wroclaw.tv(*)0 powiedział Tusk.Jak myślicie, czy to rewolucja i swietlana przyszłość czy zwykły lewicowy pomysł na lepsze życie? Na zachodzie jest to samo. Żeby nie obrażać słabszych (kiedyś mówiło się głupszych) dzieci progi klasówek korygowane są na dół. Zamiast zająć się tymi słabszymi ( czyli uprawiać pedagogikę a nie ideologię) lepszi są ściągani na dół. Czy to zda egzamin? Czy pozbawianie tych lepszych jednostek zasłużonych nagród nie zniechęci ich do inwestowania? Czy nie zaczną robić tylko tyle, żeby zdać i nic poza tym? W sporcie zaczyna się to samo. Żeby nie obrażać słabszych nie gra się na wynik, nie liczy się goli itd. Czy to jest dobra droga? |