Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rośnie nowy problem społeczny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
05-07-2023 18:09athanwago (4 punktów)Rośnie nowy problem społeczny
W całym mieście są teraz wędrujące bandy dzieci. Ciągle pojawiają się w moim domu, domagając się jedzenia. Jest to niedopuszczalne i nie do utrzymania. Zeszłej nocy było ich zero, dzisiaj miałem ich ponad pięćdziesiąt. Jeśli ta tendencja się utrzyma, do połowy listopada będą ich tysiące. Ktoś musi coś z tym zrobić.

Bardzo niscy policjanci kilka razy odwiedzili mój dom i też są w to zamieszani. Zaczynam myśleć, że to spisek.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

athanwago (4 punktów)
>W całym mieście są teraz wędrujące bandy dzieci. Ciągle pojawiają się w moim domu, domagając się
>jedzenia. Jest to niedopuszczalne i nie do utrzymania. Zeszłej nocy było ich zero, dzisiaj miałem
>ich ponad pięćdziesiąt. Jeśli ta tendencja się utrzyma, do połowy listopada będą ich tysiące. Ktoś VidMate
>musi coś z tym zrobić.
>Bardzo niscy policjanci kilka razy odwiedzili mój dom i też są w to zamieszani. Zaczynam myśleć, że
>to spisek.

I got this,...
pawel_p (154 punktów)
>W całym mieście są teraz wędrujące bandy dzieci. Ciągle pojawiają się w moim domu, domagając się
>jedzenia. Jest to niedopuszczalne i nie do utrzymania.

Aha , a poza tym, to w Twojej rodzinie są jeszcze normalni ludzie ?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365