> >>>>www.polsat(*)
ich uczucia moralne.> >>>>Gdzie indziej usuwa się "wynaturzoną" sztukę ze względów obrazy przybyłych gości o odmiennej religii> >>>>a w Polsce mieszkańcy sami dla siebie dbają o czystość moralną 😂> >>>Masz jakąś wtyczkę w wyszukiwarce że wynajduje ci wszytko z ...moralność obraza...?> >>Nie. Ale jak się w internecie nie tylko lata za wątkami "wrogów" żeby go obsikać i obszczekać, to po prostu przy czytaniu natrafisz.> >Nie sprawdzałem. Ale napsiełeś w ostatnich 30;dniach jakiś tekst bez moralność?> Nie wiem. Ale jeśli tak to tylko tęsknota za taką wzorową moralnością jak twoja. Ty zawsze masz rację, zawsze twoje zdanie jest te dobre, właściwe, moralne.> Więc nie dziw się, że ci zazdroszczę nieskazitelności.Mówiłem że nie zroumiesz. > >>>Wsumie można by założyć na tym forum nowe działy.> >>>moralność> >>>My libki> >>>Nieopodatkowana wlasność> >>>PiS to PiS tamto.> >>>Resztę ebać.> >>>> >>I dział:> >>To Polska a nie jakaś inna Lampeduza więc każdy inny wątek na każdy inny temat niż Polska będzie obiskiwany i obszczekiwany.> >Nie. Ale te wątki wypierają jak mieszkcow na lampeduzie.> >A może tak jak pisałeś. Ludzi potrzeba ale tych dobrych.> >Może wzorem tego spróbuj zachowywać się podobnie. Czyli nie napierdlaj jedne za drugim tematem o tym samym.> >I tak tego nie zroumiesz.> Wypierają te o hamerlikowskiej fizyce, okrągłym raju czy skamlaniu o kundelkach?Twoje i ich. Jasno napisałem. Ktoś tęskni za Arminusem? Też tu napierdalal żydami. A pod koniec to się już tak odkleił że na zawody zakładał tematy. A potem znikł i huj cisza. Qrwa stękacie jak to inni nie szanują przestrzeni. A robicie to samo. Okrągły Hamerlik choć ten już się trochę uspokoil. A jak komuś języka brak w gębie to z kundlami wyskoczy albo szceknaiem. Takie samo gówno jak to o Czym piszesz.
|