>Czy to aby nie ten Romek, który prowadził "do boju" młodzież wszechpolską? Ale w sumie co w tym złego, aby miejsce przestępców było tam, gdzie ich miejsce. Czyli za kratami. I nie jest istotne czy to pisior, czy inny pospolity rzezimieszek.
Mec. Giertych miał też przydomek 'piękny Rumun' - to w czasach gdy był ministrem edukacji, - tak to jest gdy się jest w polityce. Nie znającym się na rzeczy podpowiem, że takie organizacje jak 'fszechpolacy' i inne podobne radykalne opcje, nawet takie sprawy jak zbiórki na ratowanie posła Brauna służą wyższym celom - wszyscy aktywni i bierni sympatycy są rejestrowani przez właściwe służby.
TAK TO DZIAŁA
|