 |
Chrystus się rodzi, nas ... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-12-2021 09:31 | okragly (21676 punktów) | Chrystus się rodzi, nas ... | Święta świętami, „Uprzejmości” nie zabrakło przy okazji życzeń Tuska „Chrystus się rodzi, nas oswobodzi… w prezencie pod choinkę składam Wam obietnicę, że następne Boże Narodzenie będzie radośniejsze, a Polska oswobodzona od zła i kłamstwa"
Na Tuska zareagowała sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz. „Psie głosy nie idą pod niebiosy”
a nam, internautom, Krystyna życzy, z swoim zdjęciem na tle obrazu Maryi z Jezusem. „Radości ale i bojaźni Bożej”
bójcie się w raju też baliśmy się ale tylko żmij i węży | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | farmer (22440 punktów) | ; > bójcie się >w raju też baliśmy się ale tylko żmij i węży
Ejjj...a gdzie "informacja" ile zarabiał Kulczyk? Bo już nie pamiętam czy to było miliard na minutę czy na godzinę. A co z Balcerowiczem? Czy dziś będzie również coś o żydach? I czy dowiem się coś sexie analnym z ministrantem?
Ejjj...rano już gdzie cytatów czar? A nie to nie Ty i dopiero po weekendzie pewnie będzie paczka "newsów"
No ale "wiem" co w raju.elo...
|
|
 | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Ejjj...a gdzie "informacja" ile zarabiał Kulczyk? >Bo już nie pamiętam czy to było miliard na minutę czy na godzinę.
Kpisz z różnicy dochodów i z tego, że Kulczyk zarabiał głównie na pośrednictwie w wyprzedaży majątku wcześniej społecznego obywatelom innych państw? Upozycjonowales się jako kacyk taniej siły roboczej, robiacej za minimalną krajową? Zmieni Ci się śpiewka jak Wam zamkną fabrykę a wszystkie zasoby wokół Ciebie będą należały do obcych i właściwie nie wiadomo kogo?
>A co z Balcerowiczem?
Balcerowicz stworzył nową religię, w której własność prywatna stała się sacrum. Nie ma dla niego znaczenia kto jest właścicielem byleby wszystko było prywatne i do tego natychmiast. To nas ponoć zbawi. Przy upadku komuny nikt z Polaków nie miał kasy kto zatem mógł stać się prywatnym właścicielem wszystkiego co wcześniej było państwowe? To nie mogli być Polacy.
Balcerowicz to dziecko porwane przez Rzymian, wychowane na wierność cezarowi. Zaprogramowany nieświadomie szerzy religię, wg której wszystko należy się cezarowi. Balcerowicz to narządzie w rękach większych cwaniakow.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | 3 na 3 | Wenancjusz (16441 punktów) | >>Ejjj...a gdzie "informacja" ile zarabiał Kulczyk? >>Bo już nie pamiętam czy to było miliard na minutę czy na godzinę. >Kpisz z różnicy dochodów i z tego, że Kulczyk zarabiał głównie na pośrednictwie w wyprzedaży majątku wcześniej społecznego obywatelom innych państw? Upozycjonowales się jako kacyk taniej siły roboczej, robiacej za minimalną krajową? Zmieni Ci się śpiewka jak Wam zamkną fabrykę a wszystkie zasoby wokół Ciebie będą należały do obcych i właściwie nie wiadomo kogo? >>A co z Balcerowiczem? >Balcerowicz stworzył nową religię, w której własność prywatna stała się sacrum. Nie ma dla niego znaczenia kto jest właścicielem byleby wszystko było prywatne i do tego natychmiast. To nas ponoć zbawi. Przy upadku komuny nikt z Polaków nie miał kasy kto zatem mógł stać się prywatnym właścicielem wszystkiego co wcześniej było państwowe? To nie mogli być Polacy. >Balcerowicz to dziecko porwane przez Rzymian, wychowane na wierność cezarowi. Zaprogramowany nieświadomie szerzy religię, wg której wszystko należy się cezarowi. Balcerowicz to narządzie w rękach większych cwaniakow.
