Jakie związki partnerskie? Debata w Białymstoku, 28 lutego W niedzielę 28 lutego o godzinie 14.00 zapraszamy do Białegostoku. W klubokawiarni KopiLuwak ( kopiluwak.com.pl/), ul. Sienkiewicza 9, odbędzie się debata związana z postulatem wprowadzenia w Polsce związków partnerskich. Na spotkanie zapraszają Kampania Przeciw Homofobii Białystok, Zieloni 2004 oraz Grupa Inicjatywna ds. związków partnerskich. W spotkaniu udział wezmą goście z Grupy Inicjatywnej: Yga Kostrzewa (Lambda Warszawa) Mariusz Kurc (Kampania Przeciw Homofobii) Krystian Legierski (Zieloni 2004) Tomasz Szypuła (Kampania Przeciw Homofobii). Celem debaty będzie przeprowadzenie jak najszerszych konsultacji społecznych dotyczących oczekiwań Polek i Polaków w zakresie regulacji prawnej związków pozamałżeńskich, w tym związków jednopłciowych. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. więcej info: www.zwiazkipartnerskie.info |