>>Jakąś godzinę - dwie temu był na forum poruszający wątek "Śmierć - prawdopodobnie nic >>wielkiego...", chciałem odpowiedzieć, ale wątku już nie ma... >Po pewnych modyfikacjach będzie to opublikowane jako tekst w Racjonaliście Jednak świadectwo... .
>Czym jest zniknięcie wątku wobec ostatecznego zniknięcia? Jako Osnowa, mogę (ostatecznie) przyznać, że z każdym zniknięciem wątku znika moja racja bytu. .