowe, upijanie (znieczulanie?) społeczeństwa przez patoelity
w promieniu x mam 3x więcej wódkopojów niz mlekopojów. Jeśli PiS to ograniczy znaczy są patoelitą ale łagodniejsza, mądrzejszą, dbajacą o zdrowie spoleczne. Liberalizm to wymieranie

>Ale dzięki pis nie będziesz miał przynajmniej kaca. Taki troskliwy jest nasz (nie)rząd.
doceniam to
romaro (25211 punktów)
>Żeby nie było, wole PiS z 500+, podniesiona placa minimalna, malym bezrobociem, niż Tuska
Okazuje się, że miejsc pracy czekających na chętnych wcale nie jest dużo i rynek pracy nie jest w aż tak dobrym stanie, jak by się wydawało, patrząc na samą tylko stopę bezrobocia.

Z tych danych wynika, że w czwartym kwartale 2020 (najnowsze dostępne dane) było w Polsce prawie 84 tys. wakatów w przemyśle, budownictwie i usługach. Bezrobotnych w grudniu było 542 tys. (wg metodyki Eurostatu), więc na jedno miejsce pracy przypada 6,5 bezrobotnego.
W niewiele gorszych od nas w stopie bezrobocia Czechach wakatów w pierwszym kwartale 2021 było aż 226 tys. na 173 tys. bezrobotnych. Oznacza to, że teoretycznie każda bezrobotna osoba mogłaby z miejsca znaleźć zatrudnienie, gdyby tylko zgodziła się na oferowane warunki.


20-11-2021 20:27 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Oznacza to, że teoretycznie każda bezrobotna osoba mogłaby z miejsca znaleźć zatrudnienie, gdyby >tylko zgodziła się na oferowane warunki.
>

To jest mentalność niewolnika. Niewolnik nie może wytrzymać bez pracy, a dostaje furii gdy widzi, że inni, obok niego, nie pocą się.
Czy ludzie muszą pracować, to jest zasadnicze pytanie, ​w tzw. wolnym świecie??

Bo jeżeli muszą, to wolny świat, nie istnieje. Ktoś dla żartu, nazwał kierat, wolnym światem. Czy istnieje życie poza tym kieratem ??
Reżim demokratyczny, nie daje możliwości, wydzielić się grupom i żyć, po swojemu, poza tym kieratem. Tak, że póki będzie demokracja, nie dowiemy się, czy istnieje taka możliwość, by nie chodzić w kieracie.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>wole PiS z 5OO+,

Jak ktoś woli być karmiony to najlepszym wyjściem jest przebrać się za małpę i wmieszać się między małpy w ZOO.
21-11-2021 20:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wole PiS z 5OO+,
>Jak ktoś woli być karmiony to najlepszym wyjściem jest przebrać się za małpę i wmieszać się między małpy w ZOO.
bardziej dbamy o psy niz siostry i braci. W raju (szczątki sprzed 15 000 lat, mężczyzna bez ręki i oka, bez pomocy by zginął, przeżył 12 lat, albo kobieta bez zębów, zyła jescze 16 lat, ktoś musiaj jej gryźć i oddawać.

Rywalizacja, walka to wymysl patoelit, bysmy walczyli o ochlapy z ich stolu
wystawiaja nas do walki jak koguty, psy,do tego jesteśmy tresowani od przedszkola
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.

cr
21-11-2021 21:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta, od przedszkola

cr, napisz poradnik, będziesz miala co będziesz chciała

wydaje sie adekwatny żart o papugach. Przychodzi klient do sklepu pyta ile kosztuje ta papuga- 100zł, a ta 120, czemu? -bo mówi po polsku. A ta- 160, bo mówi po polsku i niemiecku, a ta oskubana, bez piór, ile kosztuje? 300zł. Pewnie mówi we wszystkich jezykach? nie zna żadnego, ale pozostałe mówią na nia szefie
24-11-2021 12:04 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.