Przez kogo Ty zostałeś porwany i komu służysz, idioto?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
|  | 2 na 2 | Wenancjusz (16441 punktów) | >>Ejjj...a gdzie "informacja" ile zarabiał Kulczyk? >>Bo już nie pamiętam czy to było miliard na minutę czy na godzinę. >Kpisz z różnicy dochodów i z tego, że Kulczyk zarabiał głównie na pośrednictwie w wyprzedaży majątku wcześniej społecznego obywatelom innych państw? Upozycjonowales się jako kacyk taniej siły roboczej, robiacej za minimalną krajową? Zmieni Ci się śpiewka jak Wam zamkną fabrykę a wszystkie zasoby wokół Ciebie będą należały do obcych i właściwie nie wiadomo kogo? >>A co z Balcerowiczem? >Balcerowicz stworzył nową religię, w której własność prywatna stała się sacrum. Nie ma dla niego znaczenia kto jest właścicielem byleby wszystko było prywatne i do tego natychmiast. To nas ponoć zbawi. Przy upadku komuny nikt z Polaków nie miał kasy kto zatem mógł stać się prywatnym właścicielem wszystkiego co wcześniej było państwowe? To nie mogli być Polacy. >Balcerowicz to dziecko porwane przez Rzymian, wychowane na wierność cezarowi. Zaprogramowany nieświadomie szerzy religię, wg której wszystko należy się cezarowi. Balcerowicz to narządzie w rękach większych cwaniakow.
Kogo? Nazwiska, adresy a nie rzucanie poszlak. Balcerowicz zrobił mądre i skuteczne posunięcia, których Ty nie jesteś w stanie ocenić jako że nie masz pojęcia o ekonomii. Więc bodź łaskaw nie komentować, bo nawet nie wiesz jak zatrzymał rujnującą gospodarkę kraju inflację. Nie wpieprzaj się jak koszulka w d..pe niemowlęcia. Nie wiesz ile to kosztowało właśnie społeczeństwo, które płaciło za złe rządy.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
| |  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Balcerowicz zrobił mądre i skuteczne posunięcia, których Ty nie jesteś w stanie ocenić jako że nie masz pojęcia o ekonomii. Więc bodź łaskaw nie komentować, bo nawet nie wiesz jak zatrzymał rujnującą gospodarkę kraju inflację.Zgasić inflacje w waszym modelu społecznym potrafi każdy głupi! Wystarczy obciąć wszelkie świadczenia państwowe, podnieść stopy procentowe, rezerwy obowiązkowe i już. W konsekwencji wasza gospodarka zgaśnie. Polska gospodarka nie zgasła, bo ciągnęła ją wyprzedaż majątku obcokrajowcom. Polacy pozyli przez chwilę dobrze jak narkoman, który wyprzedaje wszystko z domu, żeby zdobyć pieniądze na kolejną działkę. Gorzej gdy wszystko zostanie już sprzedane. youtu.be/qrxv0JNVtgY
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | Zmieni Ci się śpiewka jak Wam zamkną fabrykę a wszystkie zasoby wokół Ciebie będą należały do obcych i właściwie nie wiadomo kogo?
Jeszcze trzeba uwzględnić zadłużenie, podstawa "wolności" i "demokracji". W domu będziesz mógł palić tylko gazem z amerykańskiej rury. Jak zapalisz lokalnymi surowcami to cię polskie, "ekologiczne" dzieci, zadenuncjują do polskiego urzędu, w którym wysoko opłacany, polski urzędnik, nałoży karę, w wysokości twoich dwuletnich przychodów, zgodną z demokratycznym prawem, uchwalonym przez Polaków. Podstawą kolonializmu jest umiejętne otumanianie i nagradzanie poddanych. I rzecz najważniejsza, wymyśleć ludziom jakieś chwytne hasło, np. walki z ociepleniem klimatu, za którym kryje się AMERYKAŃSKI KOLONIALIZM ENERGETYCZNY. Ludzie w dobrej wierze walczą o los planety, a w rzeczywistości amerykańskiemu okupantowi nabijają kiesę i popadają w niewolę.
>Przy upadku komuny nikt z Polaków nie miał kasy kto zatem mógł stać się prywatnym właścicielem >wszystkiego co wcześniej było państwowe? To nie mogli być Polacy.
