Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wojna milionerów z PiS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-06-2023 12:26romaro (25211 punktów)Wojna milionerów z PiS
Ocena 2 na 2
Nie wiem jak Państwo, ale ja - tak jak Stankiewicz - przewiduję, że czeka nas kampania na bogato. Poniżej artykuł z Newsweeka tego lubianego przeze mnie redaktora, który kolejny już raz wciela się w rolę proroka.


Na czele sztabu PiS stał przez pół roku europoseł Tomasz Poręba, który dzięki stołkowi w Brukseli zarobił w ciągu półtorej dekady jakieś 10 mln złotych. Piszę to tak mimochodem, żeby małostkowo przypomnieć Państwu, ile i komu daje partia-matka.
Poręba odchodzi, bo przegrał z innym europosłem prawicy Adamem Bielanem, który prowadził zmasowaną operację obciążania go odpowiedzialnością za słabą kampanię PiS. Wyceniany oficjalnie na prawie 4 mln zł Bielan walczy o życie. Był w PiS od samego początku, ale po porażce Jarosława Kaczyńskiego w posmoleńskich wyborach prezydenckich w 2010 r. rozstał się z partią wraz z grupą twórców tamtej kampanii. Szybko ich zdradził i przez partię Porozumienie Jarosława Gowina wrócił w orbitę prezesa, coby poprawić swą wycenę. W zamian za "jedynkę" w wyborach do Europarlamentu na polecenie Kaczyńskiego zdradził Gowina, przeciągając większość jego posłów w orbitę PiS. Piszę to tak mimochodem, żeby małostkowo przypomnieć Państwu, jak prezes wynagradza zdrajców.
Podsumujmy: ze sztabu wyleciał milioner Poręba. Przyszedł milioner Bielan. Zostają milionerzy Plakwicz i Matczuk. A na czele stanął "Jojo", który też chce zarobić miliony
Ze zdrajcami jednakoż jest problem taki, że okres ich przydatności do użycia jest najczęściej dość krótki. Bielanowy właśnie nieubłaganie się kończy. Otóż teoretycznie kieruje partyjką Republikanie, czyli grupką pogrobowców po Gowinie, która zapewnia większość Kaczyńskiemu w Sejmie. Tyle że tak naprawdę wszyscy ci tzw. republikanie są indywidualnie dogadani z Kaczyńskim i po wyborach przystąpią do PiS. Wtedy milioner Bielan przestanie być Kaczyńskiemu potrzebny. Co na to prezes, gdy pisowski suweren zapłacze za niezastąpionym europosłem z Płocka, Radomia, Ostrołęki i Siedlec? Otóż prezes na to nic.
Bielan musi już dziś pokazać Kaczyńskiemu, że jest mu niezbędny. Dlatego też punktował Porębę, a po jego dymisji dołączył do sztabu PiS. Musi pokazać prezesowi, za co mu płaci miejscem na liście do europarlamentu.
Porębę na czele sztabu PiS zastąpił inny europoseł Joachim Brudziński. Mimochodem i małostkowo przypomnę, że w 2019 r. dokonał kroku, który z punktu widzenia PiS winien być haniebnym. Otóż zamienił zaszczytne stanowisko ministra RP na posadę podrzędnego europosła w Brukseli. Powód był prosty - kasa. "Jojo" ma dorastające córki i powiedział prezesowi jasno, że potrzebuje na posag. Rządowe maile wykradzione przez hakerów pokazują, że z miłości zatrudnił pokątnie ludzi z państwowego holdingu hotelowego, żeby mu w apartamencie urządzili pokoje dla córek. Strategiczne było miejsce na pianino. Nie będę małostkowy - któż by nie zrozumiał miłości ojca do latorośli i ich potrzeb chopinowskich.
Inna rzecz, że "Jojo" słynie z kreatywnego wykorzystywania spółek skarbu do swych celów. Otóż, na jego kampanię wyborczą - obliczoną na zwiększenie posagu córek - prawie pół miliona wpłacili prezesi, którzy zawdzięczają mu stanowiska.
Córki to jedne z niewielu istot, do których Brudziński przemawia ludzkim głosem. Bo awaryjnym szefem sztabu "Jojo" został dlatego, że potrafi walić pięścią w stół i ma spory arsenał bluzgów. Taka nominacja to dowód na desperację Kaczyńskiego, który przestał panować nad konfliktami w sztabie. Teoretycznie miał tam już wcześniej swego człowieka: Michała Moskala. Ów młody asystent prezesa wielkiej kasy jeszcze nie przytulił, ale robi to wybranka jego serca, która - cóż za siurpryza - działa w fundacjach, do których płyną milionowe dotacje z instytucji kontrolowanych przez PiS.
Skoro pozostajemy w tematyce milionerów z PiS, to najbardziej kontrowersyjnymi postaciami w sztabie są Anna Plakwicz i Piotr Matczuk, zaufani doradcy wizerunkowi Beaty Szydło z czasów jej premierostwa. W 2017 r. przeprowadzili kampanię billboardową wymierzoną w sędziów, którym Jarosław Kaczyński wypowiedział wojnę. Kampanię finansowała Polska Fundacja Narodowa, finansowana przez największe spółki państwowe. Za 1,2 mln wynajęła ona firmę Solvere, stworzoną przez Plakwicz i Matczuka. Do tego dochodziły zlecenia dla Solvere z PiS, warte dziesiątki tysięcy złotych. W sztabie też Plakwicz i Matczuk nie pracują za darmo. Ciekaw jestem, ile dostali za haniebny spot o Auschwitz, bo to był ich pomysł.
Podsumujmy. Ze sztabu wyleciał milioner Poręba. Przyszedł milioner Bielan. Zostają milionerzy Plakwicz i Matczuk. A na czele stanął "Jojo", który też chce zarobić miliony. Dla córek, rzecz jasna.

www.newswe(*)ie-zamilowanie-do-kasy/hwjxj1s
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Elasp (6859 punktów)
>Nie wiem jak Państwo, ale ja - tak jak Stankiewicz - przewiduję, że czeka nas kampania na bogato.
>Poniżej artykuł z Newsweeka tego lubianego przeze mnie redaktora, który kolejny już raz wciela się w
>rolę proroka.
>
Na czele sztabu PiS stał przez pół roku europoseł Tomasz Poręba, który dzięki stołkowi w Brukseli

>zarobił w ciągu półtorej dekady jakieś 10 mln złotych. Piszę to tak mimochodem, żeby małostkowo
>przypomnieć Państwu, ile i komu daje partia-matka.

To Prawo i Sprawiedliwość określiło poziom wynagrodzeń w Europarlamencie? To PiS wymyślił Europarlament? Tomasz Poręba dostaje dokładnie tyle, ile dostaje inny europoseł w ciągu 15 lat. O co więc ma pretensję red. Stankiewicz, czy o to, że Tomasz Poręba jest europosłem (i dlatego ma takie dochody)? Przecież został wybrany w demokratycznych wyborach - czy więc red. Stankiewicz na pretensję do demokracji? Może wolałby, żeby europosłów wybierało jakieś oświecone gremium (do którego może sam by się chętnie zaliczył)?

Śmieszne są tego rodzaju artykuły. Są w istocie narzekaniem na demokrację - przez tych, którzy uważają się za jej największych obrońców.
26-06-2023 13:40 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
> To Prawo i Sprawiedliwość określiło poziom wynagrodzeń w Europarlamencie?
Oczywiście, że nie. PiSowska mafia nie określa ile komu się należy w Europarlamencie, aczkolwiek zapewne ubolewa, że aż tak daleko jej mafijne macki nie sięgają. Jedyne to co t może w tej materii, to określać które to są judaszowe srebrniki i kto je bierze, a która jest uczciwie zarobioną, wymienialną walutą.
>To PiS wymyślił Europarlament? Tomasz Poręba dostaje dokładnie tyle
Panie proboszcz, gdy lewitujsz - udając statek kosmiczny - nie przeszkadza mi, aczkolwiek twoja profanacja nauk ścisłych jest irytująca na równi z wygibasami płaskoziemców, więc wróć do działu, w którym bez szkody dla nauki i dla Polski możesz kreować swoją wizję nauk matematyczno przyrodniczych.
26-06-2023 15:34 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>>To PiS wymyślił Europarlament? Tomasz Poręba dostaje dokładnie tyle
>Panie proboszcz, gdy lewitujsz - udając statek kosmiczny - nie przeszkadza mi, aczkolwiek twoja profanacja nauk ścisłych jest irytująca na równi z wygibasami płaskoziemców, więc wróć do działu, w którym bez szkody dla nauki i dla Polski możesz kreować swoją wizję nauk matematyczno przyrodniczych.

Jaka profanacja nauk ścisłych?
26-06-2023 18:56 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)

> Śmieszne są tego rodzaju artykuły. Są w istocie narzekaniem na demokrację - przez tych, którzy uważają się za jej największych obrońców.

To jest narzekanie aroganckich "demokratów", którzy pozjadali wszelkie rozumy i są zdania, że tylko ich moralność, ich światopogląd i ich przekonania są jedynymi słusznymi. Wszyscy o odmiennym zdaniu sa nazistami, rasistami i fobami.

Tu na forum można zaobserwować takie same zachowanie samozwańczych nadludzi i obrońców prawdy.
26-06-2023 19:19 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>> Śmieszne są tego rodzaju artykuły. Są w istocie narzekaniem na demokrację - przez tych, którzy uważają się za jej największych obrońców.
>Wszyscy o odmiennym zdaniu sa nazistami, rasistami i fobami.
Nie przypominam sobie bym Alsora nazwał rasistą, nazistą czy fobem.
Niejednokrotnie powtarzałem, że jesteś zakompleksionym człowiekiem i nie zawodzisz mnie, ale zakonotuj sobie - nie uważam byś był nazistą, rasistą i homofobem tylko dlatego, że masz odmienne zdanie. Jesteś naziołkiem i wszystkim co się z tym wiąże dlatego, że wątki którymi nas tu zaszczycasz, są wypisz wymaluj propagandowymi zlepkami ultraprawicowej partii, która właśnie w Niemczech wygrała w wyborach samorządowych. I już nie długo Polacy przekonają się jaki jest ten faszyzm w wywkonaniu niemieckich ultrasów i im podobnych Zeniów.
zeniu73 (6483 punktów)
>>> Śmieszne są tego rodzaju artykuły. Są w istocie narzekaniem na demokrację - przez tych, którzy uważają się za jej największych obrońców.
>>Wszyscy o odmiennym zdaniu sa nazistami, rasistami i fobami.
>Nie przypominam sobie bym Alsora nazwał rasistą, nazistą czy fobem.
>Niejednokrotnie powtarzałem, że jesteś zakompleksionym człowiekiem i nie zawodzisz mnie, ale zakonotuj sobie - nie uważam byś był nazistą, rasistą i homofobem tylko dlatego, że masz odmienne zdanie. Jesteś naziołkiem i wszystkim co się z tym wiąże dlatego, że wątki którymi nas tu zaszczycasz, są wypisz wymaluj propagandowymi zlepkami ultraprawicowej partii...
>

Oczywiscie. Doniesienia w gazetach "normalnych" (nie zaliczanych przez ciebie do nazistowskich) o odcinaniu konczyn czy gwaltach sa nazistowska propaganda.

Co powiesz na temat zgwalconej i zamordowanej Anastazji? Nazistowska propaganda?

Moralista od siedmiu bolesci
26-06-2023 20:53 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>> Śmieszne są tego rodzaju artykuły. Są w istocie narzekaniem na demokrację - przez tych, którzy uważają się za jej największych obrońców.
>To jest narzekanie aroganckich "demokratów", którzy pozjadali wszelkie rozumy i są zdania, że tylko ich moralność, ich światopogląd i ich przekonania są jedynymi słusznymi. Wszyscy o odmiennym zdaniu sa nazistami, rasistami i fobami.
>Tu na forum można zaobserwować takie same zachowanie samozwańczych nadludzi i obrońców prawdy.


Pisz manifesty z Hamerlikiem bo wszelka dyskusja i tak sprowadza się do jednego i tego samego. Jakie kolwiek podważanie tego co pisze druga strona jest nie możliwe.
Albo się zgadza ktoś z tobą albo przypisujesz jakieś głupoty jak Hamerlik

Czemu sobie nie pozakładacie Blogów?

