Szczere pytanie: dlaczego sztuka (wizualna, a także muzyka itp.) jest ważna dla społeczeństwa? Dlaczego należy je zachować w programie nauczania szkół publicznych? Nie trolluję ani nie jestem protekcjonalny - całkowicie zgadzam się, że są one ważne. Miałem tylko nadzieję, że uzyskam opinie od osób, które są bardziej wykształcone i elokwentne niż ja omegle.onl/ vshare . Zamieściłem to pytanie już wcześniej w innych subredditach, ale bez większego powodzenia. |