Kiedyś miałem nick - matragon potem zmieniłem go - na moje prawdziwe imię i nazwisko posty były więc sygnowane - Michał Worgacz ... Ostatecznie jednak doszedłem do wniosku, że lubię tamten nick Więc postanowiłem go sobie wkleić pomiędzy Michał a Worgacz  To chyba optymalne rozwiązanie, w sytuacji kiedy wiele osób kojarzy mnie z tamtego starego nicka, a część zna mnie wyłącznie z imienia i nazwiska ... |