To jest forum dyskusyjne. Ty nawet nie potrafisz wskazać o kim piszesz. Zresztą nie tylko ty.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pisz manifesty z Hamerlikiem bo wszelka dyskusja i tak sprowadza się do jednego i tego samego. Jakie kolwiek podważanie tego co pisze druga strona jest nie możliwe.
>Albo się zgadza ktoś z tobą albo przypisujesz jakieś głupoty jak Hamerlik

Ach tam.
Kwestionuję waszą uniwersalną sprawiedliwość a Ty jej bronisz.

Piszę do Ciebie - zatem sprawdźmy tę waszą uniwersalną sprawiedliwość i wyjawmy publicznie kapitały, żeby ta wasza uniwersalna sprawiedliwość i system dopasowany i dobry dla każdego człowieka okazały się w pełnej krasie zachwycając wszystkich swoim pięknem a Ty na to, że niczego mi nie ujawnisz i nie pozwolisz się szantażować.

Powinienem wyjść z tego oskarżycielskiego tonu i znaleźć sposób, żeby przekonać Ciebie, że uwzględniając moje potrzeby zyskasz więcej niż zgromadziłeś do tej pory, nie chodząc za mną na żadne układy?

Jak dobrze wiesz nie da się wszystkich spraw i interesów załatwić pozytywnie, zwłaszcza w otoczeniu złych ludzi, którzy rozwijają się na redukcji innych ludzi i wierzą przy tym święcie, że im się to należy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-07-2023 14:41 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Powinienem wyjść z tego oskarżycielskiego tonu i znaleźć sposób, żeby przekonać Ciebie, że uwzględniając moje potrzeby zyskasz więcej niż zgromadziłeś do tej pory, nie chodząc za mną na żadne układy?

Weź się za jaką robotę. Potem uwzględnij co se kupisz za wypłatę.

Może być to nawet wycieczka do PERU.
Nie przypominam sobie żebyś mnie uwzględnił w tym.
I nie musisz.

Tak czy inaczej. Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikem Konopka.

Uważajcie na niego.


Jak mnie przeprosisz to cię uwzglednie jako rozmówcę
A narazie zastanów się gnoju jakie konsekwencje ponioslbys gdybyś kogos oczernił jak mnie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Weź się za jaką robotę. Potem uwzględnij co se kupisz za wypłatę.

Nie potrzebujesz pouczać mnie w oczywistych sprawach.

Sam lepiej zamilcz i nie udzielają się publicznie pod pseudonimem, kryjąc swoją tożsamość, w kwestii prawdy, dobra i sprawiedliwości uniwersalnych, bo każdy już zrozumiał, że one żadne uniwersalne, tylko służące przejęciu przez Ciebie posiadłości i zgromadzeniu przez Ciebie hajsu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
02-07-2023 20:38 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Weź się za jaką robotę. Potem uwzględnij co se kupisz za wypłatę.
>Nie potrzebujesz pouczać mnie w oczywistych sprawach.




>Sam lepiej zamilcz.

Nie pyskuj tylko weź się za robotę. Bo nikt chciwy dziadu na twoje zachcianki nie będzie robił za ciebie.


Uważajcie na niego. HAMERlik KONOPKA
TO NIE BEZPIECZNY CZŁOWIEK.

nie podawajcie mu zadanych informacji o sobie ani co posiadacie.

Jak mnie przeprosisz to cię uwzglednie jako rozmówcę
A narazie zastanów się gnoju jakie konsekwencje ponioslbys gdybyś kogos oczernił jak mnie.


Skoro mnie nie przprosiles. To pal wroty pajacu. Ty rozumiesz tylko taki język łajzo.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie pyskuj tylko weź się za robotę. Bo nikt chciwy dziadu na twoje zachcianki nie będzie robił za ciebie.

Właśnie próbuję odpocząć, bo ostatnio pracuję więcej niż 60h tygodniowo w dwóch pracach i zacząłem to odczuwać po ciągłych bólach głowy.

Nie pracowałbym tyle, gdyby coś było moje a nie wszystko w otoczeniu cudze. Przez to, że wszystko jest cudze muszę innym płacić za pierdzenie w stołek i za to za żyją i wierzą, że im się należy i mają prawo do przemocy na drodze do swoich należności.

Na razie chamstwo jest góra, no ale jaki świat zbudujesz na chamstwie.

Spójrz na rozwój kultury chrześcijańskiej i zauważ, że w tej kulturze ego nie było na szczycie wszystkiego i nie chodziło w niej o "więcej dla mnie, tylko dla mnie, jeszcze więcej, więcej, więcej, bo jestem najważniejszy, bo mam największą wartość a reszta jest patologią".

Nie wierzę, żeby wasza mała kapitalistyczna kultura oparta na tajemnicach i przemocy, przeżyła kiedyś taki rozkwit jak chrześcijaństwo.

Wierzę za to w rozwój wzajemnej nienawiści w waszej kulturze i w słabość tej kultury przez tą wzajemną nienawiść ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Nie pyskuj tylko weź się za robotę. Bo nikt chciwy dziadu na twoje zachcianki nie będzie robił za ciebie.
>Właśnie próbuję odpocząć, bo ostatnio pracuję więcej niż 60h tygodniowo w dwóch pracach i zacząłem to odczuwać po ciągłych bólach głowy.

Na ch.. tyle pracujesz? Na alimenty czy jak?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Na ch.. tyle pracujesz? Na alimenty czy jak?

Żeby utrzymać się na powierzchni i zapewnić moim dzieciom choć podstawowy start. Jest na tym świecie wielu ludzi, którzy oczami wyobraźni widzą moje dzieci jako swoich przyszłych niskopłatnych pracowników najemnych opłacanych częściowo z odsetek od oszczędności pieniężnych a częściowo z dywidend od posiadanych akcji. Nie mogę dopuścić do spełnienia się ich wizji.

Dlatego potrzebuję kasy, żeby z jednej strony zapewnić dzieciom dostęp do dobrej nauki a z drugiej strony, żeby zapewnić im otoczenie pewnych siebie i asertywnych ludzi, od których przejmą memy dające im zdolność radzenia sobie z chciwością i chamstwem innych ludzi.

Nie wiedzę lepszej drogi choć czuję wyraźnie, że nadmiar pracy zdrowiu nie służy.

Wiem, że na tym świecie można zarobić kupę hasju bez żadnej pracy dla innych czy wręcz nawet z głęboką pogardą dla pracy ale to nie dla mnie. Nie mam do tego dygu, ani odpowiednich cech osobowościowych, ani odpowiedniej motywacji, ani zdolności, więc pozostaje mi praca.

Oczywiście są tu tacy, którzy uznają, że to żadna praca, że bez żadnej wartości i że ich pierdnięcie w stołek jest 1000x więcej warte niż wszystko co robię no ale tak już jest skonstruowana psychika chciwych ludzi i tego nikt nie zmieni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-07-2023 07:54 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Na ch.. tyle pracujesz? Na alimenty czy jak?
>Żeby utrzymać się na powierzchni i zapewnić moim dzieciom choć podstawowy start. Jest na tym świecie wielu ludzi, którzy oczami wyobraźni widzą moje dzieci jako swoich przyszłych niskopłatnych pracowników najemnych opłacanych częściowo z odsetek od oszczędności pieniężnych a częściowo z dywidend od posiadanych akcji. Nie mogę dopuścić do spełnienia się ich wizji.
>Dlatego potrzebuję kasy, żeby z jednej strony zapewnić dzieciom dostęp do dobrej nauki a z drugiej strony, żeby zapewnić im otoczenie pewnych siebie i asertywnych ludzi, od których przejmą memy dające im zdolność radzenia sobie z chciwością i chamstwem innych ludzi.
>Nie wiedzę lepszej drogi choć czuję wyraźnie, że nadmiar pracy zdrowiu nie służy.
>Wiem, że na tym świecie można zarobić kupę hasju bez żadnej pracy dla innych czy wręcz nawet z głęboką pogardą dla pracy ale to nie dla mnie. Nie mam do tego dygu, ani odpowiednich cech osobowościowych, ani odpowiedniej motywacji, ani zdolności, więc pozostaje mi praca.

Kurcze, mogles pytać Dzieci i szansę wpływu na ich przyszły los były moim głównym zainteresowaniem. Na podstawie statystyk edukacyjnej wartości dodanej i co prawda bardzo ubogich czy już uogólnionych informacji na temat bliźniąt jednojajowych rozdzielonych adopcyjnej, doszedłem do wniosku że jeśli mają zapewnione podstawowe sprawy to dziś w świecie socjalu zachodniego świata nie jesteśmy niemal w stanie nic już zmienić jeśli dajemy im podstawowe za8ntersowanie i czują że są dla nas ważne. Moze i to jest główny wymiar Twoich starań, wcale nie finanse. Ty im pokazujesz że są ważne bo mieszkacie chyba osobno?
Jesteśmy tylko jedno w stanie zrobić, dać im kompetencje ale musimy na to p4zeznaczyc bardzo dużo czasu lub mieć bardzo dużo kasy i opłacić dziecku mistrza. To drugie może nie wyjść bo co ojciec to ojciec. Jak im nadasz kompetencje to wyrosną na pewnych siebie ludzi przyzwyczajonych do sukcesu, starających się o niego. Będą działać z wiarą w niego bo nie raz już go mieli. To nie mogą być k9mpetencje żalosne a takie budzące powszechne uznanie w grupie rówieśniczej. Mogli byśmy o tym gadać dłużej. No ale to trzeba być z dzieciaki od małego, puki się słuchają z automatu. Tobie powiem tylko tyle że jak masz sposób spędzać z nimi więcej czasu to rozważ to zamiast więcej pieniędzy.

>Oczywiście są tu tacy, którzy uznają, że to żadna praca, że bez żadnej wartości i że ich pierdnięcie w stołek jest 1000x więcej warte niż wszystko co robię no ale tak już jest skonstruowana psychika chciwych ludzi i tego nikt nie zmieni.

A co robisz jak wolno spytać?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>bo mieszkacie chyba osobno?

Oczywiście, że razem mieszamy a nawet pracuję razem ze swoim dzieckiem biurko w biurko.

Ukradziono mi świat ale na kradzież własnych dzieci innym nie pozwolę.

Nie mogę z dziećmi spędzać wiele czasu, bo nie utrzymam się tu gdzie jestem. Tu wszystko jest cudze i za wszystko cudze trzeba słono płacić.

To wszystko jest bardziej złożone nie to opusujesz. Chwilowe i lokalne sukcesy nie dają Ci żadnej gwarancji na przyszłość. Sukcesy muszą być uniwersalne, mieć charakter poza lokalny dlatego jestem tu gdzie jestem.

Jak tu nauczą się życia to poradzą siebie wszędzie. No można poza Nowym Jorkiem i Kalifornią bo tam panuje szczególny wyścig szczurów i do tego trzeba mieć jeszcze inne kompetencje.


youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>bo mieszkacie chyba osobno?
>Oczywiście, że razem mieszamy a nawet pracuję razem ze swoim dzieckiem biurko w biurko.
>Ukradziono mi świat ale na kradzież własnych dzieci innym nie pozwolę.

Myślałem że płacisz na nie alimenty. Nie podano tu tak?

>Nie mogę z dziećmi spędzać wiele czasu, bo nie utrzymam się tu gdzie jestem. Tu wszystko jest cudze i za wszystko cudze trzeba słono płacić.
>To wszystko jest bardziej złożone nie to opusujesz.

Oczywiście, piszę skrótowo.

>Chwilowe i lokalne sukcesy nie dają Ci żadnej gwarancji na przyszłość.

Nic nie daje gwarancji. Mówimy o tym co, i na ile może pomóc.

>Sukcesy muszą być uniwersalne, mieć charakter poza lokalny dlatego jestem tu gdzie jestem.

Nie muszą być, nadal śa sukcesami .

>Jak tu nauczą się życia to poradzą siebie wszędzie. No można poza Nowym Jorkiem i Kalifornią bo tam panuje szczególny wyścig szczurów i do tego trzeba mieć jeszcze inne kompetencje.

