Racjonalista - Strona głównaDo treści
Forum Racjonalista czy szambo.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
24-02-2023 07:27Duch Prawdy (14787 punktów)Forum Racjonalista czy szambo.
Drogi Czytelniku, niech cię nie zmyli nazwa, znajdujesz się w szambie.

Czy to miejsce równych Praw dla wszystkich Uczestników Forum dyskusyjnego, czy czyjeś ręcznie sterowane szambo?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899745
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899516#w899810

SZAMBO DROBNERA - REGULAMIN

II. Prawa Uczestników
§ 10. Autor wątku może w jego ramach usuwać*

*nie dotyczy użytkownika Duch Prawdy, zablokowana możliwość usuwania wypowiedzi. W szambie Drobnera nie wszyscy Uczestnicy Forum dyskusyjnego mają równe Prawa, są posortowani na lepszy i gorszy sort.
W szambie Drobnera łamie się Regulamin i jednocześnie na niego powołuje.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899947
www.racjonalista.pl/forum.php/s,899899#w899949

W szambie Drobnera bezkarnie zniesławia się Uczestników dyskusji i członków ich rodzin.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

W szambie Drobnera nie prowadzi się dialogu, lecz pluje na adwersarza.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763380

W szambie Drobnera obraża i ocenia się adwersarzy, bo to łatwe, a merytoryczna dyskusja wymaga myślenia.
"Myślenie jest trudne, dlatego większość ludzi ocenia." Carl Jung
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

24-02-2023 11:11Nie na temat
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>Drogi Czytelniku, niech cię nie zmyli nazwa, znajdujesz się w szambie.
"Drogi Czytelniku", czymkolwiek to forum jest, to na pewno nie jesteś szambonurkiem. Ale faktem jest, że czasami trudno tu zachować wyjątkową subtelność wypowiedzi (zwłaszcza w zderzeniu z taką mnogością wariatów tutaj się produkujących) .

DUCH PRAWDY na swoim blogu:

Dostąpiłem Objawienia, ale nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, czy to Bóg, czy "halucynacje" mojego Umysłu. Wierzę, że Bóg i głoszę Jego Przesłanie, ale może reprezentuję tylko siebie.


To, "Drogi Czytelniku", że ktoś ma wątpliwości co do stanu swego umysłu nie bulwersuje, bulwersuje to, że można być taką zaklamaną łajzą - jatrzyć i jednocześnie żyć w przekonaniu, że się postępuje w duchu miłości

DUCH PRAWDY na swoim blogu:

Jakkolwiek jest warto żyć Miłością i rozsiewać ją wśród ludzi, żeby życie było radością i szczęściem.


boskaprawd(*)boska-prawda.html#comment-form
Duch Prawdy (14787 punktów)
Jak zwykle w twoich wypowiedziach, niemerytorycznie, obrażanie, ocenianie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
24-02-2023 12:46 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Jak zwykle w twoich wypowiedziach, niemerytorycznie, obrażanie, ocenianie.
No cóż, więc merytorycznie odpowiem szambonurkowi gdzie indziej. Pomoże to zrozumieć innym z jaką świętojbliwą kanalią maja do czynienia:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,900202#w900208
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Jak zwykle w twoich wypowiedziach, niemerytorycznie, obrażanie, ocenianie.
>No cóż, więc merytorycznie odpowiem szambonurkowi
joemonster.org/art/28984

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
24-02-2023 12:52 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>>Jak zwykle w twoich wypowiedziach, niemerytorycznie, obrażanie, ocenianie.
>>No cóż, więc merytorycznie odpowiem szambonurkowi
>joemonster.org/art/28984
A to nie lepiej świętoszku byś na swoim blogu się produkował? Może wtedy byś szkaradną facjatę swą ukrył przed szerokim światem
Duch Prawdy (14787 punktów)
Jak zwykle, niemerytorycznie, obrażanie, ocenianie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
02-03-2023 18:46 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>Jak zwykle w twoich wypowiedziach, niemerytorycznie, obrażanie, ocenianie.
>>>No cóż, więc merytorycznie odpowiem szambonurkowi
>>joemonster.org/art/28984
>A to nie lepiej świętoszku byś na swoim blogu się produkował? Może wtedy byś szkaradną facjatę swą ukrył przed szerokim światem

Wyraźnie nienawidzimy się za różnice.
Nie stać na na tolerancję i wyższą kulturę, bo jesteśmy prymitywni.
Wszyscy jesteśmy w złości i w bezwzględności wobec innych.