Po co Polacy mieli kupować coś, co w myśl komunistycznej konstytucji BYŁO ICH WŁASNOŚCIĄ ?? Spółdzielnie mieszkaniowe, sprzedawały członkom mieszkania, które de facto były ich własnością. Polaka jak się otumani, to w dzień mu można wszystko wynieść z domu. Do romara jakbyś przyjechał ubrany po amerykańsku, amerykańskim autem, to byś mógł mu wyczyścić mieszkanie ze wszystkiego i jeszcze by Ci pomagał załadować. Na koniec byś go pochwalił i byłby szczęśliwy do końca życia. Dzisiaj możemy obserwować jak światowy gang złodziei napada na naszego sąsiada i jak otumaniony Polak jeszcze do tego dokłada. Są ludzie, że nie wierzą, że są mafie złodziejskie okradające CAŁE NARODY. Potem z idiotów robią demokratycznych "polityków" i dają im kosztowne zajęcie fałszywą polityką. Jak cię wyczyszczą i skolonizują, to sobie możesz iść, ze skargą, do ich sądu.
>Balcerowicz to dziecko porwane przez Rzymian, wychowane na wierność cezarowi. Zaprogramowany >nieświadomie szerzy religię, wg której wszystko należy się cezarowi. Balcerowicz to narządzie w >rękach większych cwaniakow. >
Balcerowicz założył licznik, który pokazuje, na bieżąco, jaki stan stan naszego zadłużania. Jakoś nie mogę znaleźć, ile tam już jest cyferek i jaka jest na przodzie ??
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Balcerowicz założył licznik, który pokazuje, na bieżąco, jaki stan stan naszego zadłużania. >Jakoś nie mogę znaleźć, ile tam już jest cyferek i jaka jest na przodzie ??
Wpierw potrzeba uwierzyć w system pieniężny, do którego wskazań odnosi się ten licznik.
Ja nie wierzę w ten system i chciałbym zbudować własny, odrębny oparty na nowych zasadach.
Dla mnie długi w obecnym systemie pieniężnym podobnie jak tajna i nieopodatkowana własność są wirtualnym wytworem elit, które dbaja tylko o swóje interesy kosztem całego społeczeństwa.
Nie wierzę w istniejące długi ani w istniejąca własność, gotowy jestem je wszystkie zakwestionowac, choć zdaje sobie sprawę, że większym cwaniakom to się nie spodoba.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
 | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Czy dziś będzie również coś o żydach?
Żydzi zawsze dbali o własny rozwój intelektualny a także o własną komunę izolując się od innych grup społecznych, z którymi interesami się nie liczyli. Żydzi zawsze wykorzystywali własną przewagę intelektualna tak jak kapitalisci wykorzystują przewagę intelektualna na swoimi najemnymi robolami, przez co zawsze też mieli problemy z innymi grupami społecznymi.
Z byciem cwanym należy uważać, bo słabsi intelektualnie ludzie mają zazwyczaj przewagę fizyczną, którą zmotywowani wspólnym wrogiem także wykorzystują.
>I czy dowiem się coś sexie analnym z ministrantem?
Hierarchia w życiu społecznym pociąga za sobą podporządkowanie ludzi we wszystkich sferach życia. Podporządkowany szefowi pracownik staje się uległy również w sferze seksualnej i gdy szef chce to pracownik odczuwa wewnętrzny przymus spełnienia jego oczekiwań. Istnienie silnej hierarchii pociąga za sobą bardzo liczne przypadki wykorzystania seksualnego podwladnych, którzy czują się zależni egzystencjalnie od jednostek nadrzędnych i zapewne o większości takich przypadków nigdy się nie dowiadujemy, bo dla podwładnego wykorzystywanie go jest normalne i naturalne. Nie ma w sobie siły, żeby powiedzieć nie, nie ma w sobie siły żeby o jednostce nadrzędnej powiedzieć komukolwiek źle.
>No ale "wiem" co w raju.elo...
Okragly próbuje zarażać ludzi poczuciem wzajemnej więzi i wrażliwością na potrzeby innych ludzi.
