Racjonalista - Strona głównaDo treści
wyssać z mlekiem niemca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-06-2022 16:56okragly (21676 punktów)wyssać z mlekiem niemca
mózg człowieka w 80% rozwija się po urodzeniu, powiedzenie "wyssać z mlekiem matki" jest z raju, 6 lat na cycu. Dzisiaj nasze niemowlaki ssą niemieckie "mleko" Czy my będziemy niemcami? jesteś tym co jesz, niemowlaki 80% mózgu buduja na sztucznych paszach z niemiec. (dodają barwniki i zagęszczacze żeby wyglądało jak mleko)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>mózg człowieka w 80% rozwija się po urodzeniu, powiedzenie "wyssać z mlekiem matki" jest z raju, 6
>lat na cycu. Dzisiaj nasze niemowlaki ssą niemieckie "mleko" Czy my będziemy niemcami? jesteś tym
>co jesz, niemowlaki 80% mózgu buduja na sztucznych paszach z niemiec. (dodają barwniki i
>zagęszczacze żeby wyglądało jak mleko)

Organizm z natury przebudowuje w siebie materię taką jaka się do niego zbliży, jest z nim zgodna i ma niższy potencjał, czy to chiński ryż czy argentyńskie krowy.

Materiał budowlany będzie nadawał mu pewne cechy ale zasadnicza konstrukcja wywodzi się z pierwotnej zygoty.

Masz pewną wizję dobra i zła, wynikającą z twojego systemu emocjonalnego ale w rzeczywistości organizm będzie rozwijał się również w takich warunkach, które Ty uznajesz za złe.

Chciałbyś pewnego świata zgodnego z twoją naturą ale Natura jest różna i cały czas różnicuje się.

Życie zawsze było walką o przetrwanie, czasem jest łatwo żyć, czasem bardzo trudno ale w tej kwestii nic się nie zmienia.

W każdym raju wykształci się drapieżnik, który zamieni raj w piekło, żeby na tej zmianie zbudować raj dla siebie. A kiedy go już zbuduje w środowisku pojawi się jego wróg naturalny, który zamieni jego raj w piekło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2022 08:41 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>mózg człowieka w 80% rozwija się po urodzeniu, powiedzenie "wyssać z mlekiem matki" jest z raju, 6
>>lat na cycu. Dzisiaj nasze niemowlaki ssą niemieckie "mleko" Czy my będziemy niemcami? jesteś tym
>>co jesz, niemowlaki 80% mózgu buduja na sztucznych paszach z niemiec. (dodają barwniki i
>>zagęszczacze żeby wyglądało jak mleko)
>Organizm z natury przebudowuje w siebie materię taką jaka się do niego zbliży, jest z nim zgodna i ma niższy potencjał, czy to chiński ryż czy argentyńskie krowy.
>Materiał budowlany będzie nadawał mu pewne cechy ale zasadnicza konstrukcja wywodzi się z pierwotnej zygoty.
jako że jestem ze wsi byłem pojony krowim mlekiem i wyrosłem na byka, uwielbiam krowy ale mleka juz nie lubie chyba że ssiadłe

>Masz pewną wizję dobra i zła, wynikającą z twojego systemu emocjonalnego ale w rzeczywistości organizm będzie rozwijał się również w takich warunkach, które Ty uznajesz za złe.
to kim jestem zalezy od genow i środowiska Aby ludzki mózg rozwinął się w optymalny sposób, niemowlęta potrzebują pożywienia (naturalnego a nie papki z niemiec) schronienia oraz bezpiecznej więzi z głównymi opiekunami. A patoelity mowią NIE, dzieci do złobka a wy niewolnice w pampersy i na kase, chcemy byście byli libkami niedorozwojami, naszymi niewolnicami 80% mózgu rozwija się w żłobku i przedszkolu wśród obcych bab będących nieświadomie agentami patoelit

>Chciałbyś pewnego świata zgodnego z twoją naturą
żyć zgodnie z naturą to raj

>ale Natura jest różna i cały czas różnicuje się.
różnimy się od siebie o 0.000000000003%,
to że kulczyk zarabial 1000000000 x wiecej niż robotnik nie swiadczy o naszym zróżnicowaniu tylko niewolniczym usposobieniu większości z nas (pan-chlop panszczyźniany, posluszny cham)

