Szlag mnie trafia, gdy taki Rosensaft wygłasza swoje populistyczne argumenty. Postawa Żydów pokroju tego pana pogarsza stosunki międzynarodowe i eskaluje antysemityzm. Brakuje tylko dodać - "Ulice wasze kamienice nasze". Pisałem swego czasu o Szczebrzeszynie na tym forum. Jest tam zapuszczony cmentarz Żydowski i rozwalająca się bożnica. Perfidia Żydów jest ogromna. Nie upominają się o swoje zapuszczone i nic nie warte cmentarze, tylko o intratne działki i wyremontowane kamienice. Mam nadzieję, że wiosna ludów jaką obserwujemy w świecie arabskim zaowocuje przywołaniem tych rozbestwionych oszołomów do porządku.
Przez wiele lat mieszkałem przy Placu Grzybowskim w Warszawie i codziennie mijałem jakieś żydowskie wycieczki. Bardzo sympatyczne dzieciaki ciekawe świata oglądały ulicę Próżną, nagle jedna z dziewczyn zaczęła się do mnie uśmiechać, podszedłem żeby zamienić parę słów. Za nią podbiegł koleś z mosadu i zabronił jej ze mną rozmawiać. Wyobraź sobie, że ci gamonie wmawiają młodym Żydom, że w Polsce co druga osoba to nazista, antysemita i wróg Izraela. Przestraszone dzieciaki są przygotowane na antysemicki atak z każdej strony. Naród paranoików.
|