Czego większe cwaniaki dążący do wielkiego bogactwa po trupie bliźniego nigdy nie pojmą, bo mają w sobie całkowicie odmienne emocje.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> Okragly próbuje zarażać ludzi poczuciem wzajemnej więzi i wrażliwością na potrzeby innych ludzi.> Czego większe cwaniaki dążący do wielkiego bogactwa po trupie bliźniego nigdy nie pojmą, bo mają >w sobie całkowicie odmienne emocje.Sekretarka, Annabelle Bucar, która pracowała w ambasadzie amerykańskiej napisała książkę "Prawda o amerykańskich dyplomatach". en.wikipedia.org/wiki/Elmer_Davis"Najłatwiejszym sposobem wstrzyknięcia idei propagandowej do umysłów większości ludzi jest przepuszczenie jej przez medium rozrywkowego obrazu, gdy nie zdają sobie sprawy, że są faszerowani propagandą. - Elmer Davis, odd. w "Hollywood idzie na wojnę". Po co cenzura?? Telewizja i rozrywka przerobiła 99% ludzi na tresowane małpy. Można pisać dzień i noc i nic tego nie odwróci. Prości ludzie nie rozumieją co to jest kapitalizm i czym się kieruje. en.wikipedia.org/wiki/George_Howard_Earle_III"Ambasador Niemiec i szef niemieckich tajnych służb potajemnie zaproponował zamach stanu przeciwko Adolfowi Hitlerowi , który zakończyłby się przekazaniem Hitlera USA jako zbrodniarza wojennego , ale spisek ten nie został zatwierdzony przez rząd USA." Dlaczego rządowi USA zależało na kontynuowaniu wojny w Europie?? Dlaczego Amerykanie SFINANSOWALI obie walczące strony w Europie I CZEKALI DO KOŃCA?? Ludzie się nie liczą, ludzi się używa i wyrzuca, jak już nie są potrzebni. Kiedyś czytałem relację amerykańskiego dziennikarza, który klika lat spędził z amerykańskim wojskiem, pisał, że ani razu nie usłyszał rozmowy o patriotyzmie, mordowanych przez nich ludziach. Bezuczuciowe, wytresowane i sadystyczne małpy.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Dlaczego rządowi USA zależało na kontynuowaniu wojny w Europie?? >Dlaczego Amerykanie SFINANSOWALI obie walczące strony w Europie I CZEKALI DO KOŃCA??
Bo gdy narody wymordują już swoje elity, wtedy zostaną tylko ludzie do roboty, którzy będą poszukiwali nowego Pana a nowy Pan chętnie się objawi i poprowadzi ku nowej przyszłości za 90% owoców pracy.
Z jednej storny nienawidzę elit za chciwość i bezwzględność a z drugiej widzę konieczność ich istnienia. Jak rozwiazac ten problem?
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
| | |  | 1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
>Z jednej storny nienawidzę elit za chciwość i bezwzględność a z drugiej widzę konieczność ich >istnienia. Jak rozwiazac ten problem? >
Przecież my nie mamy swoich elit. Nami sterują elity zza oceanu, my widzimy tylko ich sługusów. Reżim amerykański zabronił Niemcom kupować gaz spoza "demokratycznego" systemu rur i widzisz co się dzieje. Potężne Niemcy muszą prosić reżim amerykański na kolach o zgodę. Jaką będą musieli płacić Amerykanom kontrybucję za spalanie "niedemokratycznego" gazu?? Niemcy i Francuzi mają problem z reżimem amerykańskim a co dopiero my możemy zrobić?? 99,9% polskiego społeczeństwa jest ogłupione amerykańską propagandą. Amerykanie zrobili nam fikcyjną "demokratyczną" politykę i tutaj nic nie ugrasz. Tam z nimi nic nie wywalczysz a tylko oplują Cię swoi. Trzeba stworzyć niezależny system, który będzie kreował elity pilnujące naszych interesów. Żeby czegoś pilnować to trzeba mieć wiedzę i rozumieć jak funkcjonuje "demokracja". Nie wolno walczyć z "demokracją", należy ją ciągle chwalić i robić swoje. Można rozbić układ ogrywających nas dwóch partii i głosować na czwartą i piątą. Wtedy rozbity duopol partyjny będzie musiał się dogadywać z kimś z zewnątrz. Trzeba tworzyć lokalne BEZPARTYJNE elity, na bazie ludzi mądrych. To jest najważniejsze.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Nie wolno walczyć z "demokracją", należy ją ciągle chwalić i robić swoje.
