Racjonalista - Strona głównaDo treści
za rządów PiS mądrzejemy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-11-2022 16:27okragly (21676 punktów)za rządów PiS mądrzejemy
wykształcenie rodaków spada, przykładowo w przedziale 26-35 lat w Łodzi, w roku 2019 - 43% miało wykształcenie wyższe, w 2020 - 40%, 2021r tylko 35%

młodzi nie studiują, nie robią prawa jazdy, nie idą drogą rodziców (bo to jest ślepa, libkowa droga)
czeka nas rewolucja.

Korwin i PO pewnie płaczą, wśród studentów mieli najwięcej wyznawców; INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI, WŁASNOŚCI, antyludzkich wartości
kolejny dowód że raj zbliża się wielkimi krokami
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

> kolejny dowód że raj zbliża się wielkimi krokami

Jaki wpływ na te wskaźniki miała migracja osób z wyższym wykształceniem poza Łódź?
30-11-2022 18:05 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>> kolejny dowód że raj zbliża się wielkimi krokami
>Jaki wpływ na te wskaźniki miała migracja osób z wyższym wykształceniem poza Łódź?
trend /wskaźniki, dotyczy całego kraju, stolicy też
30-11-2022 18:20 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>trend /wskaźniki, dotyczy całego kraju, stolicy też

Z całego kraju wyjeżdżają? forsal.pl/(*)zdzaja-osoby-wyksztalcone.html
DyktaFon (9281 punktów)
>wykształcenie rodaków spada, przykładowo w przedziale 26-35 lat w Łodzi, w roku 2019 - 43%
>miało wykształcenie wyższe, w 2020 - 40%, 2021r tylko 35%
>młodzi nie studiują, nie robią prawa jazdy, nie idą drogą rodziców (bo to jest ślepa, libkowa droga)
>czeka nas rewolucja.
>Korwin i PO pewnie płaczą, wśród studentów mieli najwięcej wyznawców; INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI,
>WŁASNOŚCI, antyludzkich wartości
> kolejny dowód że raj zbliża się wielkimi krokami
>
Moje gratulacje. Ja bym to skomentował inaczej: stoimy na skraju przepaści, ale Okrągły sugeruje zrobić ogromny krok naprzód. Tak trzymać - im głupszy naród, tym lepiej mu się żyje (bo nie widzi, jak go inni w balona robią...)
02-12-2022 16:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wykształcenie rodaków spada, przykładowo w przedziale 26-35 lat w Łodzi, w roku 2019 - 43%
>>miało wykształcenie wyższe, w 2020 - 40%, 2021r tylko 35%
>>młodzi nie studiują, nie robią prawa jazdy, nie idą drogą rodziców (bo to jest ślepa, libkowa droga)
>>czeka nas rewolucja.
>>Korwin i PO pewnie płaczą, wśród studentów mieli najwięcej wyznawców; INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI,
>>WŁASNOŚCI, antyludzkich wartości
>> kolejny dowód że raj zbliża się wielkimi krokami
>>
>Moje gratulacje. Ja bym to skomentował inaczej: stoimy na skraju przepaści, ale Okrągły sugeruje zrobić ogromny krok naprzód. Tak trzymać - im głupszy naród, tym lepiej mu się żyje (bo nie widzi, jak go inni w balona robią...)
najglupszy to profbalcerowicz, dr Petru, mgr Tusk, chlop Lepper o klasę mądrzejszy
Gautam Adani jest po Musku i Bezosie najbogatszym człowiekiem. Ze szkół zrezygnował w wieku 16 lat, przechodząc do praktyki, do handlu. Tak było w raju, fachu uczyli sie od urodzenia np dziewczynki opiekowały sie mlodszym rodzenstwem, pomagały matce, a chlopcy w bandzie dzieciecej biegali z lukami i polowali na króliki, bażanty, lapali ryby
tak bylo w raju
DyktaFon (9281 punktów)
>dziewczynki opiekowały sie mlodszym rodzenstwem, pomagały matce, a chlopcy w bandzie dzieciecej biegali z lukami i polowali na króliki, bażanty, lapali ryby
>tak bylo w raju

Niektórzy nadal biegają w bandzie dziecięcej, tyle, że w Internecie, na różnych forach. I wydaje im się, że polują na króliki, bażanty...
05-12-2022 07:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dziewczynki opiekowały sie mlodszym rodzenstwem, pomagały matce, a chlopcy w bandzie dzieciecej biegali z lukami i polowali na króliki, bażanty, lapali ryby
>>tak bylo w raju
>Niektórzy nadal biegają w bandzie dziecięcej, tyle, że w Internecie, na różnych forach. I wydaje im się, że polują na króliki, bażanty...
w internecie to iluzja, ale na bezrybiu i rak ryba
w bandzie dzieciecej, dzieci, chłopcy, uczyli sie, czego nie nauczy żadna szkola, dlatego gdyby zaistniala opanowałaby kraj w sensie rządzenia (taką formę próbują odtwarzać bardzo drogie prywatne szkoly, dla plebsu są szkoly niewolnikow, libkow niedorozwojkow, gdzie uczy sie posłuszenstwa, wykonywania głupich rozkazów).
Banda dziecieca, po uzyskaniu wieku dorosłego, rządziła by nami libkami, dla których bogiem jest indywidualizm, wolność, własność
taką mini bandą dziecięcą był J i L Kaczyński i rządzi nami
rajska banda była by o wiele silniejsza bo 8 osobowa

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365