Ludzie przedsiębiorczy czy poprostu bystrzy i żaradni są w tej Kalifornii czy Nowym Jorku w dobrej pracy nie dlatego że się gdzieś życia uczyli a dlatego że mieli właściwe geny od właściwych rodziców. Ja wiem co robić by jeszcze coś dodać.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ludzie przedsiębiorczy czy poprostu bystrzy i żaradni są w tej Kalifornii czy Nowym Jorku w dobrej pracy nie dlatego że się gdzieś życia uczyli a dlatego że mieli właściwe geny od właściwych rodziców. Ja wiem co robić by jeszcze coś dodać.

Trochę to rasistowskie.

W tej sytuacji sens wychowania staje pod znakiem zapytania, bo cokolwiek byś nie zrobił to i tak zwyciężą geny.

Ja jednak uznaję, że memy mają nie mniejsze znaczenie od genów a te można wymienić.

Geny też daje się zmieniać ale to już raczej w kolejnych pokoleniach, bo wymiana genów u dojrzałych osobników mogłaby się źle skończyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
>>Ludzie przedsiębiorczy czy poprostu bystrzy i żaradni są w tej Kalifornii czy Nowym Jorku w dobrej pracy nie dlatego że się gdzieś życia uczyli a dlatego że mieli właściwe geny od właściwych rodziców. Ja wiem co robić by jeszcze coś dodać.
>Trochę to rasistowskie.
>W tej sytuacji sens wychowania staje pod znakiem zapytania, bo cokolwiek byś nie zrobił to i tak zwyciężą geny.
>Ja jednak uznaję, że memy mają nie mniejsze znaczenie od genów a te można wymienić.

Ewd i przypadki adopcyjne rozdzielonych bliźniat temu przeczą. Oczywiście w naszym świecie. Jak dziecka właściwie nie nakarmisz albo będziesz je tłukł to pogorszysz raczej sprawę. Rzecz w tym że nie ma jak polepszyć. Prawie nie ma. Jest. Ale zabiera trochę czasu i uwagi, no tak średnio że 2h dziennie, może półtora, a może 3. Zależy jak liczyć i czy jego czas czy twój i w jakim okresie, i czy chłopak (+sporty walki) czy dziewczynka(klasa sportowa starczy).

>Geny też daje się zmieniać ale to już raczej w kolejnych pokoleniach, bo wymiana genów u dojrzałych osobników mogłaby się źle skończyć.

Dlatego celem powinno być takie wysterowanie zstępnymi by przyprowadzili odpowiednie geny dla twych wnukow. Mam tylko taki pomysł że to przez zrobienie z nich najlepszych ich wersji. Ale to tylko szansa. Jednak co w życiu więcej można osiągnąć?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ewd i przypadki adopcyjne rozdzielonych bliźniat temu przeczą.

Ludzie mają przeróżne wizje i przeróżne wierzenia. Ludzkość jest tak różnorodna względem wyobrażeń świata i jego działania, że to przychodzi moje pojęcie.

Postawię jednak na wychowanie i nie będę się zdawał na geny. Z genami nie mam już nic do zrobienia, żadnej terapii genowej nie wprowadzę.

W moim wyobrażeniu świata wychowanie ma znacznie i ma znacznie gdzie i wśród kogo się wychowasz.

Zaraz ktoś mi zarzuci, że wybieram inną narodowość ale ja wybieram jedynie metropolię i bogatą dzielnicę, gdzie dążenie do władzy nad innymi uruchamia się już na poziomie przedszkola.

Gdybyś z jaką arogancją stykają się moje dzieci.
Ale nie tylko stykają, lecz przesiąkają nią.
Manipulować ich emocjami w życiu dorosłym będzie niezmiernie trudno i o to mi chodzi, żeby ich żaden większy cwaniak nie wykorzystał.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54907 punktów)
>W moim wyobrażeniu świata....
... byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
... Wenancjusz ma lokaja
... Farmer ma firmę
... szarley jest przestępcą
... hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
... Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
... żaden polski robotnik nie ma domu
... berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
... w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
... niemeicki robotnik nie ma prawa do wakacji

Twoje wyobrażeniu świata świadczy tylko o idiotyzmie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>W moim wyobrażeniu świata....
>... byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
>... Wenancjusz ma lokaja
>... Farmer ma firmę
>... szarley jest przestępcą
>... hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
>... Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
>... żaden polski robotnik nie ma domu
>... berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
>... w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
>... niemeicki robotnik nie ma prawa do wakacji
>Twoje wyobrażeniu świata świadczy tylko o idiotyzmie

Wasza kapitalistyczna sprawiedliwość oparta na tajemnicach i przemocy jest super, dlatego wszędzie napotkasz tłumy wyznawców waszej kapitalistycznej religii ubranej w maskę demokracji. Ludzie kochają wasz system ale ja go nie kocham, nie wierzę w niego i nie potrzebuję go.

Żyjcie sobie jak tam chcecie ale bez mojego w tym udziału.

Nie zaakceptuję też waszej wizji, wg której świat jest wasz a nie mój. Świat, w którym żyję należy do mnie, tylko mi go ukradliście ale kiedyś go jeszcze odzyskam.

youtu.be/kfH1hxvAN30


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54907 punktów)
byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
Wenancjusz ma lokaja
Farmer ma firmę
zarley jest przestępcą
hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
żaden polski robotnik nie ma domu
berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
niemiecki robotnik nie ma prawa do wakacji
Górnik pracuje w strefie komfortu

>Wasza kapitalistyczna sprawiedliwość

Byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
Wenancjusz ma lokaja
Farmer ma firmę
szarley jest przestępcą

Ucieczka w zmianę tematu
Nie rozmawiam z tobą o sprawiedliwości (i tak nie wiesz co to znaczy) ale o śmierdzącym gównie kłamstw z twojego komputera, ty"odpowiedzialny za słowo"

Powiedz w oczy to, co klepiesz w klawiaturę.
qwery (2864 punktów)
>>Ewd i przypadki adopcyjne rozdzielonych bliźniat temu przeczą.
>Ludzie mają przeróżne wizje i przeróżne wierzenia. Ludzkość jest tak różnorodna względem wyobrażeń świata i jego działania, że to przychodzi moje pojęcie.
>Postawię jednak na wychowanie i nie będę się zdawał na geny. Z genami nie mam już nic do zrobienia, żadnej terapii genowej nie wprowadzę.
>W moim wyobrażeniu świata wychowanie ma znacznie i ma znacznie gdzie i wśród kogo się wychowasz.

Jak by tak było to były by szkoły dające większa wartość dodana od innych. Bo prywatnym by zależało. Tak się nie dzieje. Wynik końcowy zależy tylko i jedynie od naboru. Środowisko wystarczy że jest wystarczająco dobre, to jak żywienie, dostarczasz wszystkiego co potrzeba i nic więcej nie zrobisz. Żaden kawior czy omega 3 czy 9 więcej nie da rady.

>Zaraz ktoś mi zarzuci, że wybieram inną narodowość ale ja wybieram jedynie metropolię i bogatą dzielnicę, gdzie dążenie do władzy nad innymi uruchamia się już na poziomie przedszkola.
>Gdybyś z jaką arogancją stykają się moje dzieci.
>Ale nie tylko stykają, lecz przesiąkają nią.
>Manipulować ich emocjami w życiu dorosłym będzie niezmiernie trudno i o to mi chodzi, żeby ich żaden większy cwaniak nie wykorzystał.

Nie prawda. W genach mają wszystko dla środowiska wystarczająco dobrego w którym wszyscy na zachodzie żyjemy. Jak mają uległość to życie z alfami pogłębi ich stan. Ale patrząc po tobie to będzie oki.
To co robisz nic nie da. DCos dadza tylko mocne impulsy, robienie z dzieci czegoś na kształt gwiazdy popu, tyle że w matmie, urodzie i chłopców w walce. Zdobędą szacunek grupy i to ich poprowadzi, a jak nie to chociaż będą umieli przeprowadzac dowody matematyczne
Puki co mi idzie. Syn 18 lat. Czekamy na wyniki matury i pójdzie na matematykę na uniwerek. Każdy lekarz czy prawnik, czy po prostu wykształcony człowiek, musi się liczyć z kimś takim, inaczej niż kimś po gówno studiach, a szczególnie tych płatnych. Dla takich jest droga tylko przez pieniądze, ale nie do córek tych mądrych. Na to nie ma dziś szans.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To co robisz nic nie da.

Wciąż mi to ktoś powtarza i jeszcze, że sam wie lepiej co należy zrobić a także, że przez swoją wiedzę jest lepszy i więcej mu się za to należy.

W ogóle wielu ludzi uważa, że byłoby dobrze jeśli określą mi co mam zrobić, ja mam to zrobić a co zrobię będzie należeć do nich.

Nie wolno jednak nigdy zapominać, że ludzie nie są przyjaźni, tylko udają przyjaznych i że brak przyjaźni nie musi wcale wynikać ze złych intencji ale często wynika z nadymanego ego i ze świętej wiary, że się jest wyższą formą życia, która powinna uczynić świat podległym sobie.

Pozostanę jednak przy wierze, że wszystko co robię ma sens i że decyzje jakie podejmuję są dobre nie tylko dla mnie ale też dla innych.

Pozostanę jednak przy wierze, że to co robię ma wartość, pomimo, że chcesz mnie przekonać, że nie ma żadnej wartości.

Ty też pewnie dbales o to, żeby twój syn miał warunki do nauki matematyki, żeby miał swój pokój, swoje biurko i ciepłą kolację bez której, ciężko byłoby mu myśleć o transformacjach matematycznych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
qwery (2864 punktów)
.
>Ty też pewnie dbales o to, żeby twój syn miał warunki do nauki matematyki, żeby miał swój pokój, swoje biurko i ciepłą kolację bez której, ciężko byłoby mu myśleć o transformacjach matematycznych.

Oczywiście (poza ciepła kolacja, poprostu żeby było jedzenie). To tania podstawa, i to robi każdy. Nie o tym mówiłeś. Ja nie wysilalem się np na wożenie go do płatnej tzw "dobrej szkoły", nie zmieniałem miejsca zamieszkania na tzw." dobra dzielnice". Początkowo uważałem że powinien w podstawówce się dobrze uczyć na tyle by dostać się do "dobrego państwowego gimnazjum" potem liceum, ale w międzyczasie dotarło do mnie w wyniku wspomnianych analiz statystycznych ewd że to bez znaczenia. Pomyślałem wręcz że to przeszkodzi nam w osiągnięciach na których nam zależy (już nie tylko mnie wówczas ale i jemu). Dlatego że zabierze czas i uwagę od matmy i sportu.
Może mi się nieco i od tego nadymło ego
05-07-2023 20:31 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
Wenancjusz ma lokaja
Farmer ma firmę
Szarley jest przestępcą
hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
żaden polski robotnik nie ma domu
berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
niemiecki robotnik nie ma prawa do wakacji
Górnik pracuje w strefie komfortu

>>To co robisz nic nie da.
>Wciąż mi to ktoś powtarza i jeszcze, że sam wie lepiej co należy zrobić a także, że przez swoją wiedzę jest lepszy i więcej mu się za to należy.

Pokaż kogoś, kto uważa, że mu się coś należy za to?

to, że większość, to ludzie lepsi od ciebie to widać po gnoju, który jako jedyny wylewasz na każdego, kto ośmiela się dopytać o twoje postulaty

Wystarczy zapytać o jakoś szczegół, i kundel wylewa potoki gówna

>W ogóle wielu ludzi uważa, że byłoby dobrze jeśli określą mi co mam zrobić,
Kto, debilu, synu debila?

>Nie wolno jednak nigdy zapominać, że ludzie nie są przyjaźni,
Kto rzuca gównem, nie zaznaje przyjaźni
Jesteś agresywnym kłamliwym chamem, namawiającym do kradzieży i oczekujesz przyjaźni?

Nawet twoja matka wstydzi się za to, że nazwałeś ją złodziejką

>często wynika z nadymanego ego
O tym, to mógłbyś wykłady głosić.

WSZYSCY wokół ciebie nie rozumieją!
Jedynie Hamerlik - Konopka rozumie, że młotek zyskuje masę tracąc masę
NIKT nie rozumie fizyki!
Jedynie narcyz - Konopka rozumie, że masa kostki cukru zależy od masy obserwatora

Twoje ego sięga niewiele bliżej niż smród kłamstw z twojego ryja

>Pozostanę jednak przy wierze,..
... że Wenancjusz ma lokaja
... że twoja matka jest bandytką
... że szerley jest zwolennikiem tajemnic
... że sam jesteś pism chujem bez honoru

>decyzje jakie podejmuję są dobre nie tylko dla mnie ale też dla innych.
Okradanie innych jest dla nich korzystne?
Zabijanie innych jest korzystne?
szantażowanie innych jest korzystne?

