 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-02-2023 10:45 | bettyvill (10 punktów) | hobby | Witam wszystkich. Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym chcielibyście się z nami podzielić. Ja na przykład lubię grać na gitarze lub wychodzić z przyjaciółmi. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| redvelvet (15 punktów) | Cześć. Mam wiele zainteresowań. Lubię spędzać czas z rodziną, robić zdjęcia rzeczy wokół mnie i grać w gry online. W gry gram kilka razy w tygodniu. Zacząłem grać dawno temu, lubię te gry, ponieważ mogę się zrelaksować i dobrze bawić. Kasyno online Mostbet w 2021 roku dało mi bonusy i warunki, aby zacząć grać z przyjemnością. Wiem, że teraz, jeśli ktoś nowy zarejestruje się na ich stronie, otrzyma bonusy, które będzie mógł łatwo i prosto wykorzystać w grze w czasie rzeczywistym. Ponadto kasyno online zapewnia bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych wszystkich graczy.
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym> chcielibyście się z nami podzielić.moim hobby jest szukanie raju, dziele się nim namietnie, co wielu wkurza, poblokowali
|
|
 | | Handzlik em (26 punktów) | > > Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym> >chcielibyście się z nami podzielić.> moim hobby jest szukanie raju, dziele się nim namietnie, co wielu wkurza, poblokowali  > Fajnie że nikt nie powie STOP okrągłemu. To nic że to tylko wygłupy mocno inspirowane OTO OFIARA SPEŁNIONA
|
|
| ronswanson (19 punktów) | Witam. Wiem na pewno, że większość kasyn stosuje zaawansowaną technologię szyfrowania, aby chronić dane graczy przed nieautoryzowanym dostępem. Mostbet również stosuje taką technologię od początku powstania strony.
|
|
| haish (2905 punktów) | > Witam wszystkich. Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym> chcielibyście się z nami podzielić. Ja na przykład lubię grać na gitarze lub wychodzić z> przyjaciółmi.To bardzo pozytywne. Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej: www.msn.co(*)063644c787a3a4887888a7b9&ei=39
|
|
 | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:Haaretz:The number of alcoholics in this country has grown to 80,000, while another million people consume harmful amounts of spirits, according to the Health Ministry. However, the statistics of a trend that has developed in Israel over the last several decades tell only a small part of the story. (...) "It is an addictive with the largest gaps there are - 94 percent of those addicted are undiagnosed and untreated," says Dr. Rakefet Bacharach, a family physician for Clalit Health Services who is in charge of alcoholism treatment for the local association of family physicians. ( Israeli Action Against Alcoholism - Too Little, Too Late?) Czyli: Cytat:Według Ministerstwa Zdrowia liczba alkoholików w tym kraju wzrosła do 80 000, a kolejny milion osób spożywa szkodliwe ilości napojów spirytusowych. Jednak statystyki trendu, który rozwinął się w Izraelu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, mówią tylko niewielką część historii. (...) "To uzależnienie z największymi lukami, jakie istnieją - 94 procent uzależnionych jest niezdiagnozowanych i nieleczonych" - mówi dr Rakefet Bacharach, lekarz rodzinny w Clalit Health Services, który jest odpowiedzialny za leczenie alkoholizmu w lokalnym stowarzyszeniu lekarzy rodzinnych. (Izraelska akcja przeciwko alkoholizmowi - za mało, za późno?)
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
|  | | Duch Prawdy (14787 punktów) | |
|
|  | | haish (2905 punktów) | > >Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:> Haaretz:The number of alcoholics in this country has grown to 80,000, while another million people consume harmful amounts of spirits, according to the Health Ministry. However, the statistics of a trend that has developed in Israel over the last several decades tell only a small part of the story. (...) > "It is an addictive with the largest gaps there are - 94 percent of those addicted are undiagnosed and untreated," says Dr. Rakefet Bacharach, a family physician for Clalit Health Services who is in charge of alcoholism treatment for the local association of family physicians.> (Israeli Action Against Alcoholism - Too Little, Too Late?)> Czyli:> Cytat:Według Ministerstwa Zdrowia liczba alkoholików w tym kraju wzrosła do 80 000, a kolejny milion osób spożywa szkodliwe ilości napojów spirytusowych. Jednak statystyki trendu, który rozwinął się w Izraelu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, mówią tylko niewielką część historii. (...) >"To uzależnienie z największymi lukami, jakie istnieją - 94 procent uzależnionych jest niezdiagnozowanych i nieleczonych" - mówi dr Rakefet Bacharach, lekarz rodzinny w Clalit Health Services, który jest odpowiedzialny za leczenie alkoholizmu w lokalnym stowarzyszeniu lekarzy rodzinnych. >(Izraelska akcja przeciwko alkoholizmowi - za mało, za późno?) > 'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "> www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1To smutna statystyka - ludzie niejako dobrowolnie powodują u siebie dysfunkcję mózgu i myślenia.
|
|
| |  | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | > >>Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:> To smutna statystyka - ludzie niejako dobrowolnie powodują u siebie dysfunkcję mózgu i myślenia.Ludzie? Już nie: >... wyznawcy teorii Darwina...
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Może macie jakieś ciekawe hobby  Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Może macie jakieś ciekawe hobby> Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.to czemu tak mało cię tu? moim hobby ostatnio, to dom podążający za słońcem, namiastka raju, mam nadzieje zmonetaryzować   w raju byliśmy zawodowymi zbieraczami (od święta łowca), wszystko ma korzenie w raju
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | |
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>Może macie jakieś ciekawe hobby> >> Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.> >to czemu tak mało cię tu?> Już prędzej Ciebie, ja w rankingu aktywności z ostatnich 31 dni jestem 2-ga, Ty-4-ty.ale nie ma Cię czasem aż 3 dni, co jest mocno irytujące  > >moim hobby ostatnio, to dom podążający za słońcem, namiastka raju, mam nadzieje zmonetaryzować  > Będzie kasa, będzie raj?  w raju nie było ani własności, ani indywidualności, ani wolności, ani hierarchii. W raju żyliśmy jak cyganie w taborze, byliśmy nomadami, chodziliśmy od galerii do galerii i mieszkanie w domu obrotowym, który ciągle zmienia miejsce, namiastką raju
|
|
| | |  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> nie ma Cię czasem aż 3 dniW tym roku jeszcze nie, muszę to nadrobić. 
cr
|
|
3 na 3 | Duch Prawdy (14787 punktów) | >Witam wszystkich. Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym chcielibyście się z nami podzielić. Z wami? W ciąży jesteś?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|