Racjonalista - Strona głównaDo treści
hobby

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-02-2023 10:45bettyvill (10 punktów)hobby
Witam wszystkich. Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym chcielibyście się z nami podzielić. Ja na przykład lubię grać na gitarze lub wychodzić z przyjaciółmi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

redvelvet (15 punktów)
Cześć. Mam wiele zainteresowań. Lubię spędzać czas z rodziną, robić zdjęcia rzeczy wokół mnie i grać w gry online. W gry gram kilka razy w tygodniu. Zacząłem grać dawno temu, lubię te gry, ponieważ mogę się zrelaksować i dobrze bawić. Kasyno online Mostbet w 2021 roku dało mi bonusy i warunki, aby zacząć grać z przyjemnością. Wiem, że teraz, jeśli ktoś nowy zarejestruje się na ich stronie, otrzyma bonusy, które będzie mógł łatwo i prosto wykorzystać w grze w czasie rzeczywistym. Ponadto kasyno online zapewnia bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych wszystkich graczy.
okragly (21676 punktów)
> Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym
>chcielibyście się z nami podzielić.
moim hobby jest szukanie raju, dziele się nim namietnie, co wielu wkurza, poblokowali
Handzlik em (26 punktów)
>> Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym
>>chcielibyście się z nami podzielić.
>moim hobby jest szukanie raju, dziele się nim namietnie, co wielu wkurza, poblokowali
>

Fajnie że nikt nie powie STOP okrągłemu. To nic że to tylko wygłupy mocno inspirowane OTO OFIARA SPEŁNIONA
ronswanson (19 punktów)
Witam. Wiem na pewno, że większość kasyn stosuje zaawansowaną technologię szyfrowania, aby chronić dane graczy przed nieautoryzowanym dostępem. Mostbet również stosuje taką technologię od początku powstania strony.
haish (2905 punktów)
>Witam wszystkich. Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym
>chcielibyście się z nami podzielić. Ja na przykład lubię grać na gitarze lub wychodzić z
>przyjaciółmi.

To bardzo pozytywne.

Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:
www.msn.co(*)063644c787a3a4887888a7b9&ei=39


26-02-2023 15:27 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
>Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:

Haaretz:
The number of alcoholics in this country has grown to 80,000, while another million people consume harmful amounts of spirits, according to the Health Ministry. However, the statistics of a trend that has developed in Israel over the last several decades tell only a small part of the story. (...)
"It is an addictive with the largest gaps there are - 94 percent of those addicted are undiagnosed and untreated," says Dr. Rakefet Bacharach, a family physician for Clalit Health Services who is in charge of alcoholism treatment for the local association of family physicians.
(Israeli Action Against Alcoholism - Too Little, Too Late?)

Czyli:
Cytat:
Według Ministerstwa Zdrowia liczba alkoholików w tym kraju wzrosła do 80 000, a kolejny milion osób spożywa szkodliwe ilości napojów spirytusowych. Jednak statystyki trendu, który rozwinął się w Izraelu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, mówią tylko niewielką część historii. (...)
"To uzależnienie z największymi lukami, jakie istnieją - 94 procent uzależnionych jest niezdiagnozowanych i nieleczonych" - mówi dr Rakefet Bacharach, lekarz rodzinny w Clalit Health Services, który jest odpowiedzialny za leczenie alkoholizmu w lokalnym stowarzyszeniu lekarzy rodzinnych.
(Izraelska akcja przeciwko alkoholizmowi - za mało, za późno?)



'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
SZAMBO DROBNERA
www.racjonalista.pl/forum.php/s,900187

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
haish (2905 punktów)
>>Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:
>Haaretz:
The number of alcoholics in this country has grown to 80,000, while another million people consume harmful amounts of spirits, according to the Health Ministry. However, the statistics of a trend that has developed in Israel over the last several decades tell only a small part of the story. (...)
>"It is an addictive with the largest gaps there are - 94 percent of those addicted are undiagnosed and untreated," says Dr. Rakefet Bacharach, a family physician for Clalit Health Services who is in charge of alcoholism treatment for the local association of family physicians.
>(Israeli Action Against Alcoholism - Too Little, Too Late?)

>Czyli:
> Cytat:
Według Ministerstwa Zdrowia liczba alkoholików w tym kraju wzrosła do 80 000, a kolejny milion osób spożywa szkodliwe ilości napojów spirytusowych. Jednak statystyki trendu, który rozwinął się w Izraelu w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, mówią tylko niewielką część historii. (...)
>"To uzależnienie z największymi lukami, jakie istnieją - 94 procent uzależnionych jest niezdiagnozowanych i nieleczonych" - mówi dr Rakefet Bacharach, lekarz rodzinny w Clalit Health Services, który jest odpowiedzialny za leczenie alkoholizmu w lokalnym stowarzyszeniu lekarzy rodzinnych.
>(Izraelska akcja przeciwko alkoholizmowi - za mało, za późno?)

>
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "

>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1

To smutna statystyka - ludzie niejako dobrowolnie powodują u siebie dysfunkcję mózgu i myślenia.
26-02-2023 15:59 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>>Przy okazji o narodowym 'hobby' - wyznawców teorii Darwina inaczej:
>To smutna statystyka - ludzie niejako dobrowolnie powodują u siebie dysfunkcję mózgu i myślenia.

Ludzie?
Już nie: >... wyznawcy teorii Darwina...


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Może macie jakieś ciekawe hobby


Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.



cr
27-02-2023 14:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Może macie jakieś ciekawe hobby
> Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.
to czemu tak mało cię tu?

moim hobby ostatnio, to dom podążający za słońcem, namiastka raju, mam nadzieje zmonetaryzować


w raju byliśmy zawodowymi zbieraczami (od święta łowca), wszystko ma korzenie w raju

27-02-2023 19:56 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Może macie jakieś ciekawe hobby
>> Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.
>to czemu tak mało cię tu?
Już prędzej Ciebie, ja w rankingu aktywności z ostatnich 31 dni jestem 2-ga, Ty-4-ty.

>moim hobby ostatnio, to dom podążający za słońcem, namiastka raju, mam nadzieje zmonetaryzować
Będzie kasa, będzie raj?


cr
27-02-2023 20:27 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Może macie jakieś ciekawe hobby
>>> Pisanie tutaj mimo wszystko - takie.
>>to czemu tak mało cię tu?
>Już prędzej Ciebie, ja w rankingu aktywności z ostatnich 31 dni jestem 2-ga, Ty-4-ty.
ale nie ma Cię czasem aż 3 dni, co jest mocno irytujące

>>moim hobby ostatnio, to dom podążający za słońcem, namiastka raju, mam nadzieje zmonetaryzować
>Będzie kasa, będzie raj?
w raju nie było ani własności, ani indywidualności, ani wolności, ani hierarchii. W raju żyliśmy jak cyganie w taborze, byliśmy nomadami, chodziliśmy od galerii do galerii i mieszkanie w domu obrotowym, który ciągle zmienia miejsce, namiastką raju

27-02-2023 21:45 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>nie ma Cię czasem aż 3 dni
W tym roku jeszcze nie, muszę to nadrobić.

cr
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Witam wszystkich. Jak lubicie spędzać swój wolny czas? Może macie jakieś ciekawe hobby, którym chcielibyście się z nami podzielić.
Z wami? W ciąży jesteś?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365