Jesteś debilem

>Pozostanę jednak przy wierze, że to co robię ma wartość,
psiego gówna

>Ty też pewnie dbales o to, żeby twój syn miał warunki do nauki matematyki,
Ty zabrałeś swojemu dziecku bułkę (sic!)

Jesteś psim gównem, który nawet o swojej matce pisze, że jest suką

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-07-2023 21:05 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
>Wenancjusz ma lokaja
>Farmer ma firmę
>Szarley jest przestępcą
>hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
>Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
>żaden polski robotnik nie ma domu
>berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
>w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
>niemiecki robotnik nie ma prawa do wakacji
>Górnik pracuje w strefie komfortu

Jego rozmowa z corka na temat skąd ludzie mają domy to musi być niezły cyrk.

On chyba wymiotuje jak ma powiedzieć DOM Mieszkanie.

Zauważyłeś że on nie pisze nigdy dom mieszkanie.

Się qrwa boi gorzej niż diabeł święconej wody tych słow.

szarley (54907 punktów)
>Jego rozmowa z corka na temat skąd ludzie mają domy to musi być niezły cyrk.

Zapewne, tłumaczy dziecku, że ten dom powinien jej się należeć i został jej ukradziony, jak wszystkie kamienice w Berlinie zostały skradzione Konopce a jemu się należą, bo swoją firmę przechlał i pracuje na cudzym, przykuty do maszyny w dzień po zawale serca w oparach toksyn, na stojąco bez wody, 16 godzin.

Robocop by tego nie strzymał, a Hamerlik dał radę!

Mam powody przypuszczać, że tę córkę, tak ja swój dług, mieszkanie przy Herthastr i pracę wymyślił

Poszukaj w necie Soni Hamerlik - Konopki.



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-07-2023 22:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jego rozmowa z corka na temat skąd ludzie mają domy to musi być niezły cyrk.
>Zapewne, tłumaczy dziecku, że ten dom powinien jej się należeć i został jej ukradziony, jak wszystkie kamienice w Berlinie zostały skradzione Konopce a jemu się należą, bo swoją firmę przechlał i pracuje na cudzym, przykuty do maszyny w dzień po zawale serca w oparach toksyn, na stojąco bez wody, 16 godzin.

Wcale bym się nie zdziwił.

>Poszukaj w necie Soni Hamerlik - Konopki.

A co przekonał ja żeby ujawniła co posiada czy tak jak do chętnie racjonalstki też się nie odezwie z tym szantażem że będzie wszystkich przekonywał.

Tak swoją drogą ten oszołom też ukrywa co posiada....znaczy nikt tego nie oczkekuje ale czemu on sam się nie ujawni?

To kombinator i manipulant. Uważajcie na Hamerlika Konopke wiele kont wiele nicków .
Nie podawajcie mu co macie.
Może wyłudzać od was informacje. Nikt nie wie kim czy to jest
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak swoją drogą ten oszołom też ukrywa co posiada....znaczy nikt tego nie oczkekuje ale czemu on sam się nie ujawni?

Jeden dość zużyty już samochód Opel Insignia, B-A 1899, parę zużytych gaci i to by było. Hajsu aktualnie 0. Nie da się nic tu oszczędzić, bowiem podatki od biedy i opłaty za cudzy świat pochłaniają dosłownie wszystko co można zarobić ciężką pracą najemną na cudzym.

Minus długi z nieograniczona odpowiedzialnością z 2008 istniejące ZA NIC, będące cwaniackim haraczem, których aktualnej wysokości nie znam, ale biorąc pod uwagę kary umowne i odsetki karne to pewnie będą już jakieś miliony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 22:58 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Tak swoją drogą ten oszołom też ukrywa co posiada....znaczy nikt tego nie oczkekuje ale czemu on sam się nie ujawni?
>Jeden dość zużyty już samochód Opel Insignia, B-A 1899, parę zużytych gaci i to by było. Hajsu aktualnie 0. Nie da się nic tu oszczędzić, bowiem podatki od biedy i opłaty za cudzy świat pochłaniają dosłownie wszystko co można zarobić ciężką pracą najemną na cudzym.
>Minus długi z nieograniczona odpowiedzialnością z 2008 istniejące ZA NIC, będące cwaniackim haraczem, których aktualnej wysokości nie znam, ale biorąc pod uwagę kary umowne i odsetki karne to pewnie będą już jakieś miliony.

Po co mi to piszesz? Miałeś mnie przerosic. Swoje kłamstwa pisz...a raczej mów innym.

Niech każdy cię pozna.

Rower którym jeździsz do pracy to pożyczony a o którym nie wspominasz ? Co za becwal.
I wycieczki po świecie.

Tobie cwaniaku nawet się nie da powiedzieć nie ośmieszaj się.

Powiedz Dom? Powiedz ludzie mają dom z pracy a ty wolisz wycieczki po świecie.


Uważajcie na tego kombinatora Hamerlika Konopke. Wiele kont wiele nicków .

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rower którym jeździsz do pracy to pożyczony a o którym nie wspominasz ? Co za becwal.

Rzeczywiście jeszcze rower, pospieszyłem się z tym majątkiem.

>I wycieczki po świecie.

To nie są posiadłości tylko wspomnienia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 23:20 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Rower którym jeździsz do pracy to pożyczony a o którym nie wspominasz ? Co za becwal.
>Rzeczywiście jeszcze rower, pospieszyłem się z tym majątkiem.

Qrwa ma rower i smaochod i tego nie ogarnia

>>I wycieczki po świecie.
>To nie są posiadłości tylko wspomnienia.
Wspomnienia co za BUC. Bucu to są twoje wspomnienia nie moje.

To nie moja sprawa kłmaco na co wydajesz swoje pieniądze tak jak twoja na co inni. Wydajesz bucu na wspomnienia o których nic nie wi nikt.
Podla łajza wypoinajaca mi moje życie. Co za gnój.

Uważajcie na tego klamce Hamerlika Konopke. To kombinator i manipulant.

Uwaga Hamerlik Konopka wyłudza informacjd co posiadacie nakłania innych grozi szantażuje
Jkrywal się pod wieloma nickami i posadał wile kont na tym forum.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Qrwa ma rower i smaochod i tego nie ogarnia

To nie są znowu takie duże sprawy, żeby o nich myśleć i pamiętać.

Czy Ty zawsze pamiętasz o swoim rowerze?

Tym łatwiej jest o tym zapomnieć kiedy musisz w kółko myśleć o zapłacie wszystkich opłaca za życie w cudzym świecie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 23:36 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Qrwa ma rower i smaochod i tego nie ogarnia
>To nie są znowu takie duże sprawy, żeby o nich myśleć i pamiętać.
>Czy Ty zawsze pamiętasz o swoim rowerze?
>Tym łatwiej jest o tym zapomnieć kiedy musisz w kółko myśleć o zapłacie wszystkich opłaca za życie w cudzym świecie.

To są moje rzeczy na które wydałem bucu swoje pieniądze tak jak ty bucu na swoje wycieczki.
Tylko ty łajzo przypierdalasz się do cudzego.
Zarob kup korzystaj.

Ale ty chciwy dziadu tylko dla siebie i cudze korzystać.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Uważajcie na tego kombinatora i manipulanta.

Wara od cudzego . Trzymaj bucu wspomnieni w głowie. A cudze zostaw jak ich.


Uwaga na Hamerlika Konopke nie podawajcoe mu co macie . Może wyłudzać informacje grozisz i sznatazowac.
To kłamca i manipluant który miał wiele kont i nicków.
Jest anonimowy. Nie wierzcie w jego słowa.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zarob kup korzystaj.

Na waszych warunkach?
W waszych "prawach"?
W obliczu waszej sprawiedliwości?

Nie!

Na taki układ z Wami nie pójdę.

Wszystko co tam sobie wybierzecie w tajemnicy dla mnie się nie liczy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 23:46 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Zarob kup korzystaj.
>Na waszych warunkach?
>W waszych "prawach"?
>W obliczu waszej sprawiedliwości?
>Nie!
>Na taki układ z Wami nie pójdę.
>Wszystko co tam sobie wybierzecie w tajemnicy dla mnie się nie liczy.

Pojedziesz na wycieczkę w tajemnicy jak zwykle chciwy dziadu tylko dla siebie? A.jak z niej wrócisz to bucu będziesz innym wypominal że swoje pieniądze wydali na swoje ?

Wara od cudzego. Kup sobie. I trzymaj w tajemnicy chciwy dziadu jak wspomnienia tylko dla siebie.



Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Uwazajcid na niego .
Wiele kont wiele nicków.
Groźby szantaże wyludznia informacji.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To kombinator i manipulant. Uważajcie na Hamerlika Konopke wiele kont wiele nicków .
>Nie podawajcie mu co macie.
>Może wyłudzać od was informacje. Nikt nie wie kim czy to jest

Nie, Ty jesteś po prostu większym cwaniakiem i nauczony doświadczeniem wiesz już jak wzbudzać u innych emocje lęku, co też niniejszym czynisz.

Wiesz, że przestraszeni ludzie nikomu nie zaufają i będą się odwoływać do tego co już znają czyli do waszego kapitalistycznego systemu zbudowanego na wzajemnej przemocy i tajemnicach.

Próbujesz zrobić ludzi w konia i robisz to dość dobrze.

Na szali stoją w końcu wasze tajne biznesy i bogate życie za nicnierobienie na koszt frajerów nieopuszczających fabryki.

Skoro ja jestem dla innych niebezpieczny to Ty jesteś niebezpieczny tym bardziej.

Uważajcie, bo człowiek kryjący się pod pseudonimem farmer, próbuje właśnie manipulować waszymi emocjami, bo chce sformatować wasze psyche dla własnego zysku i na waszą stratę. Chce przejąć wszystko w tajne i nieopodatkowane posiadanie a was obciążyć długami. Chce poprzez lęk i strach wprowadzić was w poczucie winy, wstydu i braku wartości, żebyście zrobili wszystko czego od was chce sądząc, że nic się wam w zamian nie należy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 23:04 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Uważajcie, bo człowiek kryjący się pod pseudonimem farmer, próbuje właśnie manipulować waszymi emocjami, bo chce sformatować wasze psyche dla własnego zysku i na waszą stratę. Chce przejąć wszystko w tajne i nieopodatkowane posiadanie a was obciążyć długami. Chce poprzez lęk i strach wprowadzić was w poczucie winy, wstydu i braku wartości, żebyście zrobili wszystko czego od was chce sądząc, że nic się wam w zamian nie należy.

Uwaga na tego byłego windykatora.

Hamerlik Konopka

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę



Nie podawajcie mu co possiadaxid.

>Chce przejąć wszystko w tajne i nieopodatkowane posiadanie a was obciążyć długami

Uważajcie to chory psychicznie człowiek.
Nie dajcie się zwerbować do jego bandy.
Ludzie tracą majątki przez głupotę.

Nic mu nie mówcie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie podawajcie mu co possiadaxid.

A mnie wypytujesz.
Ale to jest standard w waszej kulturze, że chcecie wiedzieć wszystko o innych a zarazem wszystko o sobie przed innymi ukryć, to daje Wam przewagę i dzięki temu udaje Wam się znaleźć ludzi do ciężkiej pracy na waszym i dla Was za 5 zł. Jak z tych 5 zł potem wasi najemnicy mają wychować swoje dzieci to już Was nie obchodzi, bo to jest patologia bez żadnej wartości.

>Uważajcie to chory psychicznie człowiek.

A tam, jak nie wyznawca waszej kapitalistycznej religii, której fundamentem jest tajny i nieopodatkowany kapitał, to zaraz chory psychicznie.

Po prostu w odróżnieniu od innych nie zostałem opętany przez szatana i nie chcę jego panowania nad ludźmi.

Mam naturalne prawo zakwestionować każdą pasożytniczą władzę i kwestionuję władzę kapitalistyczną zbudowaną na tajnym, nieopodatkowanym, przymusowo egzekwowanym i państwowo dotowanym z podatków od biedy kapitale.

