Racjonalista - Strona głównaDo treści
Po ang., bo nie mialem czasu przetlumaczyc...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-03-2008 19:12darlove (2804 punktów)Po ang., bo nie mialem czasu przetlumaczyc...
To jest urywek z artykulu z Telegraph.co.uk. To dla tych, ktorzy jeszcze o tym nie wiedza...
Dodam, ze powiadomil mnie o tym artykule kolega z pracy - Anglik. Niezly ubaw byl Na szczescie nie pytali mnie, czy odkurzam sobie w...

*****************************************************************
A Polish worker has come up with an unusual excuse after being caught in the act with a vacuum cleaner. The building contractor claimed he was cleaning his underpants with Henry Hoover (to jest znana marka odkurzaczy w Anglii) when he was found naked and on his knees in a hospital's staff canteen. The man claimed he was cleaning his underpants with Henry Hoover. A stunned security guard stumbled onto the man in the middle of a compromising act with the cleaner, which has a large smiley face painted on its front and a hose protruding from its "nose". According to the Sun, the contractor was supposed to be locking up the building site near the Great Ormond Street Children's Hospital where his firm is refurbishing administration offices. The security guard, suitably horrified, told the man to "clean himself and the hoover" before asking him to leave and informing his bosses.

When later questioned by his employers, the man said he was vacuuming his underpants, which was "a common practice in Poland".

He has since been fired. The man's employers, HG Construction, told The Sun: "That behaviour is not acceptable, though it gave a few people a laugh". Henry Hoover is described on a cleaning website as "famous for its looks, but under its fascia lies a powerful, reliable vacuum cleaner ready to go time and time again."
[...]
******************************************************************

Coz, nie wiedzialem, ze faceci w Polsce odkurzaja w swoich majtach... Widocznie przez 30 lat mojego zycia nie mieszkalem we wlasciwym miejscu. Co na to dziewczyny???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Pabloss (4221 punktów)
O ile wiem to teraz wszyscy producenci odkurzaczy bedą uwzględniać w testach sprawnościowych swoich urządzeń również i przydatność do tego typu działań. Nieźle wobec tego będzie zapowiadała się reklama Zelmeru - już widzę tych panów jak...... . A tak nawiasem mówiąc zapewne wzrośnie popyt na mężczyzn do tego typu testów sprawnościowych, oby tylko nie zrobili super ssącego odkurzacza bo grożi to tragedią
Głąbiński (3538 punktów)
>To jest urywek z artykulu z Telegraph.co.uk.
Przypuszczam, że cała heca to zmyślenie, czyli tzw. "kaczka", a ten "Telegraph" to jakiś brukowiec. Nie sądzę również, by "artykuł", z którego wyjątek mogliśmy poznać zawierał wartościowe treści.

Stach M. G.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365