 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-05-2023 23:44 | Drobner (19539 punktów) | My, mocarstwo...
4 na 4 | Ponoć już od 16 grudnia 2022 r. Polska jest w posiadaniu rakiety manewrującej zdolnej przenosić ładunki jądrowe!
Brawo My, TurboJądroPolska... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > Ponoć już od 16 grudnia 2022 r. Polska jest w posiadaniu rakiety manewrującej zdolnej przenosić ładunki jądrowe!Zaczęło się znacznie wcześniej space24.pl(*)a-i-producentow-radarow-wywiadspaceforest.pl/perun/W Gdyni zbudowali odzyskiwalną rakietę z napędem na gaz rozweselający i wosk parafinowy z domieszkami. Pierwsze testy prototypu przeprowadzili na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych. Szykują się do lotów suborbitalnych z Ustki, chociaż polskie Cape Canaveral to nie będzie.
|
|
 | | CubitumEamus (4 punktów) | > >Ponoć już od 16 grudnia 2022 r. Polska jest w posiadaniu rakiety manewrującej zdolnej przenosić ładunki jądrowe!> Zaczęło się znacznie wcześniej> space24.pl(*)a-i-producentow-radarow-wywiad> spaceforest.pl/perun/> W Gdyni zbudowali odzyskiwalną rakietę z napędem na gaz rozweselający i wosk parafinowy z domieszkami. Pierwsze testy prototypu przeprowadzili na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych. Szykują się do lotów suborbitalnych z Ustki, chociaż polskie Cape Canaveral to nie będzie.> Czy aby na pewno? Może lepiej sprawdzić źródła?
|
|
2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | "Minister Obrony Narodowej z roku na rok pracuje coraz lepiej. W sposób wzorowy, a nawet wzorcowy, realizuje zadania własne oraz rządowe zadania zlecone..." A tutaj niezapomniany wzór, a nawet wzorzec wypowiedzi dla TVP3... Koniecznie CAŁOŚĆ!!! Drobner, ROFTL
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
 | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | "Ministerstwo Obrony Narodowej w sposób wzorowy usuwa rakiety, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Z roku na rok liczba rakiet maleje..." A tutaj prawzór wypowiedzi również dla TVP3... Polityczne urzędasy tak mają, polityczne urzędasy tak mają, polityczne urzędasy tak mają, polityczne urzędasy tak mają, polityczne urzędasy tak mają, polityczne urzędasy tak mają...
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> A tutaj prawzór wypowiedziBo to są nienaostrzone scyzoryki.
cr
|
|
| |  | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | > >A tutaj prawzór wypowiedzi> Bo to są nienaostrzone scyzoryki....ale w czołówce krajowej, a nawet światowej...
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
| | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>A tutaj prawzór wypowiedzi> >Bo to są nienaostrzone scyzoryki.> ...ale w czołówce krajowej, a nawet światowej...Chyba nalegasz, więc napiszę wprost: tępe.
cr
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | > Chyba nalegasz, więc napiszę wprost: tępe.Jeśli chodzi o tych dwóch rzeczników z filmików - ośmielam się nie zgodzić. Albowiem najistotniejszym elementem modus operandi obu rzeczników jest fakt - nierzucający się w oczy widzom - że rozmawiają z "dziennikarzami" TVP3 (tylko niekiedy widać "to" na mikrofonach). Jako rzecznicy urzędów publicznych - robić to muszą! Jak to odpowiednio robić, to już ich własna improwizacja... Za owe 'trollololo' dla tej "gadzinówki" mają ode mnie wielkie BRAWO! Warto dodać, że rzecznicy Urzędu Miasta w Kielcach i Wodociągów Kieleckich z roku na rok pracują coraz lepiej. W sposób wzorowy, a nawet wzorcowy, realizują zadania własne. Są w czołówce krajowej, a nawet światowej.
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
| | | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>najistotniejszym elementem modus operandi obu rzeczników jest fakt - nierzucający się w oczy widzom - że rozmawiają z "dziennikarzami" Z kimkolwiek to czynią, to jednak właśnie oni raczej "rozmawiają" niż rozmawiają.
cr
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > A tutaj niezapomniany wzór, a nawet wzorzec wypowiedzi dla TVP3...> Koniecznie CAŁOŚĆ!!!Widać, że strach i złość w tej wypowiedzi odbierają rozum. Widać też wyraźnie podziały społeczne i wzajemną wrogość. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać z powodu takiej wypowiedzi. To zdarzenie jest nie tylko komedią ale jest również tragedią. Zamiast "wzorowy i wzorcowy" mógłby lepiej wyrazić "uznaję Cię za wroga, czuję strach przed Tobą i wściekłość z twojego powodu". Wtedy byłaby większa jasność o co, w tej wypowiedzi chodzi. Osobiście uważam, że nie ma nic śmiesznego w tym, że ludzie nienawidzą się i boją się przez co tracą rozum. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > A tutaj niezapomniany wzór, a nawet wzorzec wypowiedzi dla TVP3...> Koniecznie CAŁOŚĆ!!!A ja proponuję przysłuchać się dokładnie 23 sekundzie tego filmu, kiedy słychać wyraźnie jak mu się głos łamie. Widać, że dławi go strach. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
1 na 1 | pawel_p (154 punktów) | >Brawo My, TurboJądroPolska...