Szkoda, bo nic nie zyskujemy i wszystko tracimy.

Skonfliktowani ludzie gniją zawsze w biedzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Wyraźnie nienawidzimy się za różnice.

Można też o różnicach dyskutować

Argumenta krystkona:
Agresja
Kłamstwa
rzucanie gównem
oszczerstwa
hipokryzja
ucieczka
mantra

>Nie stać na na tolerancję i wyższą kulturę, bo jesteśmy prymitywni.
Tak, jesteś prymitywnycm chamem, a czujesz się bogiem określającym innym zasady

>Wszyscy jesteśmy w złości i w bezwzględności wobec innych.
Nie wszyscy, ale ty jesteś

>Szkoda, bo nic nie zyskujemy i wszystko tracimy.
Może warto, żebyś się nad tym zastanowił?
Co zyskujesz rzucając gównem i kłamiąc?
CO ZYSKUJESZ?

>Skonfliktowani ludzie gniją zawsze w biedzie.
jak widać po przykładzie krystkona
Bieda aż piszczy! luksiurne mieszkanie w stolicy, wycieczki do Maroka, Peru... nyndza panie nyndza!!!!!!!

Oczywiście nie odniesiesz się do tego wpisu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-03-2023 19:09 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>>Wszyscy jesteśmy w złości i w bezwzględności wobec innych.
>Nie wszyscy, ale ty jesteś

Jest jeszcze gorzej....ludzie wiedzą od kogo wynajmują mieszkania i u kogo pracują.....nie daj bóg jak im się jeszcze uda dom wybudować.

No ale jak tu powiedziec w twarz włascicielowi mieszkania i swojemu szefowi to wszystko co na forum się wypisuje.?

Zresztą nie on jeden na forum jest odważny a w cztery oczy nigdy nie powie tego samego.

Ba. Nawet nie pomyśli żeby coś takiego powiedzieć. Ludzie uczą innych kultury przez swoją obecność....a klawiatura dodaje jakiś mocy których na żywo nie mają.
02-03-2023 19:10 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wyraźnie nienawidzimy się za różnice.
>Można też o różnicach dyskutować
>Argumenta krystkona:
>Agresja
>Kłamstwa
>rzucanie gównem
>oszczerstwa
>hipokryzja
>ucieczka
>mantra

Nie zliczyłbym razy, gdy dochodziłes publicznie do wniosków, że jestem zły kiedy Ty dobry.

Niech zgadnę wniosek pochodny.
Tobie się wszystko należy a mi nic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-03-2023 19:15 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>Wyraźnie nienawidzimy się za różnice.
>>Można też o różnicach dyskutować
>>Argumenta krystkona:
>>Agresja
>>Kłamstwa
>>rzucanie gównem
>>oszczerstwa
>>hipokryzja
>>ucieczka
>>mantra
>Nie zliczyłbym razy, gdy dochodziłes publicznie do wniosków, że jestem zły kiedy Ty dobry.

Biedactwoooooooo
Kto wymyślił mi, że żyję z lichwy, posiadania kamienic, pracy innych, oszustwa....