Robię to tu i teraz i nie możesz mi tego zabronić, nie jesteś w stanie mnie powstrzymać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 23:30 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie podawajcie mu co possiadaxid.
>A mnie wypytujesz.

Ostrzegam ludzi przed kombinatorem i manipulantem który nawet nie wie że ma rower.

Przypierdalasz się do mnie a swój rower ukrywasz samochod i wszystko co masz.

To ważne pokazać że jestes niebezpiecznym fałszywym człowiekiem.


Uwaga na Hamerlika Konopke nie podawajcoe mu co macie . Może wyłudzać informacje grozisz i sznatazowac.
To kłamca i manipluant który miał wiele kont i nicków
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Uwaga na Hamerlika Konopke nie podawajcoe mu co macie . Może wyłudzać informacje grozisz i sznatazowac.
>To kłamca i manipluant który miał wiele kont i nicków

Proszę też zwrócić uwagę, że napisał to anonimowy użytkownik internetu, o którym nic nie wiadomo kim jest w realu i jakie ma w nim biznesy.

Wygląda na to, że załatwia tu jakieś swoje tajne interesy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-07-2023 23:42 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Uwaga na Hamerlika Konopke nie podawajcoe mu co macie . Może wyłudzać informacje grozisz i sznatazowac.
>>To kłamca i manipluant który miał wiele kont i nicków
>Proszę też zwrócić uwagę, że napisał to anonimowy użytkownik internetu, o którym nic nie wiadomo kim jest w realu i jakie ma w nim biznesy.
>Wygląda na to, że załatwia tu jakieś swoje tajne interesy.

Nie podawajcie temu człowiekowi co macie.
W internecie dość łatwo straxic pieniadze dane .
Kombinatorzy tylko czekają.


>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Uwazajcid na niego .
Wiele kont wiele nicków.
Groźby szantaże wyludznia informacji.

Uwaga na Hamerlika Konopke.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie podawajcie temu człowiekowi co macie.

Chyba, że to co macie zdobyliście uczciwą pracą, wtedy sukcesem warto podzielić się z innymi, być dla innych inspiracją i źródłem motywacji.

Jeśli jednak zdobyliście wszystko przy pomocy kombinacji, kłamstw, niedopowiedzeń, manipulacji i bezwzględnej postawy wobec innych ludzi to lepiej milczeć, bo kiedy Ci ludzie dowiedzą się i zrozumieją kim jesteście dla nich to zmienią do Was stosunek i nie będą Was już dłużej uważać za przyjaciół.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 17:12 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie podawajcie temu człowiekowi co macie.
>Chyba, że to co macie zdobyliście uczciwą pracą, wtedy sukcesem warto podzielić się z innymi, być dla innych inspiracją i źródłem motywacji.
>Jeśli jednak zdobyliście wszystko przy pomocy kombinacji, kłamstw, niedopowiedzeń, manipulacji i bezwzględnej postawy wobec innych ludzi to lepiej milczeć, bo kiedy Ci ludzie dowiedzą się i zrozumieją kim jesteście dla nich to zmienią do Was stosunek i nie będą Was już dłużej uważać za przyjaciół.

Pojedziesz na wycieczkę w tajemnicy jak zwykle chciwy dziadu tylko dla siebie? A.jak z niej wrócisz to bucu będziesz innym wypominal że swoje pieniądze wydali na swoje ?

Wara od cudzego. Kup sobie. I trzymaj w tajemnicy chciwy dziadu jak wspomnienia tylko dla siebie.

Uważajcie na Hamerlika Konopke.
Uwazajcid na niego .
Wiele kont wiele nicków.
Groźby szantaże wyludznia informacji.

Idź leniu do roboty bo nawet nie pamiętasz że masz rower. Jakbyś łajzo na niego pracował w pocie czoła to byś chciwy dziadu mi nie pisal o kombinacji

Ja to bym chciał żeby ludzie cię poznali.

Ale ty chciwy dziadu nigdy się przed nimi nie przyznasz.

Tylko bucu kupisz sobie wycieczkę i wtajemniczy pojedziesz nie dzieląc się z nikim .
Wszytko dla ciebie .

Ty pazerna mendo oczernijaca mnie.
Wara od cudzego wara od mojego.

Do roboty leniu i pracuj na co tam chcesz a nie wyłudzać informacje co posiadam

Won mendo.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wara od cudzego. Kup sobie.

Bez publicznego wyjawienia i bez demokratycznego opodatkowaniu na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego osób bez mienia ŻADNEGO CUDZEGO NIE MA!

Tajne i nieopodatkowane CUDZE jest tylko rojeniem chorej z chciwości głowy.

Jeśli wierzysz, że masz prawo posiadać w tajemnicy i bez opodatkowania oraz, że państwo ma obowiązek tego z przemocą bronić, to sam jesteś psychicznie chory.

Nie słuchajcie tego chorego psychicznie człowieka tylko dlatego, że powołuje się na prymitywną kulturę, zakorzenioną w zwierzęcych instynktach.

Nie bądźcie zwierzętami tylko dlatego, że ten chory umysłowo człowiek zwierzęcego życia pragnie!

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 17:52 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
.
>Nie słuchajcie tego chorego psychicznie człowieka tylko dlatego, że powołuje się na prymitywną kulturę, zakorzenioną w zwierzęcych instynktach.

Uwaga na tego byłego windykatora.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

To chory psychicznie człowiek.

Uzywa gróźb szantażu i organizuje bandytów.

Jak widizexie nie cofanie się przed pom9woeniam.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być nie bezpieczny dla wasi dla innych.

Uwaga wyłudza informacje.
Ludzie tracą pieniądze w internecie.

Osyztegajcid wszystkich przed Hamerlikem Konopka.
szarley (54907 punktów)
>Jeśli wierzysz, że masz prawo posiadać w tajemnicy

Idioto, syny kretyna
przykład włamywacza
ucieczka
NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ !!!!

>i bez opodatkowania
Płacisz podatek od posiadania samochodu?
Nie. Więc mam prawo go zabrać lub zniszczyć
Ucieczka

>oraz, że państwo ma obowiązek tego z przemocą bronić,
Ma obowiązek bronić posiadłości twojej matki przed złodziejami
Jeśli nie, to jej to powiedz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ !!!!

To, że paru kolesi wyjaśni sobie co i jak na potrzeby wspólnej rywalizacji z biedotą nie znaczy, że cokolwiek w kwestii kapitału jest powszechnie jasne. Wprost przeciwnie kwestia kapitału znajduje sie w czarnej dziurze. Zwykli ludzie wierzą, że wszystko jest cudze i nie wolno im żyć bez zgody Panów ale też nic nie wiedzą o Panach. Wiedza tylko, że nie wolno im. Ze strachu i wstydu nie pytają dlaczego.

>Ma obowiązek bronić posiadłości twojej matki przed złodziejami

Pytanie czy powinno bronić biedotę przed złodziejami cudzego życia?

Bo wiesz, żeby w tej ślepej i zaciętej"obronie" posiadłości nieznanych powszechnie ludzi nie stało się przypadkiem narzędziem w rękach złodziei życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 22:14 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ !!!!
>To, że paru kolesi wyjaśni sobie co i jak na potrzeby wspólnej rywalizacji z biedotą nie znaczy, że cokolwiek w kwestii kapitału jest powszechnie jasne. Wprost przeciwnie kwestia kapitału znajduje sie w czarnej dziurze. Zwykli ludzie wierzą, że wszystko jest cudze i nie wolno im żyć bez zgody Panów ale też nic nie wiedzą o Panach. Wiedza tylko, że nie wolno im. Ze strachu i wstydu nie pytają dlaczego.

Gdzie chciwy dziad Hamerlik Konopka był i na co wydał pieniądze i trzyma to w tajemnicy.

Chciwy dziad Hamerlik Konopka tai przed wszystkimi co posiada.

Ale po co ludziom ta wiedza?

Czy ja się pytałem dziada gdzie był i na co wydał swoje pieniądze.

Nie.

Ale chciwa.lajaza Hamerlik Konopka nazwała mnie bandyta bo mu nie chce powiedzieć na co wydaje sowje pieniądze które zarobiłem

To co ta menda wymslila?

Ten gnój wymyślił mi biznes który szkodzi innym ludziom.

To gnój jakich mało. Tchórzliwa menda która chowa się w internecie .

Kombinator i manipulant. Uważajcie na Hamerlika kOnopke.

Hamerlik jesteś zwykłym głupkiem niezdolnym do kupienia mieszkania co potrafi koleś ze wsi po zawodówce.

Ale ty chmaie wolisz się bawić i zaglądać ludziom w kieszeń.

4-5 lat matole ciężkiej pracy i masz dom. Dom.

To ci się toksyczny typie nie mieści w głowie.
Bo ty potrafisz jedynie kłamać. Szczyt twoich możliwości.
Chlew jaki zostawisz dzieciom .
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gdzie chciwy dziad Hamerlik Konopka był i na co wydał pieniądze i trzyma to w tajemnicy.

W ciągu ostatnich lat głównie w pracy, pracując przeciętnie od 10h do 16h na dobę.

Hajs z pracy najemnej na cudzym poszedł w zasadniczej czet na pomieszkanie w cudzym, czyim, nie wiadomo.

Nigdy nie dowiedziałem się do kogo należy mieszkanie, w którym mieszkam ponad 10 lat i w tym systemie nigdy się nie dowiem. Nie ma w tym żadnego przypadku. To wszystko zostało tak zaplanowane i zorganizowane a Ty jako żołnierz bronisz tego systemu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
07-07-2023 07:01 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
>Mój wyjazd z Sonią do Peru kosztował około 1.500 EUR.
Napisałeś, że nie stać cię na wyjazd z jednej wypłaty
zarabiasz mniej niż 1500 euro?

Zbyt trudne pytanie dla idioty?

>>NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ !!!!
>To, że paru kolesi wyjaśni sobie co i jak
Przykład włamywacza
ucieczka
Nie istnieje tajna własność

>Zwykli ludzie wierzą, że wszystko jest cudze i nie wolno im żyć bez zgody Panów
Wytrzeźwiej
Zwykli ludzie akceptują społeczny konsens w sprawie uznania własności. Jak widzą obsiane pole, to nie wjeżdżają motocyklami
Jedynie Hamerlik jak widzi zamknięty dom i nie wie czyj jest to daje sobie prawo wchodzenia do tego domu i namawia innych do kradzieży

>>Ma obowiązek bronić posiadłości twojej matki przed złodziejami
>Pytanie czy powinno bronić biedotę przed złodziejami cudzego życia?
Ma obowiązek bronić posiadłości twojej matki przed złodziejami
Ucieczka

>Bo wiesz, żeby w tej ślepej i zaciętej"obronie" posiadłości nieznanych powszechnie ludzi nie stało się przypadkiem narzędziem w rękach złodziei życia.
O to pytaj posiadaczkę posiadłości w Lądku czy ukradła komuś życie w obronie swoich posiadłości

>>Powiedz jej, że ma cię utrzymywać, bo choć zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie, to ma płacić na ciebie ze swoich posiadłości a faktycznie ze swojej emerytury
>A co? Lepiej żeby zapłaciła przymusowy podatek od każdej zjedzonej kromki chleba na państwowe dotacje do własności prywatnej?

Sam ją zapytaj jaki podatki chciałaby płacić i jakie państwowe dotacje dostaje

>Jeśli własność jej mieszkania zostanie opodatkowana na rzecz dochodu tych, którzy nie mają żadnego mieszkania,
Znów nieudolna próba manipulacji. Nie to jest twoim postulatem kłamco

Ale ja też mogę twoją matkę zapytać, tylko podaj jej adres
Ooooops, tajemnica

Przypomnę: napisałeś, że nie stać cię na podróż do Peru z jednej wypłaty, wszystko co piszesz jest taką samą górą kłamstw


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pojedziesz na wycieczkę w tajemnicy jak zwykle chciwy dziadu tylko dla siebie?

Oooo znowu coś utraciłem kiedy Ty tak zlotoweczke do zlotoweczki?

A co jeśli w tym co próbujesz innym wtłoczyć do głów nie ma żadnej prawdy tylko są same kłamstwa?

