Racjonalista - Strona głównaDo treści
Artykul - Jak Krk grabi(l) ludzi...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-03-2008 00:42darlove (2804 punktów)Artykul - Jak Krk grabi(l) ludzi...
Tutaj jest fajny artykul o tym, jak to czarny okupant grabi(l) Polske. Przypominam czarnym, ze "nie wyjda z wiezienia, dopoki nie oddadza ostatniego grosza...", zgodnie ze slowami Mistrza.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zolv (1640 punktów)
>Tutaj

link do artykułu chyba nie bangla - działa, ale to chyba nie to "co autor miał na myśli".

>(...) czarny okupant (...) czarnym (...).

Objaw rasizmu?

"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję." - zolv
www.zolv.pl
darlove (2804 punktów)
>>(...) czarny okupant (...) czarnym (...).
>Objaw rasizmu?

--- W pewnym sensie. Coz, nie kazdy jest doskonaly.

>"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję."

--- Chcialbym doprecyzowac to zdanie, aby nie bylo juz watpliwosci. Chodzi, rzecz jasna, o nadzieje matematyczna, inaczej zwana wartoscia oczekiwana.

Wiem, ze nic nie wiem. - Najmadrzejsze wypowiedziane zdanie w historii swiata.
zolv (1640 punktów)
>>>(...) czarny okupant (...) czarnym (...).
>>Objaw rasizmu?
>--- W pewnym sensie. Coz, nie kazdy jest doskonaly.
>>"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję."

a czytałeś może to pytanie z FAQ?
www.racjonalista.pl/index.php/s,10/t,11

>--- Chcialbym doprecyzowac to zdanie, aby nie bylo juz watpliwosci.

A czy kiedyś były? Czy moje powiedzenie było tematem analiz gdzieś indziej? Dziwne...

>Chodzi, rzecz jasna, o nadzieje matematyczna, inaczej zwana wartoscia oczekiwana.
>Wiem, ze nic nie wiem. - Najmadrzejsze wypowiedziane zdanie w historii swiata.

Nie, nie jest to nadzieja matematyczna. Analizujesz czyjeś powiedzenia...po co?

Analizując twoje (zmusiłem się): Najmądrzejsze? szczególnie, że można je interpretować jako paradoks, więc z jego mądrością to średnio.


"Wszyscy mamy dwie matki: matematykę i nadzieję." - zolv
www.zolv.pl

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365