cr
24-11-2021 12:51 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>>>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)

Dobry start w zycie zapewnia bycie ssakiem, to nie tylko IQ wyższe o 10 pkt, ale niesamowite zdolności społeczne bez których nie można dorwać się do koryta (cyca, dochodzi jeszcze psychopatia. Nie wiem jak jest, bycie ssakiem, stadnym, a psychopatia
ciekawe jak długo ssał Hitler, Stalin, Tusk, Łukaszenka,
SSANIE DETERMINUJE ZYCIE SSAKA (muzo, sam bym tego nie wymyślił, co dowodzi, że jestesmy stadni, a nie jak chca patoelity indywidualni)
24-11-2021 13:21 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)

>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)

A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
24-11-2021 16:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
Lewandowski to kogut, patoelity organizuja walke kogutów, nie dla siebie, a dla nas, poddanych, w tym jest obietnica sukcesu
patoelity sa głupie, my jesteśmy głupi
cr jest mądra
może dlatego, ze nie jest kogutem
24-11-2021 17:27 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>>A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
>Lewandowski to kogut, patoelity organizuja walke kogutów, nie dla siebie, a dla nas, poddanych, w tym jest obietnica sukcesu
>patoelity sa głupie, my jesteśmy głupi
>cr jest mądra
>może dlatego, ze nie jest kogutem

Sluchaj, ale co to ma do koryta?
24-11-2021 17:48 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>>>A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
>>Lewandowski to kogut, patoelity organizuja walke kogutów, nie dla siebie, a dla nas, poddanych, w tym jest obietnica sukcesu
>>patoelity sa głupie, my jesteśmy głupi
>>cr jest mądra
>>może dlatego, ze nie jest kogutem
>Sluchaj, ale co to ma do koryta?
że droga do niego jest tajna
nam patoelity odkrytwaja pseudo drogi np jak być lewandowskim?
bogatym? szczęśliwym? ... idź do księgarni, kup książkę jak być ..., przeczytaj i ..... jesteś na smyczy patoelit, oni tylko czekaja na takich jak TY, ambitnych, co dla nich wypluja płuca, idź i walcz
ogrom ludzi zgineło za polske, nikt z patoelit.
26-11-2021 14:06 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>>>>A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
>>>Lewandowski to kogut, patoelity organizuja walke kogutów, nie dla siebie, a dla nas, poddanych, w tym jest obietnica sukcesu
>>>patoelity sa głupie, my jesteśmy głupi
>>>cr jest mądra
>>>może dlatego, ze nie jest kogutem
>>Sluchaj, ale co to ma do koryta?
>że droga do niego jest tajna
>nam patoelity odkrytwaja pseudo drogi np jak być lewandowskim?

Czlowieku, ja o tym Lewandowskim to powiedzialem tylko po to by Ci pokazać ze historia na uczelni to slaba droga do koryta bo jest niskie prawdopodobienstwi ze da odpowiedni efekt a Ty zmienileś temat na tworzenie przez patoelity doa reszty falszywej drogi na dorwanie sie di elity. Droga jest tylko jedna i wiedzie przez IQ potomstwa, znajomosci tej drogi przez nas, umiejetnosci przekazania tego priorytetu zstepnym.
28-11-2021 10:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>>>>>A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
>>>>Lewandowski to kogut, patoelity organizuja walke kogutów, nie dla siebie, a dla nas, poddanych, w tym jest obietnica sukcesu
>>>>patoelity sa głupie, my jesteśmy głupi
>>>>cr jest mądra
>>>>może dlatego, ze nie jest kogutem
>>>Sluchaj, ale co to ma do koryta?
>>że droga do niego jest tajna
>>nam patoelity odkrytwaja pseudo drogi np jak być lewandowskim?
>Czlowieku, ja o tym Lewandowskim to powiedzialem tylko po to by Ci pokazać ze historia na uczelni to slaba droga do koryta bo jest niskie prawdopodobienstwi ze da odpowiedni efekt
jest nadreprezentacja historyków we władzach wszelkiego szczebla