Cale życie byłeś cwany i niczego innego nie znasz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 17:59 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Pojedziesz na wycieczkę w tajemnicy jak zwykle chciwy dziadu tylko dla siebie?
>Oooo znowu coś utraciłem kiedy Ty tak zlotoweczke do zlotoweczki?
>A co jeśli w tym co próbujesz innym wtłoczyć do głów nie ma żadnej prawdy tylko są same kłamstwa?
>Cale życie byłeś cwany i niczego innego nie znasz?


Co pazerny gnoju. Wymaowilem ci wycieczkę kiedyś?

Czy nazwałem cię chciwy dziadu bandyta bo pojechałeś na wycieczkę ?

Gnoju bawisz się a mnie cwaniakiem nazywasz bo się nie spowaidam z tego co mam jak ty?



Ostrzegam wszytkich przed tym manipulantem i kombinatorem.

Uważajcie na niego. Może was szanatzowac.
Organizuje bandziorów i będzie was nękał.

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Nic mu nie mówcie

Ludzie w internecie tracą pieniądze. Uważajcie . I osyztegajcid przed tym człowiekiem
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co

No co?
Startujesz?

Dobrodzieju, sprawiedliwy człowieku i przyjacielu ludzi?

No chodź!


youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 19:00 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Co
>No co?
>Startujesz?
>Dobrodzieju, sprawiedliwy człowieku i przyjacielu ludzi?
>No chodź!

Nie pyskuj. Mało masz ludzi koło sibie czy tylko mnie mendo masz odwagę opluć i straszyć.

Pomówienia o:
Kradzież
Biznes szkodliwy dla ludzi
Bandyta
Groźby
Szantaż

Masz odwagę pajacu czy tylko w internecie kozaczysz?

Już mi grozisz ? Będziesz mnie bił?
Uważajcie na na tego byłego windykatora.

Jak widizexie nie cofa się przed niczym
Uważajcie organizuje bandytów .
Udział w jego grupie może być niebezpieczny

Hamerlik Konopka wiele kont nickow.

Chciwy dziad jedzi sobie po świecie a potem pluje na ludzi bo wydali pieniądze na swoje

Gnój.jakich malo.

Córka wie jaka menda jesteś? Czy odwagę masz tylko za komputera
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
06-07-2023 20:16 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Nie pyskuj.
>open.spoti(*)wxkp?si=wiS0MG_VQzm-NE74gfx_gg
>open.spoti(*)iQpu?si=4qHqIRX0Q4qjTyyvFvvM4Q

Chyba zartujesz jak kliknę w twoje linki.

Pytam się. Mało masz ludzi obok siebie? Plujesz na mnie grozisz mi sztazujesz.

Kradzież
Biznes który szkodzi ludziom
Bandyta
.

Cwnaikau innyentowy co sobie chciwy dziadu po swieicie podeuzjeez w tajemnicy przed innymi

Gnoisz tak kogoś w swoje pracy?
Gnoisz swoich znajomych ?
Gnoisz tak jak mnie rodzinę ?

Uważajcie na Hamerlika Konopke.

Może was szantażować
Nie podawajcie mu nic co posiadacie
Ludzie tracą pieniądze w internecie.

Uwaga na niego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie pyskuj.

Troszkę grzeczniej. Nie czuj się taki silny, bo znasz paru cwaniaków i nie masz tożsamości.

>Pomówienia o:
>Kradzież
>Biznes szkodliwy dla ludzi
>Bandyta
>Groźby
>Szantaż
>Masz odwagę pajacu czy tylko w internecie kozaczysz?

Walczę z upijaniem krwi biedocie. Tobie dostaje się tylko rykoszetem, bo jesteś jednym z fundamentalistów współczesnego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

>Już mi grozisz ? Będziesz mnie bił?

Nie, nie będę. Czasem tylko wchodzę na podobny poziom chamstwa, tak tylko że u odreagować.

Potem znowu spróbuję się z Tobą jakoś porozumieć, choć szans na to za wielkich nie wiedzę.

Wpierw musiałby z twojej głowy zniknąć ideologia i kultura, które w niej panują.

Bez zmian w osobowości nie dogadamy się nigdy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
farmer (22440 punktów)
.
>>Już mi grozisz ? Będziesz mnie bił?
>Nie, nie będę. Czasem tylko wchodzę na podobny poziom chamstwa, tak tylko że u odreagować.

Cham mnie pomawia i bredzi że dostaje opierdol adekwatny do tego jak się zachowuje.

Cwnaikau świat się nie kończy na mnie.

Pytam się czy w pracy gnoisz tak ludzi?
Czy rodzinę też tak gnoisz?
Kolegów też gnoisz?

To ty mi gnoju grozisz. To ty mnie gnoju pomawaiasz.
To ty gnoju wymyślasz mi biznesy.
To ty łajzo mnie przeprasales za swój plugawy język.

Tak ludzie reagują na ciebie i twoją agresję.

To przed tobą ostrzegam wszystkich.

To tobie chętnie racjonalistka nie powie co ma.
Nie mi.to tu chciesz wiedzieć co ma.


Uważajcie na Hamerlika Konopke

Wyludza informacje .
Możecie starxic pieniądze.
Nie podawajcie mu danych o sobie.

Pmiataxjecid Hamerlik Konopka to niebezpieczny czlowiwk i czyha na wasze dane.

Uwaga !!!
farmer (22440 punktów)
?
>Walczę z upijaniem krwi biedocie. Tobie dostaje się tylko rykoszetem, bo jesteś jednym z fundamentalistów współczesnego kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.


Chciwy dziad Hamerlik sobie jedzi po świecie w tajmnicy i korzysta z życia .

Chciwy dziad tai przed wszytkim co posiada .
Chciwy dziad chce wiedzieć co inni mają.

Chciwy dziad Hamerlik Konopka wydaje sobie na zachcianki swoje.
Chciwy dziad przypierdla się do cudzego bo on swoją wypłatę wydał.

Uważajcie na Hamerlika Konopke

Wyłudza informacje

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę


Są różne metody wyłudzeń ale on jest chory psychicznie i myśli chyba że ktoś łyknie ten kit.

Mimo wszytko uważajcie na na niego.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>to, że większość, to ludzie lepsi od ciebie to widać po gnoju, który jako jedyny wylewasz na każdego, kto ośmiela się dopytać o twoje postulaty

A ten gnój to zakwestionowanie waszych tajnych i nieopodatkowanych posiadłości oraz należności, których państwowa i przymusowa egzekucja stanowi fundament niewolnictwa prostych ludzi tuż obok przymusowych podatków od biedy i odsetek od publicznych długów.

Zbudowałeś sobie z farmerem wizję dalszego życia, w której już nic dla nikogo prócz siebie nie robicie ale należą się Wam owoce cudzej pracy obficie.

Tej wizji tu właśnie bronisz, do której spełnienia nie wolno dopuścić.

Kto do tego dopuści pozwoli wyniszczyć nie tylko siebie ale także innych ludzi przez co stanie się źródłem zła.

Już nie tylko Ci, którzy podejmują się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności i nie tylko Ci, którzy innych do tego uprawniają są bandytami ale stają się nimi także wszyscy, którzy przyjmują wobec bandytów bierną postawę i pozwalają im na ich niemoralną i przestępczą działaność.

Każdy kto unika walki z Wami i ustępuje Wam dla święconego spokoju staje po waszej ciemnej stronie i czyni życie ludzkie podłym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54907 punktów)
>>to, że większość, to ludzie lepsi od ciebie to widać po gnoju, który jako jedyny wylewasz na każdego, kto ośmiela się dopytać o twoje postulaty
>A ten gnój to zakwestionowanie waszych tajnych ...

Ten gnój to twoje kłamstwa

byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
Wenancjusz ma lokaja
Farmer ma firmę
zarley jest przestępcą
hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
żaden polski robotnik nie ma domu
berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
niemiecki robotnik nie ma prawa do wakacji
Górnik pracuje w strefie komfortu

>Zbudowałeś sobie z farmerem wizję dalszego życia,
Znów rzucasz gnojem

>Tej wizji tu właśnie bronisz,
Znów rzucasz gnojem

>Już nie tylko Ci, którzy podejmują się przymusowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności
Suka Hamerlikowa
j****y GNOJU PISZESZ O SWOJEJ MATCE
j****y GNOJU

Karmiła cię psi chuju, pielęgnowała, pieluchy zmieniała, a ty o niej piszesz, że złodziejka

>i nie tylko Ci, którzy innych do tego uprawniają są bandytami
j****y GNOJU PISZESZ O SWOJEJ MATCE
j****y GNOJU
Karmiła cię psi chuju, pielęgnowała, pieluchy zmieniała, a ty o niej piszesz, że bandytka
Psi chuju, powiedz jej to w oczy, rzygowino

>Każdy kto unika walki z Wami
j****y GNOJU PISZESZ O SWOJEJ MATCE
j****y GNOJU
Karmiła cię psi chuju, pielęgnowała, pieluchy zmieniała.

Suka zasłużyła na to

Byłeś w Peru, rzygowino??????
za jakie pieniądze?
Za kurewstwo Soni?

TO UDOWODNIŁEŚ!

Matkę nazwać bandytką, córkę dziwką
Powiesz im to w oczy, rzgowino?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>j****y GNOJU PISZESZ O SWOJEJ MATCE
>j****y GNOJU
>Karmiła cię psi chuju, pielęgnowała, pieluchy zmieniała, a ty o niej piszesz, że bandytka
>Psi chuju, powiedz jej to w oczy, rzygowino

Podpisuj się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. Przecież to są twoje słowa.

Niech każdy dowie się kim jesteś naprawdę i przestanie sądzić, że jesteś tym kogo przed nimi udajesz.

Rozumiem, że na drodze do tajnych posiadłości i hasju nie ma żadnych świętości i żadnych zasad ale mimo wszystko zacznij używać własnego nazwiska.

Chcesz niszczyć innych ludzi wlewając w ich psyche toksynę bez poniesienia żadnej odpowiedzialności?

Przypomnij sobie przysłowie - okazja czyni złodzieja!

Zróbmy dla niego przenośnię.

Anonimowość człowieka w internecie zmienia go w zwierzęcie.

Czy byłoby tyle chamstwa, hejtu i bezwzględności w internecie, gdyby jego użytkownicy mieli twarz i nazwisko?

Z pewnością nie.

Tajemnice uruchamiają najciemniejsze strony psyche, które bez tajemnic nigdy nie ujrzałby światła dziennego.

Jestem wrogiem anonimowości w internecie od kiedy zrozumiałem co tajemnice robią z ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 08:54 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
byłeś w Peru nie z wypłaty, nie z oszczędności, nie z kredytu
Wenancjusz ma lokaja
Farmer ma firmę
szarley jest przestępcą
hamerkłamcy nie wolno poruszać się publicznymi drogami
Hamerkłamca pracował w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco, w oparach cyjanku
żaden polski robotnik nie ma domu
berlińscy robotnicy mieszkają w piwnicach
w Berlinie pracuje się przykutym do maszyny
niemiecki robotnik nie ma prawa do wakacji
Górnik pracuje w strefie komfortu?

>Podpisuj się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. Przecież to są twoje słowa.

Powiedz to co myślisz ludziom prosto w oczy.
Cóż stąd, że podpisujesz się nazwiskiem Krytskonie, grubyryśku, krystynoback, skoro nazywasz policjantów bandytami na obcojęzycznym niszowym forum

Pytałem, czy przypadkowego przechodnia na ulicy też nazwiesz w oczy złodziejem, bo nie znasz jego nazwiska, ale "Hamerlik - Konopka" nie poradzi odpowiedzieć na proste pytanie

Śmierdzisz gównem, którym rzucasz w innych

>Rozumiem, że na drodze do tajnych posiadłości i hasju nie ma żadnych świętości
Nie mam żadnych tajnych posiadłości, znów rzucasz gównem.

>Chcesz niszczyć innych ludzi
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, zmyślaj dalej
Jak niszczę innych ludzi?
Nie płacąc podatku na leniwego gnoja i jego podróże do Peru i Maroka?
Pracując?

>Anonimowość człowieka w internecie zmienia go w zwierzęcie.
Napisał anonimowy bytownik fR

Każde pytanie dotyczące twoich postulatów, każda wątpliwość wzbudza w tobie agresję i chamskie kłamstwa.

Każdy, komu wisi jawność mienia (nie musi być przeciwny) od razu niszczy ludzi.

