Po prostu żyjemy i tyle. Z przypadku - jak by kto pytał. Cwane pytania w stylu "jeżeli bóg jest wszechmogący to dlaczego nie stworzy tak dużego kamienia którego nie będzie mógł podnieść". Czyli krótko - demagogia. Nie widzę sensu odpowiadania na pytania rodem z rękawa lub cylindra iluzjonisty. Tego typu pytania tylko mieszają ludziom w głowach i na pewno powstały w głównej kwaterze - Watykanie. Sugeruję napisać książkę o tym co było pierwsze: jajo czy kura. Reasumując żyjemy z dwóch powodów: 1- przypadek, 2 - z niczego (kiedyś to rozwinę).
|