>Droga jest tylko jedna i wiedzie przez IQ potomstwa, znajomosci tej drogi przez nas, umiejetnosci przekazania tego priorytetu zstepnym.
droga jest tylko jedna, wiedzie przez wysokie IQ a ono z raju a wiec cyc (10 pkt wiecej) i życie stadne, wspólnotowe. Żaden liberal nie dorwie sie do koryta bo indywidualni wolni ludzie moga się co najwyżej po tylku podrapać

jeszcze raz, droga do kryta wiedzie przez wypelnienie istoty czlowieka ktora jest z raju

jesli wychowasz dziecko zgodnie z ideologią panujacą, liberalizmem - indywidualizm, wolność, wlasność (antyrajska, antyludzka) to będzie głupie i skończy jako bezdomny w Londynie
28-11-2021 11:14 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>>>>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>>>>>>A Lewandowski z zawodu pilkaż i chyba lepiej sie dorwał do koryta niż np Komorowski. To moze jednak wybrać zawód pilkarza?
>>>>>Lewandowski to kogut, patoelity organizuja walke kogutów, nie dla siebie, a dla nas, poddanych, w tym jest obietnica sukcesu
>>>>>patoelity sa głupie, my jesteśmy głupi
>>>>>cr jest mądra
>>>>>może dlatego, ze nie jest kogutem
>>>>Sluchaj, ale co to ma do koryta?
>>>że droga do niego jest tajna
>>>nam patoelity odkrytwaja pseudo drogi np jak być lewandowskim?
>>Czlowieku, ja o tym Lewandowskim to powiedzialem tylko po to by Ci pokazać ze historia na uczelni to slaba droga do koryta bo jest niskie prawdopodobienstwi ze da odpowiedni efekt
>jest nadreprezentacja historyków we władzach wszelkiego szczebla

To bardzo mozliwe, co nie zmienia faktu ze jak podejrzewam sredni dochód wszystkich historykow jest nizszy niz reszty osob po innych studiach. A co do wladz to czy nie ma tam znacznej wiekszej nadreprezentacji lekarzy i prawnikow niż historyków?

>>Droga jest tylko jedna i wiedzie przez IQ potomstwa, znajomosci tej drogi przez nas, umiejetnosci przekazania tego priorytetu zstepnym.
>droga jest tylko jedna, wiedzie przez wysokie IQ a ono z raju a wiec cyc (10 pkt wiecej) i życie stadne, wspólnotowe. Żaden liberal nie dorwie sie do koryta bo indywidualni wolni ludzie moga się co najwyżej po tylku podrapać
>jeszcze raz, droga do kryta wiedzie przez wypelnienie istoty czlowieka ktora jest z raju
>jesli wychowasz dziecko zgodnie z ideologią panujacą, liberalizmem - indywidualizm, wolność, wlasność (antyrajska, antyludzka) to będzie głupie i skończy jako bezdomny w Londynie
>

tak własnie chyba sa dzieci powszechnie wychowywane od dawna a jakoś nie widze tych tlumow bezdomnych w londynie, ani nigdzie.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>tak własnie chyba sa dzieci powszechnie wychowywane od dawna a jakoś nie widze tych tlumow >bezdomnych w londynie, ani nigdzie.

