Racjonalista - Strona głównaDo treści
On nastojaszcij polskij patriot

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
27-11-2022 12:40MaxGolonko3 (3459 punktów)On nastojaszcij polskij patriot
Jakiś czas temu J. Kaczyński publicznie powiedział, że aby niemieccy żołnierze mogli w jakiejkolwiek sprawie stacjonować na polskiej ziemi to musi minąć siedem pokoleń.
To nie będziemy mieć darmowej ochrony przed rosyjskimi rakietami bo nie wyleczył się z tego rozumowania do tej pory.
Przy okazji warto przypomnieć, że pasywny seks analny zwiększa znacząco prawdopodobieństwo późniejszego raka odbytu według nauki (aż 18 razy).
Dotyczy to też ministrantów lat 16-18 uwiedzionych przez nadużywającego funkcję opiekuna księdza oraz służbowych kierowców znanych osób jeśli ulegają analnie wożonemu VIP-owi, który sam nie prowadzi auta.
***
Niemieckie wyrzutnie Patriot nie są mile widziane w Polsce przez J.Kaczyńskiego.

Grafika:
i.imgur.com/8WsTL2t.jpeg

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
p.s.

"W porównaniu z osobami, które nigdy nie doświadczyły receptywnego stosunku analnego, osoby, które doświadczyły go ponad 130 razy, były 18 razy bardziej narażone na rozwój raka odbytu."

pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/14682441/

^
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
"Alfred Kinsey to najsłynniejsza postać związana z seksuologią. W przeciągu 10 lat, w oparciu o szczegółowy kwestionariusz składający się z około 500 pytań dotyczących najintymniejszych doświadczeń seksualnych, przeprowadził ponad 11 tysięcy wywiadów. W celu zagwarantowania tajemnicy, odpowiedzi badanych oznaczano specjalnym kodem, znanym tylko badaczom. Wiarygodność odpowiedzi przetestowano za pomocą pytań krzyżujących i sprawdzających. Ponadto, kilkuset respondentów przebadano dwukrotnie. Fragmenty badań w zakresie różnorodności orientacji seksualnych, które są często wykorzystywane do wspierania wspólnych szacunków, według których około 10% ludzi w populacji ogólnej to osoby o nastawieniu homoseksualnym, są szczególnie spektakularnym osiągnięciem Kinsey'a."
pl.wikipedia.org/wiki/Raport_Kinseya

A teraz Max, zobacz jak blado wyglądają "badania naukowe" na które się powołujesz i którymi nas tu molestujesz:

>"W porównaniu z osobami, które nigdy nie doświadczyły receptywnego stosunku analnego, osoby, które doświadczyły go ponad 130 razy, były 18 razy bardziej narażone na rozwój raka odbytu."

Przypomnę, ze powyższa - absurdalna statystyka - oparta została o wywiady osobiste przeprowadzone na 102 mężczyznach i 106 kobietach.
Pomijam medycynę, mając powyższe dane udowodnij matematycznie, że prawdopopdobieństwo narażenia na raka odbytu nie wynosi 21 razy (oczko).

"Ciekawostką" - raczej chyba ideologiczną - jest fakt, że cytujesz "Kontrola przyczyn raka" artykuł z 2003 roku, a nie zamieszczoną na tym samym portalu pracę zbiorową z roku 2013:
"Zachorowalność na raka odbytu stopniowo rośnie. Przyczyna tego wzrostu nie jest dokładnie znana. Ten systematyczny przegląd literatury miał na celu zbadanie trendu w czasie zachorowalności na raka odbytu i znalezienie wyjaśnienia rzekomego wzrostu."
pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24127500/

Molestujesz nas swoją obsesją na temat seksualności i wiedzą, która w gruncie rzeczy jest tylko politycznym bełkotem na zamówienie jak i ten:

>13-latek ma nieraz gigantyczne potrzeby seksualne i jest gotów jakkolwiek eksperymentować (z >braku dostępu do dziewczyn).
>Kilkanaście tysięcy lat temu było inaczej. Dzieci uczyły się seksu ze sobą.
>Dlatego jest błona dziewicza.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,742681

Max, żebyś sobie przyswoił:
Błona dziewicza istnieje i nie jest tylko domeną kobiet - mają ją także niektóre zwierzęta: foki, świnki morskie, lamy, słonie, szczury, lemury.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
To była aluzja ukierunkowana, a Wy tu bronicie Częstochowy.

