Witam, poszukuje małżeństw, ktore mają dziecko dzięki metodzie "in vitro" i małżeństw, które starają sie o dziecko za pomocą tej metody. Przygotowuję sie do produkcji filmu dokumentalnego, w ktorym bohaterami byłby dwa małzenstwa o przeciwnych denominacjach: katolickie i protestanckie lub innego wyznania. Chce wyprdukowac prosty, ciekawy flm pokazujacy inne oblicze Stworcy ktory jako Dawca Zycia, daje zycie rowniez dzieciom "z próbówki". Poza tym nadrzednym celem jest pokazanie, ze zadna instytucja Koscielna nie ma prawa rzadzic sumieniami ludzi choćby w takich sprawach. Jeśli chodzi o malzenstwo katolickie, oczywiste ze chcialbym aby było za ta metoda zapłodnienia. Byłbym wdzieczny za pomoc. Oczywiscie wszelkie ine informacje jestem gotów przesłac e-mailem lub telefonicznie e-mail: lp.pw@mlifnoedeg |