Tymczasem debil z Lądka nie poradzi odpowiedzieć na proste pytanie o wybór pracy i mieszkania

>Czy byłoby tyle chamstwa, hejtu i bezwzględności w internecie, gdyby jego użytkownicy mieli twarz i nazwisko?
Podpisujesz się nazwiskiem, a każdy twój wpis to kłamstwa, chamstwo i hejt

>Jestem wrogiem anonimowości
Kłamiesz
Nie powiesz w oczy górnikom, że pracują w strefie komfortu, nie powiesz policjantowi że jest bandytą, nie powiesz matce, że jest złodziejką
Wszystko co piszesz, piszesz tak, żeby nikt nie dowiedział się co piszesz
podaj adres swojej matki, wyślę jej wydruki tego piszesz o emeryturach i posiadaczach mieszkań. Przecież od ciebie się tego nie dowie

Sonia wie, że powinna zaczynać życie od oszczędzania na rower i nie wolno jej oszczędzać na kolejną podróż, bo tatuś postuluje konfiskatę oszczędności z konta?

Nie, o tym wiedzą tylko bytownicy netu.

Chowasz się za anonimowość netu

BYŁEŚ W PERU????
Udowodniłem ci kłamstwo, pomijasz to milczeniem

>Jeden dość zużyty już samochód Opel Insignia,
Tajny i nieopodatkowany. Mogę w nim wybić szyby? Nie uznać twojej własności, bo nie podajesz na forum numerów blach?

>Hajsu aktualnie 0.
A za miesiąc pochwalisz się kolejną wycieczką. Gdzie tym razem?
Kenia?

>Nie da się nic tu oszczędzić,
Znam dziesiątki ludzi, którzy wracają z Niemiec z kasą na domy, mieszkania, firmy.

>bowiem podatki od biedy
Powiedz o tej "biedzie" polskiemu listonoszowi. I powiedz mu w oczy, że ma płacić na ciebie podatek, bo ma mieszkanie

>Minus długi z nieograniczona odpowiedzialnością z 2008 istniejące ZA NIC,
I tak nie płacisz, więc skończ pipcyć
Znalazłeś swoje długi w necie
3 444.69 zł
To są miliony?

>będące cwaniackim haraczem,
Ponoć jesteś ekonomistą, nie wiedziałeś, że kredyt trzeba spłacać?
Ile razy pytałem, dlaczego nie uciekłeś od kredytu samodzielnie sprzedając działkę?
Twoje ucieczki czynią cię totalnie niewiarygodnym

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
06-07-2023 21:01 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
>>j****y GNOJU PISZESZ O SWOJEJ MATCE
>>j****y GNOJU
>>Karmiła cię psi chuju, pielęgnowała, pieluchy zmieniała, a ty o niej piszesz, że bandytka
>>Psi chuju, powiedz jej to w oczy, rzygowino

>Podpisuj się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami. Przecież to są twoje słowa.

Powiedz twoje słowa własnej matce
Powiedz jej, że ma cię utrzymywać, bo choć zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie, to ma płacić na ciebie ze swoich posiadłości a faktycznie ze swojej emerytury

Uciekłeś, więc przypominam ci gnoju

Rodzoną matkę nazwałeś bantytką, bo wezwałaby policję, gdyby ktoś się włamał do jej mieszkania

Podaj jej

>Podpisuj się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami.

Podaj jej adres napiszę do niej i zacytuję twoje słowa

>Przecież to są twoje słowa.
Przecież to są twoje słowa.

PEŁNY ADRES Z PRAWDZIWYM IMIENIEM I NAZWISKIEM fanatyczny miłośniku tajemnic i fanatyczny wrogu odpowiedzialności za słowo

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedz jej, że ma cię utrzymywać, bo choć zarabiasz więcej niż średnia w Berlinie, to ma płacić na ciebie ze swoich posiadłości a faktycznie ze swojej emerytury

A co? Lepiej żeby zapłaciła przymusowy podatek od każdej zjedzonej kromki chleba na państwowe dotacje do własności prywatnej?

Bo chciałbyś sobie jkupić z dotacji solary i luksusowy samochód elektryczny, żeby już na paliwo nie wydawać tylko dostawać wszystko od innych i zgormadzic więcej posiadłości?

Jeśli własność jej mieszkania zostanie opodatkowana na rzecz dochodu tych, którzy nie mają żadnego mieszkania, to wtedy, być może, do miasteczka nie zjada się wielkomiejacy japi z banków i koncernów farmaceutycznych, żeby wykupić wszystkie mieszkania dla 5-krotnego wzrostu ich wartości w ciągu 10 lat, aby potężnie wzbogacić się na pierdzeniu w stołek i na dłubaniu w nosie, oczywiście bez żadnego opodatkowania, zgodnie z zasadą, że podatki pod przymusem płaci tylko biedota, która nic nie ma i która jest tak słaba, że nie zaprotestuje nawet wtedy gdyby biedakowi wypić naraz 5 litrów krwii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 22:20 
 Ocena 2 na 2
qwery (2864 punktów)
Nąjpierw mówisz o kosztach spowodowanych droga dzielnica a raz o podstawowych kosztach. Słabo z tobą. Nie masz żadnej spójnej wizji a jedynie wstawiasz tu jakieś popierdułlki jak okragly
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nąjpierw mówisz o kosztach spowodowanych droga dzielnica a raz o podstawowych kosztach. Słabo z tobą. Nie masz żadnej spójnej wizji a jedynie wstawiasz tu jakieś popierdułlki jak okragly

Słaba jest twoja wiara, że jak zamieszkasz w stodole na wsi to coś zaoszczędzisz.

Nie, nic nie zaoszczędzisz, bo też nic nie zarobisz. To wszystko się łączy.

Okrągły nie ma szans ze swoimi wizjami we współczesnym świecie, bo ma niezliczoną ilość wrogów jego wizji. Cała armia ludzi jest mu przeciwna. Wyczuł to pewnie i dlatego ustąpił, bo nie widzi żadnych szans na zwycięstwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 22:51 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Nąjpierw mówisz o kosztach spowodowanych droga dzielnica a raz o podstawowych kosztach. Słabo z tobą. Nie masz żadnej spójnej wizji a jedynie wstawiasz tu jakieś popierdułlki jak okragly
>Słaba jest twoja wiara, że jak zamieszkasz w stodole na wsi to coś zaoszczędzisz.
>Nie, nic nie zaoszczędzisz, bo też nic nie zarobisz. To wszystko się łączy.

Słabe to twoje argumenty
Można najpierw zarobic w drogiej metropoli a potem na starość wydać w miesie klasy B w rodzinnym kraju.
Rzecz jednak nie o tym była. Miałeś w metropoli dużym wysiłkiem hartować psychocznie swoje dzieci do podboju świata ( czy do niezdominowania się, podobne sprawy ), a jak ci mówię że to g.... da i że ja robię to przez prowadzenie przez istotne sukcesy, to mówisz że ja też ( i każdy ) dbam o swe dzieci bo im np daje jeść itp, na co ja mówię że nie to mówiłeś o swoim dbaniu o dzieci i jak tąk nie robię jak ty bo uważam to za stratę czasu i nadmiar kosztu do prawdopodobnego zysku (bliskiego zeru w mej ocenie na podstawie statystyk i badań bliźniaków) i ty mi teraz że żyje na wsi i nie oszczędza bo ńe zarobię. Człowieku nie o tym była rozmowa. Narzekałeś na swój los, ja ci że odpuść bo to nic nie da,a ty mi że Twój los nie taki zły bo żyjąc na wsi może i mniej wydaje ale i mniej zarabiam. Mówisz głupoty i sam sobie przeczysz. Nie utrzymujesz kontekstu. Zupełnie jak baba. Jesteś babą?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Można najpierw zarobic w drogiej metropoli a potem na starość wydać w miesie klasy B w rodzinnym kraju.

Żyjąc w hotelu robotniczym w czteroosobowym pokoju ale zyjąc jak człowiek, nie jak zwierzę, nic nie oszczędzisz, chyba że nie masz rodziny, nie masz dzieci albo jakąś kosmiczną pozycję w korpo.

>(bliskiego zeru w mej ocenie na podstawie statystyk i badań bliźniaków)

Jak pokazuje nauka cały świat jest zdeterminowany nie tylko bliźniacy pochodzący z jednego zarodka, wg tej koncepcji należy usiąść na kamieniu i czekać na uderzenie meteora, bo i tak będzie co ma być.
Ale to nie jest zgodne z moją filozofią życia.
Zgodnie z moją filozofią działam, pracuję, zmieniam rzeczywistość do chwili śmierci. W dniu w którym umrę oprócz śmierci mam zamiar jeszcze parę godzin popracować.

>Narzekałeś na swój los,

Nie rozumiesz mnie.
Nie narzekam na swój los, jest jaki jest i jaki ma być.
Walczę z panującą kultura i zmieniam rzeczywistość.

Jest tu i tam wielu ludzi, którzy twierdzą, że nic nie potrafię, nic nie mogę, niczego nie zmienię, nie mam żadnej wartości ale ja mam ich w dupie i nie słucham ich. Słyszę ale nie słucham.

Nie narzekam lecz kwestionuję to, co uznaję za złe, nie tylko dla mnie ale też dla innych. Nie myślę tylko o sobie ale siebie stawiam na pierwszym miejscu. Inni mogą skorzystać na moich korzyściach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
06-07-2023 23:26 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Można najpierw zarobic w drogiej metropoli a potem na starość wydać w miesie klasy B w rodzinnym kraju.
>Żyjąc w hotelu robotniczym w czteroosobowym pokoju ale zyjąc jak człowiek, nie jak zwierzę, nic nie oszczędzisz, chyba że nie masz rodziny, nie masz dzieci albo jakąś kosmiczną pozycję w korpo.

Nie każdy był WINDYKATOREM jak ty. Ja pracowałem na magazynie i nie czułem się jak zwierzę.

Ale taki chciwy dziad Hamerlim Konopka pisal że system jest Ok.

Co się Hmaelikwoi podobało w tym systemie? Windykowanie ludzi czy bezobocie 20%.

Chciwy dziad nie będzie żył jak zwierzę....ma rower i starego Opla.

Ty się qrwa czytasz?

Robisz na cudze. Ale to twoje życie chciwy dziadu.

Z twojego pisania aż czuć potężny żal na przesrane życie.
Stąd ta.zawisc do posiadaczy domów .
Do ludzi którzy pracując ciężko a nie tak jak ty leniwy dziadu przejebyjacy pieniądze na wycieczki.

Już to kiedyś ci pisałem łajzo . Ja robiłem. Na magazynie a ty windykowales ludzi.

Ale ty śmieciu wolisz mi wymslic biznes co szkodzi ludziom.

Kretyn.
Jak.ty masz auto i rower i nie potrafisz tego spamiętać to nie dziwne że wolisz kłamać na czyjś temat.

Życie cie weryfikuje. Znajomi córka koledzy rodzina.
06-07-2023 23:30 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Można najpierw zarobic w drogiej metropoli a potem na starość wydać w miesie klasy B w rodzinnym kraju.
>Żyjąc w hotelu robotniczym w czteroosobowym pokoju ale zyjąc jak człowiek, nie jak zwierzę, nic nie oszczędzisz, chyba że nie masz rodziny, nie masz dzieci albo jakąś kosmiczną pozycję w korpo.

Czekaj. Nie oszczędzisz. Jedynie mieszkanie jest tańsze. Żarcie w Lidlu zawsze w takiej samej cenie czy podobnej. Więc nie narzekaj. Trzeba umieć wydawać.

>>(bliskiego zeru w mej ocenie na podstawie statystyk i badań bliźniaków)
>Jak pokazuje nauka cały świat jest zdeterminowany nie tylko bliźniacy pochodzący z jednego zarodka, wg tej koncepcji należy usiąść na kamieniu i czekać na uderzenie meteora, bo i tak będzie co ma być.
>Ale to nie jest zgodne z moją filozofią życia.
>Zgodnie z moją filozofią działam, pracuję, zmieniam rzeczywistość do chwili śmierci. W dniu w którym umrę oprócz śmierci mam zamiar jeszcze parę godzin popracować.

Tak.Swiat jest zdeterminowany. Ale ci którzy za bardzo się tym przejęli już dawno wyginęli bo zamiast speprz.... przed tygrysem .edytowali nad tym. Nam udaje się o tym zapominać. I patrzymy co ma wpływ i widzimy że to co robisz nie ma. Jedyna nadzieja w tym co ja robię. Na nieuzytecznos tego nie ma dowodu a ja mam puki co duże sukcesy patrząc za punkt wyjścia na mnie i żonę.