Ja upowszechniam te niewygodne prawdy naukowe dla gejów nie dlatego że nie lubię gejów,
mój mądry znajomy, gej, raczej robi loda niż "analizuje" partnera (narażając go na raka odbytu)

ale po to by opozycja zrozumiała, że przegra z PIS jeśli - w Polsce - będzie miała w programach:

1. Równość małżeńską dla gejów włącznie z prawem adopcji chłopca

lub

2. Nauczanie o homoseksualizmie w szkole
(bo homoseksualizm męski okazał się nie wrodzony a o tym raku odbytu UE nie pozwoli mówić)

BTW

Grafika:

pbs.twimg.(*)C1xW?format=jpg&name=4096x4096

Religie prowadzą do bomby demograficznej a ta do katastrofy ekologicznej.
Czas na delegalizację.
Nakaz braku seksu przed ślubem powoduje raka prostaty.
To drugi powód do zdelegalizowania religii.

Siema
Wszystkie wszechświaty są wieczne
szarley (54911 punktów)
>J. Kaczyński publicznie powiedział, że aby niemieccy żołnierze mogli w
>jakiejkolwiek sprawie stacjonować na polskiej ziemi to musi minąć siedem pokoleń.

>Przy okazji warto przypomnieć, że pasywny seks analny zwiększa znacząco prawdopodobieństwo
>późniejszego raka odbytu według nauki (aż 18 razy).

Leczysz się z tej obsesji, półgłówku pozbawiony godności?
Niemieccy żołnierze też ci się kojarzą z rakiem odbytu? Przelecieli cię analnie?

>Dotyczy to też ministrantów lat 16-18 uwiedzionych przez nadużywającego funkcję opiekuna księdza
>oraz służbowych kierowców znanych osób jeśli ulegają analnie wożonemu VIP-owi, który sam nie
>prowadzi auta.

I milionów małżonków i homoseksualnych par, dla których jest to sposób na świetną zabawę

>Niemieckie wyrzutnie Patriot nie są mile widziane w Polsce przez J.Kaczyńskiego.
>"W porównaniu z osobami, które nigdy nie doświadczyły receptywnego stosunku analnego, osoby, które
>doświadczyły go ponad 130 razy, były 18 razy bardziej narażone na rozwój raka odbytu."

Ty jak widzisz wyrzutnię to od razu ci w fantazji w odbyt wchodzi?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jakiś czas temu J. Kaczyński publicznie powiedział, że aby niemieccy żołnierze mogli w jakiejkolwiek sprawie stacjonować na polskiej ziemi to musi minąć siedem pokoleń.
>To nie będziemy mieć darmowej ochrony przed rosyjskimi rakietami bo nie wyleczył się z tego rozumowania do tej pory.
>Przy okazji warto przypomnieć, że pasywny seks analny
A nie dałbyś rady tak swoich tekstów redagować, by nie stwarzały Ci okazji do tych dygresji o seksie?

Czy to może zespół Tourette'a jest?

cr
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Czy to może zespół Tourette'a jest?

Z całym szacunkiem zacna Kobieto ale muszę zacytować zasłyszaną ongiś maksymę:

'Słuchaj uchem a nie brzuchem!
Patrzaj okiem nie odwłokiem!'

Otóż ja na Twoje pytanie, w tym samym wątku, już odpowiedziałem nieco wyżej, zanim wyejakulowałaś* ten spam!