Z jedną częścią zgadzam się, należy myśleć i robić swoje choćby cały świat szedł w przeciwną stronę ale nie zgadzam się na żadne gierki, udawanki, teatr tak właśnie działają współczesne "elity".
To jest mój świat i w moim świecie mówię to co myślę a nie to, czego inni ode mnie oczekują.
szarley to w realu Johannes Jerlas
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) |
> Żydzi zawsze dbali o własny rozwój intelektualny a także o własną komunę izolując się od innych >grup społecznych, z którymi interesami się nie liczyli. Żydzi zawsze wykorzystywali własną >przewagę intelektualna tak jak kapitalisci wykorzystują przewagę intelektualna na swoimi >najemnymi robolami, przez co zawsze też mieli problemy z innymi grupami społecznymi.> de.wikipedia.org/wiki/Kammerknechtschaftpl.wikipedia.org/wiki/Saul_Wahlpl.greatpl(*)onites-part-1-alternative-viewpl.wikipedia.org/wiki/Berek_Joselewiczpl.wikipedia.org/wiki/Szneur_Zalman_z_Ladówen.wikipedia.org/wiki/Yisroel_Hopsteinen.wikipedia.org/wiki/Menahem_Mendel_BeilisNajbardziej niebezpieczny gangster na świecie, Żyd Siemion Judkowicz Mogilewicz www.villag(*)angerous-mobster-in-the-world/pl.wikiped(*)w,_a_rajem_dla_Żydów"Królestwo polskie to: Raj dla Żydów, piekło dla chłopów, czyściec dla mieszczan, panowanie dworzan, pomieszanie ról, zbytek kobiet, włóczęga po jarmarkach, kopalnia złota dla przybłędów, powolny ucisk kleru, oszukaństwo ewangelików, swoboda marnotrawców, zwady heretyków, nierząd obyczajów, częstowanie pijaków, ustawiczne wałęsanie się, natrętna gościna, prawa naruszanie, brak troski o przyszłość, ujawnianie obrad, niedbałość o nabyte, praw zmienność - co widzi każdy naród" I tak jest do dzisiaj.
|
|
4 na 4 | Wenancjusz (16441 punktów) | >Święta świętami, "Uprzejmości" nie zabrakło przy okazji życzeń Tuska "Chrystus >się rodzi, nas oswobodzi... w prezencie pod choinkę składam Wam obietnicę, że następne Boże >Narodzenie będzie radośniejsze, a Polska oswobodzona od zła i kłamstwa" >Na Tuska zareagowała sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz. "Psie głosy nie idą >pod niebiosy" > a nam, internautom, Krystyna życzy, z swoim zdjęciem na tle obrazu Maryi z Jezusem. "Radości >ale i bojaźni Bożej" > bójcie się >w raju też baliśmy się ale tylko żmij i węży
A teraz Pawłowicz w tle "swięte" obrazki. Tez żmija jakby co.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|
|
 | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
> A teraz Pawłowicz w tle "swięte" obrazki. Tez żmija jakby co.
Ja bym raczej powiedział, że jadowita kobra plująca jadem dookoła.
|
|
|  | | Arminius (25555 punktów) | toksyny | >> A teraz Pawłowicz w tle "swięte" obrazki. Tez żmija jakby co. >Ja bym raczej powiedział, że jadowita kobra plująca jadem dookoła.
Proszę jednakże pamiętać, że pan też życzył bliźnim - fakt, niesympatycznym ale jednak - żeby im ość wigilijnego karpia w gardzieli utknęła.
|
|
| |  | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) | Odp: toksyny |
>Proszę jednakże pamiętać, że pan też życzył bliźnim - fakt, niesympatycznym ale jednak - żeby im ość wigilijnego karpia w gardzieli utknęła.
I nic się od tego czasu nie zmieniło. I to nie są moi bliźni.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|