Racjonalista - Strona głównaDo treści
Limit obrazków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
01-07-2009 00:23-jad- (18783 punktów)Limit obrazków
Ocena 10 na 10
Dorzucałem kolejne obrazki w wątku Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS , gdy pojawiło się takie info: Wyczerpano pojemność dostępną na Twoje obrazki (5225KB).. Jak mam to rozumieć? Czy jest to limit w danym wątku, dniu, miesiącu czy juz po wsze czasy nie będę mógł dorzucić obrazka?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Celtyk (3337 punktów)
>Dorzucałem kolejne obrazki w wątku Fotki, filmiki, obrazki itp. BIS , gdy pojawiło się takie
>info: Wyczerpano pojemność dostępną na Twoje obrazki (5225KB).. Jak mam to rozumieć? Czy jest
>to limit w danym wątku, dniu, miesiącu czy juz po wsze czasy nie będę mógł dorzucić obrazka?
Ja mam w info konta w pozycji Moje załączniki coś takiego: Cytat:
Zajęta pojemność: xxx KB, dostępne* jeszcze: xxx KB
*ilość dostępnego miejsca zależy od ilości punktów

Wynika z tego, że jak złapiesz jeszcze trochę punktów to Ci przybędzie miejsca na obrazki
Pozdrawiam

Władza doprowadza do obłędu w stopniu większym, niż demoralizuje, uciszając głos sumienia i wyostrzając chęć działania.- WILL I ARIEL DURANT -
01-07-2009 17:06 
 Ocena 13 na 13
-jad- (18783 punktów)
Faktycznie. Jest tam coś takiego. Nigdy wcześniej tam nie zaglądałem. No trudno. Spróbuję za jakiś czas.
Dzięki.
Pozdrawiam.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
01-07-2009 18:52 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>za jakiś czas
Już daję plusika-przyśpieszacza obrazków.
.
01-07-2009 19:01 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Faktycznie. Jest tam coś takiego. Nigdy wcześniej tam nie zaglądałem. No trudno. Spróbuję za jakiś czas.
   Się dorzucę, jak Osnowa.

P.S. Może spróbuj wywalić parę najstarszych?
01-07-2009 19:31 
 Ocena 12 na 12
-jad- (18783 punktów)

>   Się dorzucę, jak Osnowa.

Dzięki Jednak jest sens w zbieraniu plusów.

>P.S. Może spróbuj wywalić parę najstarszych?

Już o tym myślałem ale mam wątpliwości czy wypada wyrzucać ocenione


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
01-07-2009 19:39 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>P.S. Może spróbuj wywalić parę najstarszych?
>Już o tym myślałem ale mam wątpliwości czy wypada wyrzucać ocenione

   Wywal, najwyżej teraz w nocy zostanie mi podglądanie lodówki...
01-07-2009 19:55 
 Ocena 10 na 10
-jad- (18783 punktów)
>>>P.S. Może spróbuj wywalić parę najstarszych?
>>Już o tym myślałem ale mam wątpliwości czy wypada wyrzucać ocenione
>   Wywal, najwyżej teraz w nocy zostanie mi podglądanie lodówki...

A niech tam... Chyba tak zrobię. Zacznę od starego wątku i sprawdzę czy to w ogóle pomoże.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
01-07-2009 21:16 
 Ocena 2 na 2
SloniSko (1109 punktów)
   Poczekaj chwile, chyba wszystkich nie widziałem.
   P.S. Jeszcze 1pkt-zwiększacza-limitu ode mnie

"Never assume anything" - A. Milne
01-07-2009 22:00 
 Ocena 11 na 11
-jad- (18783 punktów)
>   Poczekaj chwile, chyba wszystkich nie widziałem.

Ok. Daj znać jak skończysz. W sumie się przecież nie pali z tym a wcale nie mam tego tak dużo póki co.

>   P.S. Jeszcze 1pkt-zwiększacza-limitu ode mnie

Dzięki Wam wszystkim za te ekstra plusy. Na razie wystarczyło na dwa obrazki

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
01-07-2009 22:22 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>   Poczekaj chwile, chyba wszystkich nie widziałem.
>   P.S. Jeszcze 1pkt-zwiększacza-limitu ode mnie

   Za jednego plusa to se sam narysuj...
21-07-2009 20:43 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>>   Się dorzucę, jak Osnowa.
>Dzięki Jednak jest sens w zbieraniu plusów.
I tez sie dorzucilam
Ale... za to tym bardziej sensu nie widze w tych plusach i minusach
21-07-2009 23:52 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)

>I tez sie dorzucilam

Dzięki. Widziałem

>Ale... za to tym bardziej sensu nie widze w tych plusach i minusach

A ja widzę, chociaż działa to teraz na moją niekorzyść


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
22-07-2009 00:02 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)

>A ja widzę, chociaż działa to teraz na moją niekorzyść
No, wlasnie te wielostronna funkcjonalnosc tego narzedzia mialam na mysli

Bo z nim zupelnie tak, jak z nozem do chleba - rodzine latwiej i szybciej mozna nakarmic, ale jakby co: sasiada pozbawic tego, co on ma za najcenniejsze
placownik (17853 punktów)

   Dzięki za zastępstwo. Nie ma to jak samopomoc!