O tutaj:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,893888#w893938

Zatem oczekuję przeprosin cycóś takiego

*
Kobiety też mają ejakulację w momencie orgazmu - tylko zazwyczaj wsteczną - do cewki moczowej,
i mało kto zna to zaskakujące odkrycie nauki w ostatnich latach.
Życzę wszystkim kobietom (w tym CR o ile jest Kobietą) dużo orgazmów dzięki udanemu partnerowi.

I jeszcze zacytuję moją tu wypowiedź, której albo nie przeczytałaś, albo nie zrozumiałaś, albo nie wiem co Ci się stało?
Może miałaś ZESPÓŁ NAPIĘCIA PRZEDMIESIĄCZKOWEGO
(co jest znane nauce i akurat moja żona to miewała i wtedy katowała mnie werbalnie o czym wspomniałem oględnie na rozprawie rozwodowej
- jej oddałem mieszkanie i 350 zł. alimentów na nią oraz 1000 zł, na córkę miesięcznie, a sobie wziąłem tylko Skodę Fabię) ?

Cytuję siebie czyli moją odpowiedź na Twoje potem zadane bez sensu pytanie (o zespół Tourette'a).

To była aluzja ukierunkowana, a Wy tu bronicie Częstochowy.

Ja upowszechniam te niewygodne prawdy naukowe dla gejów nie dlatego że nie lubię gejów,
mój mądry znajomy, gej, raczej robi loda niż "analizuje" partnera (narażając go na raka odbytu)

ale po to by opozycja zrozumiała, że przegra z PIS jeśli - w Polsce - będzie miała w programach:

1. Równość małżeńską dla gejów włącznie z prawem adopcji chłopca

lub

2. Nauczanie o homoseksualizmie w szkole
(bo homoseksualizm męski okazał się nie wrodzony a o tym raku odbytu UE nie pozwoli mówić)


BTW
Grafika:
pbs.twimg.(*)eKAo?format=jpg&name=4096x4096

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
28-11-2022 16:27Nie na temat 
 Ocena 1 na 3
romaro (25211 punktów)

> [color=blue]'Słuchaj uchem a nie brzuchem!
>Patrzaj okiem nie odwłokiem!'

Max nie dotrwał do matury z naturalnego powodu - nie było chemii między nim a nuczycielem biologii


Różnica między MaxGolonko a szympansem?
Jeden jest mały, niedouczony i spędza czas drapiąc się po tyłku, a drugi to szympans.
28-11-2022 21:34 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>już odpowiedziałem nieco wyżej, zanim wyejakulowałaś* ten spam!
Po prostu się dziwię, że nie jesteś w stanie sklecić wypowiedzi nie uciekając w tematykę seksualną.

No ale po Twojej odpowiedzi już widzę dlaczego tak jest.

cr
romaro (25211 punktów)
>>już odpowiedziałem nieco wyżej, zanim wyejakulowałaś* ten spam!
>Po prostu się dziwię, że nie jesteś w stanie sklecić wypowiedzi nie uciekając w tematykę seksualną.
>No ale po Twojej odpowiedzi już widzę dlaczego tak jest.
Szczególnie po tej odpowiedzi widać wyraźnie, ze mamy do czynienia ze skrzyżowaniem cepa z dynią z dodatkiem polskiego buraka.
I ten burak z cepem skrzyżowany jeszcze domaga się, by nie zwracać się do niego ad personam.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>domaga się, by nie zwracać się do niego ad personam.
Słusznie wyejakulował, ad personam jest złe zawsze.

cr
romaro (25211 punktów)
>Słusznie wyejakulował, ad personam jest złe zawsze.
Milczenie rani bardziej niż obelga. Jest dużo rzeczy gorszych, na które nie reagujemy. Zło zauważamy, gdy dochodzi do tragedii.
Ale masz rację - ad personam jest złe zawsze. Jest też oznaką własnej niemocy.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365