Tylko nie uzasadniaj swoich kłamstw tym, że nie wiesz z czego żyję, nie wiem z czego żyje Sonia, więc daje pokazy. TWOJA logika

Masturbujesz się kiedy czytasz TAKIE SAME kłamstwa o tej małej kurwie jakie piszesz o innych?
Podnieca cię wyobrażenie jej z psem?
Bo mnie nie bawią twoje oszczerstwa i bronię się przed nimi

Na kłamstwa odpowiadam tym samym

Publicznie nawołujesz do kradzieży
Publicznie pochwalasz putinowskich zbirów mordujących Ukraińców
Publicznie nawołujesz do przemocy
Publicznie nawołujesz do mordowania ludzi

Ty jesteś ten dobry....
Bodaj twoje kundlęta doznały twojej dobroci
Jak dostaną kulkę od obcego sołdata, który nie uzna ich mienia
jak "bandyta" czyli policjant nie ochroni ich przed gwałtem
Jak braknie im owoców pracy rolnika, bo "nieuznający mienia" zniszczy jego zasiewy

Życzę ci , żeby któryś dróżnik spełnił twój postulat, kiedy twoje dzieci będą przechodziły przez tory, może rozpoznając ich zwłoki zrozumiesz, że pracownik nie ma prawa odejść z miejsca pracy w dowolnym momencie

Ale co tam, odpowiedzialność za społeczeństwo i za kundlęta to jest to samo
INNI odpowiadają

Bodaj żyły w świecie, który planujesz

>Tobie się wszystko należy a mi nic.
Powtórzę : należy mi się to, na co zapracowałem, tobie też. Nadal nie rozumiesz?
Zmyślasz innym poglądy, bo twój intelekt nie podoła rozmowie z żywym człowiekiem, a ujemna godność pozwala na zmyślenia

Nigdy nie napisałem, że mnei się należy wszystko a tobie nic, to wymysł p.ch.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na kłamstwa odpowiadam tym samym

Jeśli czujesz się skrzywdzony moimi oskarżeniami, to wyjaśniam, że moje oskarżenia zrodziło zło jakiego doznałem od innych ludzi.

Jesteśmy w zamkniętym kręgu wzajemnego krzywdzenia się i jak najdalej od wspólnych osiągnięć.

Co mam Ci odpowiedzieć?

Że nigdy niczego nie stworzymy sami a jedynie pod panowaniem obcych ludzi?

Bo bez wyższego porządku narzuconego nam przez obcych ludzi pod przymusem zostaje nam tylko wzajemna nienawiść i już nic więcej?

No cóż, za prymitywną impulsywność trzeba zapłacić najwyższą cenę.

Nie tylko ja ale Ty też nic nie osiągniesz dzięki swojej złości, no może poza bogactwem obcych i biedą swoich.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa

Nadal nie rozumiesz?

>>Na kłamstwa odpowiadam tym samym
>Jeśli czujesz się skrzywdzony moimi oskarżeniami, to wyjaśniam, że moje oskarżenia zrodziło zło jakiego doznałem od innych ludzi.

NIE ODE MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nic ci nie zrobiłem i nie zmyślaj
A mnie oczerniasz.
To ta suka - stara Hamerlikowa wychowała cię na oszusta hipokrytę i lenia , któremu się nie udało. do niej miej pretensje

>>Powtórzę : należy mi się to, na co zapracowałem, tobie też.
>Z pewnością tak jak z pewnością nie należy Ci się tajna i nieopodatkowana własność.
Tobie się nie należy?

Rozumiem, ucieczka

>Jesteśmy w zamkniętym kręgu wzajemnego krzywdzenia się
To wyjdź z niego, skończ rzucać gównem

>Co mam Ci odpowiedzieć?
Sprostuj kłamstwa i oszczerstwa

>Nie tylko ja ale Ty też nic nie osiągniesz dzięki swojej złości,
Skończ swoją złość wobec mnie
przestań kłamać, zmyślać, oczerniać, rzucać gównem

Przestaniesz tego doznawać

TY , nikt inny, TY zacząłeś ten krąg arogancji
Ty go przerwij


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>NIE ODE MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od Ciebie, od Ciebie.

To Ty dajesz małym chujkom siłę i moc.

To Ty zapewniasz ideologiczny fundament dla chamstwa i bezwzględności wśród ludzi.