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
02-07-2009 10:50 
 Ocena 7 na 7
-jad- (18783 punktów)
> Nie ma to jak samopomoc!

O tak. Nigdy jeszcze nie zebrałem tylu plusów w ciągu jednego dnia

Skoro już jesteś to mam jeszcze jedno pytanie-

W Twoje konto / Moje punkty na górze stoi coś takiego:

Punkty za poszczególne aktywności:
Wypowiedź na Forum - 1391
Korekta administratora - 50
Ocena od innego uczestnika Forum - 2800
Wątek na Forum - 80


O co chodzi z korektą administratora? Dostaję punkt gdy mnie ktoś poprawia?


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
02-07-2009 13:03 
 Ocena 1 na 1
Elka I Ponura (7473 punktów)
>O co chodzi z korektą administratora? Dostaję punkt gdy mnie ktoś poprawia?

Za niektóre działania mod może Ci uznaniowo dopakować punkty.

and that's it.
02-07-2009 13:04 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>O co chodzi z korektą administratora? Dostaję punkt gdy mnie ktoś poprawia?
Kiedyś było 25 ptk za założenie awatara, a żeby te punkty dodać administrator chyba stosuje tryb korekty.
.
02-07-2009 13:18 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
> Punkty za poszczególne aktywności:
>Wypowiedź na Forum - 1391
>Korekta administratora - 50

>O co chodzi z korektą administratora? Dostaję punkt gdy mnie ktoś poprawia?
   Osnowa ma rację - są też punkty za lokalizację w Google Maps i może za skype'a.
02-07-2009 13:21 
 Ocena 5 na 5
-jad- (18783 punktów)
>> Punkty za poszczególne aktywności:
>>Wypowiedź na Forum - 1391
>>Korekta administratora - 50
>O co chodzi z korektą administratora? Dostaję punkt gdy mnie ktoś poprawia?
>   Osnowa ma rację - są też punkty za lokalizację w Google Maps i może za skype'a.

"Nie ma to jak samopomoc!"

Dzięki.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
02-07-2009 15:28 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
>>> Punkty za poszczególne aktywności:
>>>Wypowiedź na Forum - 1391
>>>Korekta administratora - 50
>O co chodzi z korektą administratora? Dostaję punkt gdy mnie ktoś poprawia?
>>   Osnowa ma rację - są też punkty za lokalizację w Google Maps i może za skype'a.
>"Nie ma to jak samopomoc!"
>Dzięki.
>
"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.


Korekta administratora jest, zdaje się, za awatara i szczegóły lokalizacyjne. W każdym razie moje 25 pkt za awatara pojawiło się pod hasłem "korekty". Za podanie gg pkt nie było
02-07-2009 19:13 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)

>Korekta administratora jest, zdaje się, za awatara i szczegóły lokalizacyjne.

No to pewnie za to mam te 50 pkt. Wgrałem awatara i zaznaczyłem się na mapie. Gdyby nie Wy nigdy nie pomyślalbym, że zasłużyłem tym na korektę.
Pozdrawiam.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
R. Grochala (970 punktów)
Myślę, że limit można bez problemu obejść.

Po co wrzucać obrazki na serwery Racjonalisty? Lepiej pokazać od razu źródłowe.

Czyli napisać:
<img src="adres"></img>

"I ciebie nagabują o twe "tak" lub "nie". Biada, jeśli zechcesz między "za" i "przeciw" wcisnąć swój stołek." (F. Nietzsche)
02-07-2009 13:54 
 Ocena 3 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Po co wrzucać obrazki na serwery Racjonalisty? Lepiej pokazać od razu źródłowe.
>Czyli napisać:
><img src="adres">
>
"I ciebie nagabują o twe "tak" lub "nie". Biada, jeśli zechcesz między "za" i

   No nie wiem, czy Ci to jad wybaczy...
02-07-2009 14:15 
 Ocena 1 na 1
TyDraniu (6569 punktów)
>Myślę, że limit można bez problemu obejść.
>Po co wrzucać obrazki na serwery Racjonalisty? Lepiej pokazać od razu źródłowe.

Tak od razu z własnego twardego?

Moim zdaniem lepiej jednak wrzucać na serwer Racjonalisty, skoro mają być związane z postami. No i jest szansa, że stąd obrazki same nie znikną, w przeciwieństwie do darmowych serwerów obrazkowych.
02-07-2009 14:32 
 Ocena 5 na 5
-jad- (18783 punktów)

www.youtub(*)?v=mPgh3HQKxyY&feature=related

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.

Edit:

Pomyliłem wątki przez to całe kombinowanie i otwieranie forum w dziesięciu różnych kartach i oknach ale niech już zostanie.
02-07-2009 19:19 
 Ocena 3 na 3
-jad- (18783 punktów)
>Lepiej pokazać od razu źródłowe.
>Czyli napisać:
><img src="adres">

Mógłbyś wrzucić coś dla przykładu w ten sposób? Bo ja próbowałem i wychodzą jakieś bzdurki.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
02-07-2009 20:05 
 Ocena 2 na 2
R. Grochala (970 punktów)
><img src="adres">Mógłbyś wrzucić coś dla przykładu w ten sposób? Bo ja próbowałem i wychodzą jakieś bzdurki.

