Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kłamstwo w polityce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-03-2011 21:54diogenes (42753 punktów)Kłamstwo w polityce
Ocena 2 na 2
Minister ustąpił:

wiadomosci(*)ablem,1,4206362,wiadomosc.html

Ciekawe są stacje tej dymisji, kolejne oświadczenia Guttenberga w tej sprawie:

15.2, pierwsza reakcja na zarzut plagiatu: samodzielnie napisałem pracę wedle najlepszej wiedzy i zgodnie z sumieniem.

16.2, zarzut, że prac a jest plagiatem, to nonsens.

18.2 potwierdzenie powyższego: moja praca nie jest plagiatem.

Dowody są jednak niezbite. Kilka stron to cytaty bez podania źródeł.

21.2, przed partyjnymi kolegami: przeprasza wszystkich, których uraził.

22.2, w liście do uniwersytetu Bayreuth: prosi o cofnięcie tytułu doktora

1.3, w miłej rozmowie z panią kanclerz rezygnuje z politycznych stanowisk - dymisja.

Takie zachowanie to niemalże istota psychologicznego profilu polityków. Znamy go i z naszego podwórka. Powinno stać się statystyczną przesłanką w ocenie podobnych sytuacji. Od pewnego poziomu zarzutów wobec polityków Unii należałoby ograniczyć domniemanie niewinności.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner (19539 punktów)
>Takie zachowanie to niemalże istota psychologicznego profilu polityków. Znamy go i z naszego podwórka.
Polityków? Czyżby tylko?

Drobner, nie aspirujący do niczego (bez własnej pracy).
Drobner (19539 punktów)
Tytuł
>Kłamstwo w polityce.

Już zdążyłem zapomnieć, jak się zwie antyoksymoron

Drobner, nie przeciwny przeciwieństwom...
PanBuk (6257 punktów)
>Takie zachowanie to niemalże istota psychologicznego profilu polityków. Znamy go i z naszego
>podwórka. Powinno stać się statystyczną przesłanką w ocenie podobnych sytuacji. Od pewnego poziomu
>zarzutów wobec polityków Unii należałoby ograniczyć domniemanie niewinności.
>
w końcu mamy Standardy Unijne?
spisać - usystematyzować - ogłosić - i już norma do iso gotowa!


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365