>W każdym raju wykształci się drapieżnik, który zamieni raj w piekło, żeby na tej zmianie zbudować raj dla siebie.
raj trwal 2 mln lat i nie pojawil sie żaden wróg naturalny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>raj trwal 2 mln lat i nie pojawil sie żaden wróg naturalny

Pojawił się, drugi człowiek, który na garbie pierwszego zbudował swój dobrobyt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-06-2022 09:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>raj trwal 2 mln lat i nie pojawil sie żaden wróg naturalny
>Pojawił się, drugi człowiek, który na garbie pierwszego zbudował swój dobrobyt.
żyło równolegle kilka gatunków homo np neandertalczyk który wymarł, nie wiedzieć czemu (mamy jego geny a więc się krzyżowali)
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>dzieci do złobka a wy niewolnice w pampersy i na kase, chcemy byście byli libkami niedorozwojami, naszymi niewolnicami 80% mózgu rozwija się w żłobku i przedszkolu wśród obcych bab będących nieświadomie agentami patoelit

To twoja wizja świata i wiara w to co dobre i złe ale są ludzie którzy widzą to inaczej i mają sprzeczne z twoimi przekonania.

I jest ich duuuuuuuzo naprawdę wiele.
Patoelity wykonały plan.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Patoelity wykonały plan.
Zatem róbmy swoje.

Bo 'każden sobie rzepkę skrobie', jak powiedziała pewna radczyni (więc chyba patoelita).


cr
09-06-2022 11:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Patoelity wykonały plan.
>Zatem róbmy swoje.
sprowadza się do bycia falą na oceanie, co ona może zrobić? być sobą, nie będzie większa, ani mniejsza silą woli, bo niema wolnej woli
Perła, jaka w niej zasługa, że została perłą?
tak i Ty, jesteś perłą z przeznaczenia, żadna tam twoja zasługa, że tyle wiesz, po prostu wiesz, sama z siebie
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteś perłą z przeznaczenia, żadna tam twoja zasługa
Jeśli nieperłowość mam równie usprawiedliwioną, to ok.

cr
10-06-2022 12:38 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jesteś perłą z przeznaczenia, żadna tam twoja zasługa
>Jeśli nieperłowość mam równie usprawiedliwioną, to ok.
Nie masz wolnej woli, to wynika z zasad fizyki, sama się z bagna nie wyciągniesz za włosy, ale twoje stado owszem. Dlatego indywidualizm jest nieracjonalny (glupi). Za to czy jesteś perłą odpowiadają geny (50%) i twoje stado/ środowisko (50%) np w niemowlectwie dostawałaś cyca dlatego IQ>10
nawet najwieksi zbrodniarze powinni być uniewinnieni, bo to nie ich wina
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>indywidualizm jest nieracjonalny (glupi). Za to czy jesteś perłą odpowiadają geny (50%) i twoje stado/ środowisko (50%) [...] nawet najwieksi zbrodniarze powinni być uniewinnieni, bo to nie ich wina
Co postulujesz indywidualnie, ale stado chce zbrodniarzy karać.


cr
11-06-2022 12:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>indywidualizm jest nieracjonalny (glupi). Za to czy jesteś perłą odpowiadają geny (50%) i twoje stado/ środowisko (50%) [...] nawet najwieksi zbrodniarze powinni być uniewinnieni, bo to nie ich wina
>Co postulujesz indywidualnie, ale stado chce zbrodniarzy karać.
karanie jest to czynnikiem odstraszającym innych, potencjalnych
jeśli na balkon srają gołębie to nie jest ich wina (też jesteśmy "gołębiami"), wtedy grozisz im np wieszając papierowego jastrzębia (potencjalna kara)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>nawet najwieksi zbrodniarze powinni być uniewinnieni, bo to nie ich wina
>>Co postulujesz indywidualnie, ale stado chce zbrodniarzy karać.
>karanie jest to czynnikiem odstraszającym innych,
I tak indywidualnie dostrzegłeś zalety karania.

cr

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365