W Polsce mamy rodziny wielopokoleniowe, w jednym mieszkaniu mieszka trzy pokolenia i przez to nie ma tłumów bezdomnych i jest ukryta bieda.
28-11-2021 13:20 
 Ocena 2 na 2
qwery (2864 punktów)
>>tak własnie chyba sa dzieci powszechnie wychowywane od dawna a jakoś nie widze tych tlumow >bezdomnych w londynie, ani nigdzie.
>W Polsce mamy rodziny wielopokoleniowe, w jednym mieszkaniu mieszka trzy pokolenia i przez to nie ma tłumów bezdomnych i jest ukryta bieda.
>

To jakiś żart? Ile tych rodzin wielopokoleniowych? Kiedyś ty w polsce był?
romaro (25211 punktów)
> SSANIE DETERMINUJE ZYCIE SSAKA
Szczególnie męskiego troglodytę, bo kobiety jedzą o połowę mniej, a pracują o połowę więcej
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>>>>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
>>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
Można być przy korycie dzięki, można pomimo, w tym można dostępnym korytem zarządzać lub nie.

>Dobry start w zycie zapewnia bycie ssakiem
Powiedz to schaboszczakowi, którego miałam na obiad.

cr
25-11-2021 08:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>>>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>Można być przy korycie dzięki, można pomimo, w tym można dostępnym korytem zarządzać lub nie.
napisałaś "Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią", jest odwrotnie, warunkiem koniecznym dorwania sie do koryta jest wybranie latorośli mało perspektywicznego zawodu
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>>>>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
>>>Lukaszenka z zawodu historykiem, jak Komorowski czy Tusk ( a więc trzeba wybrać zawód historyk?)
>>Można być przy korycie dzięki, można pomimo, w tym można dostępnym korytem zarządzać lub nie.
>napisałaś "Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią", jest odwrotnie, warunkiem koniecznym dorwania sie do koryta jest wybranie latorośli mało perspektywicznego zawodu
W naszym przypadku korytem jest państwo.


cr
24-11-2021 13:20 
 Ocena 2 na 2
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na >technike dojścia do koryta
>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
>

I to trzeba robić od samego początku. Jak rodzice postarają się o to, by ich dziecko pierwsze słowa jakie będzie wypowiadało to będą: wolność i demokracja, zamiast mama i tata, to ma 1OO% szans, że go dostrzeże właściciel demokracji i nie będzie musiało siedzieć na kasie w biedronce.
24-11-2021 17:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>>>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
murarz. tynkarz?
nie znam żadnego który by się dorobił, czy dożył do emerytury.
deweloper ma 4 000 zł zysku na m2 mieszkania, czyściciel kamienic 13 000 zł zysku na m2 mieszkania, murarz 0 zł

babcia, niewolna chłopka, mówiła, żebym został prawnikiem, nie posłuchałem głupi, zostałem murarzem, chciałem budować
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>>>>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
>>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
>murarz. tynkarz?
Prawnik, lekarz.

>babcia, niewolna chłopka, mówiła, żebym został prawnikiem, nie posłuchałem głupi, zostałem murarzem, chciałem budować
Ciekawe co byś tu dzisiaj jako prawnik pisał.

cr
25-11-2021 08:31 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>Mogę wybrac auto [...] czemu nie mogę wybrać państwa
>>>>>Państwa to koryta, do pełniejszych trudniej się dopchać.
>>>>muzo , nasza inspiracjo, z tego wniosek,że rodzice nie powinni wysyłać swoje dzieci na naukę tego, śmego czy owego, a na technike dojścia do koryta
>>>Sugerując latorośli wybór rzetelnego zawodu to właśnie czynią.
>>murarz. tynkarz?
>Prawnik, lekarz.
dach nad głowa jest warunkiem koniecznym zdrowia. Człowiek potrzebuje 3x dziennie zjeść. Prawnik to wymysł patoelit celem swojej ochrony. Zamiast lekarza wiedźma (choroby sa ze złego prawa z tego mamy stres)

>>babcia, niewolna chłopka, mówiła, żebym został prawnikiem, nie posłuchałem głupi, zostałem murarzem, chciałem budować
>Ciekawe co byś tu dzisiaj jako prawnik pisał.
że prawo najważniejsze
kazdy z nas rodzi sie z "poczuciem prawa", dopiero sztuczne prawo, napisane przez patoelity, chroniące ich interesu, wymaga calego aparatu przemocy

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365