Bardzo wyraźnie widzę twoja i tobie podobnych w tym rolę.

Mnie już nie oszukasz, ja się na te sztuczki nie nabiore.

Opowiedz o tym waszym politykom, sędziom, żołnierzom, policjantom, poborcom i komornikom.
Twoi kolesie w interesach na pewno się z Tobą zgodzą.

Budujesz silny fundament i masz mocne zaplecze ale wierzę, że zło ostatecznie i tak przegra z dobrem.

Oczywiście nie mam na myśli twojego pojęcia dobra i zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa
Zapytałem, czy jeśli podpiszę swoje wpisy imieniem i nazwiskiem sprostujesz swoje oszczerstwa

Nadal nie rozumiesz?

>>NIE ODE MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>Od Ciebie, od Ciebie.

Łżesz rzygowino, nie zaznałeś ode mnie żadnej krzywdy, pracowałeś na czarno w Berlinie z własnego wyboru, ponoć masz studia po których łatwo w Polsce o pracę

>To Ty dajesz małym chujkom siłę i moc.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać
Użalasz się na zaklęty krąg nienawiści TY go zaczynasz

>To Ty zapewniasz ideologiczny fundament dla chamstwa i bezwzględności wśród ludzi.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać

>Bardzo wyraźnie widzę twoja i tobie podobnych w tym rolę.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać

>Opowiedz o tym waszym politykom,
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać

>Twoi kolesie w interesach
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać

>Budujesz silny fundament
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać

>i masz mocne zaplecze
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę Też poradzę zmyślać

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ SYNU k***y I KUNDLA

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-03-2023 19:43 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powtórzę : należy mi się to, na co zapracowałem, tobie też.

Z pewnością tak, jak z pewnością nie należy Ci się tajna i nieopodatkowana własność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Drogi Czytelniku, niech cię nie zmyli nazwa, znajdujesz się w szambie.

Problem w tym, że wyższą kulturę i to czego oczekujesz musisz zbudować sam z drobnerem i nikt Was nie wyręczy w tym.

Ludzie często odwołują się do niewidzialnych autorytetów jakby nie rozumieli, że za wszystko odpowiedzialni są sami.

W gruncie rzeczy nie ma innego dobrego rozwiązania niż porozumienie się z innymi ludźmi.

Kto chce żyć lepiej ten musi zbudować porozumienie nawet wtedy, gdy to jawi się całkowicie niemożliwe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-03-2023 22:40Nie na temat 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Kto chce żyć lepiej ten musi zbudować porozumienie nawet wtedy, gdy to jawi się całkowicie niemożliwe.
>

Po tylu moich pisaniach wreszcie coś do Ciebie dotarło.
Żeby uzyskać porozumienie musimy przeprosić Niemców i Rosjan.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po tylu moich pisaniach wreszcie coś do Ciebie dotarło.
>Żeby uzyskać porozumienie musimy przeprosić Niemców i Rosjan.

Już pierwszy lecę, żeby przeprosić.

Potem zatrudniam się na 2 etaty, żeby inni mogli żyć na bogato ze swoich posiadłości, dlubiac palcem w nosie i mówiąc mi czego chcą i co mam dla nich zrobić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Drogi Czytelniku, niech cię nie zmyli nazwa, znajdujesz się w szambie.
>Problem w tym, że wyższą kulturę i to czego oczekujesz musisz zbudować sam z drobnerem i nikt Was nie wyręczy w tym. W gruncie rzeczy nie ma innego dobrego rozwiązania niż porozumienie się z innymi ludźmi. Kto chce żyć lepiej ten musi zbudować porozumienie nawet wtedy, gdy to jawi się całkowicie niemożliwe.
Filozofia zgniłych kompromisów prowadzi do zgniłego świata, kto układa się z diabłami, ten buduje piekło. Putinów, pis dzielców trzeba odstawić na boczny tor, tylko tak zbudujemy solidarny świat.

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365