PiSS doprowadził Polskę do ruiny.
|
|
 | 3 na 3 |
3 na 3 | Paolo Monstro (6146 punktów) | >Ponoć już od 16 grudnia 2022 r. Polska jest w posiadaniu rakiety manewrującej zdolnej przenosić >ładunki jądrowe! >Brawo My, TurboJądroPolska... Państwo PiS - zaraz zmienią ustawę, która wymaga powiadomienia prokuratury i wszystko będzie OK. A jak Błaszczak dostanie wyrok to go Duda uniewinni jeszcze przed apelacją. Jak się okaże, że go nie może uniewinnić, to skierują sprawę do TK żeby Błaszczak mógł dalej rządzić. Jeśli będzie zachodziła obawa, że zbyt wielu sędziów w TK sprzeciwi się poleceniu z partii to PiS zmieni ustawę o TK i okaże się, że wystarczy 2 sędziów + prezes do wydawania wyroków.
A jak ktoś zaprotestuje przeciwko takiemu instrumentalnemu traktowaniu prawa to się zrobi ładną nagoneczkę w TVP, że szieg rosyjski, matka w milicji obywatelskiej, ojciec w LWP i nadal będzie można dalej puszczać 'Brawo MY'!
Gdy upadał PRL to nie śniło mi się nawet, że Polacy tak nisko upadną gdy otrzymają prawo głosu.
Pozdrawiam Paolo Monstro
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Gdy upadał PRL to nie śniło mi się nawet, że Polacy tak nisko upadną gdy otrzymają prawo głosu.bo zrobili z nas libków niedorozwojków, naszym bogiem buk INDYWIDUALIZM, buk WOLNOŚĆ, buk WŁASNOŚĆ, co powoduje że wymieramy, za 300 lat nie bedzie Waszych genów w puli świata i dobrze, bo jesteśmy niedorozwojki (a mieliśmy być 2 Japonia) mądrość jest myśleniem wspólnotowym www.racjonalista.pl/forum.php/s,774108typowymi libkami są bezdomni, sa indywidualni, wolni, mają własność
|
|
3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | "Wszystko to zasługa naszego Ministra. I nie jest prawdą, że nad Polską ochrona powietrzna jest nieszczelna! Szczególnie, że prawie nie strzelali!" MiśI łubu dubu, i trala la...
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Ponoć już od 16 grudnia 2022 r. Polska jest w posiadaniu rakiety manewrującej zdolnej przenosić> ładunki jądrowe!> Brawo My, TurboJądroPolska...Pamiętam z młodości prężenie mięśni, które miało odstraszać potencjalnych agresorów, którzy gotowi byli bić dla dominacji, dla złodziejstwa, dla zaboru przestrzeni życiowej, znaczenia, wpływu, swobody wyboru, choć młodym wieku najczęściej bije się innych ludzi po to, żeby zaimponować dziewczynom i kolegom. Każdy instynktownie woli przystawać do bijących niż do bitych. W tej chwili w myśleniu o polskich bombach atomowych chodzi pewnie o to, żeby do szkół nie wrócił język rosyjski tylko pozostał w nich język angielski. Tak czy siak marzymy o bombach nuklearnych wskutek patrzenia na innych ludzi przez pryzmat siebie samych. Jak to mówią "okazja czyni złodzieja". Wśród drapieżników wystarczy opuścić wzrok lub odwrócić się plecami, żeby zostać zaatakowanym. Wśród drapieżników panuje prosta zasada - cały czas stwarzaj wrażenie wyczekiwania na właściwą chwilę do skoku do gardła, przeciwnik musi czuć twoją gotowość do walki przez co ma nabrać przekonania, że nie opłaca się atakować. Dlatego też ciągle powtarzam, że kto napadnie na Polskę i będzie żądał od moich rodziców, żeby Ci zaczęli komunikować się w obcym języku, z mojej strony może liczyć jedynie na poderżnięcie gardła w nocy podczas snu. I nie może być przy tym mowy o jakimkolwiek wątpliwościach czy choćby najmniejszych wyrzutach sumienia. Raczej o zwycięstwie dobra nad złem. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|