Proszę bardzo:
twojezdjec(*)84795e57de96d67ea61e492cfe.jpg

O cholercia. Nie do końca to działa. Co admini powiedzą na możliwość wyświetlania zalinkowanych w taki sposób obrazków?

"I ciebie nagabują o twe "tak" lub "nie". Biada, jeśli zechcesz między "za" i "przeciw" wcisnąć swój stołek." (F. Nietzsche)
SloniSko (1109 punktów)
Takie wstawienie zdjęcia nie zadziała, a przynajmniej nie powinno zadziałać. Byłoby to niebezpieczne dla skryptu forum, ktoś niemiły mógłby go popsuć.


"Never assume anything" - A. Milne
-jad- (18783 punktów)
No i wielkie G. Usuwanie starych obrazków też nie pomaga. Nie pozostaje nic innego jak zwiększyć mi limit
Do nieskończoności.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
03-07-2009 01:16 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

> Nie pozostaje nic innego jak zwiększyć mi limit
Klikam z radością, że wreszcie te punkty naprawdę na coś się przydają.
.
03-07-2009 01:46 
 Ocena 8 na 8
-jad- (18783 punktów)
>> Nie pozostaje nic innego jak zwiększyć mi limit
>Klikam z radością, że wreszcie te punkty naprawdę na coś się przydają.

Znów dzięki. Ale sprostuję, bo dopiero teraz widzę, jak moja prośba może zostać odczytana. Nie proszę o plusy (co nie znaczy, że mnie nie uszczęśliwiają) tylko o zwiększenie limitu na obrazki, najlepiej w trybie korekty przez kogoś władnego to uczynić raz a dobrze. Albo o wskazanie jakiegoś innego skutecznego sposobu na wrzucanie jpg-ów. Rozumiem, że chodzi o zapobieżenie przeciążeniu forum i nie mam nic przeciwko temu, żeby moje stare wrzutki były kasowane. Mogę to robić nawet własnymi ręcami, rozumisz, byle jakoś się dało, bo taaakie to jest strasznie ważne.



Pozdrawiam.

"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
xarion (917 punktów)
> bo taaakie to jest strasznie ważne.
   Cholerka, musisz przecież mieć miejsce na wrzucenie fotki z "zaobrączkowania"..
- a najlepiej to filmiku z nocy poślubnej..

P.S. Sprawdzasz rozmiar pliku przed wrzuceniem..?


"jeśli oddasz swoje prawa w ręce sędziów..." G.B.Shaw
04-07-2009 15:11 
 Ocena 5 na 5
-jad- (18783 punktów)

>    Cholerka, musisz przecież mieć miejsce na wrzucenie fotki z "zaobrączkowania"..

Tak jakby to kogoś interesowało

>- a najlepiej to filmiku z nocy poślubnej..

A tego raczej nie wrzucę, bo......kamera mi szwankuje.

>P.S. Sprawdzasz rozmiar pliku przed wrzuceniem..?

Nie Wrzucam i już. Nie chce mi się tyle z tym babrać.


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
04-07-2009 15:48 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>>- a najlepiej to filmiku z nocy poślubnej..
>A tego raczej nie wrzucę, bo......kamera mi szwankuje.

   Dobra, nie ściemniaj: ile plusów do tego potrzebujesz?
04-07-2009 16:11 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
>>>- a najlepiej to filmiku z nocy poślubnej..
>>A tego raczej nie wrzucę, bo......kamera mi szwankuje.
>   Dobra, nie ściemniaj: ile plusów do tego potrzebujesz?

Już mówię...... O! I kLawIaTurra sIę3Coś zaCi4nqa &@^#*@ : -- ]


"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
Autografka (10638 punktów)
A jaki jest przelicznik plusów na obrazki?


Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. Goethe
04-07-2009 16:05 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
>A jaki jest przelicznik plusów na obrazki?



Cytat:
Wyczerpano pojemność dostępną na Twoje obrazki (5476KB).
-jad-(4452 punktów)



"Fakty to mają do siebie, że racja jest zawsze po ich stronie." Wuch.
09-07-2009 23:02 
 Ocena 1 na 1
pavvel (8272 punktów)
>A jaki jest przelicznik plusów na obrazki?

Na starcia masz dostępne okrągłe 1024kB
Każdy punkt to jeden kilobajt więcej.
09-07-2009 23:23 
 Ocena 1 na 1
Autografka (10638 punktów)
>>A jaki jest przelicznik plusów na obrazki?
>Na starcia masz dostępne okrągłe 1024kB
>Każdy punkt to jeden kilobajt więcej.

A widzisz, a ja się zastanawiałam, dlaczego wyszedł mi inny przelicznik dla moich punktów a inny dla jada.
Nie wpadłam na to, że jest ustalona niezerowa pula początkowa.
Dzięki.

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. Goethe

I teraz się zgadza idealnie.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365