>>Narzekałeś na swój los,
>Nie rozumiesz mnie.
>Nie narzekam na swój los, jest jaki jest i jaki ma być.
>Walczę z panującą kultura i zmieniam rzeczywistość.
>Jest tu i tam wielu ludzi, którzy twierdzą, że nic nie potrafię, nic nie mogę, niczego nie zmienię, nie mam żadnej wartości ale ja mam ich w dupie i nie słucham ich. Słyszę ale nie słucham.
>Nie narzekam lecz kwestionuję to, co uznaję za złe, nie tylko dla mnie ale też dla innych. Nie myślę tylko o sobie ale siebie stawiam na pierwszym miejscu. Inni mogą skorzystać na moich korzyściach.

Mówiliśmy o dzieciach. Nie o całości. W tym czuje że mogę coś powiedzieć. Byłem dawno temu tam gdzie ty ale jestem leniem i nie zwykłem robić czegoś co nie da mi rezultatu. Dlatego korzystałem z tego że jak ciebie szarley tak mnie inni (ale nie w takim konflikcie) krytykowali. Pobudzalem ich deklaracjami egoizmu itd. Często gadali głupoty, banały, truizmy, ale czasem powiedzieli coś co kazało mi sprawdzić sprawę. Dlatego wiem dziś doskonale że w naszej sytej rzeczywistoosci srodowisko nie ma wpływu na dzieci gdy jest prawidłowe (oddano by ci dziecko w adopcje) i gdy nie ma w nim mocnych bodźców rozwojowych (gdy jesteś przeciętny, najinteligentniejszych nawet brak tego chyba nie powstrzyma przed sukcesem?).
Mówiłeś że ciężko pracujesz by dla swych dzieci utrzymać się w metropoli a potem mileś że w metropoli więcej się wyda ale i więcej zarobi. Więc twoje narzekania były bezpodstawne. Nie masz żle, nie cierpisz dla dzieci.
Dobrze że masz zapał, ja też miałem, dziś już nie muszę, wiem jak to się robi. Dzieci są najważniejsze, biologićzni zstępni to nasza jedyna szansa na wieczńosc.
03-07-2023 08:29 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
>>Na ch.. tyle pracujesz? Na alimenty czy jak?
>Żeby utrzymać się na powierzchni i zapewnić moim dzieciom choć podstawowy start.

>>Nie stać cię na wyjazd do Peru z jednej wypłaty (twoje słowa)
>>Nie masz oszczędności (twoje słowa)
>>Nie bierzesz kredytów (twoje słowa)
>>Byłeś w Peru
>Mój wyjazd z Sonią do Peru kosztował około 1.500 EUR.

Napisałeś, że nie stać cię na wyjazd z jednej wypłaty
zarabiasz mniej niż 1500 euro?

Kłamiesz

>Nie wiedzę lepszej drogi choć czuję wyraźnie, że nadmiar pracy zdrowiu nie służy.
Ojeeeeej!
Ciekawe czy znalazłbyś na tym forum choć jednego bytownika, który nigdy nie pracował 60 godzin w tygodniu
Jak ci nadmiar pracy nie służy, pójdź do pracy w kopalni, to wg ciebie strefa komfortu

>Wiem, że na tym świecie można zarobić kupę hasju bez żadnej pracy dla innych
Piszesz o swojej mamie? Przecież nie pracuje

>Oczywiście są tu tacy, którzy uznają, że to żadna praca, że bez żadnej wartości i że ich pierdnięcie w stołek jest 1000x więcej warte niż wszystko co robię

Są tu tacy?
Znów odleciałeś?
Wskaż którzy to.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-07-2023 20:47 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
>Sam lepiej zamilcz i nie udzielają się publicznie w kwestii prawdy,

Nie stać cię na wyjazd do Peru z jednej wypłaty (twoje słowa)
Nie masz oszczędności (twoje słowa)
Nie bierzesz kredytów (twoje słowa)

Byłeś w Peru

"prawda" w hamerciulskiej mowie znaczy:
Ja "Hmerlik - Konopka" łżę jak wieprz, kiedy jest mi to wygodne i uciekam od odpowiedzialności za swoje słowa

To jest pojęcie prawdy wg anonimowego byownika netu

Odpowiedzialność za słowa?
Powiedz niemieckiemu policjantowi w oczy po niemiecku, że nazywasz go bandytą
Powiedz górnikowi w oczy, że nie opuszcza strefy komfortu

Ty rzygowino

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie stać cię na wyjazd do Peru z jednej wypłaty (twoje słowa)
>Nie masz oszczędności (twoje słowa)
>Nie bierzesz kredytów (twoje słowa)
>Byłeś w Peru

Mój wyjazd z Sonią do Peru kosztował około 1.500 EUR.

To był dobry moment, bo wszyscy umierali na koronę i ceny poszły dół.

W tamtym czasie w Peru panował nakaz noszenia w autobusie miejskim 2 masek ochronnych jednocześnie i dodatkowo jeszcze plastikowej osłonki na twarz. W sumie 3 maski. Tylko z 3 maskami można było jeździć legalnie komunikacją miejską. Gdybym tego nie zobaczył na własne oczy nigdy bym nie uwierzył.

Ale mu najczęściej jeździliśmy busikami prywatnymi, które jeździły w stanie agonalnym. Niestety w tych busikach było dość niebezpieczne, nie można było patrzeć w telefon na nawigację, żeby sprawdzić gdzie Cię naprawdę wiozą, bo to groziło wyrwaniem Ci telefonu z ręki i ucieczką busa, który zazwyczaj nie mail drzwi.

Ty nigdy pewnie takim busem nie jechałeś, to nie zrozumiesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54907 punktów)
>>Nie stać cię na wyjazd do Peru z jednej wypłaty (twoje słowa)
>>Nie masz oszczędności (twoje słowa)
>>Nie bierzesz kredytów (twoje słowa)
>>Byłeś w Peru
>Mój wyjazd z Sonią do Peru kosztował około 1.500 EUR.

Napisałeś, że nie stać cię na wyjazd z jednej wypłaty
zarabiasz mniej niż 1500 euro?

Łżesz rzygowino
Łżesz
Łżesz
Łżesz
Łżesz

>Ty nigdy pewnie takim busem nie jechałeś, to nie zrozumiesz.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
Zmyślaj dalej psi chuju, synu k***y i przypadkowego klienta

Udowodniłem ci kłamstwo miłośniku "prawdy" o honorze psiego gówna
Teraz ucieknij jak hamerciul - knopke


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-07-2023 21:27 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
:
>Ja "Hmerlik - Konopka" łżę jak wieprz, kiedy jest mi to wygodne i uciekam od odpowiedzialności za swoje słowa
>To jest pojęcie prawdy wg anonimowego byownika netu

Dlatego że jest anonimowy to pyskuje. Zwykły kozak internetowy.
Nawet nie wiadomo czy to istnieje i kto to pisze. To miało już tyle kont na tym forum że rownie dobrze może to pisać i kobieta i facet jak i jakieś boty.

Ale ostrzegać trzeba przed tym czymś cokolwiek to jest i ma nick Hamerlik Konopka.

Uważajcie i podawajcie Hamerlikowi Konopce informacji o sobie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ale ostrzegać trzeba przed tym czymś cokolwiek to jest i ma nick Hamerlik Konopka.

Sam widzisz, że miłością do siebie nie pałamy.

Możesz mi nie wierzyć ale to jest pokłosie waszej kapitalistycznej kultury opartej na tajemnicach i przemocy, które prowadzą do tak potężnych różnic społecznych jak tysiące ogromnych posiadłości w wielu krajach świata i śmierć głodowa albo samobójstwo z powodu braku odpowiedniej pracy.

Chory i patologiczny świat, który Wy (w sensie osoby a nie przedmioty), określacie wybawieniem ludzkości.

Choć nie ma we mnie pogardy do przedmiotów i szczególnego wyróżnienia osób, żeby z sensem nawiązywać się do twojego wartościowania.

W moim przekonaniu maszyny są żywe i świadome, choć dla Was to jedynie zasoby do wyzyskania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
03-07-2023 08:29 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
>>Nie stać cię na wyjazd do Peru z jednej wypłaty (twoje słowa)
>>Nie masz oszczędności (twoje słowa)
>>Nie bierzesz kredytów (twoje słowa)
>>Byłeś w Peru
>Mój wyjazd z Sonią do Peru kosztował około 1.500 EUR.

Napisałeś, że nie stać cię na wyjazd z jednej wypłaty
zarabiasz mniej niż 1500 euro?

Kłamiesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-07-2023 17:26 
 Ocena 1 na 1
szarley (54907 punktów)
>Powinienem wyjść z tego oskarżycielskiego tonu

Nie powinieneś w ten ton wchodzić
Widzisz obcego człowieka na ulicy i drzesz za nim ryja : ty złodzieju! , bo nie znasz jego nazwiska
Nie powinieneś tak robić

>i znaleźć sposób, żeby przekonać Ciebie
Każdego przekonasz swoimi "argumentami" rzucaniem gównem, konfabulacjami i ucieczkami

>że uwzględniając moje potrzeby zyskasz więcej niż zgromadziłeś do tej pory,

Czytasz swoje słowa?
Ktoś ma ci finansować podróże do Peru, choć sam tam nigdy nie pojedzie, bo go nie stać? Czuje potrzeby ty uwzględniasz?
Tylko nie pipc, że "roboli bez mienia" bo chcesz, żeby dorobili się roweru mieszkając we wspólnym najmowanym pokoju. Nie ludzi, którzy pracują, bo postulujesz rujnujące pracujących podatki
Pytałem z czego właściciel gospodarstwa ma zapłacić podatek od gospodarstwa?
Odpowiedź Hamerlika : ........
Pytałem z czego górnik mający dom ma zapłacić podatek?
Odpowiedź Hamerlika : ........

Odpowiem za ciebie: z PRACY
Najbardziej chcesz opodatkować PRACĘ

Ciebie stać na wyjazd do Peru tylko dlatego, że (jak sam udowodniłeś) córka znalazła sponsora
Przecież nie pojechałeś za oszczędności ani z jednej wypłaty. Kredytu też nie wziąłeś

>Jak dobrze wiesz nie da się wszystkich spraw i interesów załatwić pozytywnie, zwłaszcza w otoczeniu złych ludzi,
Wokół ciebie sami źli ludzie: matka, gdyby ją okradziono wezwałaby policję, wg ciebie bandytka
żona ma nieujawniony majątek, - złodziejka wg Hamerlika, córka ma konto w banku - lichwiara

>którzy rozwijają się na redukcji innych ludzi
O kim piszesz, bo piszesz to do ludzi, którzy PRACUJĄ
KTO rozwija się na redukcji innych ludzi?

>i wierzą przy tym święcie, że im się to należy.
Każdemu, kto pracuje należą się owoce jego pracy. Nic mniej, a tobie nic więcej, Żaden polski listonosz zarabiający 3200 zł brutto nie ma żadnego obowiązku płacić na ciebie podatków spasiony berliński japiszonie. Jeśli jeden robotnik popołudniami zadupia na budowie swojego domu, a drugi hula z dziwkami, to ten pierwszy nie ma żadnych zobowiązań wobec tego drugiego

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>w ciągu półtorej dekady jakieś 10 mln złotych.

Wciąż powtarzam, że własność i hajs rządzą światem a nie tam jakieś tajne i pośrednie wybory.

Tajne i pośrednie wybory służą tylko temu, żeby zalegitymizowac panowanie hajsu i własności.

Wszyscy tajnie wybierani "prawodawcy" wasi, bo nie moi, uwikłani są w przeróżne biznesy zbudowane na kasie państwowej, tj. na przymusowych podatkach od biedy.

To o czym opowiada się w kampaniach wyborczych niewiele ma wspólnego z realnymi celami wybieranych tajnie "prawodawców".

Dlatego też nie uczestniczę w tajnych i pośrednich wyborach w żaden sposób, uznaję to za niemoralne i wszystkich przekonuję, że udział w takich wyborach jest złem. Przez tajne i pośrednie wybory "prawodawców" ludzki świat jest gorszy a nie lepszy.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365