Racjonalista - Strona głównaDo treści
Malleus PiSorum...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-01-2024 18:41Drobner (19539 punktów)Malleus PiSorum...
Ocena 4 na 4
Cytat:
Politycy KO poinformowali dziś o powołaniu Zespołu ds. Rozliczeń. "Naszym celem jest doprowadzenie do tego, że wszyscy winni przestępstw popełnionych w ciągu ostatnich ośmiu lat, zostaną złapani i ukarani" - podkreślił mec. Giertych, który został koordynatorem prac zespołu.

www.gazeta(*)-ds-rozliczen-mlot-na-pis.html


Dzień dobry, cześć i czołem,
pytacie: 'skąd się wziąłem?'

Jestem 'wesoły Romek'...


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Cytat:
Politycy KO poinformowali dziś o powołaniu Zespołu ds. Rozliczeń. "Naszym celem jest
>doprowadzenie do tego, że wszyscy winni przestępstw popełnionych w ciągu ostatnich ośmiu lat,
>zostaną złapani i ukarani" - podkreślił mec. Giertych, który został koordynatorem prac
>zespołu.
>www.gazeta(*)-ds-rozliczen-mlot-na-pis.html


Czy to aby nie ten Romek, który prowadził "do boju" młodzież wszechpolską? Ale w sumie co w tym złego, aby miejsce przestępców było tam, gdzie ich miejsce. Czyli za kratami. I nie jest istotne czy to pisior, czy inny pospolity rzezimieszek.
www.facebo(*)lose_friend_activity&ref=notif
haish (2904 punktów)

>Czy to aby nie ten Romek, który prowadził "do boju" młodzież wszechpolską? Ale w sumie co w tym złego, aby miejsce przestępców było tam, gdzie ich miejsce. Czyli za kratami. I nie jest istotne czy to pisior, czy inny pospolity rzezimieszek.

Mec. Giertych miał też przydomek 'piękny Rumun' - to w czasach gdy był ministrem edukacji, - tak to jest gdy się jest w polityce.
Nie znającym się na rzeczy podpowiem, że takie organizacje jak 'fszechpolacy' i inne podobne radykalne opcje, nawet takie sprawy jak zbiórki na ratowanie posła Brauna służą wyższym celom - wszyscy aktywni i bierni sympatycy są rejestrowani przez właściwe służby.

TAK TO DZIAŁA
Paolo Monstro (6146 punktów)

Ciekawe, czy wszyscy będą robili bohatera z Czarnka gdy za 5 lat zacznie mówić o pedofilii w kościele?

O ile Giertych może być pożyteczny w ściagniu wszelakich cwaniaczków z PiS, którzy wypompowali kasę z tego narodu i zadłużyli Polaków na kilka pokoleń, o tyle mam jak najgorsze zdanie o wiarygodności tego człowieka:

1. kariera polityczna Giertycha to szefowanie Wszechpolakom i radykalizm religijny. Do sejmu dostał się z partii założonej przez Rydzyka. Jego polityczny mentor i jednocześnie ojciec negował teorię ewolucji, a Giertych jako minister edukacji był odpowiednikiem Czarnka

2. jego kariera biznesowa to interesy z Ryszardem K. określanym w opublikowanych rozmowach szefa policji i prezesa PZU jako 'wielki płatnik z Gdyni'.

Pozdrawiam
Paolo Monstro

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365